Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κορίτσια!!!

Πήρα αποτέλεσμα βιταμίνης d και είναι 30 από 16.

Θα τις στείλω και στον Ενδοκρινολογο  να μου πει.

Μου έκανε το νυφικό, απλά ήταν λάθος το επάνω μέρος...ήρθε σε άλλο σχέδιο..βασικά με ένα κόψιμο κάτω από το στήθος σα τρύπα ενώ εγώ ήθελα κανονικό κλειστό...

Εντάξει επειδή ήταν κάποιες μέρες πριν το γαμο το μπαλωσαμε...άλλα ολόκληρη ιστορία και 40 εγκεφαλικά χαχαχαχα.

Μπράβο κορτιτσακι άψογη η d σου! Πολύ ανέβηκε! Εμένα μου είπε να χαμήλωσω αν θέλω το συμπλήρωμα από 2.000 μονάδες στις 1.200 τώρα που πήγε 32 και είναι και καλοκαίρι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 51 λεπτά , kido είπε:

Μπράβο κορτιτσακι άψογη η d σου! Πολύ ανέβηκε! Εμένα μου είπε να χαμήλωσω αν θέλω το συμπλήρωμα από 2.000 μονάδες στις 1.200 τώρα που πήγε 32 και είναι και καλοκαίρι...

Εγώ έχω σταματήσει το συμπλήρωμα εδώ και 20 μέρες.. μου είχε πει να μη παίρνω όταν θα κάνω την επαναληπτική για να δούμε αν η αύξηση είναι όντως πραγματική...Τώρα θα δω τι θα μου πει αν πρέπει να συνεχίσω η Όχι.. 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, palmoira είπε:

@Beboula25 με το καλό! Να το απολαύσετε κορίτσι μου!

Σε ευχαριστώ πολύ! Με το καλό και εσείς την Παρασκευή κούκλα μου!!

8 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

@Beboula25 παντρευεστε? Με το καλο!! Σας ευχομαι τα καλυτερα ! :wub:

Ναι κοριτσάκι μου θα κάνουμε ένα πολιτικό τώρα.. Σε ευχαριστώ πολύ τα καλύτερα εύχομαι και για εσένα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!!:wub:

8 ώρες πρίν, kido είπε:

Με το καλό συναγωνιστρια!! Να περάσουν οι ετοιμασίες και να την απολαύσεις την μερα σου!

Σε ευχαριστώ τζουτζουκα μου!! Με το καλό και για εσένα ότι επιθυμεις να πραγματοποιηθεί!!!

8 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Εμενα μου έδωσε το τηλ μιας αιματολόγου και μου ειπε να πάω οπωσδήποτε να συνεννοηθώ μαζι της. Γιατι εχω και πολυ χαμηλό αιματοκρίτη και δεν πρέπει να πέσει άλλο. Πάντως κι οταν δεν παίρνω το σίδηρο δεν ειναι εντελώς καλα το στομάχι. Ειναι ομως πολυ καλυτερα. 

@Beboula25 μου με το καλο!!!! Να το ευχαρηστηθειτε!! Βίον ανθόσπαρτον! 

@kido και @fairy-mary ευχομαι να ειστε ήδη εγκυμονούσες. Αλλα αν χρειαστεί συμβουλή για τον επόμενο μήνα, να προσπαθήσετε να "κρατηθείτε" στις επαφές σας μέχρι και την ημέρα που θεωρείτε οτι ειστε γόνιμες. Ή μια μερα πριν ακομα καλυτερα. Δεν θέλετε να εχει εξαντληθεί το σπερμα μέχρι την ημέρα που θα σκάσει το αυγουλακι!  Επιπλέον, ήθελα να σας πω, πως οι γιατροί λενε πως μετα απο τα 30 παίρνει λιγο παραπάνω καιρό στη μήτρα να δεχτεί το γονιμοποιημένο ωάριο. Μετα απο τόσα χρονια, ας πουμε αχρηστίας, θέλει λιγο ταρακούνημα για να ξυπνήσει και να κανει αυτο που ειναι προορισμένη να κανει. Όχι οτι ειναι απαραίτητο οτι θα συμβεί σε όλες τις γυναίκες, απλώς, λενε να κανεις υπομονή γιατι συνήθως παίρνει κανενα χρόνο.. Σας το λεω για να μη νομίζετε οτι έχετε κάποιο πρόβλημα. Ειστε απόλυτα υγιείς και καρπερες. Δώστε μονο λιγο χρόνο. Κι όσο για το άγχος, δεν υπάρχει άνθρωπος χωρις άγχος! Δεν θα έμενε καμία μας έγκυος αν ειναι ετσι! 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκουλα μου!! Τις καλύτερες ευχες μου σου στελνω !!!

