Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , lenoutso είπε:

Σημερα περπατησα ενα 20 λεπτο..Θα βγω και το απογευμα που δεν θα χει ζεστη..

Αγοράκι Ε? Να το γράψω στο πινακακι.. λένε περπάτημα πολύ και καθίσματα και χουλα χουπ πέρα δώθε τη λεκάνη..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

loL*                       ΠΗΤ  5/9

koutsouni10        ΠΗΤ  8/9 

lilito                      06/09 3020kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

kiki1986               ΠΗΤ  15/9   ΑΓΟΡΑΚΙ     

Cristina85            ΠΗΤ  15-20/9 

Marmat                 ΠΗΤ  15/09 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Metaxi                   ΠΗΤ 18/09 ΑΓΟΡΑΚΙ 

sofaki91               ΠΗΤ  18/9  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

Eva28                    ΠΗΤ  19/9    

Freya_1981          ΠΗΤ  20/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

sweetmommy      ΠΗΤ  21/9  ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ 

smile89                 ΠΗΤ  21/9

lenoutso                ΠΗΤ  21/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

Diman200115      ΠΗΤ  25/9

Νάντια δε              ΠΗΤ  24/9  ΑΓΟΡΑΚΙ

ntemii                     ΠΗΤ  26/9  ΑΓΟΡΑΚΙ  

ΦαιηΚατς              ΠΗΤ  26/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

2angels                  ΠΗΤ  28/9  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

arous                      ΠΗΤ  29/9  ΕΚΠΛΗΞΗ

ZiliHer                    ΠΗΤ  1/10  ΑΓΟΡΑΚΙ

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να δείτε που η @2angels δεν μπορεί να πάρει τα μάτια της από το νινακι της! 

6 και σήμερα εγώ!!! Την άλλη Παρασκευή τέτοια ώρα θα το έχω αγκαλιά μαζί με το ταλιμπανακι μου!

  • Μου αρέσει 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Να δείτε που η @2angels δεν μπορεί να πάρει τα μάτια της από το νινακι της! 

6 και σήμερα εγώ!!! Την άλλη Παρασκευή τέτοια ώρα θα το έχω αγκαλιά μαζί με το ταλιμπανακι μου!

Χαχα και εγώ έτσι πιστεύω.. άντε με το καλό και εσύ κορίτσι μου 

  • Μου αρέσει 2

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσι μου να σας ζήσει!!! Να είναι υγιής και τυχερή πάντα στη ζωή της! Ταλαιπωρήθηκες αρκετά... Πώς είσαι τώρα; Ο θηλασμός πώς ειναι; Πες μας πραγματακια όταν θα μπορείς!

Καλα είμαι.λιγο με τραβάνε τα ράμματα αλλά μου άφησαν τον καθετήρα της επισκληριδιου και με ποναει τώρα. Έχει εφημερία και δεν βρισκουν εύκαιρο αναισθησιολογο. Θήλασα κατευθείαν στην αίθουσα τοκετού, σκι μετά όλο το βράδυ.πονανε λιγάκι οι θηλές μου γιατί είναι ευαίσθητες,(λογικό) Αλλα είναι τόσο όμορφη δεν χορταινω να την κοιτάω.

  • Μου αρέσει 6

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , λιλιτο είπε:

Καλα είμαι.λιγο με τραβάνε τα ράμματα αλλά μου άφησαν τον καθετήρα της επισκληριδιου και με ποναει τώρα. Έχει εφημερία και δεν βρισκουν εύκαιρο αναισθησιολογο. Θήλασα κατευθείαν στην αίθουσα τοκετού, σκι μετά όλο το βράδυ.πονανε λιγάκι οι θηλές μου γιατί είναι ευαίσθητες,(λογικό) Αλλα είναι τόσο όμορφη δεν χορταινω να την κοιτάω.

Δεν βρίσκουν αναισθησιολογο να σου βγάλουν τον καθετήρα;;;; Κάθε ποση ώρα τρώει περίπου; Θα την κοιτάς με τις ώρες και δεν θα το πιστεύεις ότι είναι δική σου!!! 

πρίν από 8 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Χαχα και εγώ έτσι πιστεύω.. άντε με το καλό και εσύ κορίτσι μου 

Ευχαριστώ πολύ! Και εσύ να το καλοδεχτεις!!!

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 hours ago, λιλιτο said:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Να σας ζησει κοριτσι μου, πολλα συγχαρητηρια!! Εισαι καλα? Αντε και με το καλο να πατε σπιτακι σας. Και καλους θηλασμους!!


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

  • Μου αρέσει 8

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Να ζου σησει κοριτσαρα μου γερη και καλοτυχη η μπουμπου σου περιμενουμε λεπτομεριες οταν μπορεσεις


...:-D

Link to comment
Share on other sites

37 και ουτε ενα πονακι.... Συσπασεις δεν εχω καταλαβει καθολου ως τωρα...

Ο γιατρος βρισκει το μωρο μικρο 2400 και ειπε οτι δεν παιρνει βαρος. Ισως παμε νωριτερα λοιπον. Και ακομα δεν εχω φτιαξει τη βαλιτσα...

 

 

 


e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου γερή και καλοτυχη να ναι.. Σου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση όποτε μπορείς εννοείτε πες τα μας με λεπτομέρειες.. Μεγάλη η μπουμπού σας μπράβο βιαζόταν το κοριτσάκι.. 

Κορίτσια Καλημέρα είμαι καθ'οδόν για την κλινική κ γω!

13 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

loL*                       ΠΗΤ  5/9

koutsouni10        ΠΗΤ  8/9 

lilito                      06/09 3020kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

kiki1986               ΠΗΤ  15/9   ΑΓΟΡΑΚΙ     

Cristina85            ΠΗΤ  15-20/9 

Marmat                 ΠΗΤ  15/09 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Metaxi                   ΠΗΤ 18/09 ΑΓΟΡΑΚΙ 

sofaki91               ΠΗΤ  18/9  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ  

Eva28                    ΠΗΤ  19/9    

Freya_1981          ΠΗΤ  20/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

sweetmommy      ΠΗΤ  21/9  ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ 

smile89                 ΠΗΤ  21/9

lenoutso                ΠΗΤ  21/9 ΑΓΟΡΑΚΙ

Diman200115      ΠΗΤ  25/9

Νάντια δε              ΠΗΤ  24/9  ΑΓΟΡΑΚΙ

ntemii                     ΠΗΤ  26/9  ΑΓΟΡΑΚΙ  

ΦαιηΚατς              ΠΗΤ  26/09 ΑΓΟΡΑΚΙ

2angels                 06/09 3340kg  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

arous                      ΠΗΤ  29/9  ΕΚΠΛΗΞΗ

ZiliHer                    ΠΗΤ  1/10  ΑΓΟΡΑΚΙ

 

  • Μου αρέσει 2

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...