Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

      • Ευχαριστώ 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Kαλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά για χτες,αλλά όχι μόνο με τους άντρες μας αλλά και με τα παιδάκια μας.Και κάθε μέρα ,όχι μόνο για χτες.Εχτές ήταν απλά 1α υπενθύμιση.

Εlzu χαίρομαι που σου ανανέωσαν την σύμβαση.

Τζαμίν εσύ ξεκίνησες με ενθουσιασμό?Έχω χρόνια να πάω γυμναστήριο.Όταν πήγαινα το απολάμβανα πραγματικά.Το 2010 έκανα σπίτι,όταν γεννήθηκε ο μικρός έκανα με τον μικρό αγκαλιά και τώρα κάνω όποτε το θυμηθώ.

Κίττυ ωραίο φαγητό έφαγε ο Ισαάκ.Μου έδωσες ιδέα.Έχω καιρό να το φτιάξω.Το κρέας του το κόβεις κομματάκια?Το nickelodeon τι είναι?Μοντελάκι ο Ισαάκ!Θα φτάσει γρήγορα το 1μ.

Lila's mom με γεια τα ψώνια που κάνατε στο metro mall.Η Τzitzina πήγαινε την μικρή της κολυμβητήριο όταν ήταν μωράκι .Αν έχεις το φβ της Τzitzinas ρώτα την για τις εντυπώσεις.

Καλό βράδυ και καλό ΣΚ σε όλες σας!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια μου πως ειστε?Εγω εχω υπηρεσια σημερα :|...

Τζαμιν μπραβο που ξεκινησες γυμναστηριο θελω και εγωωωωω πρεπει να το βαλω στο προγραμμα.

Βιβη τι κανει το σπορακι?εκανες αυχενικη?

Νεα δεν εχουμε,σπιτι δουλεια διαβασματα...χρειαζομαι ενα shopping therapy!Η μικρη εχει να παει σχολειο απο 20 Δεκεμβριου, ειναι εδω η πεθερα μου κ την κραταει εκεινη οποτε εχουμε γλιτωσει ολες τις ιωσεις που κυκλοφορουν και βρισκω και ετοιμο φαγακι οταν γυριζω απο τη δουλεια :D...τελος Μαρτη που θα φυγουν θα αρχισουν παλι τα δυσκολα :cry:

Φιλια πολλα!!!

Υ.Γ. θα συναντηθουμε ποτε????????


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! Τι κάνετε;

Εμείς όχι πολύ καλα. Ο αντρας μου ελαφρώς καλύτερα αλλα έχει άπειρο βηχα!

Η μικρη μου έχει ίωση. Σήμερα την πήγα στο Ιασω γιατι απο τις 4 το ξημέρωμα έκανε εμετους! Στο κρεβάτι, στο πατωμα... Ενας χαμός! Ειναι ελάχιστα καλύτερα αλλα πολύ κουρασμένη. :( Ποιος ξέρει τι βράδυ θα έχουμε;;; Εκανε και διάρροια μια φορά. Πίνει ηλεκτρολυτες, θηλαζει κι έφαγε μισή φρυγανιά. Έφτιαξα κοτόσουπα και περιμένω να ξυπνήσει να δω τι γίνεται. Δεν μου έχει ξανατυχει κάτι τέτοιο και φοβήθηκα για αφυδατωση.

Συγνώμη δεν διάβασα νέα σας.


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά για χτες,αλλά όχι μόνο με τους άντρες μας αλλά και με τα παιδάκια μας.Και κάθε μέρα ,όχι μόνο για χτες.Εχτές ήταν απλά 1α υπενθύμιση.

Εlzu χαίρομαι που σου ανανέωσαν την σύμβαση.

Τζαμίν εσύ ξεκίνησες με ενθουσιασμό?Έχω χρόνια να πάω γυμναστήριο.Όταν πήγαινα το απολάμβανα πραγματικά.Το 2010 έκανα σπίτι,όταν γεννήθηκε ο μικρός έκανα με τον μικρό αγκαλιά και τώρα κάνω όποτε το θυμηθώ.

Κίττυ ωραίο φαγητό έφαγε ο Ισαάκ.Μου έδωσες ιδέα.Έχω καιρό να το φτιάξω.Το κρέας του το κόβεις κομματάκια?Το nickelodeon τι είναι?Μοντελάκι ο Ισαάκ!Θα φτάσει γρήγορα το 1μ.

Lila's mom με γεια τα ψώνια που κάνατε στο metro mall.Η Τzitzina πήγαινε την μικρή της κολυμβητήριο όταν ήταν μωράκι .Αν έχεις το φβ της Τzitzinas ρώτα την για τις εντυπώσεις.

Καλό βράδυ και καλό ΣΚ σε όλες σας!

