Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Κοριτσάκι μου τι τέλειο!!!!!!Με το καλό και το μωράκι να έρθει!!!!!Μαζί θα είμαστε!!!!Εγώ, εσύ και η @giotitsa !!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου τι τέλειο!!!!!!Με το καλό και το μωράκι να έρθει!!!!!Μαζί θα είμαστε!!!!Εγώ, εσύ και η @giotitsa !!!!

Κατερινακιιιιιι μου γλυκοοοοο,ευχαριστούμε πολύ πολύ!!!!

Μαζίιιιι ναιιιιιιι,ναιιιιιιιι,ναιιιιιιιι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου τι τέλειο!!!!!!Με το καλό και το μωράκι να έρθει!!!!!Μαζί θα είμαστε!!!!Εγώ, εσύ και η @giotitsa !!!!

αχ φανταζεστε ολες μαζι ρε τυχερο αστερι ποσο τελειοτο φανταζεσαι πες μου !!!! @Katerina88 πρεπει το αξιζουν τα αγγελακια μας


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

Λουλουκα δεν είναι φλυαρος στα λόγια....Ούτε στις πράξεις δλδ ,απλά όταν πράττει έχει υπολογίσει και την παραμικρή λεπτομέρεια.....Τώρα που το σκέφτομαι ,πριν μέρες μου έλεγε πως το έχει ληψει να δίνουμε ραντεβού οπως παλιά και τον πείραζα αφού μένουμε μαζί.....Ε να που το έκανε!Για αρχή φαγητό στο Γκάζι με θέα Ακρόπολη μετά ποτάκι συνοδεία τζαζ....

Σταματα ζηλεύω.να το ευχαριστηθείτε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Κατερινακιιιιιι μου γλυκοοοοο,ναιιιιιιι,ναιιιιιιιι,ναιιιιιιιι!!!!

Κοντοζυγώνει η ώρα!!!!Έχω feeling!!!!Και το προαίσθημα μου δεν κάνει ποτέ λάθος!!!!Στο δρόμο που χάραξαν οι εγκυούλες μας!!!!!

Just now, giotitsa είπε:

αχ φανταζεστε ολες μαζι ρε τυχερο αστερι ποσο τελειοτο φανταζεσαι πες μου !!!! @Katerina88 πρεπει το αξιζουν τα αγγελακια μας

Ακριβώς κοριτσάκι μου!!!!ΈΡΧΟΝΤΑΙ!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Σταματα ζηλεύω.να το ευχαριστηθείτε!!!!!!!!

Μην ζηλεύεις Λουλουκαααααα μου,θα κανονίσετε και εσείς με το αγόρι σου,απλά θα έχετε και quest star άλλο ένα mini αγόρι!!!!!❤

πρίν από 9 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κοντοζυγώνει η ώρα!!!!Έχω feeling!!!!Και το προαίσθημα μου δεν κάνει ποτέ λάθος!!!!Στο δρόμο που χάραξαν οι εγκυούλες μας!!!!!

Ακριβώς κοριτσάκι μου!!!!ΈΡΧΟΝΤΑΙ!!!!

Κατερινααααακι μου γλυκοοοο.....❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Φοβερός ο άντρας σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Φοβερός ο άντρας σου!!!!!

Νανσουλα τον πειράζω συνεχώς....απορώ πως την παλεύει μαζί μου!Τον περνω να του πω ξέχασε τα παπούτσια,χωρίς παπούτσια δεν παω!χαχαχαχαχα!Δεν απαντάει και μου στέλνει μήνυμα,έρχεται ο κουμπάρος σε λίγο ,άνοιξε του σε παρακαλώ!Άλλο και τούτο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Νανσουλα τον πειράζω συνεχώς....απορώ πως την παλεύει μαζί μου!Τον περνω να του πω ξέχασε τα παπούτσια,χωρίς παπούτσια δεν παω!χαχαχαχαχα!Δεν απαντάει και μου στέλνει μήνυμα,έρχεται ο κουμπάρος σε λίγο ,άνοιξε του σε παρακαλώ!Άλλο και τούτο!

Ααααα.περιμένουμε να μας πεις για τον κουμπάρο.λες και είστε σε ταινία βρε.ο δικός μου δεβ το χει με τον ρομαντισμο δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Ο σύζυγος στο σπίτι του κουμπάρου ετοιμάζεται,ο κουμπάρος σε αποστολη.....μαύρες δερμάτινες γόβες στιλέτο!Έχω συγκινηθεί....

Κορίτσια πάω να ετοιμαστώ,έχω ραντεβού:)

Σας ευχαριστώ για όλα!Φιλάκια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Luckystars είπε:

Ο σύζυγος στο σπίτι του κουμπάρου ετοιμάζεται,ο κουμπάρος σε αποστολη.....μαύρες δερμάτινες γόβες στιλέτο!Έχω συγκινηθεί....

Κορίτσια πάω να ετοιμαστώ,έχω ραντεβού:)

Σας ευχαριστώ για όλα!Φιλάκια!

Εντάξει απλά δεβ Υπάρχει!!!!!!!Να περάσετε σούπερ κορίτσι Μου!! !!!πολλ α φιλιαααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Καταπληκτικός ο άντρας σου. Μπραβο του! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars ποσο τελειος ο αντρας σου! Να περασετε ΤΕΛΕΙΑ αποψε!

Εγω τωρα γυρισα απο το γιατρο! 2200 η μπουμπου μου, εχει ηδη παρει θεση, ο πλακουντας ανεβηκε αλλα μου ειπε οτι λογω ζαχαρου δεν προκειται να με αφησει μεχρι 9/12 που ειναι η Π.Η.Τ. , αν δεν ξεκινησει ο τοκετος απο μονος του στις 38 εβδομαδες θα μπω με προκληση! Αν και αυτος τα βρηκε ολα τελεια και ιδανικα εγω αγχωθηκα λιγακι!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@Luckystars ποσο τελειος ο αντρας σου! Να περασετε ΤΕΛΕΙΑ αποψε!

Εγω τωρα γυρισα απο το γιατρο! 2200 η μπουμπου μου, εχει ηδη παρει θεση, ο πλακουντας ανεβηκε αλλα μου ειπε οτι λογω ζαχαρου δεν προκειται να με αφησει μεχρι 9/12 που ειναι η Π.Η.Τ. , αν δεν ξεκινησει ο τοκετος απο μονος του στις 38 εβδομαδες θα μπω με προκληση! Αν και αυτος τα βρηκε ολα τελεια και ιδανικα εγω αγχωθηκα λιγακι!

Ελα ρε.μια χαρά.τι αγχώνεσαι καλέ?Αφού πάει μια χαρα η μπέμπα.θα βγει και 3κιλα σίγουρα.μπεμπαρα.ολα Καλά θα πάνε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Ουαου!! Πολύ hot έκπληξη φιλενάδα μου και πολυυυ γλυκο εκ μέρους του!! Σου αξίζουν τα καλύτερα και του αξίζουν τα καλύτερα!! Μαζί να τα απολαύσετε!! έφθασε η ώρα όλα με το καλό να έρθουν !!! Να περάσετε υπέροχα και αύριο περιμένουμε ανατριχιαστικές λεπτομερειες!! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...