7 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

@kido ουσιαστικά μόνο επαναληπτική της d έπρεπε να κάνω , απλά μου πρόσθεσε και την tsh επειδή έχω και ένα όζο και γενικά έιναι καλό να την παρακολουθώ.

η αλήθεια είναι πως εκεί κοντά στις γόνιμες και εμένα κάτι με πιάνει και πιθανό αυτό να μη βοηθάει αλλά όπως είπε και η @P.L.L.όλοι έχουμε άγχος και αν ήταν έτσι τίποτα δε θα συνέβαινε!

όσο για την ηλικία δε ξέρω είναι όλα σχετικά, η κολλητή μου ίδια ηλικία με εμένα έμεινε στο δίμηνο άλλες κοπέλες πιο μικρές παλεύουν περισσότερο..η αλήθεια είναι βέβαια πως όσο μεγαλώνει ένας ανθρωπος δυσκολεύουν κάποιες καταστάσεις και δε το λέω μόνο για την εγκυμοσύνη αλλά γενικά , αλλιώς ανταποκρίνεται το σώμα στα 20 αλλιώς στα 30..

@Beboula25μην αγχώνεσαι για τις βέρες, εμένα μου είχαν φέρει λάθος νυφικό!!χαχαχαχ!

Η ώρα η καλή γλυκιά μου!

 

 

Σοβαρά;; Χααχαχ πωπω τι επαθες! Να σου πω την αλήθεια δεν αγχώθηκα καθόλου δεν ξέρω είπα θα το φτιάξουμε δεν χάθηκε ο κόσμος.. Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Σου εύχομαι γρήγορα να αποκτήσεις αυτό που επιθυμεις!!

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Κορίτσια!!!

Πήρα αποτέλεσμα βιταμίνης d και είναι 30 από 16.

Θα τις στείλω και στον Ενδοκρινολογο  να μου πει.

Μου έκανε το νυφικό, απλά ήταν λάθος το επάνω μέρος...ήρθε σε άλλο σχέδιο..βασικά με ένα κόψιμο κάτω από το στήθος σα τρύπα ενώ εγώ ήθελα κανονικό κλειστό...

Εντάξει επειδή ήταν κάποιες μέρες πριν το γαμο το μπαλωσαμε...άλλα ολόκληρη ιστορία και 40 εγκεφαλικά χαχαχαχα.

Τέλεια η d σου θέλω και εγωωω! Υποφέρω από πονους πάλι και αυξησα τις σταγόνες μου..Στις 9 του μηνός θα πάω κ εγω ενδοκρινολόγο για πρώτη φορά. Όσο για το νυφικό φαντάζομαι το σοκ και τα εγκεφαλικά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγω ετοιμάζομαι να πάω σήμερα για τη δεύτερη χοριακή. Ελπίζω να πλανε όλα καλα :)

Να ρωτήσω και κατι..καφεδάκι πίνετε? Εγω γενικά πίνω μόνο ένα καφέ φίλτρου το πρωί..Πρέπει να το κόψω? Ειχα διαβάσει οτι ένας καφες τη μέρα επιτρέπετε αλλα ήθελα τη γνώμη σας. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγω ετοιμάζομαι να πάω σήμερα για τη δεύτερη χοριακή. Ελπίζω να πλανε όλα καλα :)

Να ρωτήσω και κατι..καφεδάκι πίνετε? Εγω γενικά πίνω μόνο ένα καφέ φίλτρου το πρωί..Πρέπει να το κόψω? Ειχα διαβάσει οτι ένας καφες τη μέρα επιτρέπετε αλλα ήθελα τη γνώμη σας. 

 

πρίν από 36 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγω ετοιμάζομαι να πάω σήμερα για τη δεύτερη χοριακή. Ελπίζω να πλανε όλα καλα :)

Να ρωτήσω και κατι..καφεδάκι πίνετε? Εγω γενικά πίνω μόνο ένα καφέ φίλτρου το πρωί..Πρέπει να το κόψω? Ειχα διαβάσει οτι ένας καφες τη μέρα επιτρέπετε αλλα ήθελα τη γνώμη σας. 

