Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

15η εβδομάδα!!!! Τη μερα που την εκλεινα!!! 

Χτες μου φάνηκε.βασικα ειχα το χερι πάνω στη κοιλιά ήρεμη κ ένιωσα σαν ενα μικρο χτυπηματακι από μέσα.πολυ ελαφρύ όμως.ισα ίσα.μια ιδέα.πιστευω είναι ο μπέμπης.για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Χτες μου φάνηκε.βασικα ειχα το χερι πάνω στη κοιλιά ήρεμη κ ένιωσα σαν ενα μικρο χτυπηματακι από μέσα.πολυ ελαφρύ όμως.ισα ίσα.μια ιδέα.πιστευω είναι ο μπέμπης.για να δούμε.

Εγω κοριτσια ακομα δεν εχω νιωσει κατι...μονο κατι γουργουρητα που κ που..Αλλα χτυπημα με τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Μας βρηκε καλα κορίτσια! Ειμαστε 229gr! Και μαλλον ειμαστε κοριτσάκι!!! (Μα αφού το ελεγα εγω απο την αρχη!)

Ώπα ανατροπη Χαχααχ..Ειχες ένστικτο η μάνα! Μπραβο όλα τέλεια!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ω ρε μάνα μου λες να μπέρδεψε το τσουτσουνι με την πεταλουδιτσα;:lol: Αλλα ξέρεις τι έχω ακούσει; Επειδή το πιπί μας σε εκείνη την φάση είναι φουσκωτουλι πολύ μπερδεύει(καταλαβες με τι) και για αυτό δεν σου λένε στανταρ.. 

Όπως και να έχει γερό να είναι με το καλό!!

Αμήν Βαλεντίνα μου την ευλογία τους να έχουμε! 

@kido που είσαι; 

Έλα συνονόματη εδώ είμαι όλη μερα εκτος και τώρα μπήκα από το πρωί! Συγχαρητήρια από καρδιάς @palmoira να σου πάει γούρι!! Ήρεμα ως Παρασκευή, εύχομαι να πιάσει καλά και να είναι ευλογημένο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον τελικα ειναι σιγουρο! Σας φερνω και αλλη νυφη στην παρεα! Κοριτσακι τελικα και το δικο μου σπορακι και 155 γραμμαρια!

@loyloy θα γινει χαμος πια θα πρωτο παρει το γαμπρο :)

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Diavolitsa είπε:

Λοιπον τελικα ειναι σιγουρο! Σας φερνω και αλλη νυφη στην παρεα! Κοριτσακι τελικα και το δικο μου σπορακι και 155 γραμμαρια!

@loyloy θα γινει χαμος πια θα πρωτο παρει το γαμπρο :)

Μπράβο Βασιλική μου και για την δική σου μπεμπουλα!Με το καλό και ο δικός σου επόμενος υπέρηχος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι @Κελυ 32 και εμενα στην αυχενική για αγόρι το προόριζε εκείνος ο γιατρος. Αλλα όχι σίγουρα. Ε και τώρα ο δικός μου ο γιατρος δεν ήταν σίγουρος. Μαλλον, ειναι σίγουρος αλλα παντα κρατάει μια πισινή μη ξεφυτρώσει κανενα τσουτσουνι που λέει και η Βαλεντίνα. 

Ρε κορίτσια εγω χοντρόπετση ειμαι που δε νιώθω χτυπήματα; Νιώθω καποια πράγματα χαμηλά αλλα ήμουν σχεδον σίγουρη οτι ήταν το έντερο μιας και δεν λειτουργεί πολυ καλα τελευταία (δυσκοιλιότητα αέρια κτλ). Πίστευα οτι το μωρό μου βρισκόταν κάτω απο τον αφαλό μου και περίμενα να το νιώσω εκει. Αλλα στη σημερινή επίσκεψη κατάλαβα οτι ακομα βρίσκεται πολυ χαμηλά και μπορει τελικα κάποιες απο τις μπουρμπουλήθρες εκει μεσα να ήταν και το μωρό. Πάντως αν δεν είχα παει στον γιατρο να το δω οτι ειναι καλα θα είχα αγχωθεί τώρα που εσας σας χτυπάει ενα μήνα πιο πριν! 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

@palmoira μου τι υπεροχα νεα διαβασα??? Συγχαρητήρια κοριτσακι μου!!! Χαρηκα τοσο πολυ!!! Καλη συνέχεια!! 

@P.L.L. Σου στέλνω πμ! 

Οι υπόλοιπες τι κανετε? Εγω τα ιδια!! Ξερναω ακόμα αλλ σταμάτησα να χανω κιλα επιτέλους! Εβαλα και μισο κιλο, οσο η μπεμπα!! Χιχι

Τι λες βρε θηρίο έβαλες μισό κιλό επιτελους!! :D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Εγω κοριτσια ακομα δεν εχω νιωσει κατι...μονο κατι γουργουρητα που κ που..Αλλα χτυπημα με τιποτα..

