Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Angot said:

      εχω κάνει 4 εξωσωματικές και ξεκινούσε τα τεστ από 3η μέρα της εμβρυομεταφορας μέχρι και μετά τη χοριακη 🤣 τρελή θα με ελεγα! ισχύει ότι σας επιτρέπουν μόνο 1 έμβρυο;

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , Giotitsa είπε:

Να σαι καλά βρε αγάπη μου η μπεμπαρα τι λέει σήμερα ;

Καλα κοιμαται στην αγγαλια μου....και δεν μπορω να κανω τπτ απο δουλειες..μονο αποστειρωση εβαλα....χθες την ωρα π σ εστειλα κοιμηθηκε μεχρι της 4μιση τελικα! Εφαγε κ ξαναξαπλωσε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα κοιμαται στην αγγαλια μου....και δεν μπορω να κανω τπτ απο δουλειες..μονο αποστειρωση εβαλα....χθες την ωρα π σ εστειλα κοιμηθηκε μεχρι της 4μιση τελικα! Εφαγε κ ξαναξαπλωσε!

Το πουλάκι μου αστο να κοιμηθεί μάλλον χρειαζεται ύπνο το μικρό μου το σπουργιτακι αφού εβαλες και αποστείρωση καλά είναι χαχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Giotitsa είπε:

Το πουλάκι μου αστο να κοιμηθεί μάλλον χρειαζεται ύπνο το μικρό μου το σπουργιτακι αφού εβαλες και αποστείρωση καλά είναι χαχαχχα

Καλα ειναι οπως το ειπες!! Εγω χρειαζομαι υπνο αυτη μια χαρα ειναι!!! 

Εσυ τι κανεις σημερα;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλα ειναι οπως το ειπες!! Εγω χρειαζομαι υπνο αυτη μια χαρα ειναι!!! 

Εσυ τι κανεις σημερα;;

αν θα μπορεσω να κανω φαγητο και να πλυνω πιατα προς το παρον δεν μπορω εχω αφορητη υπνηλια και δεν με παιρνει και ο υπνος τι εχεις να πεις για ολα αυτα;;;αχαχααχχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Giotitsa είπε:

αν θα μπορεσω να κανω φαγητο και να πλυνω πιατα προς το παρον δεν μπορω εχω αφορητη υπνηλια και δεν με παιρνει και ο υπνος τι εχεις να πεις για ολα αυτα;;;αχαχααχχαχαχα

Δεν ξερω δεν ειχα υπνηλια εγω....κοιμομουν φυσικα πανευκολα μεχρι τον 7ο μετα απο κει ασε δραμα με την κοιλουμπα!!!

Γιατι δεν σε περνει ενω εχεις υπνηλια εχεις υπερενταση;;; ασε τις δουλειες εχεις καιρο να κανεις δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν ποτε....εγω ξερεις τι σκεφτομαι καθε μερα πλενω τα ΙΔΙΑ πιατα τα ιδια ποτηρια τα ιδια κουταλομαχαιροπιρουνα....και φρυττωω....αντε μην τα παρω ολα πλαστικα να τρωμε και δρομο!!! Βαρεθηκα

Χαχαχαχ ο μονολογος της τρεληςςς

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δεν ξερω δεν ειχα υπνηλια εγω....κοιμομουν φυσικα πανευκολα μεχρι τον 7ο μετα απο κει ασε δραμα με την κοιλουμπα!!!

Γιατι δεν σε περνει ενω εχεις υπνηλια εχεις υπερενταση;;; ασε τις δουλειες εχεις καιρο να κανεις δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν ποτε....εγω ξερεις τι σκεφτομαι καθε μερα πλενω τα ΙΔΙΑ πιατα τα ιδια ποτηρια τα ιδια κουταλομαχαιροπιρουνα....και φρυττωω....αντε μην τα παρω ολα πλαστικα να τρωμε και δρομο!!! Βαρεθηκα

Χαχαχαχ ο μονολογος της τρεληςςς

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν εχω καθολου υπερενταση αγαπη απλα εγω γενικα με τον υπνο ειμαστε εχθροι αγαπη μεγαλοι κιολας πλαστικα εεεε ;;; να σου πω οτι θα κανεις την καλυτερη δουλεια εγω τωρα που τα σκεφτομαι εκει μεσα να με περιμενουν εεεε ποπο

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν εχω καθολου υπερενταση αγαπη απλα εγω γενικα με τον υπνο ειμαστε εχθροι αγαπη μεγαλοι κιολας πλαστικα εεεε ;;; να σου πω οτι θα κανεις την καλυτερη δουλεια εγω τωρα που τα σκεφτομαι εκει μεσα να με περιμενουν εεεε ποπο

Εγω μονο σημερα δεν εχω πολλα γτ φαγαμε εξω χθες.... τι κιολας απο τοτε π μενουμε μαζι με τον αντρα μ μονοι μας απο το 2014 εχωωωω πλυνειιιιιι!!! Κοιτα να γινεται φιλοι γιατι μετα την γεννα δεν εχει νανιιι!!!

Αστα να σε περιμενουνε!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω μονο σημερα δεν εχω πολλα γτ φαγαμε εξω χθες.... τι κιολας απο τοτε π μενουμε μαζι με τον αντρα μ μονοι μας απο το 2014 εχωωωω πλυνειιιιιι!!! Κοιτα να γινεται φιλοι γιατι μετα την γεννα δεν εχει νανιιι!!!

Αστα να σε περιμενουνε!!!

μα δεν κλεινουν τα ματια μου εχουνε σπασει τα νευρα χααχχαχαχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

μα δεν κλεινουν τα ματια μου εχουνε σπασει τα νευρα χααχχαχαχαχαχα

Κλειστα με το ζορι μετρα προβατακια σκυλακια γατακια....στην αναγκη μωρακια κ θα σε παρει χαχχα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κλειστα με το ζορι μετρα προβατακια σκυλακια γατακια....στην αναγκη μωρακια κ θα σε παρει χαχχα

μπα δεν πιανει φιλη μου με μενα ολο αυτο ειδικα αν μετρησω μωρακια θα γελαωωω γιατι θα θελω να τα φαω μωλεεεεε ασε σου λεω μωρε και εσυ ασχολεισαι με την περιπτωσαρα τωρα ειμαι φαινομενο εγω : φαινομενο ειμαι εγω και ακομα σε αγαπαω οπαααα αχχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Giotitsa είπε:

μπα δεν πιανει φιλη μου με μενα ολο αυτο ειδικα αν μετρησω μωρακια θα γελαωωω γιατι θα θελω να τα φαω μωλεεεεε ασε σου λεω μωρε και εσυ ασχολεισαι με την περιπτωσαρα τωρα ειμαι φαινομενο εγω : φαινομενο ειμαι εγω και ακομα σε αγαπαω οπαααα αχχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχα Βρε εισαι τρεληηη;;;; 

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...