Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!! Εμεις βλεπω τρλευταιες θα φαμε!! Επισης εχω παραπονο γιατι ακομα δεν γυρναει μπρουμυτα ουτε πιανει το ποδαρακι της..το μονο της ενδιαφερον ειναι να σηκωθει τεντωνεται και προσπαθει αφου λεω θα σπασει τη μεση της!!εγω περασα το ενα μαθημα σημερα εδινα το αλλο αλλα δεν τα πηγα πολυ καλα θα δειξει..εχω ενα κεφαλι κουδουνι..απο αυριο εχω να κανω δουλειες γιατι ακομα να φανταστειτε δεν εχω κατεβασει ολα τα καλοκαιρινα...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας!! Εμείς σε μια βδομαδούλα τρώμε, όμως θα ξεκινήσουμε με λαχανικά!

@rainbow συγχαρητήρια για το μάθημα! Για το σημερινό μην απογοητεύεσαι, κάτσε πρώτα να δεις τα αποτελέσματα! Κι εμένα πάντως δεν πιάνει τα πόδια του, αλλά δεν τον ενδιαφέρουν κιόλας, δεν κάνει κάποια προσπάθεια γιαυτό. Μπρούμυτα γυρνάει αλλά μην νομίζεις, το κάθε παιδί έχει τους δικούς του χρόνους!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

cmes:ευχαριστω! Αντε και εσυ να τελειωσεις με την παρουσιαση να ηρεμισεις! Σε ποια χωρα θα πας; ναι οντως αυτος ειναι καλος μπορει να με βαλει ενα 5 να περασω.δεν ξερω απλα λιγο απογοητευτικα για το τοσο διαβασμα κ δεν θυμομουν τιποτα..εβαλαν και κατι αντιsos !!εμεις ξεκιναμε στος αρχες ιουλιου θα ειναι 5,5 μηνων περιπου.καλα τα ποδαρακια της τα δινω να τα πιασει γελαει αλλα κανενα ενδιαφερον..

Link to comment
Share on other sites

@rainbowναι μη σε αγχωνει το καθε παιδι ειναι τελειως διαφορετικο στην αναπτυξη.η αδερφη του αντρα μου μεχρι ενος χρονου δεν καθοταν καν στον ποπο της η πεθερα μου την ετρεχε στους γιατρους.τελικα ηταν τεμπελα περπατησε κατευθειαν.μπραβο για το μαθημα κοριτσακι μου κ για το αλλο θετικη σκεψη κ αισιοδοξια.

@CMESκαλη αρχη κ σε σας κοριτσακι μου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

σημερα μερα φασινας..τα ειχα αφησει ολα πισω αυτες τις μερες κ δεν ξερω τι να πρωτοκανω.. Ειμαι κ λιγο θελω να τα τελειωσω ολα σε μια μερα...και τρεζω σαν τον βεγγο...!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως περνάει έτσι ο καιρός!! Πήγατε για κανένα μπανάκι!!?? Να ρωτήσω τις πιο έμπειρες μανούλες , τα μωράκια σε τι ηλικία μπορούμε να τα πάμε θάλασσα? βέβαια θα ρωτήσω και τη γιατρό μας όταν πάμε για το εμβόλιο.


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφες!!!

@rainbowαυτη η φασινα...ατιμη...καλο κουραγιο.

@dimitroula30μετα τον 5ο μου ειχε πει ο γιατρος.καποιοι τα βαζουν κ πιο νωρις αρκει να ειναι καθαρη η θαλασσα κ οχι πολυ παγωμενη.κ φυσικα οχι σε πισινα!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ κουραστικη μερα...και τι δεν εκανα..!!κατι λεπτομερειες εμεινα για αυριο! Αχ επιτελους μπορω να κατσω να δω τηλεοραση με την ησυχια μου απο την εγκυμοσυνη εχω να το κανω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! Κι εγω πολυ τρεξιμο με το σπιτι. Σημερα ο μικρος ειχε πολυ γκρινια και κοιμηθηκε ελαχιστα, δυο μισαωρα με το ζορι. Λες να βγαζει κανενα δοντι; Δεν ειχα κοιμηθει και καλα χθες και τωρα κουτουλαω!!ευτυχως τα εβαλα και τα δυο για υπνο, να τρεξω να κανω τις δουλιτσες μου να κοιμηθω νωρις!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@rainbowκαλη ξεκουραση κοριτσακι κ εγω απο την εγκυμοσυνη εχω να κατσω να δω τηλεοραση.

@CMES μπορει να τον τρωνε τα ουλα του.δινε του κανενα μασητικο κ ο δικος ολη μερα κατι τρωει ποτε τα χερια του ποτε τα παιχνιδια του οταν τον εχω αγκαλια το μπρατσο μου.κ εμενα δεν πολυκοιμοταν την ημερα μεχρι που αρχισε να τρωει.καλη ξεκουραση κ σε σενα κοριτσακι.

Ξεχασα να σας πω σημερα ο σπορος καταφερε να βαλει το ποδι στο στομα.εχουμε λιωσει στα γελια το κανει κ καμαρωνει σαν γυφτικο σκεπαρνι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Μανιταρι Μαγικο ο δικος μου μασαει τα παντα! Τον ειχα το απογευμα στο καροτσι και ειχα βαλει την κουνουπιερα και την τραβαγε και την ετρωγε!! Τα μασητικα ομως δεν τα θελει. Προτιμαει τα χερια του! Και μιλαμε πολυ σαλιο....μουσκεμα ολα! Του τρεχουν σαν κατι σκυλια Αγιου Βερναρδου!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESαχ αυτα τα σαλια...αφηνει το dna του κυριολεκτικα παντου!!τον κρατας αγκαλια κ μια κλωστη σαλιο φτανει μεχρι τα γονατα μου.κ δεν θελει κ σαλιαρα.μονο οταν τρωμε κ οχι για πολυ.

Link to comment
Share on other sites

cmes: Πολυ μ'αρεσαι η παρομοιωση σου!! Και εμενα τρωει την κουνουπιερα απο το κρεβατι .οτι βρει μπροστα της..

μανιταρι μαγικο: Πως να μην καμαρωνει ολοκληρο κατορθωμα εκανε το παιδι..!! Τι καλα που ειναι..δεν θελω να μεγαλωσει..πολυ γρηγορα περασε ο καιρος..

εγω καθομαι και υπολογιζω τα ατομα για τη βαφτιση..το μονο που με εκνευριζει αφανταστα ειναι το ποσοι θα ρθουν και αν θα ρθουν κ αν ενημερωσουν ουφ..ασε που πρεπει να αρζιαω να ψαχνω ρουχα κομμωτρια κλπ.μου φαινεται τελευταια βδομαδα θα τα κανω ολα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Κορίτσια τι καλά που προλαβαίνετε και κάνε τη δουλειά στο σπίτι εγώ μόνο όταν κοιμάται από μισάωρο δηλαδή την κάθε δουλειά. Εμείς έχουμε εδώ και ένα μήνα που βάζουμε το πόδι στο στόμα και τώρα με τη φρουτόκρεμα που τρώμε ευτυχώς κοιμάται περισσότερες ώρες μέσα στην ημέρα! Το Σαββατοκύριακο θα πάμε στο χωριό και σκεφτόμαστε να κάνουμε και καμιά βουτίτσα αργά το απόγευμα για να δούμε πως θα το πάρει ο μικρός προς το παρόν απολαμβάνει το μπάνιο του το βραδινό στην μπανιέρα για να δούμε στη θάλασσα όμως!!!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...