Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Maria36 είπε:

@Elise76 Περπάτημα και σεξ μου είπε αλλά που όρεξη για το δεύτερο. Επίσης όμως μου είπε ότι το είναι κλειστός ο τράχηλος δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα αργήσω να γεννήσω. Το μωρό έχει μπει στη λεκάνη. 11 Μαρτίου έχω τελική, πρόβλεψη δεν έκανε αλλά φεύγοντας μου είπε ότι θα τα πούμε την άλλη βδομάδα εάν όχι νωρίτερα. Κατά τ αλλα καλά με ταλαιπωρεί λίγο ένα κρύωμα από εχθές. 

Ήθελα να πω για το σεξ αλλά κρατήθηκα :wink: Έλα μου ντε, που να την βρεις την διάθεση; Απ'την άλλη βέβαια ξέρεις τι λένε; Τρώγοντας έρχεται η όρεξη :wink:  Άντε να βολέψεις την κοιλιά όμως.!

  • Χαχα 1

g1Htp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Maria36 είπε:

Γεια σας κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό. Καρδιοτοκογραφημα καλό αρκετές μικρό συσπάσεις. Έκανα πρώτη φορά κολπική εξέταση... Δεν πονάει όσο περίμενα, ο τράχηλος όμως είναι ακόμα κλειστός. 

αα ωραια να ξεκινήσουν σιγα σιγα κ οι συσπασεις!!εχετε μπει στην τελικη ευθεια!τωρα οσο αφορα το σεξ πρεπει να προσπαθησετε για να βοηθήσετε τον τραχηλο!

@Elise76 εχω κανεις αρκετες φορες η αληθεια ειναι!!χαχα!!δεν βλεπουν συσπασεις σε εμενα..δεν εχουν πετυχει καμια φορα...μια χαρα μ λενε εισαι...αυτο..θα ξανακανω 2 φορες την αλλη βδομαδα!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , elenakii22 είπε:

αα ωραια να ξεκινήσουν σιγα σιγα κ οι συσπασεις!!εχετε μπει στην τελικη ευθεια!τωρα οσο αφορα το σεξ πρεπει να προσπαθησετε για να βοηθήσετε τον τραχηλο!

@Elise76 εχω κανεις αρκετες φορες η αληθεια ειναι!!χαχα!!δεν βλεπουν συσπασεις σε εμενα..δεν εχουν πετυχει καμια φορα...μια χαρα μ λενε εισαι...αυτο..θα ξανακανω 2 φορες την αλλη βδομαδα!!

Εγώ για σεξ ούτε να ακούω δε θέλω αφού πάει να με αγγίξει και μου έρχεται να τον δειρω, οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει. Θα το ρίξω στο περπάτημα και ότι γίνει!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! 

@Maria36 ποσών εβδομάδων είσαι;; νομίζω ότι είναι σχετικά νωρίς, μια εβδομάδα έχεις που μπήκες στον ένατο, έχεις ακόμα μέχρι 11 Μαρτίου και ως πρωτότοκη που είσαι! Λογικό ο τράχηλος να είναι ακόμα κλειστός. Καλέ μη βιάζεστε!

Το σεξ πάντως στην περίπτωση που βιάζεσαι και θες να γεννήσεις είναι σωτήριο. Είναι το μόνο πράγμα στο οποίο είδα μεγάλη διαφορά. Δύσκολο μεν, αποτελεσματικό δε. 

@elenakii22 μια χαρά η μπουμπού,πλησιαζεις εσύ! Πότε είπατε για καισαρική;; Πως νιώθεις;;

 

 

 


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , dobby είπε:

 

@elenakii22 μια χαρά η μπουμπού,πλησιαζεις εσύ! Πότε είπατε για καισαρική;; Πως νιώθεις;;

μου ειπε γυρω στις 10!ακομα δεν εχω συγκεκριμενη ημερομηνια!!πως νιωθω τωρα τι να σ πω...ανάμεικτα συναισθηματα...προσπαθω να μην σκεφτομαι πολυ την διαδικασία μην αγχωθω!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , dobby είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! 