Γεια σας !!!!!

ξεκινησα και το πρωι να γραφω και τελικα το εχασα.

ναι,κομματακια το κοβω και τρωει μονος του. αν παμε να τον ταίσουμε θα φάμε ξύλο:Pτο nickelodeon ειναι καναλι με παιδικά.καλός ειναι, σ ευχαριστώ πολυ.

σημερα πηγαμε παιδότοπο κ για 3 ωρες επαιζε και χοροπηδουσε στο φουσκωτο.το μεσημερι αφου εφαγε κοιμηθηκε στο καρεκλακι φαγητού.αργοτερα πηγαμε σουπερ μαρκετ,οταν γυρισαμε εκανε μπανιο , ξαπλωσε ηπιε γάλα και στις 9 κοιμόταν.

Μου εστειλαν κ μενα το φυλλάδιο για την κολύμβηση.ναι ,το θυμαμαι ,πηγαινε η Τζιτζινα την μικρη:P


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νινα-Νανα ,πολλα περαστικά στο κοριτσάκι σου !! την καυμενούλα !!!! ελπίζω να ειναι καλυτερα !!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νινα-Νανα ,πολλα περαστικά στο κοριτσάκι σου !! την καυμενούλα !!!! ελπίζω να ειναι καλυτερα !!!!

Ευχαριστώ πολυ!

Σήμερα προς το παρόν έκανε 2 φορές εμετο και 2-3 διάρροια. Η εικόνα της κι η διάθεσή της ειναι σαφώς βελτιωμένη αλλα με έχει πρηξει στη γκρίνια και στους θηλασμους! Σαν νεογέννητο! Φυσικά δεν τρώει τίποτα άλλο. Μόνο το απόγευμα που ηταν τα πεθερικά μου εδώ για καφε ζήλεψε κι άρπαξε ένα κουλουρακι...

Κουραστηκα! Ειναι ο αντρας μου 10 μέρες άρρωστος ειναι κι η μικρη τώρα... Καλύτερα να ήμουν εγω παρα αυτοί.. Αντε να περάσουν μπας και βγω λιγάκι έξω να ξελαμπικαρω!

Συγνώμη για την γκρίνια κορίτσια! Καληνύχτα!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Νινα νανα περαστικά σας... ελπίζω να είναι καλύτερα η Ελενίτσα....

Με το γυμναστήριο τα πήγα πολύ καλά την πρώτη εβδομάδα. Σύνολο 3 φορές πήγα. Είναι πολύ ωραία.... αλλάζει η διάθεση, ξεδίνεις λίγο και επιστρέφεις με περισσότερη ενέργεια. Είναι το πρώτο πράγμα που έκανα για τον εαυτό μου από τότε που έμεινα έγκυος και μου αρέσει πολύ. Θα βγω φέτες στην παραλία :tongue:


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βοήθεια!!!!

Ο άντρας μου αύριο έχει γενέθλια.... έχετε καμία οικονομική ιδέα να πραγματοποιήσω? Λέω να στολίσω το σπίτι με μπαλόνια και πανό happy birthday.... να κάνω και μια τούρτα.... φαγητό.... τί άλλο μπορώ να κάνω? Κάτι πρωτότυπο... σκέπτομαι να πάρω ένα ωραίο κουτί και να βάλω μέσα ροδοπέταλα και μια κάρτα που δεν ξέρω τί θα γράφει..... να βάλω και καμία χειροπέδα? αχ πεείτε καμιά ιδέα...


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και καλή βδομάδα!

Το Σάββατο είμασταν πάλι τα 2 μας με τον Κωνσταντίνο ,γιατί,ο άντρας μου ήταν σε συνέδριο που έγινε σε ξενοδοχείο.Την Κυριακή αφήσαμε τον Κωνσταντίνο στους γονείς μου και πήγαμε με τον άντρα μου σε 1α ταβέρνα και φάγαμε και μετά πήγαμε για καφέ με ένα φιλικό μας ζευγάρι.Ωραία περάσαμε!

Μάμμυ 3 δεν πήγαινες και συ γυμναστήριο?Το σταμάτησες?Για συνάντηση το βλέπω μετά το Χειμώνα.

Νίνα Νάνα πώς είναι η μικρή σας?Να της φτιάξεις και χαμομήλι.Αχ βρε Νίνα Νάνα και σεις?Να πάρετε ercefyrul.Είναι και κάποια άλλα χαπάκια αλλά δεν θυμάμαι πως λέγονται.Περαστικά και στους 3 σας!

Κίττυ εσύ θα τον πας κολυμβητήριο?

Τζαμίν μπράβο για τον χρόνο που διαθέτεις για το γυμναστήριο.

Να τα εκατοστήσει ο άντρας σου,για αύριο!Θα σου ευχηθώ και αύριο αν μπω.

