Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@rainbowτωρα ξεκινανε κ αυτα κ εμενα το κανει κ στο παρκο κ στο κρεβατι κ στο αλλαγμα.εμενα χτες κοιμηθηκε μπρουμυτα κ εγω αγχωνομουν που πλακωνε το ενα χερι τον εβαζα λιγο διαφορετικα αυτος πααααλι εκει.ασε που τα απογευματα τον βαζω στο πατωμα κ κανουμε βαρελακια ε τωρα τα κανει κ στο κρεβατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , CMES είπε:

Αστα εγω εχω απελπιστει με τα κιλα. Εκανα διατροφη ενα μηνα, εχασα ενα κιλο και σε μια βδομαδα (χωρις να χαλασω τη διατροφη) το ξαναπηρα και πηρα κι αλλα 2!!!! Δεν ξεεω τι γινεται, ισως το αγχος και η κουραση. Ακομα δεν εχω περιοδο και νομιζω οτι αυτο το συστημα θηλασμος-περιοδος-ορμονες παιζει ρολο.

Σίγουρα παίζει μεγάλο ρόλο. Εγώ πάντως αδιαθέτησα πει χθες. Δεν πονάω καθόλου βέβαια αλλά ξεφούσκωσα!!! Όποτε αν αδιαθετήσεις σίγουρα θα βοηθήσει κοριτσάκι !!!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@rainbowτωρα ξεκινανε κ αυτα κ εμενα το κανει κ στο παρκο κ στο κρεβατι κ στο αλλαγμα.εμενα χτες κοιμηθηκε μπρουμυτα κ εγω αγχωνομουν που πλακωνε το ενα χερι τον εβαζα λιγο διαφορετικα αυτος πααααλι εκει.ασε που τα απογευματα τον βαζω στο πατωμα κ κανουμε βαρελακια ε τωρα τα κανει κ στο κρεβατι.

Ακριβώς τα ίδια κάνει κ ο δικος μου σε όλα !!! Χαχαχαχ σαν να ακούω εμένα κοριτσάκι !!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις ακομα δεν ξεκινησαμε τα βαρελακια..γυριζει στο πλαι αλλα μεχρι εκει..στη μαμα μου μονο εχει γυρισειμερικες φορες αλλα σε εμενα δεν...

εγω εχω χασει 4 κιλα αλλα ειδα διαφορα απο τοτε που κοπηκε το γαλα οοτε cmes παιζει κ αυτο ρολο .και οι ορμονες!! Μεχρι τη βαφτιση θα χασεις..ποτε την κλεισατε τελικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, rainbow είπε:

εμεις ακομα δεν ξεκινησαμε τα βαρελακια..γυριζει στο πλαι αλλα μεχρι εκει..στη μαμα μου μονο εχει γυρισειμερικες φορες αλλα σε εμενα δεν...

εγω εχω χασει 4 κιλα αλλα ειδα διαφορα απο τοτε που κοπηκε το γαλα οοτε cmes παιζει κ αυτο ρολο .και οι ορμονες!! Μεχρι τη βαφτιση θα χασεις..ποτε την κλεισατε τελικα;

30 σεπτεμβριου! Εσεις;

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή δεν ήθελα να πιεστούμε όλοι κ οι νονοί θα την κάνω του χρόνου βέβαια θα είναι αρκετά μεγάλος αλλά δεν πειράζει θα παει μόνος του στην εκκλησία περπατώντας :·)


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Geo81κ εμεις για του χρονου λεμε τωρα φευγει κ ο αδερφος μου με το καλο οταν ερθει.το οτι θα παει τρεχοντας λες η που το μαλι θα ειναι κοτσιδα? Λεω να του κανω κ γαλικες να ειναι σαν βικινγκ

@CMESμε το καλο κοριτσι μου! Μια χαρα ημερομηνια βρηκες δεν θα κανει κ παααααρα πολυ ζεστη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, CMES είπε:

Κοριτσια βγαλαμε δοντι!! Το ειχα δει απο χθες αλλα δεν ημουν σιγουρη, σημερα ομως φαινεται κανονικα!!

Άντε καλοριζικα !!!! Με το θηλασμό ; Δεν θα σε πονάει ; Δεν ξέρω απλά ρωτάω χιχιχι αυτός ήταν ο μεγάλος μου φόβος αλλά τώρα πια δεν χρειάζεται να ανησυχώ 

1 hour ago, Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλημερα κοριτσια κ χρονια πολλα στους μπαμπαδες μας!!!

Ω ναι !!!! Να πάρω λουλούδια στον άντρα μου κ στο μπαμπά μου !!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

@rainbow είναι μερικές μέρες τώρα που έχει πολύ έντονη γκρίνια ενώ είναι φαγωμένος, αλλαγμένος κλπ κλαίει και δεν ξέρω πως να τον κάνω καλά. Σήμερα του έβαλα λίγο τζελ στα ούλα και ηρέμησε αμέσως.

@Geo81 δεν νομίζω να παίζουν ρόλο τα δόντια στο θηλασμό, αφού με τα χείλη γίνεται όλη η διαδικασία.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εμενα εχει μια γκρινια ωρες ωρες κ τον βλεπω οτι κατι τον ενοχλει.καποιες φορες του δινω παιχνιδια κ τα βαζει με μανια στο στομα η τρωει εμας με μανια.χτες εβαλα το δαχτυλο μου μεσα στο στομα του αλλα δεν επιασα εξογκομα αλλα ειναι πααααρα πολυ σκληρα τα ουλα του.

@Geo81εγω εφτιαξα μια φωτο για τον αντρα μου που ειναι με τον μπεμπη του εγραψα κ χρονια πολλα μπαμπα μας κ του την εστειλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...