Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια μου βλέπω η @Luckystars ξαναζει τον έρωτα της μπραβοοοο χιχι κ εγώ σήμερα κορίτσια αν κ παίρνω αντισυλληπτικά δεν πειράζει 2 φορές επαφή είχαμε συνεχόμενα...τον έχει πιάσει μια μανία τι να πω ...

@giotitsa περιμένουμε νέα σου αυτόν τον μήνα Ε???

@P.L.L. πως τα πας εσύ γλυκούλα? 

 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, giotitsa είπε:

να σου πω κατι πες του να παει να κοιταχτει ελεος πια μια χρα ειναι η μπεμπα ευχομαι την επομενη φορα που θα πας για υπερηχο να του δειξει το πουλακι της αμαν

Πες τα Γιωτιτσα:D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Luckystars είπε:

Λοιπόν....κορίτσια είμαι πολύ συγκινημένη.....

Σκηνικό.....χτυπάει κουδούνι....Δεν περιμένω κανένα.....Ποιος είναι;;;Η κα.Τάδε;;;Ναι λέω....σκάει μύτη μια ανθοδεσμη κόκκινα τριαντάφυλλα και ένα πλακέ κουτί.....Η κάρτα "Είσαι η ζωή μου και των μωρών μας,σε ευχαριστουμε ,σε αγαπάμε"Και από κάτω Μέρος,Ώρα "Στην πιο ξεχωριστή μαμά".....Ένα μαύρο midi φόρεμα με υπέροχη πλάτη!

Φυσικά Κελλιτσα,για ποτέ μας τα λες τώρα για πότε θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου ούτε που θα το καταλάβεις!!!

@P.L.L. μου γλυκιά καλό ραντεβού με την μικρούλα!!!!

Δεν το πιστεύω!! Μήπως έχει αδερφό ο άντρας σου? Έχω την μικρή μου αδερφή ελεύθερη!! Μα τι υπέροχο ζευγάρι είστε! Φτου Φτου Φτου! Σας το χρωστάει η ζωή κορίτσι μου, με τόση αγάπη που έχετε θα γίνετε υπέροχοι γονείς!

 

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Flo flo είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου βλέπω η @Luckystars ξαναζει τον έρωτα της μπραβοοοο χιχι κ εγώ σήμερα κορίτσια αν κ παίρνω αντισυλληπτικά δεν πειράζει 2 φορές επαφή είχαμε συνεχόμενα...τον έχει πιάσει μια μανία τι να πω ...

@giotitsa περιμένουμε νέα σου αυτόν τον μήνα Ε???

@P.L.L. πως τα πας εσύ γλυκούλα? 

 

περιμενετε θετικα νεα ερχονται τα παιδιααααα μου ερχονται στην Γιωταρα ........

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παλευω με τν αιματοκριτη ηταν 24μισο πριν απο 10μερες εκανα διατροφη μπουκωθηκα στον σιδηρο κ στο φυλλικο κ πηγε 27...αν πεφταμε αλλες 2μοναδες στο 22 θα μπαιναμε για μεταγγιση...ευτυχως το γλυτωσαμε....δεν χαλαρωνω ομως επανεξεταση σε 2εβδομαδες παλι....μην μας πεσει αποτομα και δεν το καταλαβουμε!!! Ολα καλα με την βοηθεια του Θεουλη...υπαρχουν κ χειροτερα μην παραπονιεμαι!!

Ρώτα τον γιατρό σου για να φας σπλήνε εγω με αυτές  και μοσχάρι τον κρατούσα το σίδηρο  ανεβασμενο. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flo flo είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου βλέπω η @Luckystars ξαναζει τον έρωτα της μπραβοοοο χιχι κ εγώ σήμερα κορίτσια αν κ παίρνω αντισυλληπτικά δεν πειράζει 2 φορές επαφή είχαμε συνεχόμενα...τον έχει πιάσει μια μανία τι να πω ...

@giotitsa περιμένουμε νέα σου αυτόν τον μήνα Ε???

@P.L.L. πως τα πας εσύ γλυκούλα? 

 

Δεν χρειάζεται υπενθύμιση σε αυτά κοριτσάκι μου!Η το ζεις ή δεν το ζεις!

Εσύ πότε με το καλό έχεις γιατρό;Μακάρι να έχουν εξαφανιστεί οι κυστες!Μετά από αυτό προχωράτε κανονικά σε προσπάθειες;;;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Luckystars είπε:

Πες τα Γιωτιτσα:D

ε μα τα λεω μας τα εχουν κανει να μετασυγχωρησεως οι γιατροι ελεος δηλαδη αν και μια τριχα αν ξεφυγει απο το κεφαλι του μωρου ανυσηχια σε λιγο θα ελεγχουν και ποσες ανασες πρεπει να παιρνουν μεσα στην κοιλια δεν τους μπορω του εχει βαρεθει η ψυχη μου ενταξει σωζουν ετσι προλαμβανουν νοιαζονται αλλα και πριξιδες ρεεε


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Δεν χρειάζεται υπενθύμιση σε αυτά κοριτσάκι μου!Η το ζεις ή δεν το ζεις!

