Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι ωραια, ειναι στην επαρχια...η σε κανενα νησακι...αλλη ποιοτητα ζωης..οσο για το αγριογουρουνο δεν τα χωραει το ψυγειο καθε φορα..

αστα να πανε!!! Εμεις πήραμε καταψυκτη και στην Αθηνα για αυτο το λόγο!!! Εννοείται το πιο πολύ παει σ χωριό που εχουν τον μεγαλο, αλλα ποσο να χωρεσει και εμενα η καταψυξη??

Ασε που δεν μπορω να μαγειρευω μόνο γουρουνι!!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Τρίπολη!!!!!!!

@palmoira είναι πεντανόστιμο το αγριογουρουνο στιφαδο!!! Και όχι μονο.... αρκει να ξερει η νοικοκυρα!!! Εγω εχω ζητησει απο πεθερα να μου μαθει τα μυστικα της και δεν παραπονιέμαι!!!! Το μαγειρευω σε αρκετες παραλλαγες!!!!

Οσο για την επαρχία, θα το ξαναπω, ειμαι τρισευτυχισμενη που τωρα με το παιδι πηραμε την αποφαση να φύγουμε!!!! Και απλά ανυπομονώ!!!!

@anemoni1989 και εγω ξέρω να κάνω στιφάδο και μιλάμε γίνεται φοβερό απο ποιο μέρος της επαρχίας είσαι ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giotitsa είπε:

@anemoni1989 και εγω ξέρω να κάνω στιφάδο και μιλάμε γίνεται φοβερό απο ποιο μέρος της επαρχίας είσαι ;

Εγω είμαι Λαμιώτισσα αλλά μενω Αθήνα! Ο άντρας μ ειναι απο Πελοπόννησο!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , palmoira είπε:

Τυχερούλες...! Είχα φάει μια φορά αγριογούρουνο στιφάδο και ακόμη το θυμάμαι! Καλε τι κρέας ήταν αυτό! Ήταν ο πατέρας ενός φίλου κυνηγός και μας το είχε μαγειρέψει η μάνα του. Απίστευτο φαΐ!! 

Ωραια η ζωή στο χωριό παντως! Εγώ το είχα προτείνει στον άντρα μου κάποια στιγμή αλλά επειδή έχει δική του δουλειά δεν μπορούσαμε να φύγουμε. Λοιπόν κοριτσια μου, ιντερνετ έχετε όποτε θα σας κάνουμε εμεις παρέα, Εμένα έχει πάει σε έναν γάμο...

@palmoira θα σου στείλω με courier εγω στιφάδο μην το σκέφτεσαι και δεν κάνει να στερειε κάτι απο το μωρακι λένε οτι αν σκέφτεσαι κάτι θες να το φας ρο μωρο βγαίνει με σημαδακια αχαχαχαχαχα

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω είμαι Λαμιώτισσα αλλά μενω Αθήνα! Ο άντρας μ ειναι απο Πελοπόννησο!

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy @Dimitr@17

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω είμαι Λαμιώτισσα αλλά μενω Αθήνα! Ο άντρας μ ειναι απο Πελοπόννησο!

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αστα να πανε!!! Εμεις πήραμε καταψυκτη και στην Αθηνα για αυτο το λόγο!!! Εννοείται το πιο πολύ παει σ χωριό που εχουν τον μεγαλο, αλλα ποσο να χωρεσει και εμενα η καταψυξη??

Ασε που δεν μπορω να μαγειρευω μόνο γουρουνι!!!!

Πωπω ποσο σε καταλαβαινω φιλη μου..και εμενα αυτο μ λεει να παρουμε καταψυκτη..περσυ καλα την εβγαλα πηγε 5 φορες φετος εχει σκοπο να πηγαινει συνεχεια

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira θα σου στείλω με courier εγω στιφάδο μην το σκέφτεσαι και δεν κάνει να στερειε κάτι απο το μωρακι λένε οτι αν σκέφτεσαι κάτι θες να το φας ρο μωρο βγαίνει με σημαδακια αχαχαχαχαχα

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy @Dimitr@17

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy

Ααα τελεια τα περνας βλεπω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στείλτε κάτι και σε εμάς ρε κοριτσια στην πόλη! Μαγειρεμένο κατά προτίμηση! Χαχαχαχαχα

Σιγουρα το να μεγαλώνει ένα παιδί στην επαρχία έχει παρα πολλά υπέρ. Νομίζω ότι μεγαλώνει πιο φυσιολογικά και ήρεμα. Υπάρχουν σίγουρα και μειονεκτήματα δεν το συζητώ αλλά νομίζω ότι έχει να κάνει και με το μέρος που θα επιλέξει ο καθένας να ζήσει. Και μόνο που έχουν επαφή με τη φύση τα θεωρώ τυχερά 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , giotitsa είπε:

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy @Dimitr@17

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μην μπαίνεις σε λεπτομέρειες γιατι θα βάλω τα κλάματα.. Ουχ..! Δεν θα το άντεχα με τιποτα. Ουτε μαγειρεμένο δεν το τρώω επειδη το λυπάμαι. Αν επρεπε να δω τον άντρα μου να το γδέρνει θα κατέθετα αίτηση διαζυγίου! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoira θα σου στείλω με courier εγω στιφάδο μην το σκέφτεσαι και δεν κάνει να στερειε κάτι απο το μωρακι λένε οτι αν σκέφτεσαι κάτι θες να το φας ρο μωρο βγαίνει με σημαδακια αχαχαχαχαχα

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy @Dimitr@17

Αχ ωραία ρε κορίτσια τώρα έχουν φέρει το γουρούνι και το γδερνουν αχαχαχαχαχαχα @anemoni1989 @loyloy

Σ ευχαριστώ αγάπη μου και μόνο που το είπες είναι σαν να το έφαγα!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μην μπαίνεις σε λεπτομέρειες γιατι θα βάλω τα κλάματα.. Ουχ..! Δεν θα το άντεχα με τιποτα. Ουτε μαγειρεμένο δεν το τρώω επειδη το λυπάμαι. Αν επρεπε να δω τον άντρα μου να το γδέρνει θα κατέθετα αίτηση διαζυγίου! 

