Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος απίστευτο μου φαίνεται αυτο που ζήσατε σημερα! Και δεν θυμόμουν οτι παντρευοσασταν για να ευχηθώ κιόλας. Να ζήσετε και να ειστε ευτυχισμένοι! Με το καλο να ερθει και το μωρό και σιγα σιγα και τα επόμενα μωρά! Εχεις χρόνο να κάνετε πολλα, καλα να ναι! 

Ευχαριστω παλι για τις ευχές σε όλες όσες μου γράφουν. Τι να πω... Τα καλυτερα για όλες ευχομαι! Και φυσικα εννοείται οτι θα ειμαστε εκει οταν εχουμε γεννητούρια! Μα τι... Να μη δουμε τα μωρά που περιμένουμε πως και πως να πιαστούν στα δίχτυα;;; Εγω κλείνω θέση! (Αρκεί να ειναι εντός αττικής :-))

Σε ευχαριστούμε για τις ευχες!! 

Ααα πολύ μου αρέσει η ιδέα εγω είμαι μέσα! Αττική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος απίστευτο μου φαίνεται αυτο που ζήσατε σημερα! Και δεν θυμόμουν οτι παντρευοσασταν για να ευχηθώ κιόλας. Να ζήσετε και να ειστε ευτυχισμένοι! Με το καλο να ερθει και το μωρό και σιγα σιγα και τα επόμενα μωρά! Εχεις χρόνο να κάνετε πολλα, καλα να ναι! 

Ευχαριστω παλι για τις ευχές σε όλες όσες μου γράφουν. Τι να πω... Τα καλυτερα για όλες ευχομαι! Και φυσικα εννοείται οτι θα ειμαστε εκει οταν εχουμε γεννητούρια! Μα τι... Να μη δουμε τα μωρά που περιμένουμε πως και πως να πιαστούν στα δίχτυα;;; Εγω κλείνω θέση! (Αρκεί να ειναι εντός αττικής :-))

Σε ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχουλες σου αστα να πανε χουνερι κανονικο παθαμε...χαρηκα για τα ομορφα νεα σου απο την β αλλα με αυτο π παθαμε περασα ενα σοκ κ δεν σ ευχηθηκα....ολα καλα να πανε να κρατησεις το μωρακι σου αγγαλιτσα....

@Beboula25 με το καλο αυριο η χοριακη σου να εχει εκτοξευτει ευχομαιι!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχουλες σου αστα να πανε χουνερι κανονικο παθαμε...χαρηκα για τα ομορφα νεα σου απο την β αλλα με αυτο π παθαμε περασα ενα σοκ κ δεν σ ευχηθηκα....ολα καλα να πανε να κρατησεις το μωρακι σου αγγαλιτσα....

@Beboula25 με το καλο αυριο η χοριακη σου να εχει εκτοξευτει ευχομαιι!!!:wub:

Βαλεντινακι μου σε ευχαριστώ πολυυυ!:wub:

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχουλες σου αστα να πανε χουνερι κανονικο παθαμε...χαρηκα για τα ομορφα νεα σου απο την β αλλα με αυτο π παθαμε περασα ενα σοκ κ δεν σ ευχηθηκα....ολα καλα να πανε να κρατησεις το μωρακι σου αγγαλιτσα....

@Beboula25 με το καλο αυριο η χοριακη σου να εχει εκτοξευτει ευχομαιι!!!:wub:

Η ώρα η καλή κούκλα μου να ζήσετε να είστε πάντα αγαπημένοι και πολύ ερωτευμένοι!:wub: Με το καλό να έρθει η μπεμπουλα και έπειτα και το αδερφάκι-α :wub:!! Η ζωή σας να είναι γεμάτη από ευτυχισμένες στιγμές!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Beboula25 είπε:

Βαλεντινακι μου σε ευχαριστώ πολυυυ!:wub:

Η ώρα η καλή κούκλα μου να ζήσετε να είστε πάντα αγαπημένοι και πολύ ερωτευμένοι!:wub: Με το καλό να έρθει η μπεμπουλα και έπειτα και το αδερφάκι-α :wub:!! Η ζωή σας να είναι γεμάτη από ευτυχισμένες στιγμές!