καλημερα κοριτσια θελω και εγω να γινω μανουλα το 2018 μετα απο μια δυσκολη κατασταση που εχω περασει προσφατα με μια εγκυμοσυνη προχωρημενη που μου απετυχε ειχα εναν ενδομητριο θανατο τωρα μαζευω τα κομματια μου γιατι δενθα το βαλω κατω θα γινω και εγω μανουλα σιγουρα την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο για να δουμε απο δω και περα πως θα προχωρησω και τι εφταιγε στην περιπτωση μου λογω του ενδομητριου θανατου που ειχα ο παλιος γιατρος που ειχα δεν μου ειπε για θρομβοφιλια δεν ηξερα καν τι ειναι και οτι ευθυνεται για ενδομητριο θανατο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@giotitsa κοπελα μου λυπαμαι πολυ γιαυτο που βιωσες..Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε καλα απο εδω και περα και θα πανε σιγουρα. Ολες οι κοπελες εδω μεσα ειναι πολυ καλες και δινουν κουραγιο και θετικη ενεργεια σε οποιον εχει αναγκη.Απο μενα οτι καλυτερο πραγματικα,να γινει γρηγορα το ονειρο σου πραγματικοτητα :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

@giotitsa κοπελα μου λυπαμαι πολυ γιαυτο που βιωσες..Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε καλα απο εδω και περα και θα πανε σιγουρα. Ολες οι κοπελες εδω μεσα ειναι πολυ καλες και δινουν κουραγιο και θετικη ενεργεια σε οποιον εχει αναγκη.Απο μενα οτι καλυτερο πραγματικα,να γινει γρηγορα το ονειρο σου πραγματικοτητα :wub:

σε ευχαριστω πολυ @Νicol_ η αληθεια ειναι οτι απο εδω εχω παρει την περισσοτερη δυναμη και απο τον ανδρα μου ουτε απο ψυχολογους ουτε απο τιποτα ελπιζω για μενα να πανε ολα καλα απο εδω και περα και για ολα τα κοριτσια εδω μεσα θελω να κρατησω ενα παιδακι στην αγκαλια μου η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ μην μου ξανασυμβει διοτι ειχα και αλλη αποβολη πριν απο αυτη η προηγουμενη αποβολη ομως ητανε αναγκαστικη λογω κακης αυχενικης διαφανειας εδω ητανε λογω κακου γιατρου και εγω μεσα στην μεση που θελει και λαχταραει να παρει ενα παιδακι στην αγκαλιτσα της και ετσι απλα βρεθηκε ενας γιατρος και της πηρε τα ονειρα μεσα απο την αγκαλια της ετσιο εγινε με μενα αχ κοπελα μου ελπιζω να με λυπηθει ο θεος και να μου ξαναχαρισει ενα παιδακι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , giotitsa είπε:

σε ευχαριστω πολυ @Νicol_ η αληθεια ειναι οτι απο εδω εχω παρει την περισσοτερη δυναμη και απο τον ανδρα μου ουτε απο ψυχολογους ουτε απο τιποτα ελπιζω για μενα να πανε ολα καλα απο εδω και περα και για ολα τα κοριτσια εδω μεσα θελω να κρατησω ενα παιδακι στην αγκαλια μου η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ μην μου ξανασυμβει διοτι ειχα και αλλη αποβολη πριν απο αυτη η προηγουμενη αποβολη ομως ητανε αναγκαστικη λογω κακης αυχενικης διαφανειας εδω ητανε λογω κακου γιατρου και εγω μεσα στην μεση που θελει και λαχταραει να παρει ενα παιδακι στην αγκαλιτσα της και ετσι απλα βρεθηκε ενας γιατρος και της πηρε τα ονειρα μεσα απο την αγκαλια της ετσιο εγινε με μενα αχ κοπελα μου ελπιζω να με λυπηθει ο θεος και να μου ξαναχαρισει ενα παιδακι

