Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Χαχαχα! Κονταροχτυπιομαστε ε?? Λοιπον να σας πω τα νεα μου! Πηγα γιατρο σημερα...35 και 1 ημερας σημερα...Το μωρο αν κ εχει παρει θεση δεν εχει εμπεδωθει...Μου ειπε ομως οτι ισως μου το παρει με καισαρικη σε μια με δυο βδομαδες αν δει οτι σταματαει να παιρνει βαρος και κατααγχωθηκα! Θα παω στις 1.11 για εξετασεις και καρδιογραφημα και καρδιοτοκογραφημα και μετα ειπε θα παρουμε αποφασεις! Αχ κοριτσια εγω θελω να γεννησω μετα τις 38 βδομαδες! Αγχωθηκα λιγακι!

Κελυ μου ότι χρειαστεί.προσπαθησε να μην αγχωνεσαι.ενταξεθ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου! Κάτσε να κάνεις τις εξετάσεις και βλέπετε. Ο γιατρός σου θα σου πει τι είναι καλύτερο και για εσένα αλλά και για το μωρό σου. Καμιά φορά το τι θελουμε είναι άσχετο με το τι χρειάζεται να γίνει. Μπηκες ήδη την 36η άρα ότι και να γίνει είσαι πολύ κοντά στο στόχο σου! 

Εχεις δικιο Παλμοιρα μου! Ο γιατρος ξερει φυσικα καλυτερα...Μακαρι να κατσει λιγο η μπεμπα μου να παρει βαρος...αυτο θα ηταν ιδανικο για μενα...Θα δουμε απο την αλλη βδομαδα!

Just now, loyloy είπε:

Κελυ μου ότι χρειαστεί.προσπαθησε να μην αγχωνεσαι.ενταξεθ?

Θα προσπαθησω να.μην αγχωνομαι! Θελω απλα να παρει ακομα κ αλλο βαρος! Θα ειμαι ομως αισιοδοξη μεχρι τις εξετασεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

ο

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κι εσυ το ίδιο αγαπη :-)

Δηλωσεις! Ποτε περιμενουμε να κανουμε το τεστ;;

εχω ακομη αγαπη αλλα δεν θα κανω τεστ κατευθειαν χοριακη πλεον εγω και τα τεστ ενα πραγμα εχθροιιιιι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Εχεις δικιο Παλμοιρα μου! Ο γιατρος ξερει φυσικα καλυτερα...Μακαρι να κατσει λιγο η μπεμπα μου να παρει βαρος...αυτο θα ηταν ιδανικο για μενα...Θα δουμε απο την αλλη βδομαδα!

Θα προσπαθησω να.μην αγχωνομαι! Θελω απλα να παρει ακομα κ αλλο βαρος! Θα ειμαι ομως αισιοδοξη μεχρι τις εξετασεις!!!!

Κελλιτσα μου μη μου αγχώνεσαι σε παρακαλώ,σε λίγο καιρό θα έχεις το πλασματακι σου αγκαλίτσα!!!!Κλείσε τα μάτια και απόλαυσε το!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Εχεις δικιο Παλμοιρα μου! Ο γιατρος ξερει φυσικα καλυτερα...Μακαρι να κατσει λιγο η μπεμπα μου να παρει βαρος...αυτο θα ηταν ιδανικο για μενα...Θα δουμε απο την αλλη βδομαδα!

Θα προσπαθησω να.μην αγχωνομαι! Θελω απλα να παρει ακομα κ αλλο βαρος! Θα ειμαι ομως αισιοδοξη μεχρι τις εξετασεις!!!!

@Κελυ 32 βρε γλυκια ου συγνωμη αλλα ποσο ειναι τωρα η μικρη σε βαρος;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πανω που είπα ότι κονταροχτυπιομαστε τσουπ, μου λες οτι σου ειπε ο γιατρος να στο παρει νωρίτερα. Δεν ειναι να ανοιγω το στόμα μου ενα πράγμα.

Λοιπόν, η μαια εμενα μου ειπε πως τα παιδια εμπεδωνονται μετα τις 37 εβδομάδες. Γιατι σε τρομαζει ο γιατρος σου; Ειδε προωρη γηρανση πλακουντα; Ακομα και σε αυτή την περίπτωση το παιδι σου θα ειναι μια χαρα. Απο τις 37 εβδομάδες είναι πανετοιμο. Θα την εχεις αγκαλιτσα σου και θα ζηλευουμε βρε! Μη μου αγχωνεσαι! Εφτασες ως το τερμα. Εφαγες τον γάιδαρο, μη λου κολλας στα αυτιά! 

