Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Nina nana πώς την φωτογραφίσατε? Καλορίζικο!!!! Κομμωτήριο δεν ξέρω γιατί έχω μια κοπέλα που έρχεται σπίτι και με φτιάχνει.

Στο Φωτογραφείο. Ηταν πολυ υπακουη! Δεν πρέπει να χαμογελάει, πρέπει να φαίνονται αυτιά και μέτωπο.


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας και από μένα!Σας διάβασα,αλλά επειδή μαζεύτηκαν πολλά θα σχολιάσω ότι θυμάμαι.

Τα δικά μου νέα δεν είναι πολλά.

Το Σάββατο πήγαμε για ψώνια και πρώτη φορά που δεν παίξαμε κυνηγητό με τον Κωνσταντίνο.Την Κυριακή πήγαμε με ένα φιλικό μας ζευγάρι στον Αγ.Εφραίμ.Ο Κωνσταντίνος άναψε μόνος του κεράκι και του άρεσε,χάρηκε!

Σήμερα και εχτές είχε ωραία μέρα αλλά πήγαμε μόνο σήμερα βόλτα.

Τζιτζίνα,πώς είναι η Ειρήνη ?Περαστικά της!Χαίρομαι που τακτοποιηθήκατε!

Lila's mom να τα εκατοστήσεις!Και μεις δεν τα πληρώνουμε τα εμβόλια.Μας τα γράφει,ευτυχώς.Πληρώνουμε όμως επίσκεψη. 40 euro χωρίς απόδειξη.Όπως οι περισσότεροι.Δυστυχώς λίγοι είναι αυτοί που δίνουν απόδειξη.

Ντέλλα θλάση έπαθα για τρίτη φορά.Αυτό που έγραψες για τους γιατρούς συμφωνώ μαζί σου.Εγώ τους γιατρούς τους μισώ θανάσιμα.Πιστεύω να μην πρόσβαλλα το επάγγελμά σου.Περαστικά στον Κωνσταντίνο σου.Ο παιδίατρός σας ,σας δίνει απόδειξη?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Βιβή χαίρομαι που πάνε όλα καλά με το μωράκι!Αυχενική πότε θα κάνεις?

Τζαμίν περαστικά στην Έλενα!Είναι από τα ευαίσθητα παιδάκια του καφέ μας!

Νίνα Νάνα χαίρομαι που έγινε καλά η Ελένη και έφτιαξε πάλι η διάθεσή της και ξεκινήσατε πάλι βόλτες.Με γεια το πάπλωμα που αγοράσατε!

Κάτι άσχετο:Aπό ποιο κρεοπωλείο ψωνίζεις?Έχουμε ένα κρεοπωλείο στο Γαλάτσι που υπάρχει και στα Βριλήσια.Λέγεται Ποιοτική Αγορά.Μήπως το ξέρεις?Ή εσύ Τζαμίν?Έχει ωραία κρέατα.Καλό ταξίδι για τον άντρα σου .Θα κάτσει μέρες?

Με το καλό να δεχτείς τον αδελφό σου.

Δεν θυμάμαι άλλα.

Καλό μεσημέρι σε όλες και στα παιδάκια σας!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Lila s mom, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !

πραγματικά ειναι το πολυτιμότερο αγαθό.θα σας μαυρίσω λιγο αλλά ......

την περασμένη εβδομάδα χάσαμε εναν ξάδερφο μου , 42 χρονών.με 4 παιδιά !!

τα παιδάκια 12,10,5 και 2,5.οξυ εμφραγμα. Η κηδεία ηταν την μερα του κατακλυσμου κ εκτός Αθηνών και δυστυχως δεν μπορεσα να παω.Μονο εγω ελειπα απο τα ξαδεφια κ ενας αλλοςξαδερφος που ειναι Γερμανια. τι να σας γονεις ,συζυγος , παιδιά , αδερφή....ποιον να πρωτοκρατησεις.

Ακόμα δεν το πιστευω.....................

Βλέπω τον Ισαάκ πως κανει για τον μπαμπα του και σκεφτομαι αυτα τα παιδάκια ........


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα....το αυτοκινητο μας εβγαλε μια ζημια που μας στοιχισε το ''ευτελες'' ποσο των 600 ευρω

αλλα,ευτυχως ειμαστε καλα. κανουμε τις βολτες μας επι καθημερινης βάσεως ,παμε κουνιες , εχουμε παρει και ποδηλατο.σημερα τον ειχα παει σε ενα παρκο με κουνιες ,ηταν κ η μαμά μου κι ενα παιδάκι ειχε πατινι...εε...παρατησε το ποδήλατο του και ανεβηκε στο πατινι και κόβαμε βόλτες.

