Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , Cath3rine είπε:

Αχ μπράβο σου!!!! Εγω με το καρότσι εχω παιδευτει.. Μ εχει νευριάσει το θεμα χαχαχαχα αλλα δν το βαζω κατω! 

Πισίνα μπήκα χτες γτ η θαλασσα ηταν πολυ βρώμικη... Εβγαινα κατευθείαν ντουζ εκανα..... Κ μαλιστα ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου οταν μπήκαμε ανανεωνε το νερό.. Τι να πω.. Για καλο θα το πάρω.. Αλλα χτες με τόση ζέστη... Ηταν οαση! 

Το καρότσι αυτο που πηρες κοιτάει κ προς τα εσενα::;; 

Χαχαχα. Αμα το ειδες οτι το ανανεωνε ειναι καλο σημαδι. Γιατι κ γω λιμπιζομαι πισουνουλα ξενοδοχειου εδω Αθηνα να μην τρεχω στις παραλιες, αλλα μαζευει τοσα πολλα παιδακια κ τοσο κοσμο που το φοβαμαι. Παντως μπραβο, να κανεις ενα ντουζακι να ξεπλενεσαι μολις βγαινεις κ απαραιτητως να αλλαζεις μαγιω να μην μενεις με το βρεγμενο λογω μυκητων.

Ναι κοιταει κ προς τα εμενα κ προς τον δρομο. Κ γω παιδευτηκα πολυ να καταληξω, αναποφασιστη, διδυμος παιδακι μου, που να αποφασισω! Κ μου παν ειναι για μεχρι κ 22 κιλα παιδι, τωρα βεβαια αν ειναι μογλης ο μικρος κ το ξεσκισει πολυ πιο πριν, ειναι αλλο θεμα αυτο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παράθεση

 

Καλησπέρα κοριτσιαααα πάλι καθυστερημένα στέλνω αλλά όλη μέρα ασχολουμε με τον μικρό μου και δεν έχω χρόνο να μπω!!! @Katerina_mou καλώς ήρθες στην παρέα μας, κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα έτσι όπως λες εσύ εξωτερικό γιατρό και για οικονομικούς λόγους γέννησα σε νοσοκομείο, συγκεκριμένα στο ιπποκράτειο..το πιο συνηθισμένο λάθος όλων των γυναικών που μένουν πρώτη φορά έγκυες είναι πως νομίζουν ότι μπορούν να κανονίσουν που θα γεννήσουν, αυτό δεν γίνεται εκτός αν είσαι σίγουρα με προγραμματισμένη καισαρική!! Στην πρώτη εγκυμοσυνη μου λοιπόν είχα τον γιατρό μου και πήγα άνοιξα καρτέλα στο Παπαγεωργίου γιατί έλεγα εκεί θέλω να γεννήσω.. Το μικρό μου όμως δε με ρώτησε ποτέ εφημέρευε για να μου σπάσει τότε τα νερά χιχιχιχι!!!!!! Η συμβουλή μου ειναξ ότι ούτε καρτέλα χρειάζεται να τρέξεις να ανοίξεις ούτε οπωσδήποτε να σε παρακολουθεί γιατρός που ξεγενναει εκει, γιατί απλούστατα αν σου σπάσουν τα νερά και κάνεις φυσιολογικο τοκετο, ακόμη και στο Παπαγεωργίου να τύχεις, μπορει να μην έχει βάρδια ο γιατρός σου!!! Εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη έχω γιατρό που δουλεύει στο Παπαγεωργίου, πάω στο εξωτερικό ιατρείο του οπότε το χρειάζομαι, έχω και τα ραντεβού στο νοσοκομείο κανονικά, αλλά θα κάνω προγραμματισμένη καισαρική επειδή έχω δίδυμα... Ο γιατρός μου ξεκαθάρισε ότι αν τον θέλω μπορεί να έρθει να με δει αλλά όχι να κάνει το χειρουργείο αν δεν έχει βάρδια, ίσως έτσι λειτουργούν πλέον τι να σου πω... Ελπίζω να σε βοήθησα.. Συμβουλή μου ειναι να συνεχίσεις να πηγαίνεις στον γιατρό σου κανονικά και όταν με το καλό έρθει η ώρα να γεννηθεί το μωράκι σου, πας σε όποιο από τα δύο εφημέρευει, μη φοβάσαι το ιπποκράτειο.... Απλά να θυμηθείς να έχεις όλο το ιστορικο μαζί σου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Αμα το ειδες οτι το ανανεωνε ειναι καλο σημαδι. Γιατι κ γω λιμπιζομαι πισουνουλα ξενοδοχειου εδω Αθηνα να μην τρεχω στις παραλιες, αλλα μαζευει τοσα πολλα παιδακια κ τοσο κοσμο που το φοβαμαι. Παντως μπραβο, να κανεις ενα ντουζακι να ξεπλενεσαι μολις βγαινεις κ απαραιτητως να αλλαζεις μαγιω να μην μενεις με το βρεγμενο λογω μυκητων.

