Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημέρα.....

Χρόνια πολλά.....

Νινα νανα ωραία ήταν ε?

Η ψησταριά δεν είναι πολύ ογκώδης. Αν έρθεις κάποια στιγμή από το σπίτι, να θυμηθούμε να σου την δείξω. Επίσης μπορούμε να κανονίσουμε κανένα μπάρμπεκιου οικογενειακό, για να την δοκιμάσετε κι όλας αν σας ενδιαφέρει.

Ωραία θα είναι στην Σικελία.

Ο άντρας μου, μου πρότεινε να πάμε μαζί Λονδίνο (οι δυό μας) το ΣΚ της 25ης Μαρτίου, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν μπορώ να αφήσω την Έλενα. Πείτε μου την γνώμη σας. Θέλω να μείνω και λίγο μόνη με τον σύζυγο αλλά θα σκέφτομαι συνέχεια την μικρή μου. Να την αφήσω με την γιαγιά της?


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια γειά σας. εγώ στην δουλεία, πιστεύω σήμερα να φύγω στην ώρα μου αν και έχω δουλειά που ποτέ δεν τελειώνει, αύριο το πρωι λέω να παω βόλτα στο metro mall, και το απόγευμα έχουμε να πάμε σε γάμο ο οποίος θα γίνει σε αποστολική εκκλησία, χωρίς την Λίλα βέβαια, αν και είναι στις 6 το απόγευμα!!!

Νίνα-Νανά, μπράβο σας που περάσατε ωραία, και του χρόνου, εμείς στην μητέρα μου με τους θείους μου παραγγείλαμε απο έξω!!!

Τζαμίν, μην το συζητάς καθόλου, να πάς, σαφώς θα σκέφτεσαι συνέχεια την Έλενα, αλλά θα είναι με τους παπούδες όποτε εν μέρει θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, άλλωστε 2 μέρες είναι και αν μη τι άλλο έχουμε και εμείς δικάιωμα να ξεσκάσουμε!!!! Ωραία η ψησταρία σας , μου αρέσουν τα ψητά!!!!!!

Πάντως τώρα σκέφτηκα οτι τελειώνουν οι απόκριες και έντυσα την μικρή μόνο μία φορά, κρίμα δεν είναι, θα κοιτάξω να κανονίσω μήπως πάμε καμμιά επίσκεψη την Κυριακή και την ντυσω!!!!

Καλό απόγευμα!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Tzamin μου αφορμή ψάχνεις να μας τραπεζωσεις κι εμάς και να φύγουμε με το στόμα ανοιχτό!:D αστειευομαι! Μας λείψατε πλάκα πλάκα!

Να πάτε Λονδίνο μωρέ... Αν κάθεται με τους παππούδες δεν υπάρχει προβλημα! Εγω να σου πω την αληθεια δεν την αφήνω γιατι δυστυχώς δείχνει σαν να μην περνάει πολυ καλα χωρις εμένα. Δεν ξέρω πως ακούγεται αλλα όσοι την έχουν κρατήσει λένε οτι ειναι σαν κάτι να της λείπει και να μην ευχαριστιεται. Και για να πάω κομμωτήριο δεν έκατσε με τον άντρα μου τελικά :(

Lila's mom καλα να περάσετε αύριο!

Χρόνια πολλα κορίτσια μου και για την ημέρα!

Φιλιά!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σιγά που δε θα αρρωσταίναμε....

Από τα ξημερώματα η μικρή έχει πυρετό, έφτασε μέχρι και 38.8. Dimista αύριο είναι το μασκέ πάρτι του ξάδελφού της και βαφτιστηριού μας αλλά αν είναι έτσι βλέπω να το χάνουμε. Βέβαια χθες κάναμε την τελευταία δόση της ηπατίτιδας, να φταίει αυτό λέτε?

