Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

      9η μέρα είχα χοριακη 29. Μετά από 4 μέρες είχε πέσει στο 7. Ο γιατρός μου είπε να σταματήσω τα φάρμακα κ αν θέλω να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά τον επόμενο κύκλο όπως και έκανα. Περασα κ εγώ παλλινδρομη στις 20 βδομάδες, μετά είχα την βιοχημικη κ μετά επιτέλους όλα πήγαν καλά. Είναι θέμα πιθανοτήτων περισσότερο, μέχρι να πετύχεις το υγιές έμβρυο. 

      Αν κ κάθε αποτυχία πονάει πολύ, σίγουρα καλύτερα να σταματήσει από τόσο νωρίς παρά να σταματήσει μετά. Εύχομαι σύντομα να τελειώσει το δύσκολο κομμάτι, κ όλα θα πάνε καλά!

      • Μου αρέσει 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπερα σε ολες! @Luckystarsκι εμεις σε ευχαριστουμε πολυ για την φιλια και την αγαπη σου! Χαιρομαι παρα πολυ που σε ακουω χαρούμενη! Πριν ενα μηνα μου ελεγες οτι εχεις πολυ καιρό να γελάσεις με χαρα, απο την καρδιά σου. Εγω βλεπω οτι αυτο αλλαζει και ευχομαι απο εδω και στο εξης να ξεκαρδιζεσαι στα γελια απο ευτυχια! 

@Κελυ 32 ο γιατρος μου εμενα δε μου ειπε και πολλα. Μονο οτι την βρισκει μια χαρα, οτι ειναι πλεον 2500 και να παω να με ξαναδει την αλλη παρασκευή.  Α, και να κοψω το φαι :mrgreen: Τον ρωτησε ο αντρας μου αν βλεπει κατι για τοκετό και ειπε πως πιστευει πως θα γεννησω γυρω στην πητ. Μεχρι τουε βλεπουμε! 

@giotitsaαν παω ως την πητ που λεει ο γιατρος οχι μονο 20 κιλα θα εχω παρει...30 και βαλε! Καλα να ειναι η μικρη και ας γινω φακλανα!

Σε ευχαριστώ αγάπη μου γλυκια!Με συγκινεις που θυμάσαι το συναίσθημα και τις ακριβείς λέξεις μου!Τι να πω για εσένα καρδούλα μου,είσαι υπέροχο κορίτσι,υπέροχο!Με τιμάει η φιλία σου,σε ευχαριστώ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπερα σε ολες! @Luckystarsκι εμεις σε ευχαριστουμε πολυ για την φιλια και την αγαπη σου! Χαιρομαι παρα πολυ που σε ακουω χαρούμενη! Πριν ενα μηνα μου ελεγες οτι εχεις πολυ καιρό να γελάσεις με χαρα, απο την καρδιά σου. Εγω βλεπω οτι αυτο αλλαζει και ευχομαι απο εδω και στο εξης να ξεκαρδιζεσαι στα γελια απο ευτυχια! 

@Κελυ 32 ο γιατρος μου εμενα δε μου ειπε και πολλα. Μονο οτι την βρισκει μια χαρα, οτι ειναι πλεον 2500 και να παω να με ξαναδει την αλλη παρασκευή.  Α, και να κοψω το φαι :mrgreen: Τον ρωτησε ο αντρας μου αν βλεπει κατι για τοκετό και ειπε πως πιστευει πως θα γεννησω γυρω στην πητ. Μεχρι τουε βλεπουμε! 

@giotitsaαν παω ως την πητ που λεει ο γιατρος οχι μονο 20 κιλα θα εχω παρει...30 και βαλε! Καλα να ειναι η μικρη και ας γινω φακλανα!