Ναι κοιταει κ προς τα εμενα κ προς τον δρομο. Κ γω παιδευτηκα πολυ να καταληξω, αναποφασιστη, διδυμος παιδακι μου, που να αποφασισω! Κ μου παν ειναι για μεχρι κ 22 κιλα παιδι, τωρα βεβαια αν ειναι μογλης ο μικρος κ το ξεσκισει πολυ πιο πριν, ειναι αλλο θεμα αυτο. 

Σε νιωθω... Εγω να δεις ποσο αμαποφασιστη ως ζυγός.. Χαχααχ θα γεννηθεί κ ακομα θα ψάχνω το τέλειο!!! Σαν να με βλέπω!! 

πρίν από 41 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα πάλι καθυστερημένα στέλνω αλλά όλη μέρα ασχολουμε με τον μικρό μου και δεν έχω χρόνο να μπω!!! @Katerina_mou καλώς ήρθες στην παρέα μας, κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα έτσι όπως λες εσύ εξωτερικό γιατρό και για οικονομικούς λόγους γέννησα σε νοσοκομείο, συγκεκριμένα στο ιπποκράτειο..το πιο συνηθισμένο λάθος όλων των γυναικών που μένουν πρώτη φορά έγκυες είναι πως νομίζουν ότι μπορούν να κανονίσουν που θα γεννήσουν, αυτό δεν γίνεται εκτός αν είσαι σίγουρα με προγραμματισμένη καισαρική!! Στην πρώτη εγκυμοσυνη μου λοιπόν είχα τον γιατρό μου και πήγα άνοιξα καρτέλα στο Παπαγεωργίου γιατί έλεγα εκεί θέλω να γεννήσω.. Το μικρό μου όμως δε με ρώτησε ποτέ εφημέρευε για να μου σπάσει τότε τα νερά χιχιχιχι!!!!!! Η συμβουλή μου ειναξ ότι ούτε καρτέλα χρειάζεται να τρέξεις να ανοίξεις ούτε οπωσδήποτε να σε παρακολουθεί γιατρός που ξεγενναει εκει, γιατί απλούστατα αν σου σπάσουν τα νερά και κάνεις φυσιολογικο τοκετο, ακόμη και στο Παπαγεωργίου να τύχεις, μπορει να μην έχει βάρδια ο γιατρός σου!!! Εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη έχω γιατρό που δουλεύει στο Παπαγεωργίου, πάω στο εξωτερικό ιατρείο του οπότε το χρειάζομαι, έχω και τα ραντεβού στο νοσοκομείο κανονικά, αλλά θα κάνω προγραμματισμένη καισαρική επειδή έχω δίδυμα... Ο γιατρός μου ξεκαθάρισε ότι αν τον θέλω μπορεί να έρθει να με δει αλλά όχι να κάνει το χειρουργείο αν δεν έχει βάρδια, ίσως έτσι λειτουργούν πλέον τι να σου πω... Ελπίζω να σε βοήθησα.. Συμβουλή μου ειναι να συνεχίσεις να πηγαίνεις στον γιατρό σου κανονικά και όταν με το καλό έρθει η ώρα να γεννηθεί το μωράκι σου, πας σε όποιο από τα δύο εφημέρευει, μη φοβάσαι το ιπποκράτειο.... Απλά να θυμηθείς να έχεις όλο το ιστορικο μαζί σου!!! 

