Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

ααα ειμαι η τυχερη δλδ!!!!στο 1ο ξυπνημα πινω τον σιδηρο,παω τουαλετα κ κοιμαμαι...στο 2ο πινω μιλκο,παω τουαλετα κ καθομαι καποια ωρα πριν κοιμηθω..ειδες εχω προγραμμα οχι αστεια!!!σμρ κοιμηθηκα 3...ξυπνησα 6.30 και 9.30...κοιμηθηκα 10.30 νομιζω...και ξυπνησα 13.00!!

Μίλκο πίνεις μες στην άγρια νύχτα;; :shock: Χαχαχα καλή φάση! Ωραίο πρόγραμμα έχεις Ελενακι, μεταξύ μας ζηλεύω λίγο! Εγώ δε βολεύομαι με τι-πο-τα. Όλο το βράδυ στριφογυρναω σαν τη σβούρα με πεντακόσια μαξιλάρια πάνω μου. Κοιμάται η κόρη μου πλέον και δεν μπορώ να το χαρώ! 

  • Μου αρέσει 1

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

καλημερα!!!να ρωτησω ειναι κ αλλες που ξυπνανε καθε 3 ωρες λες κ εχουν βαλει ξυπνητηρι η μονο εγω ειμαι η τυχερη???γινεται σιγουρα ενα διμηνο αυτο..

Α μην αγχωνεσαι ελενακι.εγω ειμαι χειροτερη.ξυπναω καθε δυωρο κ παω τουαλετα.πεφτω γυρω στις 12.30 κ ξυπναω στις 2,4,6,8 καθε μερα. Λες κ η κυστη δεν αδειαζει με τπτ.δεν μπορω να κοιμηθω κ καλα.η μικρη καθε βραδυ απο τις 11 μεχρι τις 2 με ταραζει στην κλωτσια.δεν βολευεται πουθενα.αστα...πικρα...το μεσημερι κοιμαμαι καλυτερα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , elenakii22 είπε:

ενταξει ειμαστε πολλες!!!το κακο ειναι οτι θα αργησουμε να ξανακοινηθουμε καλα!!!

Αυτό ισχύει 100%, μη σου πω ότι δε θα ξανακοιμηθουμε ποτέ όπως πριν αποκτήσουμε παιδιά! :cool:


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , dobby είπε:

Αυτό ισχύει 100%, μη σου πω ότι δε θα ξανακοιμηθουμε ποτέ όπως πριν αποκτήσουμε παιδιά! :cool:

το πιστευω...κ εγώ ημουν απο τους ανθρωπους που κοιμουνται αρκετα...βεβαια μπορω να πω ότι εχω προσαρμοστει με το προγραμμα μου (ανα 3 ωρες ορθια)...τωρα δε ξερω πως θα ειναι με ενα μωρο και την δουλειά αργοτερα...ευτυχως που ειναι δικο μας το μαγαζι οποτε εχω την δυνατοτητα να προσαρμοσω τα ωραρια μου!το αστειο ειναι βεβαια οτι απο οταν εμαθα για την εγκυμοσυνη μου αρχισα να κοβω ωρες κ μπορω να πω απο οκτωμβρη σχεδον δεν πηγαινα καθολου!τωρα στον 8ο ξεκινησα να πηγαινω που εχουμε κ παραλαβες!!ασε που κοντα πριν γεννησω θα το κρατησω εγω για καμια βδομαδα γτ θα λειπει η μανα μ!χαχα δε πηγαινα στην αρχη αλλα θα παω στο τελος!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Maria36 είπε:

Γεια σας κορίτσια είναι καινούργια στην παρέα σας. Τι κάνετε??? Εγώ έχω ΠΗΤ στις 11/3 και είναι το πρώτο μου παιδάκι. 

με το καλο!!!κ εμεις καπου εκει θα γεννησουμε με καισαρικη ομως!!!μαλλον εσυ θα κανεις την αρχη!!τι περιμενεις??εμ


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenakii22 είπε:

με το καλο!!!κ εμεις καπου εκει θα γεννησουμε με καισαρικη ομως!!!μαλλον εσυ θα κανεις την αρχη!!τι περιμενεις??εμ

Κοριτσάκι περιμένω, εσύ??  Ειμαι 36 εβδομάδων και 4 ημερών σήμερα, το μωρό έχει γυρίσει από τον 6ο μήνα. Την Παρασκευή έχω για πρώτη φορά καρδιοτοκογραφο, πάμε για φυσιολογικό τοκετό προς το παρών. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Maria36 είπε:

Κοριτσάκι περιμένω, εσύ??  Ειμαι 36 εβδομάδων και 4 ημερών σήμερα, το μωρό έχει γυρίσει από τον 6ο μήνα. Την Παρασκευή έχω για πρώτη φορά καρδιοτοκογραφο, πάμε για φυσιολογικό τοκετό προς το παρών. 

κ εγω κοριτσακι!!!εγω ειμαι 35εβ!!εγω να σου πω την αληθεια οσες φορες εχω κανει υπερηχο παντα προς τα κατω ειναι..βεβαια δεν παιζει ρολο για μενα αφου παω για καισαρικη οποτε δε στεκομαστε σε αυτο!εγω εχω κανει 2 φορες καρδιοτοκογραφο...τωρα δε ξερω ποτε θα ξανακανω...σε δημοσιο θα γεννησεις η σε ιδιωτικο?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

κ εγω κοριτσακι!!!εγω ειμαι 35εβ!!εγω να σου πω την αληθεια οσες φορες εχω κανει υπερηχο παντα προς τα κατω ειναι..βεβαια δεν παιζει ρολο για μενα αφου παω για καισαρικη οποτε δε στεκομαστε σε αυτο!εγω εχω κανει 2 φορες καρδιοτοκογραφο...τωρα δε ξερω ποτε θα ξανακανω...σε δημοσιο θα γεννησεις η σε ιδιωτικο?