δεν πειραζει αγαπη ας παρεις αρκει να ειστε καλα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλησπερα σε ολες! @Luckystarsκι εμεις σε ευχαριστουμε πολυ για την φιλια και την αγαπη σου! Χαιρομαι παρα πολυ που σε ακουω χαρούμενη! Πριν ενα μηνα μου ελεγες οτι εχεις πολυ καιρό να γελάσεις με χαρα, απο την καρδιά σου. Εγω βλεπω οτι αυτο αλλαζει και ευχομαι απο εδω και στο εξης να ξεκαρδιζεσαι στα γελια απο ευτυχια! 

@Κελυ 32 ο γιατρος μου εμενα δε μου ειπε και πολλα. Μονο οτι την βρισκει μια χαρα, οτι ειναι πλεον 2500 και να παω να με ξαναδει την αλλη παρασκευή.  Α, και να κοψω το φαι :mrgreen: Τον ρωτησε ο αντρας μου αν βλεπει κατι για τοκετό και ειπε πως πιστευει πως θα γεννησω γυρω στην πητ. Μεχρι τουε βλεπουμε! 

@giotitsaαν παω ως την πητ που λεει ο γιατρος οχι μονο 20 κιλα θα εχω παρει...30 και βαλε! Καλα να ειναι η μικρη και ας γινω φακλανα!

Πολυ καλα στα ειπε ο δικος σου! Μονο ο δικος μου θελει να με αγχωνει χωρις λογο!!!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα Γιατι;  εγώ σε όσα έχω βάλει μου έχουν φτιάξει. 

Δεν ξερω βρε παιδι. Μηπως εχει να κανει με το υλικο; εγω εβαλα στο γαλα ενα βαμβακερο μπλουζακι της μικρης που ειχε γινει σομον απο ασπρο. Αλλα παρεμεινε το ιδιο. Μια μερα ολοκληρη το ειχα και το μουλιαζα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , P.L.L. είπε:

Δεν ξερω βρε παιδι. Μηπως εχει να κανει με το υλικο; εγω εβαλα στο γαλα ενα βαμβακερο μπλουζακι της μικρης που ειχε γινει σομον απο ασπρο. Αλλα παρεμεινε το ιδιο. Μια μερα ολοκληρη το ειχα και το μουλιαζα!

Εγώ έχω βάλει σε φορμες σε μπλούζες έχουν βγει. Αφού είναι άσπρο γιατί δεν το βάζεις σε χλωρινη και μετά τι πλένεις καλά; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!Πώς είστε;Εγώ μάλλον την άρπαξα....μύτη και λαιμός με ενοχλούν.....

Χρόνια Πολλά στα εορτάζοντα κορίτσια μας,πάντα με Υγεία!

Φιλάκια μια προς μια!Κισις ΧΧΧ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!Πώς είστε;Εγώ μάλλον την άρπαξα....μύτη και λαιμός με ενοχλούν.....

Χρόνια Πολλά στα εορτάζοντα κορίτσια μας,πάντα με Υγεία!

Φιλάκια μια προς μια!Κισις ΧΧΧ

Καλημέρα!!!!!!!Και εγώ με λαιμό από Από χτες.χωρις να βγαινω από το σπίτι την άρπαξα.κανω γαργάρες με χαμομήλι και μαγειρική σόδα.γιατρος μου.το χα πει παλιά.ειχα πάντα ευαισθησία και πύον στις αμυγδαλές και ήταν η ύστατη λύση για να γλιτώσω το χειρουργείο και Ναι τα κατάφερα.απο τότε καν ω συνέχεια Όταν με ξεκινάει η παραμικρή ενόχληση.δοκιμασε το.

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Εγώ έχω βάλει σε φορμες σε μπλούζες έχουν βγει. Αφού είναι άσπρο γιατί δεν το βάζεις σε χλωρινη και μετά τι πλένεις καλά; 

Εχει σχεδιακια μπροστα και φοβαμαι οτι θα γίνει χειροτερα. Δεν βαριέσαι και το σομον καλο ειναι! 