τελευταία κοιμαται πολλές ωρες.τωρα ας πουμε κοιμαται απο τις 4,μπορει να ξυπνησει κατα τις 7-7 30 ,να μεινει στο κρεβατι καμια ωρα και να ξανακοιμηθει.ενδιαμεσα ξυπναει για γάλα και 6 30 το πρωι ειμαστε το ποδι.το εχει κανει καποιες φορες . επισης το βραδυ προτιμαει να τον παιρνει ο υπνος στον καναπέ


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βιβή. χαιρομαι που πανε όλα καλα !!!

εγω κοριτσια δεν το βλεπω για αλλο παιδάκι κ το ποσο στεναχωριεμαι δεν λεγεται.η αδερφη μου ειναι 37 κ μονη......για την ωρα εχει εναν ξαδερφο και αρκετα 2α ξαδερφια.

Μια που ειπατε για κομμωτηριο ειπα κι εγω να παω νωριτερα να κοψω λιγο τα μαλλια μου ,μια που κοιμουνται οι αντρες και δεν ειχε χρονο....γκρρρ

Βασικα παω σε ενα φιλο μου κομμωτη στο σπιτι του ,αλλα ειναι λιγο δυσκολο να το προγραμματισω και ειπα να παω εδω στην γειτονια ,γιατι δεν τα αντεχω αλλο τα μαλλια μου κ επισης θελουν παλι βαφη.


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι κοριτσια.Ο μικρος απο το πρωι τωρα ξανακανει πυρετο.Αυριο λεω να παμε παιδιατρο γιατι λεει οτι τον ποναει ο λαιμος του.

Kitty,συλληπητηρια βρε κοριτσακι ,κριμα στον ανθρωπο και στους δικους του που τους βυθισε στη θλιψη.Συνεχεια λεω κι εγω στον αντρα μου να προσεχει,να μην αγχωνεται,να περιορισει το καπνισμα και να μγν τα βαζει ολα μεσα του αλλα δεν με ακουει.Ειναι 40χρ. βλεπεις οποτε ειναι πολυ κρισιμη ηλικια.Ενα εμφραγμα σ'αυτη την ηλικια μπορει να σε στειλει αδιαβαστο.

Βιβη,ωραια νεα με το μπεμπε!Δεν το εχεις "ακουσει "ακομα ετσι δεν ειναι;Λενε οτι εχονταε την εμπειρια απο το πρωτο παιδι το δευτερο μπορει να το ακουσεις πολυ νωριτερα.

Νινα-Νανα,αποφασισες τι θα κανεις στα μαλλια σου;φιλικη συμβουλη:αν δεν ξερεις καθολου κομμωτες αι το κομμωτηριο,μην κανεις τιποτα παρατολμο.Δεν ξερεις πως πιανουν τα χερια τους.Εγω μια φορα για κουρεμα πηγα αναγκαστικα καπου αλλου και αντι για 2ποντους κοντυμα που ηθελα,μου τα τσεκουρεψε.Να εισαι λιγο συντηρητικη αφου δεν τους ξερεις.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Dimista,σιγα μην παρεξηγηθω που ειπες οτι τους μισεις.Εγω απλα τους σιχαθηκα.ΟΚ οχι ολους αλλα τους περισσοτερους.

Νινα-Νανα,καλοριζικο και το διαβατηριο.Για που σκεφτεστεςτελεια ιδεα!

Καλο βραδακι κοριτσια!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Lila's mom χρονια πολλα, να τα εκατοστησεις με υγεια!!!Περαστικα και σε ολα τα μωρακια,αμαν αυτες οι ιωσεις φετος....Εμεις (φτουφτουφτου) απο τον Δεκεμβρη που εχει να παει σταθμο δεν εχουμε αρρωστησει.Δεν την εχω ξεγραψει αλλωστε σιγα σιγα αυτο το μηνα θα μπουμε παλι στο προγραμμα μας αφου προς το τελος θα φυγει η πεθερα μου.Καποιο κοριτσακι με ρωτησε αν βαριεται η μικρη με την γιαγια της,δεν θυμαμαι ποια :oops:, περναει μια χαρα δε βαριεται καθολου ειναι συνεχεια βολτες,παιδικη χαρα αλλα και στο σπιτι οταν ειναι θα ασχοληθει πολυ η γιαγια της μαζι της.

