Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια να ρωτησω 31η εβδομάδα ξεκινά ο 8ος  μήνας; επισης πριν 2 ώρες πήρα ένα buscopan γιατί εχω κατι ενοχλήσεις στην κοιλιά ! δεν μου έκανε δουλειά, μπορώ να πάρω και ένα depon ?

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@giotitsa μου δεν έχω λόγια.ζωη  σε σας.Σε αυτές τις καταστάσεις όπως νιώθεις Εσύ καλυτερ α.αν Δεν αντέχεις να πας στη κηδεια τότε καλύτερα Όχι.πηγαινε στην Εκκλησία και άναψε ένα κεράκι για τη ψυχούλα του και Μόλις νιώσεις καλύτερα να του αφήσεις λουλούδια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@palmoira @loyloy @P.L.L.  @anemoni1989 πιστευε με κοριτσι μου δεν αξιζει να χαλιεσαι για κανεναν κοιτα εκει το μωρακι σου @ΒαλεντιναΧρηστος    @fairy-mary @Κελυ 32 και σε ολα τα αλλα κοριτσια σημερα θελω να σας περασω ενα μυνημα μιας και δεν ειμαι καλα κοριτσια μου τι ειμαστε τελικα κοριτσια τιποτα δεν ειμαστε εχθες εμαθα οτι εφυγε τοσο αδικα απο την ζωη ενας ξαδερφος μου ενα παιδι σαν τα κρυα τα νερα ενα παιδι τοσο καλο δεν ξερω τι αλλο να πω αχ κοριτσια μου μην αγχωνεσται για τιποτα μην στνεχωριεσται για τιποτα ζηστε το καθε λεπτο το καθε δευτερολεπτο καθε πρωι που σηκωνεσται καντε το σταυρο σας και πειτε σε ευχαριστω που με αξιωσες να δω το φως σου και σημερα θελω μεσα απο εδω να αποχαιρετησω τον ξαδερφο μου λυπαμαι κοριτσια μου αλλα δεν θα αντεξω ψυχολογικα να παω στην κηδεια με καταλαβαινετε ελπιζω δεν θα μπορεσω με τιποτα να αντεξω ολο αυτο το κλιμα οχι και μονο που το σκεφτομαι κλαιω ετσι απλα το πηρε η ζωη τοσο αδικα καλο ταξιδι λοιπον Προκοπη μου !!! Καλο παραδεισο να εχεις αγορακι μου !!!

Ζωη σε σας κοριτσι μου!να ζησετε να τον θυμοσαστε!!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Λυπάμαι @giotitsa. Ευχομαι να έζησε μια ευτυχισμενη ζωή και να μην υπέφερε. Να ξεπεραστεί γρήγορα ο πόνος και να τον θυμάστε με χαμόγελο. 

Να ειστε ολοι ευτυχισμένοι παντα. Αυτο εχει σημασία. Υγεία αγάπη κι ευτυχία. 

@P.L.L. δεν εφυγε καν απο αρρωστια εφυγε παρα πολυ αδικα υπεφερε αραγε δεν ξερω 

πρίν από 12 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Ζωη σε σας κοριτσι μου!να ζησετε να τον θυμοσαστε!!

ευχαριστωωω κοριτσακι μου

πρίν από 31 λεπτά , loyloy είπε:

@giotitsa μου δεν έχω λόγια.ζωη  σε σας.Σε αυτές τις καταστάσεις όπως νιώθεις Εσύ καλυτερ α.αν Δεν αντέχεις να πας στη κηδεια τότε καλύτερα Όχι.πηγαινε στην Εκκλησία και άναψε ένα κεράκι για τη ψυχούλα του και Μόλις νιώσεις καλύτερα να του αφήσεις λουλούδια. 

