Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 22 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβο @palmoiraσυγχαρητηρια και στις δυο σας!!! Παντα τετοια!!

@Nansy29 ευχαριστουμε πολύ για τις ευχές! Εσυ πες μας πως εισαι;;;

Εγώ έχω μπλέξει με γιατρους P.L.L πάω από τον έναν στον άλλον γυναικολόγο ενδοκρινολογο αιματολογο γενετιστή χαμός γίνεται.καποια στιγμή θα βγάλουμε άκρη.προς το παρόν δεν προσπαθούμε.να τελειώσουμε πρώτα με όλα αυτά.

Εσύ πως είσαι;Εσύ είπες ότι μπηκες 36η εβδομάδα;σορυ αν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nansy29 είπε:

Εγώ έχω μπλέξει με γιατρους P.L.L πάω από τον έναν στον άλλον γυναικολόγο ενδοκρινολογο αιματολογο γενετιστή χαμός γίνεται.καποια στιγμή θα βγάλουμε άκρη.προς το παρόν δεν προσπαθούμε.να τελειώσουμε πρώτα με όλα αυτά.

Εσύ πως είσαι;Εσύ είπες ότι μπηκες 36η εβδομάδα;σορυ αν κάνω λάθος.

Δεν κανεις λαθος. Κλεινω την 36η εβδομαδα το σαββατο. Αυριο παμε να δουμε τη μικρη μας. Σημερα ενιωθα ΠΟΛΥ εγκυος.  Δυσκολευομουν να κανω διαφορα. Φταιει και το βάρος γιατι δε μπορω να σταματησω να τρωω και η ζυγαριά ανεβαινει σαν τρελη. Δεν πιστευω στα ματια μου! Οχι οτι με νοιαζει για το σωμα μου αλλα για την κατσαδα που θα φαω απο τον γιατρο. 

Γιατι δεν συνεχιζετε ναι μεν τις εξετασεις σας αλλα να προσπαθείτε και συγχρονως; Να το αφήσετε λιγο και στην τυχη δηλαδή. Τοσοι πολλοι γιατροι πως θα βγαλετε ακρη; Ο καθένας θα λεει τη δικη του θεωρια. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Δεν κανεις λαθος. Κλεινω την 36η εβδομαδα το σαββατο. Αυριο παμε να δουμε τη μικρη μας. Σημερα ενιωθα ΠΟΛΥ εγκυος.  Δυσκολευομουν να κανω διαφορα. Φταιει και το βάρος γιατι δε μπορω να σταματησω να τρωω και η ζυγαριά ανεβαινει σαν τρελη. Δεν πιστευω στα ματια μου! Οχι οτι με νοιαζει για το σωμα μου αλλα για την κατσαδα που θα φαω απο τον γιατρο. 

Γιατι δεν συνεχιζετε ναι μεν τις εξετασεις σας αλλα να προσπαθείτε και συγχρονως; Να το αφήσετε λιγο και στην τυχη δηλαδή. Τοσοι πολλοι γιατροι πως θα βγαλετε ακρη; Ο καθένας θα λεει τη δικη του θεωρια. 

@Nansy29 Καλημέρα κορίτσι μου!! έχεις δυνατό team μαζί σου! είχα ακριβώς τις ίδιες ειδικότητες μετά την περιπέτεια μου,  συν μια διατροφολογο γτ μετά την αποβολή είχα φτάσει τα 45 κιλά κ δε μπορούσα να τα βάλω με τπτ! και τώρα στην εγκυμοσύνη συνεργάζονται μεταξύ τους και με έχουν βοηθήσει όλοι τους πάρα πολύ! εύχομαι τα καλύτερα κοπέλα μου!

@P.L.L. κορίτσι μου με το καλο!! και όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα βλέπεις διάφορα καινούρια!!! εγώ δε μπορώ να αλλάξω πλευρό  και περπατάω σαν πάπια χαχα

  • Ευχαριστώ 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@palmoira τι καλα ποσο καλα αχ αγαπη μου και για μενα θα γεννησεις εσυ θα ειμαι τοσο ευτυχισμενημαζι σου @P.L.L. ρε κοριτσαρα που εισαι τι κανεις πλησιαζεις εεε το πιστευεις η οχι ποπο πως περναει ο καιρος ρε @bella32 και εσυ κοριτσι μου περασες πολλα ερχεται το μωρακι σου θα ειστε αγκαλιτσα επιτελους αχ ρε κοριτσια νιωθω οτι και εγω μαζι σας θα γενναω εχω πολυ χαρα μαζι σας @ΒαλεντιναΧρηστος συνεχισε φουλ σιδηρο μην σταματας λεμεεεε @loyloy καλου κακου παρε τσιμπιδακια οταν θα γεννησεις θα τα χρειαστει ο μικρος χαχαχααχχααχχαχα