Kitty συλληπητηρια για τον ξαδερφο σου,κριμα νεος ανθρωπος................

Βιβη μπραβο ολα καλα με το νινακι,η Μενια τι λεει?φανταζομαι μετα την αμνιο θα εχεις τη μαμα σου για βοηθεια?

Κομμωτηριο....και εγω θελω αλλαγη,κανω υπομονη γιατι θελω να τα μακρυνω αλλα θελουν λιγο διορθωμα τωρα.

Αααα....με τι λουζετε τα μωρακια?βαζετε μαλακτικη?καθονται για χτενισμα?Βρε κοριτσια για να χτενιστουμε γινετε χαμος,δεν καθετε να της ξεμπερδεψω τα μπουκλακια με τιποτα,μονο στην ξαδερφη μου καθεται που ειναι κομμωτρια κ παιρνει θεση η κυρια για να φτιαξει μαλλι, σε εμενα με τιποτα.Εχω παρει ενα φυτικο σπρευ για παιδια για να ξεμπερδευονται πιο ευκολα αλλα και παλι δεν την καταφερνω.

Πολυλογια σημερα εεεεε.....

Καλο βραδυ!!!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια !! την γυναίκα του σκέφτομαι (37 χρονων κοπέλα ),πως θα μεγαλώσει 4 αγόρια και τα ίδια τα παιδάκια φυσικά μου μεσα σε μια στιγμη εχασαν τον μπαμπά τους.

τελικά ,πηγα γαι το κουρεματάκι ...ουφ ελάφρυνε το κεφάλι μου....χαχαχχα

ηταν και μια κοπελα που εχουμε γνωρισει στις κουνιες ,να κουρεψει το αγορακι της, 2,5 χρονων κ εκλαιγε με λυγμους. η κομμωτρια μου ειπε εγινε χαμος

και εγω θελω να τον κουρεψω ,εχει απο τον Ιουλιο.και εμεις εχουμε μπουκλακια και μπερδευονται και δεν καθεται να τον χτενισουμε.σκεφτομαι να παρω την μαλακτικη της τζονσον ,αυτη την ροζ. κανει ?


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα, σας ευχαριστώ για τις ευχές σας, να είμαστε όλες καλά και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και τις οικογένειες μας, υγεία πάνω απο όλα!!

Χθες η πελάτισσα δεν ήρθε και ενώ μου είπε ότι δεν προλαβαίνει παίρνει μέτα απο μισή ώρα και ήθελε να έρθει κατα τις οκτώ, εάν ερχόταν θα τελείωνα κατα τις έντεκα ειναι δυνατόν κανένας σεβασμός! Σήμερα πάλι αντί να σχολασω στις τρεις έφυγα πέντε παρα, τι το έχουμε το μειωμένο ήθελα να ήξερα, βαρέθηκα πια!

Τζιτζινα, σε ευχαριστω για το πμ και τον γιατρό που μου συστησες, βρήκα αυτόν που μας είχε εξετάσει στο Ιασω και έχει ιατρείο στην Αγία Παρασκευή, μάλλον θα κλείσω εκεί ραντεβού.

Κιττυ, συλλυπητήρια για τον ξαδελφο σου, τραγικό γεγονός, δεν υπάρχουν λόγια!!

Με γειά το κουρεμα, άλλαξε πιστεύω η διάθεση σου!

Della, εύχομαι να ειναι καλύτερα ο Κωνσταντίνος, τελικά πήγατε στον παιδιατρο, ίσως του δώσει κανένα σιροπακι! Εσυ τι κανονισες για την επέμβαση σου;

Βιβη, εύχομαι όλα καλα να πανε με την αμνιοπαρακεντηση, καλύτερα που θα αφήσεις να μεσολαβήσει Σ/Κ, τουλάχιστον να ξεκουραστεις περισσότερες ημέρες!