Χτύπημα μη φανταστεις.μια ιδέα ίσα ίσα.ξαπλβμενη χαλάρωνα χάζευα τηλεόραση κ το χέρι στη κοιλικοιλίτσα χαμηλά κ μουβκανε ένα τσακ.

@Diavolitsa θα χω να επιλέξω.ετοιμαδτε τις προικες!!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και γω που ειμαι σημερα 16+1 τπτ δεν εχω νιωσει! Ρωτησα και τον  γιατρο σημερα και μου ειπε σε κανα δυο εβδομαδες θα αρχισεις να νιωθεις κατι που δε θα εισαι σιγουρη αν ειναι το μωρο η το εντερο σου αλλα οχι χτυπηματα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι @Κελυ 32 και εμενα στην αυχενική για αγόρι το προόριζε εκείνος ο γιατρος. Αλλα όχι σίγουρα. Ε και τώρα ο δικός μου ο γιατρος δεν ήταν σίγουρος. Μαλλον, ειναι σίγουρος αλλα παντα κρατάει μια πισινή μη ξεφυτρώσει κανενα τσουτσουνι που λέει και η Βαλεντίνα. 

Ρε κορίτσια εγω χοντρόπετση ειμαι που δε νιώθω χτυπήματα; Νιώθω καποια πράγματα χαμηλά αλλα ήμουν σχεδον σίγουρη οτι ήταν το έντερο μιας και δεν λειτουργεί πολυ καλα τελευταία (δυσκοιλιότητα αέρια κτλ). Πίστευα οτι το μωρό μου βρισκόταν κάτω απο τον αφαλό μου και περίμενα να το νιώσω εκει. Αλλα στη σημερινή επίσκεψη κατάλαβα οτι ακομα βρίσκεται πολυ χαμηλά και μπορει τελικα κάποιες απο τις μπουρμπουλήθρες εκει μεσα να ήταν και το μωρό. Πάντως αν δεν είχα παει στον γιατρο να το δω οτι ειναι καλα θα είχα αγχωθεί τώρα που εσας σας χτυπάει ενα μήνα πιο πριν! 

Χαμηλά ρε.ποτε να φτάσει τόσο ψηλά.δεν κ 100% σίγουρη.τωρα θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...

Χαίρομαι που είστε όλες Καλά και έχετε όμορφα νεα να μοιραστείτε!

Εγώ έκανα το σαββατο μια επαναληπτική εξέταση για τη d, δεν έχει βγει ακόμα άλλα μου έβαλε ο γιατρός να κανω επαναληπτική και στην tsh η οποία μου πήγε 1,71 Από 1,24..

Δε ξέρω δε μου άρεσε αυτο.. 

Κοπέλα μου μην ανησυχείς καλό είναι και το 1,71 δεν είναι πολύ ψηλό. Κατω από 2 να είναι θελουμε άντε ως 2,5 όποτε είσαι κομπλέ, άσε που και μεγαλύτερες τιμές δεν είναι απόλυτο ότι επηρεάζουν και τόσο. Εδώ μένουν έγκυες με τιμές πάνω από 4 και 5 tsh...μην αγχώνεσαι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Έλα συνονόματη εδώ είμαι όλη μερα εκτος και τώρα μπήκα από το πρωί! Συγχαρητήρια από καρδιάς @palmoira να σου πάει γούρι!! Ήρεμα ως Παρασκευή, εύχομαι να πιάσει καλά και να είναι ευλογημένο! 

Καλή ξεκουραση.. Δηλαδή και εσυ σήμερα δεν...;-_-

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Κοπέλα μου μην ανησυχείς καλό είναι και το 1,71 δεν είναι πολύ ψηλό. Κατω από 2 να είναι θελουμε άντε ως 2,5 όποτε είσαι κομπλέ, άσε που και μεγαλύτερες τιμές δεν είναι απόλυτο ότι επηρεάζουν και τόσο. Εδώ μένουν έγκυες με τιμές πάνω από 4 και 5 tsh...μην αγχώνεσαι! 

Συμφωνώ με την Κικη @fairy-mary Γιατί στενοχωρηθηκες δεν υπάρχει λόγος είναι μια χαρά! 

πρίν από 24 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Λοιπον τελικα ειναι σιγουρο! Σας φερνω και αλλη νυφη στην παρεα! Κοριτσακι τελικα και το δικο μου σπορακι και 155 γραμμαρια!

@loyloy θα γινει χαμος πια θα πρωτο παρει το γαμπρο :)

Και άλλη μπουμπου στην παρέα τέλεια!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλή ξεκουραση.. Δηλαδή και εσυ σήμερα δεν...;-_-

Συμφωνώ με την Κικη @fairy-mary Γιατί στενοχωρηθηκες δεν υπάρχει λόγος είναι μια χαρά! 

Και άλλη μπουμπου στην παρέα τέλεια!!:wub:

Δεν....αλλά έπιασε το χθεσινό σχέδιο και είχαμε μεταμεσονύχτια επαφή χεχε :wub: εσυ;

αντε καληνύχτα μην κάνουμε αύριο πρωί τίποτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...