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Δεν κανεις λαθος. Κλεινω την 36η εβδομαδα το σαββατο. Αυριο παμε να δουμε τη μικρη μας. Σημερα ενιωθα ΠΟΛΥ εγκυος.  Δυσκολευομουν να κανω διαφορα. Φταιει και το βάρος γιατι δε μπορω να σταματησω να τρωω και η ζυγαριά ανεβαινει σαν τρελη. Δεν πιστευω στα ματια μου! Οχι οτι με νοιαζει για το σωμα μου αλλα για την κατσαδα που θα φαω απο τον γιατρο. 

Γιατι δεν συνεχιζετε ναι μεν τις εξετασεις σας αλλα να προσπαθείτε και συγχρονως; Να το αφήσετε λιγο και στην τυχη δηλαδή. Τοσοι πολλοι γιατροι πως θα βγαλετε ακρη; Ο καθένας θα λεει τη δικη του θεωρια. 

Αχ κοντεύει η ώρα κορίτσι μου!!με το καλό με 1 πόνο εύχομαι!!

Αυτό είπα κι εγώ ότι θέλω να το ρισκαρω αλλά δεν με αφήνει ο γυναικολόγος.θελει να κάνουμε υστεροσκοπηση πρώτα....

Εν τω μεταξυ μάλλον βρήκαμε την αιτία των αποβολών.ο γενετιστής είπε ξεκάθαρα ότι το μικροελλειμα που έχω στο χρωμοσωμα μάλλον φταιει.το γονίδιο που λειπει δημιουργεί προβλήματα στα έμβρυα.οτι μας είχε πει και η άλλη γενετιστρια.οποτε μας βλέπω για εξωσωματική με προεμφυτετικο..τουλαχιστον να ξέρουμε.

Καλημέρα σε όλες!!

πρίν από 3 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας πω τα ευχάριστα;;;;γονιμοποιήθηκε το ωαριακι μας,δόξα Σοι!Σας ευχαριστώ για όλα,Φιλάκια Μια προς μια!

Ώωω μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nansy29 είπε:

Αχ κοντεύει η ώρα κορίτσι μου!!με το καλό με 1 πόνο εύχομαι!!

Αυτό είπα κι εγώ ότι θέλω να το ρισκαρω αλλά δεν με αφήνει ο γυναικολόγος.θελει να κάνουμε υστεροσκοπηση πρώτα....

Εν τω μεταξυ μάλλον βρήκαμε την αιτία των αποβολών.ο γενετιστής είπε ξεκάθαρα ότι το μικροελλειμα που έχω στο χρωμοσωμα μάλλον φταιει.το γονίδιο που λειπει δημιουργεί προβλήματα στα έμβρυα.οτι μας είχε πει και η άλλη γενετιστρια.οποτε μας βλέπω για εξωσωματική με προεμφυτετικο..τουλαχιστον να ξέρουμε.

Καλημέρα σε όλες!!

Ώωω μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!

Μπράβο βρε Νανσουλα,μπραααβο!πολύ χάρηκα!Να ξέρετε που βαδιζετε βρε κορίτσι μου!Μπράβο!

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου και στα δικά σου ευχάριστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Diavolitsa είπε:

@bella32 εγω παρολο που ειμαι μονο +2 κιλα απο οταν ξεκινησα εχει αρχισει το βαδισμα της παπιας! Αφου χτες ελεγα αλλες κανουν duck face και γω κανω duck walk :)

Μόνο +2; ουαου!! το πιο μικρό συν που έχω ακούσει!! εμένα όταν με λένε πάπια, προσθέτω "χαριτωμένη πάπια όμως " χαχαχα! 

  • Χαχα 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας πω τα ευχάριστα;;;;γονιμοποιήθηκε το ωαριακι μας,δόξα Σοι!Σας ευχαριστώ για όλα,Φιλάκια Μια προς μια!