@Luckystarsκαι @loyloyπεραστικα σας! Τα εχει η εποχη αυτα. Αληθεια, τωρα που το θυμηθηκα, ο γιατρος μου πρότεινε να κανω το εμβολιο της γριπης. Αυτες τις μερες δηλαδη που ειμαι ακομα εγκυος. Δεν το εχω κανει ποτε και δειλιαζω γιατι αναρωτιέμαι ποσο ακακο να ειναι για το παιδι. Το εχει κανει καμια σας;

Φιλια σε ολες και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν! @Dimitr@17 χρονια πολλα! Πως εισαι;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εχει σχεδιακια μπροστα και φοβαμαι οτι θα γίνει χειροτερα. Δεν βαριέσαι και το σομον καλο ειναι! 

@Luckystarsκαι @loyloyπεραστικα σας! Τα εχει η εποχη αυτα. Αληθεια, τωρα που το θυμηθηκα, ο γιατρος μου πρότεινε να κανω το εμβολιο της γριπης. Αυτες τις μερες δηλαδη που ειμαι ακομα εγκυος. Δεν το εχω κανει ποτε και δειλιαζω γιατι αναρωτιέμαι ποσο ακακο να ειναι για το παιδι. Το εχει κανει καμια σας;

Φιλια σε ολες και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν! @Dimitr@17 χρονια πολλα! Πως εισαι;;

Στις μανούλες Δεκεμβρίου που ειμαι σε πολλ ες κοπέλες τους είπε ο γιατρός να κάνουν.2γβ Δεν ξέρω.θα το συζητήσω με τον γιατρό αλλά αν δεν είναι απαραίτητο δεν θα το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!!!Και εγώ με λαιμό από Από χτες.χωρις να βγαινω από το σπίτι την άρπαξα.κανω γαργάρες με χαμομήλι και μαγειρική σόδα.γιατρος μου.το χα πει παλιά.ειχα πάντα ευαισθησία και πύον στις αμυγδαλές και ήταν η ύστατη λύση για να γλιτώσω το χειρουργείο και Ναι τα κατάφερα.απο τότε καν ω συνέχεια Όταν με ξεκινάει η παραμικρή ενόχληση.δοκιμασε το.

 

Και εγώ μια ζωή με τις αμυγδαλές ταλαιπωριομουν! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!!!Και εγώ με λαιμό από Από χτες.χωρις να βγαινω από το σπίτι την άρπαξα.κανω γαργάρες με χαμομήλι και μαγειρική σόδα.γιατρος μου.το χα πει παλιά.ειχα πάντα ευαισθησία και πύον στις αμυγδαλές και ήταν η ύστατη λύση για να γλιτώσω το χειρουργείο και Ναι τα κατάφερα.απο τότε καν ω συνέχεια Όταν με ξεκινάει η παραμικρή ενόχληση.δοκιμασε το.

 

Καλημέρα,ευχαριστώ Λουλουκα μου!Μόνο γαργάρες;;;ΝΑ μην το πιω;Σόδα εννοείς μαγειρική;Και πόση σόδα να βάλω;Το.νερό χλιαρό;

Περαστικά κοριτσάκι μου και σε εσένα!

πρίν από 42 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εχει σχεδιακια μπροστα και φοβαμαι οτι θα γίνει χειροτερα. Δεν βαριέσαι και το σομον καλο ειναι! 

@Luckystarsκαι @loyloyπεραστικα σας! Τα εχει η εποχη αυτα. Αληθεια, τωρα που το θυμηθηκα, ο γιατρος μου πρότεινε να κανω το εμβολιο της γριπης. Αυτες τις μερες δηλαδη που ειμαι ακομα εγκυος. Δεν το εχω κανει ποτε και δειλιαζω γιατι αναρωτιέμαι ποσο ακακο να ειναι για το παιδι. Το εχει κανει καμια σας;

Φιλια σε ολες και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν! @Dimitr@17 χρονια πολλα! Πως εισαι;;

Αγάπη καλημέρα,ευχαριστώ πολύ!Δεν το ξέρω καθόλου,στο είπε Τώρα ή το έχετε συζητήσει εξ'αρχής;Έχεις επιλογή να το κάνεις ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα,ευχαριστώ Λουλουκα μου!Μόνο γαργάρες;;;ΝΑ μην το πιω;Σόδα εννοείς μαγειρική;Και πόση σόδα να βάλω;Το.νερό χλιαρό;

Περαστικά κοριτσάκι μου και σε εσένα!

