Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστούμε Λουλουκα μου!Ευχαριστούμε πολύ!Αμήν!

Αυτό τον γαμπρουλη αγάπη πολλές τον θέλουν ,μια θα τον έχει!χαχαχαχα!

Ευχαριστούμε πολύ Παλμοιρα μου!Το καταψυξαμε το ζουζουνι!

Να σου πω να γελάσεις...επειδή και εμεις με κατεψυγμένα προχωρησαμε είχα πάρει το frozen και βλέπαμε με τον άντρα μου και το φώναζα frozen το εμβρυάκι μου!!! Χαχαχαχα

ακομη έτσι τα λέμε αυτά που έχουν μείνει κατάψυξη! 

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Να σου πω να γελάσεις...επειδή και εμεις με κατεψυγμένα προχωρησαμε είχα πάρει το frozen και βλέπαμε με τον άντρα μου και το φώναζα frozen το εμβρυάκι μου!!! Χαχαχαχα

ακομη έτσι τα λέμε αυτά που έχουν μείνει κατάψυξη! 

Χαχαχαχα τέλειο αγάπη!

Για να σε αποτελειωσω.....Από τότε που καταψυχουμε ανά διαστήματα ο σύζυγος είναι κάπως....Μια δύο τρεις πέντε δέκα,του λέω τι έχεις παιδάκι μου;Άσε μωρέ αγάπη μου,μου λέει,σκέφτομαι τα μωρά μας που κρυώνουν και δεν ξέρω τι να κάνω:shock:Και με ρωτάει και το πιο ωραίο...Τα έχουν όλα μαζί ή το καθένα μοναχουλι του;;;;Ολα μαζί του λέω για να μην κρυώνουν....Τον πειράζω αλλά είναι γλυκούλης......

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Χαχαχαχα τέλειο αγάπη!

Για να σε αποτελειωσω.....Από τότε που καταψυχουμε ανά διαστήματα ο σύζυγος είναι κάπως....Μια δύο τρεις πέντε δέκα,του λέω τι έχεις παιδάκι μου;Άσε μωρέ αγάπη μου,μου λέει,σκέφτομαι τα μωρά μας που κρυώνουν και δεν ξέρω τι να κάνω:shock:

Εγώ του λέω ότι θα κάνω χώρο στον καταψύκτη για να τα πάρουμε σπίτι!χαχαχα 

Φοβερος ο άντρας σου!! Καλά έκανες και τον διόρισες υπεύθυνο επικοινωνίας!!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Χαχαχαχα τέλειο αγάπη!

Για να σε αποτελειωσω.....Από τότε που καταψυχουμε ανά διαστήματα ο σύζυγος είναι κάπως....Μια δύο τρεις πέντε δέκα,του λέω τι έχεις παιδάκι μου;Άσε μωρέ αγάπη μου,μου λέει,σκέφτομαι τα μωρά μας που κρυώνουν και δεν ξέρω τι να κάνω:shock:

αχαχχαχαχαχα καλο καλα λεει  ο συζυξ.κ γω τ πα μια μερα....αμν παιδι μ ποτε θα με κανεις μανα μ λες???? κ μ απανταει ολο καμαρι....καλα μωρη γυναικα 3 σ χω στην καταψυξη κ αλλα θες????? αχαχαχχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Εγώ του λέω ότι θα κάνω χώρο στον καταψύκτη για να τα πάρουμε σπίτι!χαχαχα 

Φοβερος ο άντρας σου!! Καλά έκανες και τον διόρισες υπεύθυνο επικοινωνίας!!! 

Χαχαχαχα......τελειοοοοο!Μωρέ είμαστε ομως και εμείς πολύ πειραχτηρια!!!χαχαχαχα!!!

Παλμοιρα μου ,το έχει!!!Έχει φτιάξει μια ταμπελιτσα με το ονομ/νυμο μου και από κάτω γράφει Mummy Manager ,το έχει ακουμπήσει στο γραφείο με υπολογιστές κλπ.....Για να δικαιολογω και επισήμως λέει την παρουσία γραμματέα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστούμε Λουλουκα μου!Ευχαριστούμε πολύ!Αμήν!

Αυτό τον γαμπρουλη αγάπη πολλές τον θέλουν ,μια θα τον έχει!χαχαχαχα!

Ευχαριστούμε πολύ Παλμοιρα μου!Το καταψυξαμε το ζουζουνι!

Ευχαριστούμε πολύ Βαλεντινακι μου!Αμήν κοριτσάκι μου,Αμήν!

Τι έγινε αγάπη,όλα καλα;Διάβασα για τον σίδηρο....