Εμείς χθες τσικνήσαμε με φακές, χαχαχαχαχα!!!!! Ο καλός μου έλειπε όλη μέρα και το βράδυ που ήρθε εγώ πήγα κατευθείαν για ύπνο γιατί την προηγούμενη είχα βγει με μια φίλη και δεν είχα κοιμηθεί καθόλου.

Σήμερα είμαι νυχτερινή και ευτυχώς γιατί μπόρεσα να κρατήσω τη μικρούλα.

Nina-Nana σε καταλαβαίνω, είναι το απόλυτο ξενέρωμα τα μαλλιά, αλλά όπως είπαν και οι κοπέλες, ευτυχως το χρώμα διορθώνεται. Σικελία ε? Ωραία!!

Κορίτσια, όταν τα μικρά σας έχουν πυρετό και τους πέφτει στον ύπνο τους και ιδρώνουν, τα ξυπνάτε για να τα αλλάξετε? Εγώ τώρα της έβαλα λίγο χαρτί από μέσα για να απορροφήσει, γιατί τη λυπάμαι να την ξυπνήσω.

Αύριο το βράδυ θα πάμε σε μασκέ πάρτι, στο μαγαζί του κουμπάρου μας. Καμμιά ωραία ιδέα??

Tzamin και βέβαια να φύγετε. Δυο μέρες είναι μόνο και θα σας κάνει πολύ καλό...

Dimista με γεια το μαλλάκι του μικρού.

Della περαστικά...Γεύτηκες τελικά τα κοψιδάκια??:tongue:

Βιβή όλα να πάνε καλά με την εξέταση.

Lila's mom και μέχρι το πάρκο να πάτε ντύστην να βγάλετε καμιά φωτογραφία..


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κορίτσια!

Εμείς τσικνίσαμε σπίτι μας.Έφτιαξα χοιρινό κρασάτο,χωριάτικη σαλάτα,πατάτες τηγανιτές και ο άντρας μου αγόρασε από ταβέρνα και άλλα κρεατικά.

Ο Κωνσταντίνος τσίκνισε με πατάτες τηγανιτές ,σαλάτα και γάλα.

Τζαμίν τι ωραία που έχετε ψησταριά!Θα γίνονται ωραία τα κρέατα!Μας άνοιξες την όρεξη!Να πάτε Λονδίνο!Όταν πήγατε Σαντορίνη 1α χαρά δεν ήταν με την γιαγιά της?

Ντέλλα είστε καλύτερα?Τελικά,τα καταφέρατε?Τσικνίσατε?

Lila's mom τελικά που τσικνίσατε?

Νίνα Νάνα η μικρή τι ντύθηκε?Για Σικελία πότε φεύγετε?Και για πόσες μέρες?Σήμερα είναι η γιορτή της γυναίκας?:oops:

Τζιτζίνα μακάρι ο πυρετός να είναι από το εμβόλιο και να πάτε στο μασκέ πάρτυ?Πάντως,περαστικά της!Τι θα την ντύσεις?

Julie έχεις καιρό να μας γράψεις!Δώσε σημεία ζωής!

Καλό μεσημέρι και καλό ΣΚ σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tzitzina περαστικά! Κρίμα ρε παιδι μου κι έχει ωραίες μέρες!

Να σου πω την αλήθεια εγω δεν την ξυπνάω να την αλλάξω γιατι όταν έχει πυρετό συνήθως ξυπνάει συχνα μόνη της οπότε αν ειναι πολυ ιδρωμένη την αλλάζω τοτε.

Dimista την έντυσα χιπισσα αλλα απο τοτε μου ζητάει να της ζωγραφισω το πρόσωπό της κάθε μέρα!

Τελικά κλείσαμε αεροπορικά για Μαδρίτη! Θα πληρώσουμε μόνο φόρους λόγω εξαργυρωσης μιλίων και μας βγήκαν 160 ευρώ ολα μαζί!

25-31/3 πάμε!!!! Ανυπομονώ!!!!! Πρέπει να αρχίσω να ψάχνω ξενοδοχεία.