Εσύ πότε με το καλό έχεις γιατρό;Μακάρι να έχουν εξαφανιστεί οι κυστες!Μετά από αυτό προχωράτε κανονικά σε προσπάθειες;;;;;

Εγώ θα τα πάρω άλλες 2 βδομάδες κ μετά το πιο πιθανόν στοπ...

Εξάλλου το νιώθω πλέον η περίοδος μ είναι καλύτερη κ δεν πονάω στις επαφές....

Και μετά από τις 2 βδομάδες ξανάρχιζωωωωω  κ εγώ τις προσπάθειες..... βασικά μετά από 3 βάζω κ την περίοδο. 

 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Δεν το πιστεύω!! Μήπως έχει αδερφό ο άντρας σου? Έχω την μικρή μου αδερφή ελεύθερη!! Μα τι υπέροχο ζευγάρι είστε! Φτου Φτου Φτου! Σας το χρωστάει η ζωή κορίτσι μου, με τόση αγάπη που έχετε θα γίνετε υπέροχοι γονείς!

 

Παλμοιρακι μου σε ευχαριστούμε πολύ πολύ γλυκιά μου!Πόσο γλυκά λόγια και σπουδαίες ευχές....Δεν έχω λόγια❤

Λένε πως αυτές οι δοκιμασίες δοκιμάζουν και το ζευγάρι.....Έχουμε περάσει πολλά ,όμως ξέρεις τι με συγκινεί;;;Είμαστε πολλά χρόνια μαζί,έχουμε αρκετά χρόνια διαφορά ,και κάθε ημέρα μου λέει και μου δείχνει "Σε αγαπώ" ,και οταν τον ρωτάω με αγαπάς;;;;μου λέει όχι δεν σε αγαπώ απλά,είμαι καψουρης!!!

Αδελφό δεν έχει....

πρίν από 3 λεπτά , Flo flo είπε:

Εγώ θα τα πάρω άλλες 2 βδομάδες κ μετά το πιο πιθανόν στοπ...

Εξάλλου το νιώθω πλέον η περίοδος μ είναι καλύτερη κ δεν πονάω στις επαφές....

Και μετά από τις 2 βδομάδες ξανάρχιζωωωωω  κ εγώ τις προσπάθειες..... βασικά μετά από 3 βάζω κ την περίοδο. 

 

Έχεις κάνει τόσο καιρό υπομονή κοριτσάκι μου,λιιιιγο ακόμα,λιιιιιγο!!!!!Να σε αποζημιώσει με την πρώτη αυτή η αναμονή εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ρώτα τον γιατρό σου για να φας σπλήνε εγω με αυτές  και μοσχάρι τον κρατούσα το σίδηρο  ανεβασμενο. 

Τον ρωτησα κ μ ειπε συκωτια κ σπληνα εχουν τοξινες πρεπει να περνω απο καπου π να ειμαι 100% σιγουρη πως εζησε  το ζωντανο....μονο μοσχαρι μ ειπε αφοβα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τον ρωτησα κ μ ειπε συκωτια κ σπληνα εχουν τοξινες πρεπει να περνω απο καπου π να ειμαι 100% σιγουρη πως εζησε  το ζωντανο....μονο μοσχαρι μ ειπε αφοβα!

Ναι πρέπει να ξέρεις έχεις δίκιο εμένα που τα έδινε ένας γνωστός μου που έχει δικά του ζώα. 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars εντάξει απλά Θεός ο άντρας Σου!! !!!!!!τι όμορφη κίνηση.θα περάσετε υπέροχα απόψε. 

@Κελυ 32 είναι έτοιμη η μπέμπα σου βρε.εμενα Επειδή φοβάται για πρόωρο μου είπε 2500 να φτάσει βάρος και ας βγει πρόωρο.ξαδερφγ μου γέννησε στις 36+1 2000 Και ούτε μονάδα μπήκε το μωρό και το πήρε σπίτι 1900 γραμμ αλλα μια χαρά μπ εμπης ήταν.χαλαρωσε ολ α Καλά είναι.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

@Luckystars εντάξει απλά Θεός ο άντρας Σου!! !!!!!!τι όμορφη κίνηση.θα περάσετε υπέροχα απόψε. 

@Κελυ 32 είναι έτοιμη η μπέμπα σου βρε.εμενα Επειδή φοβάται για πρόωρο μου είπε 2500 να φτάσει βάρος και ας βγει πρόωρο.ξαδερφγ μου γέννησε στις 36+1 2000 Και ούτε μονάδα μπήκε το μωρό και το πήρε σπίτι 1900 γραμμ αλλα μια χαρά μπ εμπης ήταν.χαλαρωσε ολ α Καλά είναι.

 

Λουλουκα δεν είναι φλυαρος στα λόγια....Ούτε στις πράξεις δλδ ,απλά όταν πράττει έχει υπολογίσει και την παραμικρή λεπτομέρεια.....Τώρα που το σκέφτομαι ,πριν μέρες μου έλεγε πως το έχει ληψει να δίνουμε ραντεβού οπως παλιά και τον πείραζα αφού μένουμε μαζί.....Ε να που το έκανε!Για αρχή φαγητό στο Γκάζι με θέα Ακρόπολη μετά ποτάκι συνοδεία τζαζ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...