Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι 800 και λιγο παρακατω να ειναι δεν υπαρχει θεμα....οχι κοριτσι μ δοξα τον Θεο εμμετο δεν ειχα καθολου απο την αρχη λιγες αναγουλιτσες στην αρχη αλλα τωρα τιποτα! Απο συπτωματα; Ποια συπτωματα; τιποτα απολυτως κ εγω αντι να χαιρομαι καθε φορα π παω στο γιατρο τ λεω:εγω γιατι να μην εχω εναν εμμετουλη μια ζαλαδα ενα κατι μονο κατι ποναλακια χαμηλα ποτε απο την μια πλευρα ποτε απο την αλλη τιποτα αλλο! Κ ο γιατρος με κοροιδευει δοξα τον Θεο να λες...ε δοξα τον Θεο λεω δεν ειχα κ ουτε εχω συπτωματα!:D

χαχαχα σε καταλαβαινω γιατι ετσι ειμαι και εγω!Ανησυχω συνεχεια και ολο ρωταω να βεβαιωθω οτι ολα πανε καλα :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

χαχαχα σε καταλαβαινω γιατι ετσι ειμαι και εγω!Ανησυχω συνεχεια και ολο ρωταω να βεβαιωθω οτι ολα πανε καλα :-P

Ολα καλα μην ανχωνεσαι.....σε αγχος να βρισκομαστε.....πηγες εδωσες αιμα;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Ναι εδωσα ολα καλα..τωρα μετραω τις ωρες :mrgreen:  

 

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ολα καλα μην ανχωνεσαι.....σε αγχος να βρισκομαστε.....πηγες εδωσες αιμα;;;

βαλεντινα χρηστος το μωρο δεν ειχε απολυτως τιποτα εδω ειναι το θεμα δεν θελω να γραψω περισοοτερα εδω γιατι ειναι γυναικες οι οποιες περιμενουν τα παιδακια τους το μονο που εχω να σου πω ειναι οτι εκανα μοριακο καρυοτυπο και ολα βγηκαν τελεια τελεια μιλαμε το μωρο μου πεθανε απο προβλημα στο κεφαλι του γιατρου που με ειχε αναλαβει το μονο που θελω ειναι να ξεχασω και να προχωρησω εννοειται οτι δεν θα το αφησω ετσι και θα το ψαξω αλλα με αλλο γιατρο ξερω οτι πλεον πρεπει να απευθυνθω σε γενετιστη 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παλι 6μιση σου ειπαν;:shock:

Ναι παλι..με την αγωνια μου παιζουν αστα

Ε θα παω σουπερ,θα μαγειρεψω και θα πλακωθω στις σειρες :D Θα περασει η ωρα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Μακαρι!!Πως και πως περιμενω.. Φανταζομαι τη δικη σου αγωνια μεχρι την Παρασκευη ..

Σκέφτηκα το πρωί να πάω να κάνω μια χοριακη αλλά η λογική με συγκράτησε γιατί θα πρέπει να γίνουν στο ίδιο εργαστήριο για να είναι συγκρίσιμα τα αποτελέσματα. Θα περάσουν οι μέρες, είμαι πολύ αισιόδοξη. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , giotitsa είπε:

 

βαλεντινα χρηστος το μωρο δεν ειχε απολυτως τιποτα εδω ειναι το θεμα δεν θελω να γραψω περισοοτερα εδω γιατι ειναι γυναικες οι οποιες περιμενουν τα παιδακια τους το μονο που εχω να σου πω ειναι οτι εκανα μοριακο καρυοτυπο και ολα βγηκαν τελεια τελεια μιλαμε το μωρο μου πεθανε απο προβλημα στο κεφαλι του γιατρου που με ειχε αναλαβει το μονο που θελω ειναι να ξεχασω και να προχωρησω εννοειται οτι δεν θα το αφησω ετσι και θα το ψαξω αλλα με αλλο γιατρο ξερω οτι πλεον πρεπει να απευθυνθω σε γενετιστη 

Ευχομαι οτι καλυτερο πραγματικα....ναι φυσικα υπαρχουν εγκυουλες και εγω μια απο αυτες ειμαι...! Ευχομαι συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, palmoira είπε:

Σκέφτηκα το πρωί να πάω να κάνω μια χοριακη αλλά η λογική με συγκράτησε γιατί θα πρέπει να γίνουν στο ίδιο εργαστήριο για να είναι συγκρίσιμα τα αποτελέσματα. Θα περάσουν οι μέρες, είμαι πολύ αισιόδοξη. 

Καλα εκανες γιατι πραγματικα οι χοριακες και η αναμονη για το αποτελεσμα εχουν πολυ αγχος.Εγω θα ηθελα αν η σημερινη ειναι αρκετα καλη να μη ξανακανω και να το παρακολουοθουμε στον υπερηχο.Φυσικα θα δειξει το αποτελεσμα.Χαιρομαι πολυ που εισαι αισιοδοξη και ετσι πρεπει :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ σαφως περνανε οι ωρες να δεις για ποτε θα περασουν οι μηνες κ θα κρατας στην αγγαλιτσα σου το νινακι σου τα λεω για να τα ακουω κιολας!

@palmoira πραγματικα απορω πως σε συγκρατησε η λογικη:wub:δυσκολο αυτο κατεμε....για ποιο λογο δεν μπορεις να κανεις στο ιδιο εργαστηριο κ σημερα κ την παρασκευη;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχομαι οτι καλυτερο πραγματικα....ναι φυσικα υπαρχουν εγκυουλες και εγω μια απο αυτες ειμαι...! Ευχομαι συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σου!

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα:wub:


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ σαφως περνανε οι ωρες να δεις για ποτε θα περασουν οι μηνες κ θα κρατας στην αγγαλιτσα σου το νινακι σου τα λεω για να τα ακουω κιολας!

@palmoira πραγματικα απορω πως σε συγκρατησε η λογικη:wub:δυσκολο αυτο κατεμε....για ποιο λογο δεν μπορεις να κανεις στο ιδιο εργαστηριο κ σημερα κ την παρασκευη;

Τις κάνω στο κέντρο τις χοριακες...


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Τις κάνω στο κέντρο τις χοριακες...

Αα καταλαβααα...ε τοτεεε υπομονη για να εχει την ιδια μοναδα μετρησης! Ελα μωρε αυριο πεμπτη θα περασει!

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα:wub:

Ευχαριστω πολλη επισης!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...