Σε ευχαριστω πολλη....με συγκινειτε με τις ομορφες ευχες σας ευχομαι με το καλο σε ολες τα μπεμπακια μαςς! Και στις μελλουσες και στις μη συντομα να γινουν μελλουσες!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολλη....με συγκινειτε με τις ομορφες ευχες σας ευχομαι με το καλο σε ολες τα μπεμπακια μαςς! Και στις μελλουσες και στις μη συντομα να γινουν μελλουσες!!:wub:

Αύριο να δεις συγκίνηση..Πάντα τετοιες χαρές σου εύχομαι!!!! 

Σε όλα τα κοριτσια τα καλύτερα να έρθουν! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αύριο να δεις συγκίνηση..Πάντα τετοιες χαρές σου εύχομαι!!!! 

Σε όλα τα κοριτσια τα καλύτερα να έρθουν! 

Λεςς εε;; δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομη....αλλα να σου πω κ κατι αυτο ελεγα κ στον αντρα μ προηγουμενος χαιρομαι π θα παντρευτουμε αλλα αυτο π με νοιαζει πιο πολλη απο ολα ειναι να γεννηθει γερη η μπεμπουλα μας τπτ αλλο τα αλλα ειναι πιο χαμηλης αξιας ενω καποτε ισως ηταν υπερσημαντικο για εμενα τωρα υπαρχει κατι πιο σημαντικο π δεν βαζω κατι πανω απο αυτο...ηδη!!!:wub: να δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Λεςς εε;; δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομη....αλλα να σου πω κ κατι αυτο ελεγα κ στον αντρα μ προηγουμενος χαιρομαι π θα παντρευτουμε αλλα αυτο π με νοιαζει πιο πολλη απο ολα ειναι να γεννηθει γερη η μπεμπουλα μας τπτ αλλο τα αλλα ειναι πιο χαμηλης αξιας ενω καποτε ισως ηταν υπερσημαντικο για εμενα τωρα υπαρχει κατι πιο σημαντικο π δεν βαζω κατι πανω απο αυτο...ηδη!!!:wub: να δωσει ο Θεος να πανε ολα καλα!

 Καταλαβαίνω τώρα πως το λες είναι φυσικά πιο σημαντικό και πάνω από όλα το μωρό και επειδή για αυτό γίνεται τώρα ο πολιτικός μπορεί να μην το καταλάβεις τόσο. Θα γινετε ανδρογυνο θα είστε ένα αυτό έχει σημασια και κατ’επεκταση γονεις!! Στον θρησκευτικό όμως που θα έχεις και την βαφτιση εεε εκεί να δεις συγκινήσεις !!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Κορίτσια μου ειμαστε καλα! Δοξα τω θεω τώρα μπορώ να πάω στην φαρμακοποιό και να της πω το μωρό μου ειναι καλα! Εντάξει, δεν θα το κανω. Δε με απασχολεί τι λέει η κυρία, αλλα κοιτα να δεις που τα πράγματα πανε καλα οταν δεν το περιμενεις (να μάθει να μην λέει ποτε). 

Με το καλο να δουμε και την @Κελυ 32! Αν και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα κάνε καλα!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Καλα ψωνια απο εδω και περα!!! Ηρθε η ωρα να ηρεμησεις και να το απολαυσεις πλεον διχως κανένα αγχος!!! 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος απίστευτο μου φαίνεται αυτο που ζήσατε σημερα! Και δεν θυμόμουν οτι παντρευοσασταν για να ευχηθώ κιόλας. Να ζήσετε και να ειστε ευτυχισμένοι! Με το καλο να ερθει και το μωρό και σιγα σιγα και τα επόμενα μωρά! Εχεις χρόνο να κάνετε πολλα, καλα να ναι! 

