Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@Geo81κ εμενα κοιμαται πολυ περισοτερο μεσα στη μερα απο οταν ξεκινησαμε τις κρεμες.αχ τι ωραια θα πατε για μπανακι!!εμεις μετα τον ιουλιο λεμε να κατεβουμε στη μανα μου κ να κανουμε μερικα γτ τωρα ειναι πολυ παγωμενες οι θαλασσες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@Geo81κ εμενα κοιμαται πολυ περισοτερο μεσα στη μερα απο οταν ξεκινησαμε τις κρεμες.αχ τι ωραια θα πατε για μπανακι!!εμεις μετα τον ιουλιο λεμε να κατεβουμε στη μανα μου κ να κανουμε μερικα γτ τωρα ειναι πολυ παγωμενες οι θαλασσες.

Ευτυχώς οι θάλασσες μάς κάτω είναι αρκετά ζέστες και όλες οι φίλες μου εκεί έχουν ήδη βάλει τα μωρά τους είναι και πεντακάθαρες όχι τύπου μπλε σημαία στη Γλυφάδα ....καθαρά πεντακάθαρες!!! Ωραία που θα πάτε κι εσείς τον Ιούλιο να κάνετε τα μπανάκια σας κοριτσάκι μου !! 

Εκτός από φρουτόκρεμα @Μανιταρι Μαγικο άλλο του δίνεις γιατί εμείς προς το παρόν τρώμε μόνο φρουτόκρεμα κατά τις 11 με 12


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@Geo81του δινω κ βανιλια-ρυζαλευρο το απογευμα.εμενα επειδη ξυπναει αργα γυρω στις 10-11 το πρωι τρωμε γαλα κ κατα τις 1-2 φρουτο.

Να δω τι θα μας δώσει και μας για απόγευμα την Δευτέρα που θα έρθει για να κάνουμε το εμβόλιο θα μου πει!!! 

1 ώρα πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@Geo81του δινω κ βανιλια-ρυζαλευρο το απογευμα.εμενα επειδη ξυπναει αργα γυρω στις 10-11 το πρωι τρωμε γαλα κ κατα τις 1-2 φρουτο.

Καλά κάνεις πρώτα γάλα κ μετά φρούτα !!! Μια χαρά !!!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Geo81α ωραια εμεις τρωμε μονο αχλαδι αλλα σημερα θα του βαλω κ λιγο ακτινιδιο για την δυσκοιλιοτητα γτ δεν παει αλλο.δεν βασανιζεται βεβαια οπως προχτες αλλα ζοριζεται αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εγω εχω λιωσει στην κουραση! Τρεχω με το σπιτι, πρωτα ο Θεος σε 2-3 βδομαδες μετακομιζουμε! Μου φαινεται βουνο, πως θα τα μαζεψω ολα αυτα;;;; εχω κανει 5 μετακομισεις στη ζωη μου αλλα τοτε ημουν μονη μου. Τωρα αγχωνομαι παρα πολυ! Και ταυτοχρονα ξεκιναω δουλεια!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!

να σαε ρωτησω με τι τα σξεπαζετε το βραδυ; εγω πηρα εναν πνοσακο καλοκαιρινο αλλα τον πηρα μικτο καταλαθος και της εβαλα κουβερτα..ε ξυπνησε στις 6...!! Και τωρα σκεφυομαι να παρω μεγαλυτερο μπας κ κοιμηθουμε...

cmes: Καλο κουραγιο!!!

Link to comment
Share on other sites

@rainbowακριβως το ιδιο προβλημα εχω κ εγω.εδω πανω την νυχτα κανει μια δροσια σαν χωριο που ειναι.του φοραω κοντομανικο ζιπουνακι κ τον σκεπαζω με σεντονι διπλωμενο στα δυο κ μετα κατα τις 2 που κανει λιγο δροσια του ριχνω μια πικε κουβερτουλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια πως ειστε σημερα;θυμαστε που πριν λιγες μερες λεγαμε για το ποιος δινει σοκολατα στο μωρο του 9 μηνων.λοιπον χτες μιλουσα με την κοπελα που ημασταν στο ιδιο δωματιο κ γεννησε μια ωρα μετα απο μενα την κορη της.μου εστειλε φωτο να δω την μπεμπα της κ σε μια φωτο η μπεμπα ηταν μεσα στις σοκολατες κ εγλυφε μια σοκοφρετα!!! 5,5 μηνων!!!!!!κ μου λεει η μαμα της οτι της εδωσε η αδερφη της να φαει!!! Κ καλα η αδερφη της ειναι δυο χρονων εκεινη γτ καθεται να την βγαλει φωτο αντι να της την παρει απο τα χερια;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε;;εμεις αυριο  θα φαμε κ αχλαδακι..το μηλο της αρεσει αρκετα..αλλα ρε κοριτσια μου εφεραν ενα καθισματακι απο τα ικεα να τη βαλω για ταισμα;;;προς το παρον τρωμε στο ριλαξ κ γινομαστε για μπανιο κ το ριλαξ κ εμεος οι δυο..δεν καθεται μονη της..εσας καθονται;;;δηλ μπορει να κατσει αλλα γερνει μια απο τη μια μια απο την αλλη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...