Παλευω με τν αιματοκριτη ηταν 24μισο πριν απο 10μερες εκανα διατροφη μπουκωθηκα στον σιδηρο κ στο φυλλικο κ πηγε 27...αν πεφταμε αλλες 2μοναδες στο 22 θα μπαιναμε για μεταγγιση...ευτυχως το γλυτωσαμε....δεν χαλαρωνω ομως επανεξεταση σε 2εβδομαδες παλι....μην μας πεσει αποτομα και δεν το καταλαβουμε!!! Ολα καλα με την βοηθεια του Θεουλη...υπαρχουν κ χειροτερα μην παραπονιεμαι!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Χαχαχαχα......τελειοοοοο!Μωρέ είμαστε ομως και εμείς πολύ πειραχτηρια!!!χαχαχαχα!!!

Παλμοιρα μου ,το έχει!!!Έχει φτιάξει μια ταμπελιτσα με το ονομ/νυμο μου και από κάτω γράφει Mummy Manager ,το έχει ακουμπήσει στο γραφείο με υπολογιστές κλπ.....Για να δικαιολογω και επισήμως λέει την παρουσία γραμματέα!!!!

Φοβερός! Μπράβο του γιατί είναι πολύ σημαντικό να έχεις δίπλα σου ένα σύζυγο βράχο ακλόνητο που να σε στηρίζει! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παλευω με τν αιματοκριτη ηταν 24μισο πριν απο 10μερες εκανα διατροφη μπουκωθηκα στον σιδηρο κ στο φυλλικο κ πηγε 27...αν πεφταμε αλλες 2μοναδες στο 22 θα μπαιναμε για μεταγγιση...ευτυχως το γλυτωσαμε....δεν χαλαρωνω ομως επανεξεταση σε 2εβδομαδες παλι....μην μας πεσει αποτομα και δεν το καταλαβουμε!!! Ολα καλα με την βοηθεια του Θεουλη...υπαρχουν κ χειροτερα μην παραπονιεμαι!!

Πφφφφφ γλυκούλα μου......σώπα όλα θα πάνε κατ' ευχήν!Μια μικρή ταλαιπωρία είναι ,θελει προσοχή και θα περάσει.....Πλησιάζει η ώρα που θα πάρεις την ανηψουλα αγκαλίτσα!Χαδακια;)

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Φοβερός! Μπράβο του γιατί είναι πολύ σημαντικό να έχεις δίπλα σου ένα σύζυγο βράχο ακλόνητο που να σε στηρίζει! 

Παλμοιρακι χωρίς πλάκα ,είπα θα του δώσω δυο πτυχία όταν με το καλό πάρουμε τα μωρά μας αγκαλίτσα γερά και ευλογημένα!Ένα πτυχίο ψυχολόγου και ένα γυναικολογου,τιμής ένεκεν βρε παιδί μου!Μάνα είμαι ότι θέλω κάνω!χαχαχαχα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Luckystars αν ειχα τωρα emoticon να χορευει θα το εβαζα ελα παμε χουλα χουμπα χουλα χουμπα χορευω χωρο της κοιλιας απο χαρα γιουπιιιιιιιιιι μωρακιιιιιιιι ελα στο τυχερο αστερακι να γινεις ενα ομορφο παιδακι και να προσεχεις το Μαρακι

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@Luckystars αν ειχα τωρα emoticon να χορευει θα το εβαζα ελα παμε χουλα χουμπα χουλα χουμπα χορευω χωρο της κοιλιας απο χαρα γιουπιιιιιιιιιι μωρακιιιιιιιι ελα στο τυχερο αστερακι να γινεις ενα ομορφο παιδακι και να προσεχεις το Μαρακι

Γλυκούλα❤Ευχαριστούμε πολύ Γιωτακι,χαρά μοιρασμένη,διπλή χαρά❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω νεα ευχάριστα! Συγχαρητηρια @LuckystarsΠοτε με το καλο η εμβρυομεταφορα; Να μου δωσεις μέηλ να ρωτησω τον γραμματεα σου! Θεος ο αντρας σου, δεν υπαρχει! Ποσα εχετε καταψυξει ως τωρα; Πολυτεκνοι θα γίνετε! Με το καλοοοοο!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςσυντομα να ανεβει ο αιματοκριτης να νιωθεις και καλύτερα! Σε είχα ξεχασει εσένα. Μπαινεις στο γκρουπ "ποια θα γεννήσει πρώτη "! 

@giotitsaμου γλυκια απο εδω ολα καλα. Ολο χοντραινω κι ολο μου λενε δεν σου φαίνεται οτι εισαι στον μηνα σου. Κι εχω παρει κοντα 15κιλα! Αφου απορώ, η Βασιλικη φαίνεται οτι ειναι εγκυος; Ή το καταλαβαινουν μονο απο το περπατημα; Αληθεια βρε Βασιλική γιατι πηρες τοσο λιγα; Λογω σακχαρου; Πρεπει να σε εχει πεθανει στη διαιτα η διατροφολογος. 

