Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Beboula25 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου! Το εύχομαι να γιορτάσουμε!!! 

Μεταδίδεται με την επαφή αν είχε δλδ θα σου έδιναν και εσένα αντιβιωση. Παρα πολλες γυναίκες έχουν ουρεοπλασμα δεν είναι κάτι τρομερό κάνε με το καλό τις εξετασεις να τα τσεκάρεις όλα.Μια χαρά θα είναι όλα!

Σε ευχαριστώ Κικη μουυυ!!

Καλά θα τις κάνω έτσι κ αλλιώς σήμερα αν προλάβω αλλιώς αύριο πρώτα ο  θεός!

αργούν να βγούν τα αποτελέσματα σε αυτές τις εξετάσεις;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλά θα τις κάνω έτσι κ αλλιώς σήμερα αν προλάβω αλλιώς αύριο πρώτα ο  θεός!

αργούν να βγούν τα αποτελέσματα σε αυτές τις εξετάσεις;

Οχι καλέ 2 μερούλες κάνουν! Αν βρει κάτι 3 μερες γιατι σου κάνει και αντιβιογραμμα για να δει τι δραστική ουσία πρέπει να παρεις! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Οχι καλέ 2 μερούλες κάνουν! Αν βρει κάτι 3 μερες γιατι σου κάνει και αντιβιογραμμα για να δει τι δραστική ουσία πρέπει να παρεις! 

τέλειααααα....άντε να δούμε και αυτό να τελειώνουμε!

αν και οφείλω να πώ ότι αισθάνομαι πολύ καλύτερα!

πιο αισιόδοξη!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , fairy-mary είπε:

τέλειααααα....άντε να δούμε και αυτό να τελειώνουμε!

αν και οφείλω να πώ ότι αισθάνομαι πολύ καλύτερα!

πιο αισιόδοξη!

Τέλεια , κρατά το!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλά θα τις κάνω έτσι κ αλλιώς σήμερα αν προλάβω αλλιώς αύριο πρώτα ο  θεός!

αργούν να βγούν τα αποτελέσματα σε αυτές τις εξετάσεις;

Κανα δυο μερες δεν θυμαμαι.. 

Χαίρομαι που είσαι χαρουμενη και αισιόδοξη συνέχισε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Κουκλίτσα μας!!!! Να ζήσετε!!!! Πάντα αγαπημένοι και ενωμένοι μια γροθιά! Με το καλό να έρθει η μικρούλα να ολοκληρώσει αυτή την ευτυχία!!! 

Να περάσετε πολύ όμορφα!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Κουκλίτσα μας!!!! Να ζήσετε!!!! Πάντα αγαπημένοι και ενωμένοι μια γροθιά! Με το καλό να έρθει η μικρούλα να ολοκληρώσει αυτή την ευτυχία!!! 

Να περάσετε πολύ όμορφα!!❤️

Σε ευχαριστω γλυκια μ ευχομαι μια τελεια χοριακη καλοστεριωτο το νινι σας!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω γλυκια μ ευχομαι μια τελεια χοριακη καλοστεριωτο το νινι σας!!!:wub:

Να είσαι καλα Βαλεντινα μου σε ευχαριστώ πολύ...:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

να ζήσετε!!!

πάντα ευτυχισμένοι να είσαστε κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βαλεντίνα μου να ζήσετε πάντα ευτυχισμένη κ με υγεία πάνω απ όλα. 

Να είστε χαρούμενοι κ αγαπημένοι μεταξύ σας αυτό είναι που μετράει. 

Ρε κορίτσια κάτι άσχετο να σας ρωτήσω. Υπάρχει ωτίτιδα χωρίς πυρετό. Πονάει ανα διάστημα το αυτί μ κάτι σαν μαχαιριές κ όταν μεσουλαω πολλές φορές πονάει. Τι είναι πάλι αυτό? 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Flo flo είπε:

Βαλεντίνα μου να ζήσετε πάντα ευτυχισμένη κ με υγεία πάνω απ όλα. 

Να είστε χαρούμενοι κ αγαπημένοι μεταξύ σας αυτό είναι που μετράει. 

Ρε κορίτσια κάτι άσχετο να σας ρωτήσω. Υπάρχει ωτίτιδα χωρίς πυρετό. Πονάει ανα διάστημα το αυτί μ κάτι σαν μαχαιριές κ όταν μεσουλαω πολλές φορές πονάει. Τι είναι πάλι αυτό? 

Μπορεί να είναι ωτίτιδα, μπορεί να έχει μαζέψει απλά υγρό, μπορεί να είναι αντανακλαστικός πόνος από κάποιο δόντι...πολλά μπορεί να είναι.

πήγαινε να το δείς σε ένα ΩΡΛ δε χάνεις κάτι!

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε...;; Εγινε κ ο πολιτικος ολα ηταν πανεμορφα θα τους βγαλουμε σε λιγο για φαγητο ηρθαμε προς το παρον σπιτι να ξεκουραστω γιατι η μπεμπα αρχισε να κλωτσαει εντονα κουραστηκε φαινεται...με το καλο να δωσει ο Θεος και η Παναγια να γεννησουμε με το καλο...κ εγω κ ολα τα κοριτσια να ερθει αυτη η μεγαλη ΕΥΛΟΓΙΑ....ευχομαι σε ολες τα καλυτερα... στα κοριτσια που προσπαθουν συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σας!!:wub:

Να ζήσετε! Να είστε πάντα αγαπημένοι,ερωτευμένοι και καλότυχοι! Απολαύστε τις ημέρες που θα είστε οι δυο σας γιατί σύντομα θα είστε τρεις!!! Με το καλό να έρθει η Μπέμπα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...