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχ α ρε κορίτσι τι να πεις και εσυ @P.L.L. ελα δεν λέω τίποτα άλλο για αυτό μην κλαψεις


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Μην μπαίνεις σε λεπτομέρειες γιατι θα βάλω τα κλάματα.. Ουχ..! Δεν θα το άντεχα με τιποτα. Ουτε μαγειρεμένο δεν το τρώω επειδη το λυπάμαι. Αν επρεπε να δω τον άντρα μου να το γδέρνει θα κατέθετα αίτηση διαζυγίου! 

ούτε εγω τα αντεχω αυτά!!! Να το μαγειρέψω δεν έχω θεμα! Αλλά περισσότερες λεπτομέρειες δεν τις αντεχω!!!! αχαχαχαχαχα

@palmoira να στειλεις δ/νση να σ στειλω ταπεράκι την επόμενη φορά!!! αχαχαχαχχαχααχα

Και εγω πάντως πιστευω πως η επαρχία για τα παιδιά είναι ότι καλυτερο!!! Μπορεί να μην έχουν πολλές επιλογες για δραστηριοτητες, αλλά δεν τις χρειάζονται κιόλας!!! Μπορούν να είναι εξω όλη μερα και να παίζουν, οποτε δεν έχουν αναγκη να κλειστουν κάπου για να γυμναστούν!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

@giotitsa στη γάστρα μέσα σε ξυλοφρουνο.τετοιο πράγμα δεν Έχω ξαναφαει.λουκουμι!!!!!!!!Καλή όρεξη!!!!!!

@loyloy το αγριο χοιρινό ειναι οτι πιο νόστιμο υπάρχει να το βαζετε σε ξύδι μς νερό την προηγούμενη ημερα για να μην μυρίζει 

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

ούτε εγω τα αντεχω αυτά!!! Να το μαγειρέψω δεν έχω θεμα! Αλλά περισσότερες λεπτομέρειες δεν τις αντεχω!!!! αχαχαχαχαχα

@palmoira να στειλεις δ/νση να σ στειλω ταπεράκι την επόμενη φορά!!! αχαχαχαχχαχααχα

Και εγω πάντως πιστευω πως η επαρχία για τα παιδιά είναι ότι καλυτερο!!! Μπορεί να μην έχουν πολλές επιλογες για δραστηριοτητες, αλλά δεν τις χρειάζονται κιόλας!!! Μπορούν να είναι εξω όλη μερα και να παίζουν, οποτε δεν έχουν αναγκη να κλειστουν κάπου για να γυμναστούν!!!

@anemoni1989 δεν υπάρχει κάτι καλύτερο απο το χωριό να παιζει το παιδι στα χώματα στο γρασίδι να κοιλιεται κάτω να το χαίρεται ρε παιδι μου να γίνεται σαν γουρουνάκι και εσυ να βαζεις πλυντήρια αχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω συμφωνώ για την επαρχία και νιώθω πααααρα πολυ ευλογημένη που μεγάλωσα στους δρόμους, καθε μερα με τα γόνατα σχισμένα. Αλλα δυστυχως δεν ειναι όπως παλιά. Δεν ξερω για τα δικά σας χωριά αλλα στο δικο μου δεν βλέπω και πολλα παιδια να παίζουν στους δρόμους και να ειναι αλίμπερτα όπως ημασταν εμείς. Τα εχουν φάει τα κινητά και τα πλέι στέισον! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κι εγω συμφωνώ για την επαρχία και νιώθω πααααρα πολυ ευλογημένη που μεγάλωσα στους δρόμους, καθε μερα με τα γόνατα σχισμένα. Αλλα δυστυχως δεν ειναι όπως παλιά. Δεν ξερω για τα δικά σας χωριά αλλα στο δικο μου δεν βλέπω και πολλα παιδια να παίζουν στους δρόμους και να ειναι αλίμπερτα όπως ημασταν εμείς. Τα εχουν φάει τα κινητά και τα πλέι στέισον! 

Στο δικό μου το χωριό  έτσι είναι τα παιδιά.... Παίζουν με μπαλες κλπ σ πλατείες, απλα είναι σημαντικά λιγότερα σ αριθμό!!!! Εννοείται πως όσο μεγαλώνουν θα έχουν και κινητά και υπολογιστή και απο όλα, αλλα πιστεύω στο χέρι μας είναι να κρατήσουμε ένα μέτρο... Εμείς οι γονείς έχουμε την ευθύνη για τη διαπαιδαγώγηση των παιδιών...

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Τιποτα ακομα κορίτσια..καθαρο το τοπιο..

Κάτι καλό ψιλιάζομαι!!!!! Μακάρι τη Δευτέρα να επιβεβαιωθούμε!!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...