Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα!  τρίτη εχω ραντεβού 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Να σ ζησει η μπουμπου κοριτσαρα μου!!! Γερη και καλοτυχη να ειναι!!!! Και εσεις να την καμαρωνετε!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Να σου ζήσει καρδούλα μου το ουράνιο τόξο σου!!!Να είναι γερή και δυνατή!Να τη γλυκοφιλας συνέχεια!Στεναχωρήθηκα που ταλαιπωρηθηκες περιμένουμε λεπτομερειες....

  • Μου αρέσει 1

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Καλημέρα! Να τη χαίρεστε!!! Παντα γερη και καλοτυχη!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και γω. 6 του μηνός, 8:30 η ώρα το πρωί. Ταλαιπωρηθηκα παααρα πολύ. Εγώ δλδ, η μπέμπα μου είναι καλά. Θα σας τα πω με λεπτομέρειες όταν βγούμε. 3340 παρακαλώ στις 36+6. Οριακά πρόωρη αλλά δεν ήταν για θερμοκοιτίδα είπε η παιδίατρος. 

@λιλιτο να μας ζήσουν κορίτσι μου. Με το καλό και οι υπόλοιπες

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Καλότυχη και υγιής να είναι πάντα! Μπεμπαρα η μικρή! Μπράβο!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες όταν είσαι σε θέση!

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Κορίτσια Καλημέρα είμαι καθ'οδόν για την κλινική κ γω!

Με το καλό Σοφακι μου! Όταν μπορέσεις στείλε μας!!!

Χαμουλης στο γκρουπ!!!! Τι καλααααα!!!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lilito και 2Angels να σας ζήσουν οι κούκλιτσες σας! Να ναι γερές και καλότυχες στη ζωή τους!

Sofaki89 με το καλό να δεχτείς και συ τη μπεμπούλα σου σήμερα! Να πάνε όλα τέλεια!

Μεθαύριο είναι η σειρά μου και έχει αρχίσει το άγχος να με κυριεύει!

 

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , sweet mommy είπε:

Μεθαύριο είναι η σειρά μου και έχει αρχίσει το άγχος να με κυριεύει!

Προσπάθησε να μην σκέφτεσαι τη διαδικασία της καισαρικής, μόνο ότι θα κοιμηθείς μια ωρίτσα και μετά θα εχεις το νινακι σου το όμορφο! Εγώ αυτό σκέφτομαι! 5 και σήμερα εγώ!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Προσπάθησε να μην σκέφτεσαι τη διαδικασία της καισαρικής, μόνο ότι θα κοιμηθείς μια ωρίτσα και μετά θα εχεις το νινακι σου το όμορφο! Εγώ αυτό σκέφτομαι! 5 και σήμερα εγώ!

δεν  κανω ολικη για να κοιμηθω 1 ωριτσα! θα ζησω τους φλεβοκαθετηρες και τις ενεσεις και ολα! το κλαμα της μικρης προσπαθω να σκεφτομαι για να παιρνω κουραγιο!

  • Μου αρέσει 2

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , sweet mommy είπε:

δεν  κανω ολικη για να κοιμηθω 1 ωριτσα! θα ζησω τους φλεβοκαθετηρες και τις ενεσεις και ολα! το κλαμα της μικρης προσπαθω να σκεφτομαι για να παιρνω κουραγιο!

Έτσι, η κάθε μία πιάνεται από όπου μπορεί για να πάρει κουράγιο! Κάνε focus στο κλάμα της μικρής και ολα θα πάνε καλά!

πρίν από 24 λεπτά , Marmat είπε:

Καλέ τελευταία θα με αφήσετε βιαστικες όλες!Με τη λιλιτο είχα πητ,τελευταία θα γεννήσω,θα είμαι έγκυος για πάντα χαχαχα!:P

Αχαχαχαχαχα τίποτα δεν έμεινε! Και εγώ κανονικά τέλος είμαι αλλά είμαι προηγηθησα καισαρική γι'αυτό θα μπούμε την Παρασκευή! Θα περάσουν οι μέρες και δεν θα το καταλάβεις καν!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , ναντια δε είπε:

καλημερα κοριτσιαααα!!!!!!!!!!! πως ειστε σημερα?????

Καλημέρα κοριτσακι! Όπως και χθες! Λίγο πιο πρησμένα πόδια έχω σήμερα αλλά κατά τα άλλα τα ίδια... Πονακια, συσπασουλες, αϋπνίες... Τα γνωστά! Εσύ πώς είσαι;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Καλημέρα κοριτσακι! Όπως και χθες! Λίγο πιο πρησμένα πόδια έχω σήμερα αλλά κατά τα άλλα τα ίδια... Πονακια, συσπασουλες, αϋπνίες... Τα γνωστά! Εσύ πώς είσαι;

ευτυχως πρηξιμο δεν εχω ακομα περιμενω ...... πηρα κατι εξετασεις και η αλκαλικη φωσφαταση ειναι ανεβασμενη πολυ μου ειπε η κοπελα απο το μικροβιολογικο που εκανα τις εξετασεις να το ψαξω μηπως ειναι κατι αλλο αλλα μιλησα με τον γιατρο και μου ειπε οτι αυξανετε απο τον πλακουντα τ μωρου και ειναι φυσιολογικο αλλα οπως και να εχει με ταραξε αυτη,.


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ναντια δε είπε:

ευτυχως πρηξιμο δεν εχω ακομα περιμενω ...... πηρα κατι εξετασεις και η αλκαλικη φωσφαταση ειναι ανεβασμενη πολυ μου ειπε η κοπελα απο το μικροβιολογικο που εκανα τις εξετασεις να το ψαξω μηπως ειναι κατι αλλο αλλα μιλησα με τον γιατρο και μου ειπε οτι αυξανετε απο τον πλακουντα τ μωρου και ειναι φυσιολογικο αλλα οπως και να εχει με ταραξε αυτη,.

Οι περισσότερες τιμές στις εξετάσεις είναι ανεβασμένες στην εγκυμοσύνη, μην ταραζεσαι κοριτσακι μου! Αφού σου είπε και ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό! Εγώ σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν πρηστηκα καθόλου,έχω να το λέω! Τώρα λίγο τα πόδια μου πρηστηκαν αλλά γενικά δεν πρηστηκα! Στην προηγούμενη και λόγω προεκλαμψίας είχα γίνει λουκουμάς! Είχαν κλείσει τα μάτια μου από το πρήξιμο!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Οι περισσότερες τιμές στις εξετάσεις είναι ανεβασμένες στην εγκυμοσύνη, μην ταραζεσαι κοριτσακι μου! Αφού σου είπε και ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό! Εγώ σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν πρηστηκα καθόλου,έχω να το λέω! Τώρα λίγο τα πόδια μου πρηστηκαν αλλά γενικά δεν πρηστηκα! Στην προηγούμενη και λόγω προεκλαμψίας είχα γίνει λουκουμάς! Είχαν κλείσει τα μάτια μου από το πρήξιμο!

Ναι ο γιατρος με ηρεμησε αυτη με ταραξε.... εσυ ειχες περασει κ προεκλαμψια στην πρωτη... και εμενα φοβοντουσαν με κατι δεικτες που ειχα φανει στην αρχη αλλα τελικα την γλυτωσα κ δν εκανα ... θυμησε μ σε πια βδομαδα εισαι τωρα;


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...