Με το καλό!!! Σε δημόσιο, δεν έχω ξανακάνει η αλήθεια γιατί δόξα το θεό ή εγκυμοσύνη μου είναι τέλεια και μου είπε ο γυναικολόγος ότι δε χρειαζόταν να κάνω νωρίτερα. Τώρα πάω κάθε βδομάδα έχω κάνει ήδη κ τις τελικές εξετάσεις κ απλά περιμένουμε. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Maria36 είπε:

Με το καλό!!! Σε δημόσιο, δεν έχω ξανακάνει η αλήθεια γιατί δόξα το θεό ή εγκυμοσύνη μου είναι τέλεια και μου είπε ο γυναικολόγος ότι δε χρειαζόταν να κάνω νωρίτερα. Τώρα πάω κάθε βδομάδα έχω κάνει ήδη κ τις τελικές εξετάσεις κ απλά περιμένουμε. Εσύ γιατί θα κάνεις καισαρική??? 

κ εγω σε δημοσιο θα παω...θα κανω καισαρικη απο επιλογη...ο γιατρος δεν εχει θεμα ισα ισα τον βολευει..εγω θα παω τωρα στις 20 του μηνα κ μετα φανταζομαι θα πηγαινω πιο συχνα κ εγω!ποτε εχεις ξανα ραντεβου?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

κ εγω σε δημοσιο θα παω...θα κανω καισαρικη απο επιλογη...ο γιατρος δεν εχει θεμα ισα ισα τον βολευει..εγω θα παω τωρα στις 20 του μηνα κ μετα φανταζομαι θα πηγαινω πιο συχνα κ εγω!ποτε εχεις ξανα ραντεβου?

Εμένα ο δικός μ δεν κάνει καισαρική αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Αλλά γενικά και εγώ δε ξέρω πως θέλω να γεννήσω οπότε όπως έρθει. Την Παρασκευή για καρδιοτοκογραφο. Με το που μπεις στο μήνα σου θα πηγαίνεις κάθε βδομάδα να είσαι σίγουρη. Δυσκολεύεσαι κ συ με τον ύπνο το βράδυ??? 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Maria36 είπε:

Εμένα ο δικός μ δεν κάνει καισαρική αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Αλλά γενικά και εγώ δε ξέρω πως θέλω να γεννήσω οπότε όπως έρθει. Την Παρασκευή για καρδιοτοκογραφο. Με το που μπεις στο μήνα σου θα πηγαίνεις κάθε βδομάδα να είσαι σίγουρη. Δυσκολεύεσαι κ συ με τον ύπνο το βράδυ??? 

καλημερα!!δε δυσκολευομαι ιδιαιτερα,απλα καποιες μερες με ποναει το αριστερο ισχιο οταν ξυπναω...εσυ εχεις πονους?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elenakii22 είπε:

καλημερα!!δε δυσκολευομαι ιδιαιτερα,απλα καποιες μερες με ποναει το αριστερο ισχιο οταν ξυπναω...εσυ εχεις πονους?

Καλημερα!!! Ναι στο ισχίο κάθε βράδυ κ πόνους περιόδου αρκετά συχνά, αλλα είναι φυσιολογικό γιατί έχω μπει στο μηνα μου. Προχθές το βράδυ είχα κ έντονες συσπάσεις αλλά εντάξει. Επίσης όταν περπατάω πολύ ώρα έχει φορές που νιώθω κάτι να με πιέζει προς τα κάτω. Κατά τ αλλά είμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

το πιστευω...κ εγώ ημουν απο τους ανθρωπους που κοιμουνται αρκετα...βεβαια μπορω να πω ότι εχω προσαρμοστει με το προγραμμα μου (ανα 3 ωρες ορθια)...τωρα δε ξερω πως θα ειναι με ενα μωρο και την δουλειά αργοτερα...ευτυχως που ειναι δικο μας το μαγαζι οποτε εχω την δυνατοτητα να προσαρμοσω τα ωραρια μου!το αστειο ειναι βεβαια οτι απο οταν εμαθα για την εγκυμοσυνη μου αρχισα να κοβω ωρες κ μπορω να πω απο οκτωμβρη σχεδον δεν πηγαινα καθολου!τωρα στον 8ο ξεκινησα να πηγαινω που εχουμε κ παραλαβες!!ασε που κοντα πριν γεννησω θα το κρατησω εγω για καμια βδομαδα γτ θα λειπει η μανα μ!χαχα δε πηγαινα στην αρχη αλλα θα παω στο τελος!!

Χαχαχα είδες πως έρχεται;; δεν πειράζει, βγες τώρα και ας είναι και στο μαγαζί γιατί το πρώτο διάστημα δε θα προλαβαίνουμε! Όσο για τον ύπνο... Μεγάλη πίκρα! Στην αρχή ξενυχταμε για να τα φροντίσουμε και μετά για το πότε θα γυρίζουν σπίτι από εξόδους! Άσε! :-P

Καλως ήρθες @Maria36! Με το καλο να υποδεχθείς το κοριτσάκι σου! Λίγο ακόμα έμεινε για να τη δεις! 


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...