Αγάπη καλημέρα,ευχαριστώ πολύ!Δεν το ξέρω καθόλου,στο είπε Τώρα ή το έχετε συζητήσει εξ'αρχής;Έχεις επιλογή να το κάνεις ή όχι;

Μαγειρική σόδα.φτιαξε μια κούπα χαμομήλι.φυλαξε το στο ψυγείο.οποτε κάνεις πριν θα χλιαραινεις τη ποσότητα που θες ισα ισα να μην είναι παγωμένο.υπολογιζε ένα ποτηράκι με 2 δάχτυλα περίπου Όσο χρειάζεσαι να κάνεις 2 γαργάρες και 1 κουταλάκι σόδα.ανακατευεις και είναι έτοιμο.και εννοείται με τη σόδα δεν το πίνουμε.ειναι το καλύτερο αντισηπτικό. Εδώ φίλη με χειρουργείο σκλήρυνση κατά πλάκας αυτό της έδιναν στο νοσοκομείο για τις πληγές που έκανε στο στόμα.

πρίν από 34 λεπτά , palmoira είπε:

Και εγώ μια ζωή με τις αμυγδαλές ταλαιπωριομουν! 

Αχ σε νιώθω!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Μαγειρική σόδα.φτιαξε μια κούπα χαμομήλι.φυλαξε το στο ψυγείο.οποτε κάνεις πριν θα χλιαραινεις τη ποσότητα που θες ισα ισα να μην είναι παγωμένο.υπολογιζε ένα ποτηράκι με 2 δάχτυλα περίπου Όσο χρειάζεσαι να κάνεις 2 γαργάρες και 1 κουταλάκι σόδα.ανακατευεις και είναι έτοιμο.και εννοείται με τη σόδα δεν το πίνουμε.ειναι το καλύτερο αντισηπτικό. Εδώ φίλη με χειρουργείο σκλήρυνση κατά πλάκας αυτό της έδιναν στο νοσοκομείο για τις πληγές που έκανε στο στόμα.

Αχ σε νιώθω!!!

Ευχαριστώ πολύ....Θα το κάνω βρε Λουλου μου να δω....Αφού έχουν βοηθηθεί τόσο δύσκολα περιστατικά φαντάζομαι θα βοηθήσει και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες. Δυστυχώς δεν έχω καλά νέα για την εγκυμοσύνη μου.Εγινε παλύνδρομη κύηση και σταμάτησε η ανάπτυξη στις έξι εβδομάδες. Ίσως να βιάστηκα να ανακοινώσω αυτήν την εγκυμοσύνη μα ήταν τόσο μεγάλη η χαρά μου και φυσικά κράτησε πολύ λίγο. Αυριο θα πάω για απόξυση.Εύχομαι να είστε όλες καλά και να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά. Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε..!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lousia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες. Δυστυχώς δεν έχω καλά νέα για την εγκυμοσύνη μου.Εγινε παλύνδρομη κύηση και σταμάτησε η ανάπτυξη στις έξι εβδομάδες. Ίσως να βιάστηκα να ανακοινώσω αυτήν την εγκυμοσύνη μα ήταν τόσο μεγάλη η χαρά μου και φυσικά κράτησε πολύ λίγο. Αυριο θα πάω για απόξυση.Εύχομαι να είστε όλες καλά και να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά. Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε..!!!

Ωχου βρε αγάπη.....στενοχωρήθηκα.....Ξέρω τώρα ότι και να σου πουν σου μοιάζει λίγο.....Πάρε τον χρόνο σου σε παρακαλώ και όταν νιώσεις έτοιμη κάνε την προσπάθεια σου....εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου κοριτσάκι μου γλυκό!Σου στέλνω την αγάπη μου και μια ζεστή αγκαλίτσα❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...