@Maria36 ποσών εβδομάδων είσαι;; νομίζω ότι είναι σχετικά νωρίς, μια εβδομάδα έχεις που μπήκες στον ένατο, έχεις ακόμα μέχρι 11 Μαρτίου και ως πρωτότοκη που είσαι! Λογικό ο τράχηλος να είναι ακόμα κλειστός. Καλέ μη βιάζεστε!

Το σεξ πάντως στην περίπτωση που βιάζεσαι και θες να γεννήσεις είναι σωτήριο. Είναι το μόνο πράγμα στο οποίο είδα μεγάλη διαφορά. Δύσκολο μεν, αποτελεσματικό δε. 

@elenakii22 μια χαρά η μπουμπού,πλησιαζεις εσύ! Πότε είπατε για καισαρική;; Πως νιώθεις;;

 

 

 

37+5 είμαι σήμερα, κολπική μου έκανε γιατί και τις δύο φορές που έκανα καρδιοτοκογραφο είχα αρκετές συσπασεις. Το μωρό έχει γυρίσει από τον 6 μήνα και σήμερα είδαμε ότι έχει εμπεδωθεί στη λεκάνη και είναι γύρο στα 2900. Όσο για το σεξ δύσκολο δε λες τίποτα, ο άντρας μου περιέργως δε φοβάται όπως ακούω από άλλες κοπέλες εγώ είμαι που δε θέλω με τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

@Maria36Όλα καλά δηλαδή!Μπράβο Μπράβο!!!Άντε έφτασε η ώρα σιγά σιγά!Άσε αυτό το κρύωμα με ταλαιπωρεί εδώ και 5 μέρες,Περαστικά!!! @Elise76 θα το δοκιμάσω δεν έχω να χάσω κάτι και το ροναλ και τις γαργάρες!Νιώθω χάλια νομίζω χειροτέρευσα!

@Maria36 Μαράκι άσε φοβόμαστε και εγώ και ο άντρας μου στο σεξ που είμαι 35 εβδομάδων!Και άσε που είναι και λίγο αστείο δεν έχω που να βάλω την κοιλιά μου!Επίσης δεν έχω καθόλου μα καθόλου όρεξη 

@elenakii22 Aντε άντε με το καλό κορίτσι μου να μην αγχωθείς καθόλου όλα θα πάνε τέλεια!Χαίρομαι τόσο πολύ που θα γεννήσετε Ίσως επειδή περιμένω κ εγώ πως και πως!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Stella.T Ναι όλα μια χαρά, απλά εκεί που ήμουν άνετη προχωρούσα χωρίς πρόβλημα κλπ τώρα από το κρεβάτι δε μπορώ να σηκωθώ κ κιλά έχω βάλει γύρο στα 8 δεν είναι πολλά. Απλά επειδή το μωρό είναι χαμηλά με ενοχλεί αρκετά. Εγώ δε θέλω ούτε να ακούω για σεξ. Όσο για το κρύωμα πως αντέχεις??? Εγώ από χθες είμαι χάλια δε μπορώ καθόλου. Έκανα κ πυρετό σήμερα ευτυχώς όχι πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Maria36 είπε:

@Stella.T Ναι όλα μια χαρά, απλά εκεί που ήμουν άνετη προχωρούσα χωρίς πρόβλημα κλπ τώρα από το κρεβάτι δε μπορώ να σηκωθώ κ κιλά έχω βάλει γύρο στα 8 δεν είναι πολλά. Απλά επειδή το μωρό είναι χαμηλά με ενοχλεί αρκετά. Εγώ δε θέλω ούτε να ακούω για σεξ. Όσο για το κρύωμα πως αντέχεις??? Εγώ από χθες είμαι χάλια δε μπορώ καθόλου. Έκανα κ πυρετό σήμερα ευτυχώς όχι πολύ. 