πρίν από 22 λεπτά , loyloy είπε:

Θα προσπαθήσω να σας αφήσω προβάδισμα εκτός και αν ο μπέμπης έχει άλλη γνώμη.ρε συ να Σου πω κάτι?Μας είχες ανακοινώσει για την εγκυμοσύνη εσύ και η κελυ και μετα απο λίγο καιρό η βασιλικουλα. Εγώ τότε αν θυμάσαι ει χα αφησει τις προσπάθειες γτ είχα πιεστεί πολύ.ξαι χωρίς να το καταλάβω τσουπ σας πρόλαβα.ειδικα Εγώ και εσύ μείναμε έγκυος σαν από θαύμα.τα σκέφτομαι και συγκινούμαι.

Ασε @loyloyκαι ειμαι κι ευσυγκινητη τον τελευταίο καιρό...Σαν ψέμα μου φαίνεται ολο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Luckystars είπε:

Κελλιτσα μου μη μου αγχώνεσαι σε παρακαλώ,σε λίγο καιρό θα έχεις το πλασματακι σου αγκαλίτσα!!!!Κλείσε τα μάτια και απόλαυσε το!!!!

Εχεις δικιο...ολα θα πανε καλα!!!

πρίν από 17 λεπτά , giotitsa είπε:

@Κελυ 32 βρε γλυκια ου συγνωμη αλλα ποσο ειναι τωρα η μικρη σε βαρος;;

Σημερα την υπολογισε 2.400 αλλα υπαρχει παντα αποκλιση...

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πανω που είπα ότι κονταροχτυπιομαστε τσουπ, μου λες οτι σου ειπε ο γιατρος να στο παρει νωρίτερα. Δεν ειναι να ανοιγω το στόμα μου ενα πράγμα.

Λοιπόν, η μαια εμενα μου ειπε πως τα παιδια εμπεδωνονται μετα τις 37 εβδομάδες. Γιατι σε τρομαζει ο γιατρος σου; Ειδε προωρη γηρανση πλακουντα; Ακομα και σε αυτή την περίπτωση το παιδι σου θα ειναι μια χαρα. Απο τις 37 εβδομάδες είναι πανετοιμο. Θα την εχεις αγκαλιτσα σου και θα ζηλευουμε βρε! Μη μου αγχωνεσαι! Εφτασες ως το τερμα. Εφαγες τον γάιδαρο, μη λου κολλας στα αυτιά! 

Ασε @loyloyκαι ειμαι κι ευσυγκινητη τον τελευταίο καιρό...Σαν ψέμα μου φαίνεται ολο!

Οχι οχι ο πλακουντας ειναι μια χαρα..εξαλλου κανω και αντιπηκτικες οποτε εχω προλαβει τυχον γηρανση και γενικα εχω καλη αιματωση...Βασικα δεν μ ειπε κατι σιγουρα για να μ το παρει..Αρχικα μ.ειπε οτι εχουμε στοχο τις 38 βδομαδες κ μετα...Απλα μετα ισως με αγχωσε που με εβαλε να κανω καρδιοτοκογραφημα την επομενη παρασκευη και μ ειπε οτι μετα αναλογως τιβθα δειξει θα παρουμε αποφασεις...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Εχεις δικιο...ολα θα πανε καλα!!!

Σημερα την υπολογισε 2.400 αλλα υπαρχει παντα αποκλιση...

Οχι οχι ο πλακουντας ειναι μια χαρα..εξαλλου κανω και αντιπηκτικες οποτε εχω προλαβει τυχον γηρανση και γενικα εχω καλη αιματωση...Βασικα δεν μ ειπε κατι σιγουρα για να μ το παρει..Αρχικα μ.ειπε οτι εχουμε στοχο τις 38 βδομαδες κ μετα...Απλα μετα ισως με αγχωσε που με εβαλε να κανω καρδιοτοκογραφημα την επομενη παρασκευη και μ ειπε οτι μετα αναλογως τιβθα δειξει θα παρουμε αποφασεις...

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Αχ τι ωραια εκπληξη!!!!! Μπραβο στον αντρα σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Εγκωμιο θα του πλεξω του ανθρωπου! Τι γλυκοοοος!!! Λιωνω! 

πρίν από 9 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Εχεις δικιο...ολα θα πανε καλα!!!

Σημερα την υπολογισε 2.400 αλλα υπαρχει παντα αποκλιση...

Οχι οχι ο πλακουντας ειναι μια χαρα..εξαλλου κανω και αντιπηκτικες οποτε εχω προλαβει τυχον γηρανση και γενικα εχω καλη αιματωση...Βασικα δεν μ ειπε κατι σιγουρα για να μ το παρει..Αρχικα μ.ειπε οτι εχουμε στοχο τις 38 βδομαδες κ μετα...Απλα μετα ισως με αγχωσε που με εβαλε να κανω καρδιοτοκογραφημα την επομενη παρασκευη και μ ειπε οτι μετα αναλογως τιβθα δειξει θα παρουμε αποφασεις...