@giotitsa ειναι λογικο να φοβασαι και να αγχωνεσαι μετα απο οσα περασες. Να προσπαθεις να εισαι ηρεμη να ασχολεισαι με ομορφα πραγματα και να κανεις θετικες σκεψεις.Οταν πας να σκεφτεις κατι κακο να το διωχνεις και να το αντικαθιστας με θετικες σκεψεις.Φυσικα και θα γινεις μανουλα, φυσικα και θα τα καταφερεις,παντα μετα απο μια καταιγιδα βγαινει ο ηλιος.Θα γινεις κοπελα μου,το σημαντικο ειναι οτι εχεις ενα συντροφο που σε στηριζει και μια μεγαλη θεληση.Αυτο μετραει.Ολα θα πανε καλα μη φοβασαι τιποτα, ασε τιο παρελθον πισω και συνεχισε. :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

@giotitsa ειναι λογικο να φοβασαι και να αγχωνεσαι μετα απο οσα περασες. Να προσπαθεις να εισαι ηρεμη να ασχολεισαι με ομορφα πραγματα και να κανεις θετικες σκεψεις.Οταν πας να σκεφτεις κατι κακο να το διωχνεις και να το αντικαθιστας με θετικες σκεψεις.Φυσικα και θα γινεις μανουλα, φυσικα και θα τα καταφερεις,παντα μετα απο μια καταιγιδα βγαινει ο ηλιος.Θα γινεις κοπελα μου,το σημαντικο ειναι οτι εχεις ενα συντροφο που σε στηριζει και μια μεγαλη θεληση.Αυτο μετραει.Ολα θα πανε καλα μη φοβασαι τιποτα, ασε τιο παρελθον πισω και συνεχισε. :)

σε ευχαριστω πολυ NIcol_ τωρα επειδη ρωτησες για τον καφε εγω επινα ενα μικρο φλυτζανι καφε ελληνικο αλλα μονο ενα την ημερα και φλυτζανι απο οτι ξερω και εγω ενας καφες την ημερα κανει απλα να μην παιρνεις πολυ καφεινη γιατι επηρεαζει και το μωρακι και μετα δεν θα σε αφηνει σε ησυχια μεσα στην κοιλια σου ολη την ωρα θα κουνιεται χααχχαχαχαχααχ:wub:

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγω ετοιμάζομαι να πάω σήμερα για τη δεύτερη χοριακή. Ελπίζω να πλανε όλα καλα :)

Να ρωτήσω και κατι..καφεδάκι πίνετε? Εγω γενικά πίνω μόνο ένα καφέ φίλτρου το πρωί..Πρέπει να το κόψω? Ειχα διαβάσει οτι ένας καφες τη μέρα επιτρέπετε αλλα ήθελα τη γνώμη σας. 

Καλημέρα Νικολ και καλά αποτελέσματα! Εμεις είμαστε μαζί...εγώ 2η χοριακη την Παρασκευή! 

Σχετικα με τον καφέ, εγώ σε προηγούμενη εγκυμοσυνη έπινα ένα ντεκαφεινε την ημέρα ή βιολογικό ρόφημα υποκατάστατο του καφέ.


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nicol_ καλημερα κοριτσι μ ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο χοριακης...σχετικα με τον καφε εμενα μ ειπε μια κουπα την ημερα μπορω να πινω αλλιως κ ο ντεκαφεινε κανει να πινεις! Απλα προτιμησα να τον κοψω τελειως γιατι ολα ειναι μια συνηθεια πινω χυμους!

@giotitsa διαβασα την ιστορια σου και σε αλλο θεμα και δεν ηξερα τι να πω οποτε προτιμησα να μην γραψω....λυπαμαι πολλη για την απωλεια σου κοριτσι μ ευχομαι συντομα να αποκτησεις ενα υγιες παιδακι πιστευω πως ολα γινονται για εναν λογο ο Θεουλης βλεπει απο εκει πανω κ ξερει τι κανει ισως το μωρακι σου να γενιοταν με καποιο προβλημμα κριμα δεν θα ηταν να ταλαιπωριοταν κ αυτο κ εσεις; ψαξε που οφειλεται κοριτσι μ και αντιμετωπισε το συντομα θα γινεις μανουλα οπως ολες οι γυναικες!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα Νικολ και καλά αποτελέσματα! Εμεις είμαστε μαζί...εγώ 2η χοριακη την Παρασκευή! 

Σχετικα με τον καφέ, εγώ σε προηγούμενη εγκυμοσυνη έπινα ένα ντεκαφεινε την ημέρα ή βιολογικό ρόφημα υποκατάστατο του καφέ.