Aν έκανες πυρετό καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου για να σου δώσει κάτι να μην ταλαιπωρηθείς πολύ!Δεν αντέχω μέσα στην γκρίνια είμαι από καναπέ σε κρεβάτι και παρέα με πολλά χαρτομάντιλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ @Stella.T περαστικά σου! Δύσκολο πολύ με συνάχι! Κάνε και πλυσεις με φυσιολογικό ορο, μπορεί να σε ανακουφίσουν.

@Maria36α είσαι τόσο, μια χαρά! Περαστικά σου κι εσένα βρε κορίτσι, καναπές και πολλά υγρά!

Εμένα ξύπνησε η κόρη μου με μύξες και βήχα, έχει λαρυγγιτιδα τελικά. Ας ελπίσουμε να μην το πάρει βαριά και να της περάσει γρήγορα. 

@elenakii22 μην αγχώνεσαι, σκέψου ότι θα δεις τη μπουμπού σου από κοντά επιτέλους! Εσυ ξέρεις ακριβώς  πότε έχετε ραντεβού! 

  • Μου αρέσει 1

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 44 λεπτά , dobby είπε:

Ωχ @Stella.T περαστικά σου! Δύσκολο πολύ με συνάχι! Κάνε και πλυσεις με φυσιολογικό ορο, μπορεί να σε ανακουφίσουν.

@Maria36α είσαι τόσο, μια χαρά! Περαστικά σου κι εσένα βρε κορίτσι, καναπές και πολλά υγρά!

Εμένα ξύπνησε η κόρη μου με μύξες και βήχα, έχει λαρυγγιτιδα τελικά. Ας ελπίσουμε να μην το πάρει βαριά και να της περάσει γρήγορα. 

@elenakii22 μην αγχώνεσαι, σκέψου ότι θα δεις τη μπουμπού σου από κοντά επιτέλους! Εσυ ξέρεις ακριβώς  πότε έχετε ραντεβού! 

Σε ευχαριστώ και περαστικά στην μικρούλα σου να γίνει γρήγορα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

@dobby Περαστικά στη μικρή σου.

Αυτό κάνω όλη μέρα ξαπλωμενη το έχω ρίξει στο τσάι και στο χαμομήλι. 

Άσχετο ξέρει καμία αν είναι φυσιολογικό τι αίμα μετά την κολπική εξέταση??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Maria36 είπε:

@dobby Περαστικά στη μικρή σου.

Αυτό κάνω όλη μέρα ξαπλωμενη το έχω ρίξει στο τσάι και στο χαμομήλι. 

Άσχετο ξέρει καμία αν είναι φυσιολογικό τι αίμα μετά την κολπική εξέταση??? 

Σε ευχαριστώ πολύ @Maria36!

Φυσιολογικό είναι το αίμα. Ο δικός μου ο ντοκ μου είχε πει αν είναι κόκκινο και παραμείνει έτσι και αρχίσουν και πονακια που δε σταματάνε να τον πάρω τηλ γιατί μπορεί να γενναω. Εμένα ξεκίνησε κόκκινο και μετά έγινε καφέ μέχρι που σταμάτησε και δεν είχα γεννήσει τότε 


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , dobby είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Maria36!

Φυσιολογικό είναι το αίμα. Ο δικός μου ο ντοκ μου είχε πει αν είναι κόκκινο και παραμείνει έτσι και αρχίσουν και πονακια που δε σταματάνε να τον πάρω τηλ γιατί μπορεί να γενναω. Εμένα ξεκίνησε κόκκινο και μετά έγινε καφέ μέχρι που σταμάτησε και δεν είχα γεννήσει τότε 

Ναι κ μένα από κόκκινο ξεκίνησε και τώρα είναι καφέ, οπότε όλα καλά. Μη γεννήσω και τώρα με το κρύωμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...