Μια χαρα σε βρισκω!! Ισα ισα για να μου φας τη σειρα γινευαι ολο αυτο! Χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια έλιωσα.....είχε πάρει ρεπό και από τις δύο δουλειές σήμερα για να είμαστε μαζί να μιλήσει εκείνος για το εμβρυακι....Και μετά εξαφανίστηκε....περίμενα να φάμε μεσημέρι μαζί....άφαντος....το παίρνω στο κινητό,το σηκώνει , μου λέει έχεις κάτι να κάνεις σήμερα το βράδυ!Με Ρωτάς; του λέω....Όχι στο υπενθυμίζω και μου το έκλεισε.....Την συνέχεια την ξέρετε....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Εχεις δικιο...ολα θα πανε καλα!!!

Σημερα την υπολογισε 2.400 αλλα υπαρχει παντα αποκλιση...

Οχι οχι ο πλακουντας ειναι μια χαρα..εξαλλου κανω και αντιπηκτικες οποτε εχω προλαβει τυχον γηρανση και γενικα εχω καλη αιματωση...Βασικα δεν μ ειπε κατι σιγουρα για να μ το παρει..Αρχικα μ.ειπε οτι εχουμε στοχο τις 38 βδομαδες κ μετα...Απλα μετα ισως με αγχωσε που με εβαλε να κανω καρδιοτοκογραφημα την επομενη παρασκευη και μ ειπε οτι μετα αναλογως τιβθα δειξει θα παρουμε αποφασεις...

συγνωμη αλλα με κοροιδευεις ετσι δεν ειναι ;;; 2.400 ειναι ενα πολυ καλο βαρος για το μωρακι ελα γλυκια μου σε παρακαλω να σου πω κατι ωχ δεν μπορω θα το πω αμαν και αυτοι οι γιατροι τι θελουν να βγαλεις τον γοντζιλα ελεος ενα μωρακι 2.400 ειναι πολυ πολυ καλα και αν στο παρει θα ειναι ενα τελειο μωρακι δηλαδη ποσο ηθελε να παει 4 κιλα σε παρακαλω πολυ ετσι ηρεμησε το μωρο εχει μια χαρα τελιο βαρος

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Κορίτσια έλιωσα.....είχε πάρει ρεπό και από τις δύο δουλειές σήμερα για να είμαστε μαζί να μιλήσει εκείνος για το εμβρυακι....Και μετά εξαφανίστηκε....περίμενα να φάμε μεσημέρι μαζί....άφαντος....το παίρνω στο κινητό,το σηκώνει , μου λέει έχεις κάτι να κάνεις σήμερα το βράδυ!Με Ρωτάς; του λέω....Όχι στο υπενθυμίζω και μου το έκλεισε.....Την συνέχεια την ξέρετε....

τυχερο αστερακι ποσο ερωτευμενος ακομη μπορει να γινει ο ανδρας σου εεεε εγω λιωνω για αυτον και αυτος το ιδιο ποσο μα ποσο χαιρομαι να βλεπω ερωτευμενα ζευγαρια ποσοοοο

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , giotitsa είπε:

συγνωμη αλλα με κοροιδευεις ετσι δεν ειναι ;;; 2.400 ειναι ενα πολυ καλο βαρος για το μωρακι ελα γλυκια μου σε παρακαλω να σου πω κατι ωχ δεν μπορω θα το πω αμαν και αυτοι οι γιατροι τι θελουν να βγαλεις τον γοντζιλα ελεος ενα μωρακι 2.400 ειναι πολυ πολυ καλα και αν στο παρει θα ειναι ενα τελειο μωρακι δηλαδη ποσο ηθελε να παει 4 κιλα σε παρακαλω πολυ ετσι ηρεμησε το μωρο εχει μια χαρα τελιο βαρος

τυχερο αστερακι ποσο ερωτευμενος ακομη μπορει να γινει ο ανδρας σου εεεε εγω λιωνω για αυτον και αυτος το ιδιο ποσο μα ποσο χαιρομαι να βλεπω ερωτευμενα ζευγαρια ποσοοοο

Κ εγω πιστευω ειναι μια χαρα το βαρος! Απλα μωρε ο γιατρος μου τελικα ειναι αγχωτικος!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κελυ 32 είπε:

Κ εγω πιστευω ειναι μια χαρα το βαρος! Απλα μωρε ο γιατρος μου τελικα ειναι αγχωτικος!!! 

να σου πω κατι πες του να παει να κοιταχτει ελεος πια μια χρα ειναι η μπεμπα ευχομαι την επομενη φορα που θα πας για υπερηχο να του δειξει το πουλακι της αμαν

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...