Ευχαριστω πολυ @palmoira μου! Εχω διαβασει το θεμα σου και σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια! Περιμενουμε αποτελεσματα λοιπον ,με χαρα και αγωνια :wub:

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ καλημερα κοριτσι μ ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο χοριακης...σχετικα με τον καφε εμενα μ ειπε μια κουπα την ημερα μπορω να πινω αλλιως κ ο ντεκαφεινε κανει να πινεις! Απλα προτιμησα να τον κοψω τελειως γιατι ολα ειναι μια συνηθεια πινω χυμους!

@giotitsa διαβασα την ιστορια σου και σε αλλο θεμα και δεν ηξερα τι να πω οποτε προτιμησα να μην γραψω....λυπαμαι πολλη για την απωλεια σου κοριτσι μ ευχομαι συντομα να αποκτησεις ενα υγιες παιδακι πιστευω πως ολα γινονται για εναν λογο ο Θεουλης βλεπει απο εκει πανω κ ξερει τι κανει ισως το μωρακι σου να γενιοταν με καποιο προβλημμα κριμα δεν θα ηταν να ταλαιπωριοταν κ αυτο κ εσεις; ψαξε που οφειλεται κοριτσι μ και αντιμετωπισε το συντομα θα γινεις μανουλα οπως ολες οι γυναικες!

Ευχαριστωωωωωω!Το απογευμα θα σας ενημερωσω :wub: Σημερα δεν εχω καθολου κραμπες περιοδου και ακομα και αυτο με ανησυχει..χαχα απο εδω και περα ολο αγχος..


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ χαχαχαχα ετσι ακριβως σαν να βλεπω εμενα πως κ πως περιμενω να παω να δω την μπεμπα την τεταρτη! Μια εβδομαδα εμεινε π θα παει θα περασει! Μην ανχωνεσαι αντι να χαιρεσαι π δεν πονας ανησυχεις; αΑλλα τι λεω εγκυμοσυνη ειναι αυτη χωρις αγχος αυτα τα δυο πανε πακετο!Περιμενουμε νεακια σου αν κ ειμαι σιγουρη το νουμερο θα ειναι πολλη καλο υπολογισες ποσο πρεπει να ειναι δεν θυμαμαι ποσο ηταν η πρωτη!;!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ χαχαχαχα ετσι ακριβως σαν να βλεπω εμενα πως κ πως περιμενω να παω να δω την μπεμπα την τεταρτη! Μια εβδομαδα εμεινε π θα παει θα περασει! Μην ανχωνεσαι αντι να χαιρεσαι π δεν πονας ανησυχεις; αΑλλα τι λεω εγκυμοσυνη ειναι αυτη χωρις αγχος αυτα τα δυο πανε πακετο!Περιμενουμε νεακια σου αν κ ειμαι σιγουρη το νουμερο θα ειναι πολλη καλο υπολογισες ποσο πρεπει να ειναι δεν θυμαμαι ποσο ηταν η πρωτη!;!

Τη Δευτερα ηταν 400 τωρα πρεπει να διπλασιαστει?

Εσυ πως τα πας απο συμπτωματα? Εμμετους εχεις?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Τη Δευτερα ηταν 400 τωρα πρεπει να διπλασιαστει?

Εσυ πως τα πας απο συμπτωματα? Εμμετους εχεις?

Ναι 800 και λιγο παρακατω να ειναι δεν υπαρχει θεμα....οχι κοριτσι μ δοξα τον Θεο εμμετο δεν ειχα καθολου απο την αρχη λιγες αναγουλιτσες στην αρχη αλλα τωρα τιποτα! Απο συπτωματα; Ποια συπτωματα; τιποτα απολυτως κ εγω αντι να χαιρομαι καθε φορα π παω στο γιατρο τ λεω:εγω γιατι να μην εχω εναν εμμετουλη μια ζαλαδα ενα κατι μονο κατι ποναλακια χαμηλα ποτε απο την μια πλευρα ποτε απο την αλλη τιποτα αλλο! Κ ο γιατρος με κοροιδευει δοξα τον Θεο να λες...ε δοξα τον Θεο λεω δεν ειχα κ ουτε εχω συπτωματα!:D τελικα οχι τεταρτη πεμπτη εχω ραντεβου μ φαινεται απο την λαχταρα μ κοβω μερες!:P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...