Χμμμ εγω μαλλον με καισαρική θα μαι οποτε πιστεύω θα ναι αυτουνού η ομαδα...! Εσύ, ποιον είχες στο Παπαγεωργίου; εχεις καλες εντυπώσεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

Σε νιωθω... Εγω να δεις ποσο αμαποφασιστη ως ζυγός.. Χαχααχ θα γεννηθεί κ ακομα θα ψάχνω το τέλειο!!! Σαν να με βλέπω!! 

Χμμμ εγω μαλλον με καισαρική θα μαι οποτε πιστεύω θα ναι αυτουνού η ομαδα...! Εσύ, ποιον είχες στο Παπαγεωργίου; εχεις καλες εντυπώσεις; 

Μπορώ να κατονομασω η να σου στείλω μνμ?? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Anastasia_paris είπε:

Καλησπέρα κοριτσιαααα πάλι καθυστερημένα στέλνω αλλά όλη μέρα ασχολουμε με τον μικρό μου και δεν έχω χρόνο να μπω!!! @Katerina_mou καλώς ήρθες στην παρέα μας, κι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα έτσι όπως λες εσύ εξωτερικό γιατρό και για οικονομικούς λόγους γέννησα σε νοσοκομείο, συγκεκριμένα στο ιπποκράτειο..το πιο συνηθισμένο λάθος όλων των γυναικών που μένουν πρώτη φορά έγκυες είναι πως νομίζουν ότι μπορούν να κανονίσουν που θα γεννήσουν, αυτό δεν γίνεται εκτός αν είσαι σίγουρα με προγραμματισμένη καισαρική!! Στην πρώτη εγκυμοσυνη μου λοιπόν είχα τον γιατρό μου και πήγα άνοιξα καρτέλα στο Παπαγεωργίου γιατί έλεγα εκεί θέλω να γεννήσω.. Το μικρό μου όμως δε με ρώτησε ποτέ εφημέρευε για να μου σπάσει τότε τα νερά χιχιχιχι!!!!!! Η συμβουλή μου ειναξ ότι ούτε καρτέλα χρειάζεται να τρέξεις να ανοίξεις ούτε οπωσδήποτε να σε παρακολουθεί γιατρός που ξεγενναει εκει, γιατί απλούστατα αν σου σπάσουν τα νερά και κάνεις φυσιολογικο τοκετο, ακόμη και στο Παπαγεωργίου να τύχεις, μπορει να μην έχει βάρδια ο γιατρός σου!!! Εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη έχω γιατρό που δουλεύει στο Παπαγεωργίου, πάω στο εξωτερικό ιατρείο του οπότε το χρειάζομαι, έχω και τα ραντεβού στο νοσοκομείο κανονικά, αλλά θα κάνω προγραμματισμένη καισαρική επειδή έχω δίδυμα... Ο γιατρός μου ξεκαθάρισε ότι αν τον θέλω μπορεί να έρθει να με δει αλλά όχι να κάνει το χειρουργείο αν δεν έχει βάρδια, ίσως έτσι λειτουργούν πλέον τι να σου πω... Ελπίζω να σε βοήθησα.. Συμβουλή μου ειναι να συνεχίσεις να πηγαίνεις στον γιατρό σου κανονικά και όταν με το καλό έρθει η ώρα να γεννηθεί το μωράκι σου, πας σε όποιο από τα δύο εφημέρευει, μη φοβάσαι το ιπποκράτειο.... Απλά να θυμηθείς να έχεις όλο το ιστορικο μαζί σου!

