Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Stella.T είπε:

@Maria36εγω δεν είμαι πρησμενη εκεί κάτω βέβαια ταλαιπωρούμαι και εγώ από μύκητες!!!

@Stalicha Δεν το είχα διαβάσει!Άντε να σου πάνε όλα καλά πέρασε η κρίσιμη σου εβδομάδα!!!

Πήρα το γιατρό τηλέφωνο δεν είναι μυκητες, από την πίεση που ασκείται απο το μωρό μου δημιουργήθηκε. Όσο για τους μύκητες πήρα δύο canesten των 500 έτσι έφυγαν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , Maria36 είπε:

Πήρα το γιατρό τηλέφωνο δεν είναι μυκητες, από την πίεση που ασκείται απο το μωρό μου δημιουργήθηκε. Όσο για τους μύκητες πήρα δύο canesten των 500 έτσι έφυγαν.

Φαντάστηκα ότι το πρήξιμο δεν είναι από τους μύκητες!Κ εγώ με canesten είμαι αλλά μια περνανε μια εμφανίζονται!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stella.T είπε:

Φαντάστηκα ότι το πρήξιμο δεν είναι από τους μύκητες!Κ εγώ με canesten είμαι αλλά μια περνανε μια εμφανίζονται!

Σε καταλαβαίνω εγώ ξανά είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης και τώρα στο τέλος αλλά κ τις δύο φορές μου έφυγαν εύκολα η αλήθεια. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Maria36 είπε:

Σε καταλαβαίνω εγώ ξανά είχα στην αρχή της εγκυμοσύνης και τώρα στο τέλος αλλά κ τις δύο φορές μου έφυγαν εύκολα η αλήθεια. 

Είχα τουλάχιστον 4 φορές!Δεν πέρασα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!καλη σαρακοστη!!

πρίν από 5 λεπτά , Stella.T είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή Σαρακοστή!Τι κάνετε;Ήθελα να σας ρωτήσω έχετε αυπνιες;Ο ύπνος σας πως είναι;

εγω κοιμαμαι γυρω στις 2-3 κ ξυπναω καθε 3 ωρες!

@Stalicha πως εισαι κοριτσι μ?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Stella.T είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή Σαρακοστή!Τι κάνετε;Ήθελα να σας ρωτήσω έχετε αυπνιες;Ο ύπνος σας πως είναι;

Καλημερα καλημέρα! Καλή σαρακοστή σε όλες μας! Πλησιάζει ο μήνας μας, ο Μάρτιος! 

Εγώ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά γιατί δε βολεύομαι οπότε δεν προλαβαίνω να έχω αϋπνίες :confused:

Μία με πονάει το ισχιο, μια το ποδι, μια δεν μπορώ να βολέψω την κοιλιά, πιάνομαι στο ένα πλευρό και κάνω μια ώρα να γυρίσω από την άλλη, ένα δράμα η κατάσταση

 

 


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , dobby είπε:

Καλημερα καλημέρα! Καλή σαρακοστή σε όλες μας! Πλησιάζει ο μήνας μας, ο Μάρτιος! 

Εγώ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά γιατί δε βολεύομαι οπότε δεν προλαβαίνω να έχω αϋπνίες :confused:

Μία με πονάει το ισχιο, μια το ποδι, μια δεν μπορώ να βολέψω την κοιλιά, πιάνομαι στο ένα πλευρό και κάνω μια ώρα να γυρίσω από την άλλη, ένα δράμα η κατάσταση

ευτυχως κοριτσια φτάνει ο καιρος!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Stella.T είπε:

Μια από τα ίδια κ εγώ @dobby είμαι άρρωστη κιόλας όλα μαζί!! @elenakii22 Έχω ένα μήνα ακόμα εγώ,υπομονή!!

θα περασει κ δε θα το καταλαβεις!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπομονή κοριτσια, ο ένατος μήνας είναι ο χειρότερος μήνας! Εγώ νομίζω ότι αρχίζουν και πρηζονται τα πόδια μου. Χθες δεν έμπαιναν τα παπούτσια μου. Έχετε παρατηρήσει τίποτα τέτοιο;; αφήστε που πάω σαν πάπια, ουφφφ! 


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , dobby είπε:

Υπομονή κοριτσια, ο ένατος μήνας είναι ο χειρότερος μήνας! Εγώ νομίζω ότι αρχίζουν και πρηζονται τα πόδια μου. Χθες δεν έμπαιναν τα παπούτσια μου. Έχετε παρατηρήσει τίποτα τέτοιο;; αφήστε που πάω σαν πάπια, ουφφφ! 

εγω δεν εχω παρατηρησει ακομα κατι τετοιο ομως ειμαι κ πιο λιγο απο σενα..βεβαια ελπιζω αφου θα γεννησω νωριτερα να μην προλαβω να πρηστω!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elenakii22 είπε:

εγω δεν εχω παρατηρησει ακομα κατι τετοιο ομως ειμαι κ πιο λιγο απο σενα..βεβαια ελπιζω αφου θα γεννησω νωριτερα να μην προλαβω να πρηστω!!

Καλά βρε Ελενακι, δύο μέρες διαφορά έχουμε! Νομίζω ότι αν ήταν θα είχαν πρηστεί κι εσένα, μακάρι να μην πρηστουν! Είναι κουραστικό. 


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και γω μια απτα ιδια με τον υπνο. Δεν βολευομαι πουθενα.με το που παω να κοιμηθω με ταραζει κ η μικρη στο κλωτσιδι κ ολη τη νυχτα ετσι παει.ξυπναω καθε δυο ωρες για τουαλετα,το παιρνει χαμπαρι κ η μικρη κ αντε ξανα μανα να προσπαθω να κομηθω μετα.

Παντως ευτυχως κοριτσια εφτασα την 35η βδομαδα.αν την κλεισω και αυτη της δινω το ελευθερο της κυριας να βγει.βεβαια οσο κατσει εκει στα ζεστα τοσο το καλυτερο,αλλα νταξει...μην εχω κ τρελες απαιτησεις.βεβαια ενα αγχος με τον τοκετο με εχει πιασει να σας πω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@dobbyΕμένα ήδη έχουν πρηστει και τα πόδια μου και τα χέρια μου είμαι 34 εβδομάδων και 4 ημερών και είχα πρηστει πολύ πριν!Φυσικά πάω σαν πάπια χαχαχα εντάξει έχω πάρει και 25 κιλά λογικό! @Stalicha εμένα το τραγούδι μου είναι δεν κοιμάμαι πια τα βράδια!!Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα και την μπέμπα σου μην αγχώνεσαι καθόλου όλα θα πάνε τέλεια!!! Επίσης κορίτσια είστε έτοιμες με τα ρούχα των μωρών,την βαλίτσα μαιευτηρίου,δωμάτιο κτλ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...