Χτες πήγαμε Avenue βόλτα και πήρα απο τα Jumbo διάφορα αποκριάτικα.

Σήμερα έφτιαξα τα μαλλια μου! Το κομμωτήριο ΚΑΜΙΑ απολύτως σχέση με ο,τι έχω παει μέχρι τώρα. Η ομάδα δουλεύει υπέροχα και ο καθένας ειναι άψογος σε ότι περνάει απο το χέρι του! Νομίζω ειναι τα πιο ωραία μαλλια που έχω κάνει (όχι μόνο ως αποτέλεσμα αλλα ως δουλεια σε κάθε λεπτομέρεια). Εννοείται οτι δεν πρόκειται να ξαναπάω αλλού και τα προϊόντα τους απλα δεν υπάρχουν! Τα έκανα βιολέ σκούρη βάση ολα τα κάτω και το κάδρο του προσώπου κι ολα τα υπόλοιπα ειναι μοβ έντονο!!!! Και βάλαμε 4 πράσινα εξτενσιονς. Θα πάω σε 2 εβδομάδες για ενα γρήγορο ρεφλέ και θα με φωτογραφίσουν για το αρχείο τους.

Το καλο ειναι οτι το περιβάλλον ειναι τέλειο κι έχει κήπο κι η μικρη πέρασε ωραία και δεν βαρέθηκε καθόλου.

Φιλάκια πολλα!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια κι από εμάς....

Νινα νανα τα μαλλιά σου ακούγονται πολύ εντυπωσιακά. Κι εμείς ήμασταν avenue χτες το απόγευμα. Την πήγα μετά την δουλειά για τις εκδηλώσεις που είχε αλλά δεν εντυπωσιάστηκε. Ήμασταν εκεί μεχρι τις 19.30. Σήμερα το πρωί ήμασταν πλατεία. 11.30-13.30. Αύριο από τις 11 έχει αποκριάτικα παιδικά δρόμενα στην πλατεία. Εννοείται ότι πάντα ψάχνω αφορμή για παρέα στο σπίτι. Τί στο καλό ειδικός φιλοξενείας είμαι (επαγγελματικά):tongue:. Απολαμβάνω ιδιαιτέρως τον ρόλο της οικοδέσποινας.

Ούτε η δικιά μου κάθεται ευχάριστα με κανέναν και γι΄αυτό το σκέφτομαι αν θα την αφήσω. Τους τελευταίους μήνες δεν τους βλέπει και καθόλου συχνά και όταν είμαστε όλοι μαζί δεν με αφήνει να κάνω βήμα. Μάλλον φοβάται μην φύγω. Λέτε να της έμεινε απο την Σαντορίνη? Δεν ξέρω τί να κάνω.

Τζιτζίνα περαστικά σας.

Δήμητρα το κάψατε ε? Οι τρεις σας ήσασταν ή είχατε και παρέα?


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Ολα καλά πήγαν χθες. Τώρα όμως αρχίζουν τα δύσκολα. Το μωρό μας είναι αγοράκι και οι μετρήσεις από τον υπέρηχο ήταν πολύ καλές. Την Τρίτη θα πάρουμε τα πρώτα αποτελέσματα και σε 20-25 ημέρες τον πλήρη καρυότυπο.

Link to comment
Share on other sites

Βιβή χαίρομαι που ολα πήγαν καλα! Τι εννοείς τώρα αρχίζουν τα δύσκολα;

Tzamin εμείς χτες φτάσαμε avenue λίγο πριν τις 7:30!

Αύριο λέμε να πάμε στην πλατεία. Υποτίθεται ειναι να έρθει κι ενα φιλικό ζευγάρι με τα παιδάκια του. Θα πάτε; Μπορει να σας δούμε αν είστε. Δεν νομίζω να κάτσουμε πολυ αν γίνεται πανικός αλλα σίγουρα θα ντυθουμε για τη φάση.

Το απόγευμα σήμερα πήγαμε golden hall και μετα το παιχνίδι φαγαμε στο wagamama. Τώρα προσπαθώ να την κοιμισω..