Εμάς ρωτάς να σου δώσουμε ιδέες?Εσύ πάντα έχεις τις καλύτερες ιδέες!

Αυτά που έγραψες πρωτότυπα είναι!

Καλό μεσημέρι σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είμαστε καλύτερα! Εγω το ξεπέρασα μέσα σε 12 ώρες στο πόδι στην ουσία. Ο αντρας μου σε λιγότερο. Η μικρη χτες δεν έκανε καθόλου εμετο αλλα έκανε 2 φορές διάρροια. Το βραδυ στον ύπνο της έκανε ελάχιστο εμετο. Σήμερα έκανε 1 φορά διάρροια προς το παρόν. Αλλα η διάθεσή της κι η εικόνα της συνολικά ειναι πολυ καλα απο χτες το πρωί.

Βρε κορίτσια, τα παιδάκια σας είχαν κάποια στιγμή εμετο και διαρροιες; Θυμάμαι κάτι για τον Κωνσταντίνο της Della και την Έλενα. Πόσες μέρες έκαναν να το ξεπεράσουν;

Πολυ κλεισουρα έχει πέσει πάντως. Ηταν κι ο καιρός κι οι αρρώστιες. :| θα πάθουν τα νεύρα μου.


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια....

Νινα νανα περαστικά. Η Έλενα έχει κάνει αρκετές γαστρεντερίτιδες. Η χειρότερη με εμετούς ήταν 2 μέρες και η χειρότερη με διάρροια ήταν 10 μέρες. Βέβαια όταν έχει τους εμετούς συνήθως κάνει και 1-2 φορές διάρροια. Ελπίζω να το ξεπεράσετε γρήγορα.

Δήμητρα ευχαριστώ για τις ευχές.

Τελικά βρήκα ένα ωραίο ξύλινο κουτί το οποίο είναι μέσα βελουτέ και έβαλα μέσα καρδούλες κόκκινες γιαλυστερές, ένα γλυφιτζούρι σε σχήμα καρδιάς, 1 lacta, στην οποία έγραψα πάνω με μαρκαδόρο σ'αγαπώ. Επίσης ένα ερωτικό γράμμα που έγραψα χτες και μια μικρή καρτούλα στην οποία αποτύπωσα ένα φιλί δικό μου με κραγιόν και ένα φιλί από την Έλενα με κραγιόν (διασκεδάσαμε πολύ με την Έλενα φτιάχνοντας την καρτούλα). Και του έγραψα "δύο φιλιά για χρόνια πολλά από τις γυναίκες της ζωής σου". Το άφησα πάνω στην τραπεζαρία και το είδε χτες το βράδυ. Του άρεσε πολύ και συγκινήθηκε, ειδικά με την καρτούλα με τα φιλιά. Την έβαλε στο πορτοφόλι του για να την έχει πάντα μαζί του.

Σήμερα θα του πάρω τουρτίτσα και θα φτιάξω δείπνο για δύο με γαριδομακαρονάδα και ρομαντική ατμόσφαιρα.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες!Ειναι ο αδελφος μου με τη νυφη μου και την βαφτισιμια-ανιψια μου απο προχθες εδω και περναμε τελεια.Γινεται ενας χαμος εδω με τα πιτσιρικια και ειναι απολαυση.Ο Κωνσταντινος εχει ξεσαλωσει!Να δω πως θα τον μαζεψω μεθαυριο που θα φυγουν.

Τζαμιν,Χρονια Πολλα για τον αντρουλη σου,να τον χαιρεσαι!Πως περασατε;

Νινα-Νανα,περαστικα σας βρε παιδακι μου.Τι παθατε ολοι μαζι;εμεις απο διαρροια αλλο τιποτα.Να ξερεις παντως οτι εμετος και διαρροια πανε πακετο.Χαμομηλι μην δωσεις,αντενδεικνυται στη διαρροια.Ρυζι λαπα,πατατουλα,κοτοπουλο,κροτο,μηλο,μπανανα και φυσικα ηλεκτρολυτες.Εγω παντα του δινω και ultra levoure.Το ρεκορ ειναι 14μερες!Προσεχε μη σου συγκαει!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Lila's mom;μου εστειλαν κι εμενα το φυλλαδιο για baby swimming.(απο ιδιωτικα εκπαθδευτηρια ετσι δεν ειναι).Πηγαινε η tzitzina με την Ειρηνη στο ΟΑΚΑ και ηταν κατενθουσιασμενη.

Dimista,πολυωραια που καθεται στη μαμα σου ο μικρος και το "σκατε" τα δυο σας!.

Κιττυ,κι ο δικος μου στον παιδοτοπο τα ιδια.Καθ οταν ξεκιναμε να φυγουμε γινεται χαμος.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...