@loyloy αχ κοριτσι μου δεν θα αντεξω με τιποτα οχι δεν μπορω να δω με τιποτα ολο το κλιμα εδω προσπαθω να ξεχασω ολο αυτο με μενα οταν θα ειμαι ετοιμη ναι θα παω να αναψω κερακι

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα σε ολαααα τα κοριτσια καλη κ ευλογημενη εβδομαδα.....συλληπητηρια και παλι σου εστειλα π.μ

ευχαριστωωω γλυκια μου !!!

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Μπράβο στην υπομονή σου.αχ μακαρ ι να μας έχεις ευχάριστα!!!!!!

Η ψυχουλα μου το ξερει..πως κρατιεμαι...μακαρι να εχω να σας πω ευχαριστα κοριτσια μου

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια ειχα επισκεψη απο την πεθερα μου σημερα και διαβασα μαζεμενα τα μηνυματα σας! Λοιπον εχω να πω τα εξης: 

Αρχικα @anemoni1989 θεωρω οτι οπως σου λενε και τα κοριτσια η αδερφη σου πιθανον λογω της βιοχημικης αλλα και της ιδιομορφης σχεσης που εχει με τον φιλο της (αφου διαφωνουν σε βασικα ζητήματα για την πορεια της σχεσης τους) δεν ειναι καλα ψυχολογικα και ενδεχομενως ξεσπαει πανω σου..Φυσικα και δεν εγκρινω τη συμπεριφορα της ομως σιγουρα σ αγαπαει και θελει το καλο σου...Θα σ ελεγα να κανετε οι δυο σας μια ηρεμη συζητηση και να της πεις οτι σε πικραινει ζητωντας της συγχρονως να σου ανοιξει την καρδια της για το πως νιωθει αυτο το διαστημα! Ισως θελει σημασια γιστι δεν ειναι καλα ψυχολογικα και δεν ξερει πως να το πει! Ολα ομως με την ηρεμη συζητηση θα λυθουν....

@Nansy29 και εμενα με ειχαν πρηξει εντελως για το ποτε θα κανω παιδι...Μαλιστα μου το ελεγαν και ατομα που ηξεραν τις αποβολες και παρολα αυτα επεμεναν οτι πρεπει να αρχισω να προσπαθω με εξωσωματικη κλπ για να μην χανω χρονο...Ακομα και τωρα που ειμαι εγκυος μου λενε τα ιδια...Οτι αργησα κλπ...Δηλαδη ελεος! Ξερεις κατι? Πλεον απλα γελαω! Τετοιοι ανθρωποι ειναι κενοι και θελουν να ασχολουνται με τους αλλους για να μην εστιαζουν στην δικη τους μοναξια και απραξια...Δεν αξιζει ουτε να τους απαντας..Απλα μην δινεις σημασια! 

 

 

Όντως για γέλια είναι!μα είναι δυνατόν να είσαι έγκυος και να σου λένε αργησες;;τι άλλο θα ακούσω..κι άλλος πρωί πρωί σήμερα άντε μου λέει τι παντρεύτηκες;;Δεν θα κάνεις παιδί;;μίλαμε είναι τώρα 3 -4 μέρες συνεχόμενες που με ρώτανε.

Εγώ κάνω πλάκα μαζί τους.λεω σε έναν προχθές πάω για τρίδυμα απευθείας για αυτό το καθυστερω!

@Dimitr@17 μακάρι να είσαι!!στο εύχομαι!!!

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , anemoni1989 είπε:

εγω ειμαι σίγουρη πως εισαι!!!! :)

Μακαρι...αν κ περιεργο γτ μεχρι κ πριν 5μερες το στηθος μ δεν ειχε πρηστει κ λεω παλι δεν καναμε τπτ κ τωρα εχει πρηστει πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μακαρι...αν κ περιεργο γτ μεχρι κ πριν 5μερες το στηθος μ δεν ειχε πρηστει κ λεω παλι δεν καναμε τπτ κ τωρα εχει πρηστει πολυ

Γιατί δεν παίρνεις ένα τεστ και μας κρατάς σε αγωνία;;;; βασικά το τεστ θα δειξει θετικό.το νιωθω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...