Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Η @λιλιτο λογικά θα χαζεύει το ζουζουνακι της τώρα! Ούτε η @2angels φάνηκε από χθες το βραδυ ε; Λέτε να γεννάει;;; Άντε να δούμε... Ποια θα πάρει την πρωτιά του γκρουπ;;;

  • Μου αρέσει 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Η @λιλιτο λογικά θα χαζεύει το ζουζουνακι της τώρα! Ούτε η @2angels φάνηκε από χθες το βραδυ ε; Λέτε να γεννάει;;; Άντε να δούμε... Ποια θα πάρει την πρωτιά του γκρουπ;;;

:wub:

  • Μου αρέσει 1

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sofaki91 said:

Εγώ αν πήγαινα για φυσιολογικό όταν το είχα συζητήσει κιόλας μαζί της μου είπε στις 40 και θα με έβαζε με πρόκληση..Δεν περιμένει παραπάνω..κακο βέβαια αν δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά τι να πεις..

Ε πως τι να πεις...για τον τοκετο σου προκειται κ το παιδακι σου.... 

Καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια κ να ναι γερα τα μωρακια σας.


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Freya_1981 είπε:

Ε πως τι να πεις...για τον τοκετο σου προκειται κ το παιδακι σου.... 

Καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια κ να ναι γερα τα μωρακια σας.

Μωρέ όταν θα έφτανε αυτή η ώρα εγ ω θα το παρέτεινα παραπάνω αν είναι καλά το μωρό.. απλά λέω τι να πεις από πριν..

Να σαι καλά και σε σένα με το καλό 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

  • Μου αρέσει 9

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, λιλιτο είπε:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Μπράβο κοπέλα μου να σας ζήσει η μπέμπα..πως είναι η μικρούλα,εσύ?? Οι πόνοι αφόρητοι? Στον υπέρηχο σου έβγαινε μεγαλύτερη η μικρή Ε?

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου να τη χαίρεστε!!Αχ εμένα με παίρνουν τα ζουμιά μόνο που σας διαβάζω που να έρθει η σειρά μου!:-(


aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Να τη χαίρεστε την όμορφη!!! Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Κορίτσι μου να σας ζήσει!!! Να είναι υγιής και τυχερή πάντα στη ζωή της! Ταλαιπωρήθηκες αρκετά... Πώς είσαι τώρα; Ο θηλασμός πώς ειναι; Πες μας πραγματακια όταν θα μπορείς!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Μάντη είπε:

Να τη χαίρεστε την όμορφη!!! Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!!!

Να σου ζησει η μπου μπου σσου οτι καλυτερο γισ την ζωουλα της να ειναι γερη... θελει αγκαλιτσες φαινετε!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Γέννησα κι εγώ επιτέλους.. ήρθα στο νοσοκομείο με 4 διαστολή. Μου έβαλαν το υπόθετο 11.30, πήγα περπάτησα καμία ώρα, μετά μου έβαλαν πόνους κατά τις 2 και 3 η ώρα μου σπάσαν τα νερά. Πολύ πόνος μετά από λίγο ζήτησα επισκληριδιο αλλά  εχοσε να κινείται η διαστολή. 5 η ώρα είχα 10 και τελικά γέννησα 7.05 με βεντούζα λόγω Κοντού λώρου μια μπεμπα 3.020 γρ. Θήλασε αμέσως και τώρα δεν κατέβαινε από το στήθος ουτε για ύπνο

Να σας ζησει η νεράιδα!!! Γερη, δυνατη και ευτυχισμένη να είναι παντα στη ζωη της!!! Και σεις παντα καλα, να την καμαρωνετε!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και η @2angels Από ότι φαίνεται θα κρατάει το κοριτσάκι της αγκαλίτσα.

Πώς είστε οι υπόλοιπες κορίτσια??

Εγώ ανυπομονώ για αύριο και συνάμα αγχώνομαι λίγο για την ανάρρωση και το πότε θα την δω την μπέμπα πάλι γτ θα ναι για 24ωρη παρακολούθηση..


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@λιλιτο Να σας ζησει το μωράκι σας!Καλότυχο να είναι.

Εγω τα ιδια κοριτσια..Διαστολή 1εκ.Γυρισε και το κεφαλι του προς τα μπρος...Ο πλακουντας αρχιζει να ωριμαζει..Πονακια ιδιαιτερα δεν έχω.Περπατημα τωρα μπας και παρει θεση καλη!!

  • Μου αρέσει 2

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , lenoutso είπε:

@λιλιτο Να σας ζησει το μωράκι σας!Καλότυχο να είναι.

Εγω τα ιδια κοριτσια..Διαστολή 1εκ.Γυρισε και το κεφαλι του προς τα μπρος...Ο πλακουντας αρχιζει να ωριμαζει..Πονακια ιδιαιτερα δεν έχω.Περπατημα τωρα μπας και παρει θεση καλη!!

περπατημα εε???? και εγω τα ιδια χθες δεν πηγα βεβαια για ποση ωρα πας για περπατημα?

 

πρίν από 3 λεπτά , lenoutso είπε:

@λιλιτο Να σας ζησει το μωράκι σας!Καλότυχο να είναι.

Εγω τα ιδια κοριτσια..Διαστολή 1εκ.Γυρισε και το κεφαλι του προς τα μπρος...Ο πλακουντας αρχιζει να ωριμαζει..Πονακια ιδιαιτερα δεν έχω.Περπατημα τωρα μπας και παρει θεση καλη!!

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...