@anastasia_paris σ ευχαριστώ πολύ για την πληρεστατη απάντηση αρχικά.το κακο με μένα είναι πως είμαι από επαρχία κ όχι από Θεσσαλονίκη. Σε συζητήσεις που έκανα αναζητώντας να βρω λύση στο πρόβλημα μου οι περισσότερες γυναίκες μου είπαν το ίδιο ότι είχαν γιατρό που τους παρακολουθούσε κανονικά στο εξωτερικό ιατρείο και όταν ήρθε η ώρα του τοκετού απλά τον ενημερωσαν και πήγε να τις ξεγεννησει ειχε δεν είχε  εφημερία ο ίδιος δεδομένου οτι θα έπαιρνε βέβαια την αμοιβή του κανονικά . 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!! @loyloy Όπως ακριβώς μου τα είπες έτσι μου τα είπε και ο γιατρός! Δεν είναι κάτι πολύ σοβαρό λόγω του ότι δεν υπάρχει οικογενειακό ιστορικό! Γενικά λίγο προσοχή σε γλυκά ψωμια και μακαρόνια! Και να πάω σε ενδοκρινολογο για περισσότερες οδηγίες (πρόγραμμα διατροφής, μηχανάκι για μέτρηση και τα λοιπά) το είχα παρακάνει και εγώ ή αληθεια είναι όλο γλυκά ήθελα πρωί βράδυ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Karpouzaki35 είπε:

Καλημέραααα!! @loyloy Όπως ακριβώς μου τα είπες έτσι μου τα είπε και ο γιατρός! Δεν είναι κάτι πολύ σοβαρό λόγω του ότι δεν υπάρχει οικογενειακό ιστορικό! Γενικά λίγο προσοχή σε γλυκά ψωμια και μακαρόνια! Και να πάω σε ενδοκρινολογο για περισσότερες οδηγίες (πρόγραμμα διατροφής, μηχανάκι για μέτρηση και τα λοιπά) το είχα παρακάνει και εγώ ή αληθεια είναι όλο γλυκά ήθελα πρωί βράδυ! 

Πάλεψε το με τη διατροφή και θα σημειώνεις κάθε φορά που παίρνεις μέτρηση το αποτελεσμα και τι έφαγες πριν.θα δεις ότι δεν θα σου ανεβάζουν το ζάχαρο όλες οι τροφές και κάποιες θα στο πάνε στα ύψη.μετα με τις μετρήσεις σου θα δεις και από μόνη σου αλλαγές που θα κάνεις στη διατροφή τι μπορείς να φας και τι όχι.και σίγουρα μπορείς να τρως 0% παγωτό.εγκυμονουσα η αδερφή μου τα πέρασα αυτά και όλα καλα πήγαν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

@Katerina_mouκαλώς ήρθες στην ομάδουλα μας!Με το καλό το νινακι σου,μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι! 

Εγω την Δευτέρα έχω γιατρό για τον μηνιαίο υπέρηχο,θα δω την μπουμπου μου!Κοριτσια η κοιλια αν και δεν έχει μεγαλώσει πολύ για 6μηνων,άρχισε και κάνει κύματακια,το ψαράκι μου το Νοιώθω πολύ έντονα!Δινει το παρών συνεχως Χαχα!

Λετε για το ζάχαρο Ε;Κι εμένα τώρα που θα πάω θα μου γράψει την εξεταση της γλυκόζης.Ειναι λίγο αηδιαστική η αλήθεια είναι,αλλά τι να κάνουμε που πρέπει να γίνει!Στην πρώτη μου δεν είχα καθόλου ζάχαρο,για να δούμε τώρα,γτ τρώω κι εγώ τρώω  πολλά γλυκά!

Κατα τα αλλά εδώ στο σπίτι με την μεγάλη ψιλό διαβάζουμε και προετοιμαζόμαστε για το δημοτικό!Οσο σκέφτομαι τα διαβάσματα μαζί με το μπεμπε,με πιάνει τρέλα!Χαχαχαχα!Μου λέει η μεγάλη μου θα είμαι πρώτη μαθήτρια για να κάνω περήφανη την Μπέμπα μας!Χαχαχαχα!Λιωνω η μάνα!:wub:

 

  • Μου αρέσει 1

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια!