@Nansy29 χαιρομαι που βρηκατε την αιτια. Τωρσ παμε στα σιγουρα! Με το καλο και σε εσενα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πω πω νεα ευχάριστα! Συγχαρητηρια @LuckystarsΠοτε με το καλο η εμβρυομεταφορα; Να μου δωσεις μέηλ να ρωτησω τον γραμματεα σου! Θεος ο αντρας σου, δεν υπαρχει! Ποσα εχετε καταψυξει ως τωρα; Πολυτεκνοι θα γίνετε! Με το καλοοοοο!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςσυντομα να ανεβει ο αιματοκριτης να νιωθεις και καλύτερα! Σε είχα ξεχασει εσένα. Μπαινεις στο γκρουπ "ποια θα γεννήσει πρώτη "! 

@giotitsaμου γλυκια απο εδω ολα καλα. Ολο χοντραινω κι ολο μου λενε δεν σου φαίνεται οτι εισαι στον μηνα σου. Κι εχω παρει κοντα 15κιλα! Αφου απορώ, η Βασιλικη φαίνεται οτι ειναι εγκυος; Ή το καταλαβαινουν μονο απο το περπατημα; Αληθεια βρε Βασιλική γιατι πηρες τοσο λιγα; Λογω σακχαρου; Πρεπει να σε εχει πεθανει στη διαιτα η διατροφολογος. 

@Nansy29 χαιρομαι που βρηκατε την αιτια. Τωρσ παμε στα σιγουρα! Με το καλο και σε εσενα!!!

Χαχαχχα εεεε εισαι πριν απο εμενα εκτος αν κανει την εξοδο η μικρη μας νωριτερα γιατι εχουμε κατι συσπασουλες.....οτι ειναι να γινει ας γινει....

@Luckystars θα δωσω χαδακια απο την θεια μας!!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Πω πω νεα ευχάριστα! Συγχαρητηρια @LuckystarsΠοτε με το καλο η εμβρυομεταφορα; Να μου δωσεις μέηλ να ρωτησω τον γραμματεα σου! Θεος ο αντρας σου, δεν υπαρχει! Ποσα εχετε καταψυξει ως τωρα; Πολυτεκνοι θα γίνετε! Με το καλοοοοο!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστοςσυντομα να ανεβει ο αιματοκριτης να νιωθεις και καλύτερα! Σε είχα ξεχασει εσένα. Μπαινεις στο γκρουπ "ποια θα γεννήσει πρώτη "! 

@giotitsaμου γλυκια απο εδω ολα καλα. Ολο χοντραινω κι ολο μου λενε δεν σου φαίνεται οτι εισαι στον μηνα σου. Κι εχω παρει κοντα 15κιλα! Αφου απορώ, η Βασιλικη φαίνεται οτι ειναι εγκυος; Ή το καταλαβαινουν μονο απο το περπατημα; Αληθεια βρε Βασιλική γιατι πηρες τοσο λιγα; Λογω σακχαρου; Πρεπει να σε εχει πεθανει στη διαιτα η διατροφολογος. 

@Nansy29 χαιρομαι που βρηκατε την αιτια. Τωρσ παμε στα σιγουρα! Με το καλο και σε εσενα!!!

@P.L.L. εσυ δεν θα ζηλευεις καμια αγαπη εισαι θεα ετσι και αλλιως και ναι να χαιρεσαι τον κωλαρακο σου και την κοιλουμπα σου φαε εκει το μονο κακο ειναι ειναι οτι θα σου ριξει κανενα ξεχεσιμο ο γιατρος αλλα οκ μωρε δεν χολοσκαμε ετσι ακου εκει ελα σε παρακαλω μην ξανακουσω χοντρη η καθεμια εχει το δικο της σωματοτυπο περιττο να σου πω οτι εγω σττην δευτερη εγκυμοσυνη ειχα παρει μονο 4 κιλα μεχρι 28 εβδομαδων που ειχα φτασει ασε με γλυκια μου φαε οσο μπορεις θα τα χασεις οχου φαε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχα εεεε εισαι πριν απο εμενα εκτος αν κανει την εξοδο η μικρη μας νωριτερα γιατι εχουμε κατι συσπασουλες.....οτι ειναι να γινει ας γινει....

@Luckystars θα δωσω χαδακια απο την θεια μας!!!:wub:

❤❤

Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. αστα να πανε! Μετα απο δυο μηνες διατροφη προχτες εκανα την πρωτη μου παρασπονδια και εφαγα ενα μελομακαρονο, περα απο αυτο αλλη ζαχαρη δεν εχει μπει στο στομα μου! Ουτε πατατα, ουτε μακαρονι, ουτε ρυζι και γενικα λιγο φαγητο! Οχι οποιος με βλεπει απο πισω δεν το καταλαβενει! Απο μπροστα ομως δοξα το θεο εχω κανει αρκετα μεγαλη κοιλια! Σημερα θα παμε να δουμε και τη μπουμπου! Εχω αγχος για το αν θα πηρε βαρος γιατι εγω χανω κιλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...