Ευχαριστω παλι για τις ευχές σε όλες όσες μου γράφουν. Τι να πω... Τα καλυτερα για όλες ευχομαι! Και φυσικα εννοείται οτι θα ειμαστε εκει οταν εχουμε γεννητούρια! Μα τι... Να μη δουμε τα μωρά που περιμένουμε πως και πως να πιαστούν στα δίχτυα;;; Εγω κλείνω θέση! (Αρκεί να ειναι εντός αττικής :-))

Παρούσα ......Αττική,κρατήστε μου θεσούλα;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Beboula25 καλημέρα! Να εχεις μια Χοριακη πάνω απο 200!!!

καλημερα σε όλες!

Καλημερα @P.L.L. σε ευχαριστώ πολύ!!!Ξεκίνησε ηδη η αγωνία,ελπίζω να την κουμαντάρω.

Καλημερα σε όλα τα κοριτσια! 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

@Beboula25 όλα καλά θα πάνε! είπαμε σήμερα θα σε γιορτάσω.

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, ο άντρας μου είχε κάνει εξετάσεις για ουρεόπλασμα και δεν είχε ,αυτό σημαίνει ότι δεν έχω και εγώ ή εγώ μπορεί να έχω και αυτός όχι;

Σας μπέρδεψα ε;;; χαχαχ

Οπως και να έχει θα προσπαθήσω να πάω σήμερα ή αύριο για την καλλιέργεια.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημερα @P.L.L. σε ευχαριστώ πολύ!!!Ξεκίνησε ηδη η αγωνία,ελπίζω να την κουμαντάρω.

Καλημερα σε όλα τα κοριτσια! 

Καλή επιτυχία αγάπη!!!

2 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

καλημέρα κορίτσια!

@Beboula25 όλα καλά θα πάνε! είπαμε σήμερα θα σε γιορτάσω.

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, ο άντρας μου είχε κάνει εξετάσεις για ουρεόπλασμα και δεν είχε ,αυτό σημαίνει ότι δεν έχω και εγώ ή εγώ μπορεί να έχω και αυτός όχι;

Σας μπέρδεψα ε;;; χαχαχ

Οπως και να έχει θα προσπαθήσω να πάω σήμερα ή αύριο για την καλλιέργεια.

 

Καλημέρα. Αυτο που ξέρω εγω απο ουρολόγο ειναι οτι στους άνδρες καμιά φορά τα μικρόβια δεν ανιχνεύονται εύκολα, ενώ μπορεί να ειναι φορείς. Καλο θα είναι να την κάνεις και αν το βρεις εσύ λογικα θα πάρετε και οι δυο θεραπεία κι ας μην το είχε ο άντρας σου!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

καλημέρα κορίτσια!

@Beboula25 όλα καλά θα πάνε! είπαμε σήμερα θα σε γιορτάσω.

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, ο άντρας μου είχε κάνει εξετάσεις για ουρεόπλασμα και δεν είχε ,αυτό σημαίνει ότι δεν έχω και εγώ ή εγώ μπορεί να έχω και αυτός όχι;

Σας μπέρδεψα ε;;; χαχαχ

Οπως και να έχει θα προσπαθήσω να πάω σήμερα ή αύριο για την καλλιέργεια.

 

Γεια σου κοριτσάκι μου! Το εύχομαι να γιορτάσουμε!!! 

Μεταδίδεται με την επαφή αν είχε δλδ θα σου έδιναν και εσένα αντιβιωση. Παρα πολλες γυναίκες έχουν ουρεοπλασμα δεν είναι κάτι τρομερό κάνε με το καλό τις εξετασεις να τα τσεκάρεις όλα.Μια χαρά θα είναι όλα!

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Καλή επιτυχία αγάπη!!!

Καλημέρα. Αυτο που ξέρω εγω απο ουρολόγο ειναι οτι στους άνδρες καμιά φορά τα μικρόβια δεν ανιχνεύονται εύκολα, ενώ μπορεί να ειναι φορείς. Καλο θα είναι να την κάνεις και αν το βρεις εσύ λογικα θα πάρετε και οι δυο θεραπεία κι ας μην το είχε ο άντρας σου!

Σε ευχαριστώ Κικη μουυυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...