Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Giorgetta είπε:

Να ρωτήσω κάτι; Έχω βαρεθεί πάρα πολύ που δεν κάνω τίποτα και είμαι μέσα. Το έχετε και εσείς αυτό ή είμαι η μόνη;

Γιατι είσαι μέσα και δε κάνεις τπτ;;

Δεν έχω σταματήσει να κάνω τπτ από αυτά που έκανα 

Εκτός από μπαλέτο που το σταμάτησα όλα τα άλλα κανονικά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Didimakia είπε:

 

Καλημέρα αχ συγγνώμη δεν ξέρω τι κάνω δεν το έχω μάθει ακόμη το σύστημα κάνω αναδημοσιευσειςχαχαχα!!Λοιπόν το μόνο σιγουρο είναι ότι είσαι δεν χωράει αμφιβολία σε αυτό 

 

πρίν από 18 λεπτά , Giorgetta είπε:

Να ρωτήσω κάτι; Έχω βαρεθεί πάρα πολύ που δεν κάνω τίποτα και είμαι μέσα. Το έχετε και εσείς αυτό ή είμαι η μόνη;

 

πρίν από 18 λεπτά , Giorgetta είπε:

Να ρωτήσω κάτι; Έχω βαρεθεί πάρα πολύ που δεν κάνω τίποτα και είμαι μέσα. Το έχετε και εσείς αυτό ή είμαι η μόνη;

Μια από τα ίδια κοριτσι μου έχω πάρει άδεια 7 ημέρες και σήμερα που είμαι στην 8η μερα βγήκα να παρω ψωμι και γλυκα!!Αλλιώς είμαι και γω συνέχεια μεσα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giorgetta είπε:

Να ρωτήσω κάτι; Έχω βαρεθεί πάρα πολύ που δεν κάνω τίποτα και είμαι μέσα. Το έχετε και εσείς αυτό ή είμαι η μόνη;

Δεν είσαι μόνη.... κ γω τα ίδια..... Βέβαια σήμερα έκανα βόλτα. Πήγα μέχρι το φαρμακείο που είναι απέναντι απο το σπίτι μου κ έβαλα πλυντήριο. Έχω διαβάσει βιβλίο, έχω δει ένα σωρό βλακείες στην τηλεόραση, μιλάω συνέχεια στο τηλέφωνο, αλλά δε περνάει η ώρα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Didimakia είπε:

Καλημέρα αχ συγγνώμη δεν ξέρω τι κάνω δεν το έχω μάθει ακόμη το σύστημα κάνω αναδημοσιευσειςχαχαχα!!Λοιπόν το μόνο σιγουρο είναι ότι είσαι δεν χωράει αμφιβολία σε αυτό 

 

 

Μια από τα ίδια κοριτσι μου έχω πάρει άδεια 7 ημέρες και σήμερα που είμαι στην 8η μερα βγήκα να παρω ψωμι και γλυκα!!Αλλιώς είμαι και γω συνέχεια μεσα!

Έχω βαρεθεί θανάσιμα δεν έχω με τι να ασχοληθω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Lena3 είπε:

Κορίτσια και μένα θετική η χοριακή μου...θα ξαναπάω την επόμενη βδομάδα να τη μετρήσω..

Τέλεια!!!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ellidr said:

Ελ ρε κορίτσι 

Μπράβο 

Πόσο ήταν;;; 

Εγώ την έκανα πολύ αργά...είμαι στις 22 μέρες από τη σύλληψη (16 μέρες απο ετ βλαστοκύστεων 6 ημερων), και ήταν η πρώτη χοριακή που έκανα και βγηκε 5.000, αλλά δε μου είπαν υπέρηχο, μου είπαν επανάληψη σε 7 μέρες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Lena3 είπε:

Εγώ την έκανα πολύ αργά...είμαι στις 22 μέρες από τη σύλληψη (16 μέρες απο ετ βλαστοκύστεων 6 ημερων), και ήταν η πρώτη χοριακή που έκανα και βγηκε 5.000, αλλά δε μου είπαν υπέρηχο, μου είπαν επανάληψη σε 7 μέρες..

Τι επανάληψη καλέ;;;;;

Πω πω πω 

Απίθανα 

Εσύ αν πας υπέρηχο θα τα δεις όλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 minutes ago, Ellidr said:

Τι επανάληψη καλέ;;;;;

Πω πω πω 

Απίθανα 

Εσύ αν πας υπέρηχο θα τα δεις όλα

Δεν ξέρω...και εγώ περίμενα να μου πει υπέρηχο, αλλά όχι. Πάντως δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Didimakia είπε:

Έχω βαρεθεί θανάσιμα δεν έχω με τι να ασχοληθω

Ευτυχώς γιατί λέω μήπως είμαι υπερβολικη. Και όλοι μου λένε μη σηκώνεις βάρη κλπ όχι δουλειές

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Lena3 είπε:

Δεν ξέρω...και εγώ περίμενα να μου πει υπέρηχο, αλλά όχι. Πάντως δεν έχω κανένα απολύτως σύμπτωμα!

Και γω δεν έχω πλέον και σήμερα με πιάσανε τα ζουμιά...Μου αρέσει που έλεγα προχθές να επικρατεί ηρεμία...:sad:Την Παρασκευή τα δικά μου νέα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Giorgetta είπε:

Ευτυχώς γιατί λέω μήπως είμαι υπερβολικη. Και όλοι μου λένε μη σηκώνεις βάρη κλπ όχι δουλειές

Βαρή ούτε εγω σηκώνω. Αλλα δεν είμαι όλη μέρα ξάπλα. Ετοιμάζω φαγητό κλπ κ απο σήμερα άρχισα σιγα σιγά να βγαίνω χωρίς υπερβολές.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Ellidr είπε:

Γιατι είσαι μέσα και δε κάνεις τπτ;;

Δεν έχω σταματήσει να κάνω τπτ από αυτά που έκανα 

Εκτός από μπαλέτο που το σταμάτησα όλα τα άλλα κανονικά

Μένω στον δεύτερο όροφο και δεν κατεβαίνω με τίποτα τις σκάλες. Δεν μπορώ να το διακινδυνευσω επειδή δεν έχω αλλά έμβρυα..τι να πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...