Μπράβο!!!!!!!!!!!είδες?ένα ένα βηματάκι τη φορά γίνεται!με το καλό να πάνε όλα καλά! 

@giotitsa εννοείται θα χω και κοκαλακια μαζί.θα Ναι αντρακλας με χαίτη. 

@Diavolitsa @bella32 και Εγώ βάδισμα πάπιας εδώ και 2 μήνες μου το λένε.εχω φουλ έξτρα κοιλιά από νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας πω τα ευχάριστα;;;;γονιμοποιήθηκε το ωαριακι μας,δόξα Σοι!Σας ευχαριστώ για όλα,Φιλάκια Μια προς μια!

Μπράβο!Θα καταψυξετε ή θα πάτε για εμβρυομεταφορα? 

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Μπράβο!!!!!!!!!!!είδες?ένα ένα βηματάκι τη φορά γίνεται!με το καλό να πάνε όλα καλά! 

@giotitsa εννοείται θα χω και κοκαλακια μαζί.θα Ναι αντρακλας με χαίτη. 

@Diavolitsa @bella32 και Εγώ βάδισμα πάπιας εδώ και 2 μήνες μου το λένε.εχω φουλ έξτρα κοιλιά από νωρίς.

Με την κοιλιά αλλάζει το κέντρο βάρους μας κοριτσια οπότε αλλάζουν όλα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@palmoira τι καλα ποσο καλα αχ αγαπη μου και για μενα θα γεννησεις εσυ θα ειμαι τοσο ευτυχισμενημαζι σου @P.L.L. ρε κοριτσαρα που εισαι τι κανεις πλησιαζεις εεε το πιστευεις η οχι ποπο πως περναει ο καιρος ρε @bella32 και εσυ κοριτσι μου περασες πολλα ερχεται το μωρακι σου θα ειστε αγκαλιτσα επιτελους αχ ρε κοριτσια νιωθω οτι και εγω μαζι σας θα γενναω εχω πολυ χαρα μαζι σας @ΒαλεντιναΧρηστος συνεχισε φουλ σιδηρο μην σταματας λεμεεεε @loyloy καλου κακου παρε τσιμπιδακια οταν θα γεννησεις θα τα χρειαστει ο μικρος χαχαχααχχααχχαχα

Εχω μπουκωθει λεμεεεε....χαχα

1 ώρα πρίν, Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Να σας πω τα ευχάριστα;;;;γονιμοποιήθηκε το ωαριακι μας,δόξα Σοι!Σας ευχαριστώ για όλα,Φιλάκια Μια προς μια!

Χαιρομαι τοσο πολυυυυυυυυυυ τυχερο μ αστερακι....

Πλησιαζει κ για σενα το θαυματακι...Αμην να πανε ολα κατ'ευχην...

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν????


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , loyloy είπε:

Μπράβο!!!!!!!!!!!είδες?ένα ένα βηματάκι τη φορά γίνεται!με το καλό να πάνε όλα καλά! 

@giotitsa εννοείται θα χω και κοκαλακια μαζί.θα Ναι αντρακλας με χαίτη. 

@Diavolitsa @bella32 και Εγώ βάδισμα πάπιας εδώ και 2 μήνες μου το λένε.εχω φουλ έξτρα κοιλιά από νωρίς.

Ευχαριστούμε Λουλουκα μου!Ευχαριστούμε πολύ!Αμήν!

Αυτό τον γαμπρουλη αγάπη πολλές τον θέλουν ,μια θα τον έχει!χαχαχαχα!

πρίν από 43 λεπτά , palmoira είπε:

Μπράβο!Θα καταψυξετε ή θα πάτε για εμβρυομεταφορα? 

Με την κοιλιά αλλάζει το κέντρο βάρους μας κοριτσια οπότε αλλάζουν όλα! 

Ευχαριστούμε πολύ Παλμοιρα μου!Το καταψυξαμε το ζουζουνι!

πρίν από 39 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχω μπουκωθει λεμεεεε....χαχα

Χαιρομαι τοσο πολυυυυυυυυυυ τυχερο μ αστερακι....

Πλησιαζει κ για σενα το θαυματακι...Αμην να πανε ολα κατ'ευχην...

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν????

Ευχαριστούμε πολύ Βαλεντινακι μου!Αμήν κοριτσάκι μου,Αμήν!

Τι έγινε αγάπη,όλα καλα;Διάβασα για τον σίδηρο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...