Νινα-Νανα, καλα λέει η della, ειδικά για κουρεμα εάν δεν έχεις δοκιμάσει τον κομμωτή μην ρισκαρεις κανένα ακραίο κουρεμα, εκτός και εάν στον σύστησαν και έχεις δει δουλεια του, και εγω ήθελα να πάω για ανταύγειες το μισό κεφάλι γιατι φαίνονται οι άσπρες αλλα δεν είχαν κενό και έκλεισα για την Παρασκευή που δεν δουλεύω, πάντως ότι και να επιλεξεις να κανεις σου εύχομαι να σου αρέσει το αποτέλεσμα! Α! Και καλα οικογενειακά ταξίδια να έχετε, δηλαδή το διαβατήριο ειναι απαραίτητο για το παιδί και εντός ΕΕ;

Dimista, περαστικά σου για την θλαση, πως το επαθες, ειναι απο παλιό χτύπημα και έχεις ευαισθησία;

Τζαμίν, τη έγινε η Ελενα; Εύχομαι να σταμάτησαν οποία συμπτώματα, αυτο το εμβόλιο έχουμε να κάνουμε και εμεις αλλα πήρα παράταση για μέσα στον Μαρτη, η παιδίατρος μου είπε ότι τα συμπτώματα μπορεί να ειναι και εξανθηματα, εσένα στο mmr σου έβγαλε τίποτα; Εμένα ακριβώς στις 8 μέρες λίγα εξανθηματα, βασικα φοβάμαι και για αυτο!

Mommy3, τα μαλλιά με μπουκλες έχουν ένα θέμα, νομίζω ότι λίγη μαλακτική στις άκρες δεν ειναι κακό, ίσα ίσα θα της τα μαλακωσει και θα ξεμπλεκουν ευκολότερα!

Η Brooke εξαφανίστηκε!

Καλο βράδυ σε όλες σας!!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kitty συλλυπητήρια, δεν έχω λόγια, άπειρα κρίμα :(:(:(

Dimista που ειναι ο Αγιος Εφραιμ;

Ψωνιζω από τους Ευβοιοτοπους στο Ψυχικό που έχουν βιολογικά κρέατα. Αν βολέψει απο εκεί, ή δεν έχω μεγάλη παραγγελία ώστε να τα στείλουν δωρεάν σπίτι παίρνω απο ένα κρεοπωλείο κοντα στο σπίτι. Αυτό που λες δεν το έχω ακούσει αλλα θα το ψάξω.

Πέμπτη βραδυ έρχεται.

Della περαστικά!

Έχεις δίκιο για τα κομμωτήρια. Προβληματίζομαι αρκετα...

Mammy κι εμένα δεν κάθεται να τη χτενίσω καλα και τα μαλλια της ειναι συνέχεια μπερδεμένα.

Kitty με γεια το μαλλί!

Lila's mom το διαβατήριο ειναι απαραίτητο για ταξίδια εκτός Ελλαδος.

Το προβλημα ειναι οτι τα μαλλιά μου πάντα ακραία τα κάνω.. Δεν ξέρω, να δοκιμάσω να βρω άλλο κομμωτήριο πιο σίγουρο;

Στη δικια μου το mmr έκανε πυρετο περίπου 8-10 μέρες μετα.

Σήμερα ήρθαν τα πεθερικά μου και πήγαμε για λίγο σούπερ μάρκετ.

Καληνύχτα!!!!!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου....

KITTY μου, πολλά συλλυπητήρια..... κρίμα τον άνθρωπο.

Εγώ κρέατα ψωνίζω στον Σταυρό Αγίας Παρασκευής. Έχει ένα κρεοπωλείο (που είναι ανοιχτό και Κυριακή) και έχει πάρα πολύ καλά κρέατα. Λαϊκό προσκύνημα είναι πάντα. Όποτε και να πας έχει τουλάχιστον 10 άτομα ουρά. Ακριβώς δίπλα έχει και ένα ψαράδικο ίδιου τύπου, απ' όπου παίρνουμε τα θαλασσινά μας.

Mammy χαίρομαι που μας έγραψες τα νέα σου....και της Έλενας τα μαλλιά είναι μπούκλες και της βάζω ένα σπρέι της τζόνσον που δεν θέλει ξέβγαλαμα. Κάθεται κυρία για να την χτενίσω. Λίγο με το πιστολάκι δυσανασχετεί, αλλά τις περισσότερες φορές είναι υπομονετική.

Lila's mom είναι καλά η Έλενα. Βήχει μόνο πολύ λίγο. Έβγαλε εξανθήματα στα μάγουλα 2 μέρες μετά το εμβόλιο, αλλά έφυγαν πάλι την ίδια μέρα. Στο mmr δεν είχε κανένα σύμπτωμα.