Καληνύχτα!!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!Σημερα μπορω να πω οτι ειμαι καλα.Οχι τελειως αλλα πολυ καλυτερα.Την τσικνοπεμπτη τελθκα δεν ειχα γευση καθολου.Λες κι ετρωγα αχυρα ενθωθα.χθες μου επανηλθε η γευση.

Ο αντρας μου ηρθε την Παρασκευη στο νοσοκομειο.Καναμε εξετασεις και ειναι τιγκα στην ιγμοριτιδα.Ξεκινησε κι αυτος αντιβιωση.

Σημερα το πρωι πηγαμε μια βολτα στο "φλοισβο".Βρε κοριτσια,10.30 και δεν εβρισκες παρκινγκ!Τελικα,καπου το βολεψαμε και πηγαμε βολτουλα.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βιβη,μπραβο για την εξεταση καθ συγχαρητηρια για τον μπεμπαρο!Γιατι λες αρχιζουν τα δυσκολα;

Νινα-Νανα,που ειναι το κομμωτηριο;ακριβο;θελω σαν τρελη να δω τα μαλλια σου!

Τζιτζινα,περαστικα στην Ειρηνουλα!Δε νομιζω να ηταν απο το εμβολιο,η τριτη δοση ηταν.Ειναι καλυτερα τωρα;


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Dimista,εμενα ο δικος μου την Πεμπτη τσικνισε. κανονικα.Στο σχολειο τους ψησανε κεμπαπ κι εδω σ'εμας το ιδιο.Το καταευχαριστηθηκε!

Τζαμιν,δεν ξερω να σου πω αν πρεπει να την αφησεις για ΣΚ με παππουδογιαγια.Αν ειναθ ομως να την αφησεις και το μυαλο σου να ειναι πισω νομιζω οτι δεν θα το ευχαριστηθεις οπως θελεις.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Della περαστικά του!

Το κομμωτήριο ειναι στα Βριλήσσια και ειναι ακριβουλι. Πάντως έχει σταθερή πελατεία, δλδ όσοι μπήκαν μιλούσαν σαν παλιοί καλοί γνωστοί με το προσωπικό γεγονός που δείχνει οτι πράγματι ειναι καλο.

Σήμερα πήγαμε στην πλατεία το πρωί όπου είχε τζερτζελε και συναντήσαμε τη Tzamin με την Ελενα!

Έντυσα την μικρη Μιννυ, εγω ντύθηκα μάγισσα κι άντρας μου ρασταμαν :tongue:

Μετα πήγαμε για κινέζικο. Το απόγευμα θα κάτσουμε σπίτι μάλλον γιατί κι εγω δεν έχω διάθεση για έξω αλλα κι ο άντρας μου έχει διάβασμα και προετοιμασία για τη δουλειά.

Φιλιά πολλά!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα...

Καλά τα μαλλιά της Νινα νανας είναι φανταστικά. Και το ραστα του συζύγου ωραίο :tongue:. Καλά η μικρή δεν παίζεται!!!

Εμείς το Σάββατο πήγαμε πλατεία οι τρεις μας και κάτσαμε μέχρι το μεσημέρι. Το απόγευμα ήρθαν φίλοι στο σπίτι και έμειναν μέχρι αργά. Την Κυριακή ο άντρας μου πήγε γραφείο :(, κι εγώ με την Έλενα πήγαμε κούνιες και μετά πλατεία όπου συναντήσαμε και Νινα νανα με οικογένεια. Το απόγευμα ξαναπήγαμε πλατεία με τον άντρα μου και την Έλενα και ήταν πολύ ωραία.

Βιβή συγχαρητήρια για τον μπέμπη σου.... καλά αποτελέσματα!!!

Τζιτζινα πώς είστε?

Della περαστικά και σε εσάς.

Σήμερα αρχίζει το κανονικό μου ωράριο στο γραφείο. 9-17.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...