Δήμητρα η Έλενα αρρωσταίνει περίπου κάθε 15-20 μέρες. Δυστυχώς είναι κάτι που δεν μπορούμε να αποφύγουμε λόγω του σταθμού. Το καλό είναι ότι τα περνάει ελαφριά και δεν παίρνει καν φάρμακα (εκτός από αντιπυρετικά όταν χρειάζεται). Η γιατρός μας είναι υπέρ στο να ξεπερνάει ο οργανισμός μόνος τις ιώσεις για να χτίζεται το ανοσοποιητικό και με τον άντρα μου είμαστε απόλυτα σύμφωνοι. Φάρμακα για ίωση έχει πάρει μια φορά πέρυσι όταν κόλλησε την γρίπη Α και ήταν και η πρώτη φορά που αρρώστησε (10 μηνών), μια εβδομάδα αφού ξεκίνησε τον σταθμό.

Αχ μια πολυλογία που έχω. Είναι που δεν έχω όρεξη για δουλειά. Πρέπει όμως, οπότε σας αφήνω και τα λέμε σύντομα....... φιλιά


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Σήμερα είμαστε σπίτι γιατί έχω γυναίκα για καθάρισμα.

Η μικρη έχει μυξα απο χτες και αναγουλιαζει ενίοτε απο τα φλεματα. Το πρωί αναγουλιασε, την έπιασε βηχαλακι κι έβγαλε λίγο εμετο αλλα στην ουσία ηταν μόνο φλεματα-μυξα. Αλλο σόου μας βρήκε πάλι :tongue: Να δείτε οτι το βραδυ με το που ξαπλωσει να κοιμηθεί θα κάνει εμετο! ΚΑΘΕ φορά που έχει συναχι αυτο παθαίνει μόλις κοιμηθεί! Κι εντελώς τυχαία συμβαίνει όταν λείπει ο αντρας μου!!!

Αυτά, αρκετα γκρινιαξα! Φιλιά!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα 1α αίτηση για 2 μουσεία.Για το ΕΑΜ και για το Επιγραφικό.Το ΕΑΜ είναι το Εθνικό.Είναι όμως εντελώς χαζοαίτηση.Ο λόγος που την έκανα είναι επειδή έχω προυπηρεσία στο εαμ.Δεν είναι τίποτα σπουδαίο.Είναι για 7 μήνες.Ζητάνε να είσαι άνεργος πάνω από 12 μήνες,να έχεις ηλικία μέχρι 35 ετών ,αν έχεις παιδί να το μεγαλώνεις μόνος σου και αν είσαι παντρεμένος με παιδί να είναι και οι 2 γονείς άνεργοι.:shock:Δλδ αν είσαι πάνω από 35 δεν έχει δικαίωμα να δουλέψεις.:shock:Ντέλλα κάνε τα σχόλιά σου.Είτε είναι θετικά είτε αρνητικά εσύ κάνεις ωραία σχόλια.

Κίττυ συλληπητήρια για τον ξάδελφό σου που "έφυγε".Τι άσκημο να χάνεις έναν άνθρωπο σε τέτοιαν ηλικία.Το χειρότερο είναι που άφησε πίσω του 4 μικρά παιδάκια.Λυπάμαι πολύ!:(

Ντέλλα είναι καλύτερα ο Κωνσταντίνος σας?Ευαισθητούλης κι αυτός!

Μammy 3 επειδή και ο δικός μου έχει μπούκλες και μπερδεύονται εύκολα του βάζω το johnson's baby conditioner.

Lila's mom καλύτερα που δεν ήρθε η πελάτισσα που περίμενες.Όταν είμουν 12 χρ.είχα σπάσει το χέρι μου.Αλλά δεν νομίζω να παίζει ρόλο αυτό γιατί ποτέ δεν πάθαινα θλάσεις.Από τότε που έκανα τον Κωνσταντίνο έπαθα 3 φορές.

Νίνα Νάνα ο Άγιος Εφραίμ βρίσκεται στην Ν.Μάκρη.Εγώ δεν ήξερα τπτ γι αυτόν τον Άγιο αλλά από ένα βιβλίο που διάβασα με τα θαύματά του και γι αυτόν ήθελα πολύ να πάω.Την Κυριακή πήγαμε από ένα όνειρο που είδα.Γενικά βλέπω πολλά σημαδιακά όνειρα.

Είσαι τυχερή που έχεις γυναίκα και σου κάνει δουλειές.Κουράζεσαι λιγότερο από όλες μας!Σε ζηλεύω!Περαστικά στην Ελένη!Ελπίζω να μην κάνει εμετό.

Καλό μεσημέρι σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...