@Katerina_mouκαλώς ήρθες στην ομάδουλα μας!Με το καλό το νινακι σου,μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι! 

Εγω την Δευτέρα έχω γιατρό για τον μηνιαίο υπέρηχο,θα δω την μπουμπου μου!Κοριτσια η κοιλια αν και δεν έχει μεγαλώσει πολύ για 6μηνων,άρχισε και κάνει κύματακια,το ψαράκι μου το Νοιώθω πολύ έντονα!Δινει το παρών συνεχως Χαχα!

Λετε για το ζάχαρο Ε;Κι εμένα τώρα που θα πάω θα μου γράψει την εξεταση της γλυκόζης.Ειναι λίγο αηδιαστική η αλήθεια είναι,αλλά τι να κάνουμε που πρέπει να γίνει!Στην πρώτη μου δεν είχα καθόλου ζάχαρο,για να δούμε τώρα,γτ τρώω κι εγώ τρώω  πολλά γλυκά!

Κατα τα αλλά εδώ στο σπίτι με την μεγάλη ψιλό διαβάζουμε και προετοιμαζόμαστε για το δημοτικό!Οσο σκέφτομαι τα διαβάσματα μαζί με το μπεμπε,με πιάνει τρέλα!Χαχαχαχα!Μου λέει η μεγάλη μου θα είμαι πρώτη μαθήτρια για να κάνω περήφανη την Μπέμπα μας!Χαχαχαχα!Λιωνω η μάνα!:wub:

 

Αχ μωρε το ζουζουνι. Ανυπομονεί μωρέ για την Αδερφουλα της.Παντως πιστεύω δεν θα σε δυσκολέψει το διάβασμα Αφού από μόνη της θέλει να είναι η πρώτη μαθήτρια,  τότε θα διαβάζει και δεν θα έχετε γκρίνιες.μια χαρά πιστεύω θα τα καταφέρετε.

Εγώ κυματακια δεν έχω παρατηρήσει ακόμα.μονο ότι στις κλωτσιές του πετάγεται η κοιλιά σε εκείνο το σημείο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια μου.. Να καλωσορίσω κ εγω τις καινούριες μας...! Αντε να κάνουμε κ αυτό με την γλυκόζη.. Με αγχώνει... 

Εγω νιώθω οτι κουνιέται μεσα το παλικάρι μου! !κλωτσιές τπτ ακομα η ισως εγω δεν δίνω σημασία.. Τι να πω  ..γενικα νομίζω αμα δεν βγει το μωρό να το δω να το αγκαλιάσω ακομα δεν πιστεύω τπτ αχααχααχχαχαχααχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.. Να καλωσορίσω κ εγω τις καινούριες μας...! Αντε να κάνουμε κ αυτό με την γλυκόζη.. Με αγχώνει... 

Εγω νιώθω οτι κουνιέται μεσα το παλικάρι μου! !κλωτσιές τπτ ακομα η ισως εγω δεν δίνω σημασία.. Τι να πω  ..γενικα νομίζω αμα δεν βγει το μωρό να το δω να το αγκαλιάσω ακομα δεν πιστεύω τπτ αχααχααχχαχαχααχαχα 

Εγώ τον καταλαβαίνω καιρό τώρα.ολοιι μου έλεγαν ότι είναι το έντερο μου αλλά Όχι ήταν ο μπέμπης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ τον καταλαβαίνω καιρό τώρα.ολοιι μου έλεγαν ότι είναι το έντερο μου αλλά Όχι ήταν ο μπέμπης.

Καταλαβαίνω την κινηση μεσα.. Αλλα οχι κλωτσιές! Κατι, είναι κ αυτο.. Η είναι πολυ ησυχος η εγω αναίσθητη χαχααχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες!Εχω ανχωθει πολυ σημερα γιατι δεν εχω ακουσει τη μπεμπα απο εχθες στις 11 το βραδυ  ενω το συνιθισμενο μ ειναι να κλωτσαει πιο εντονα το βραδυ 11-1 κ το πρωι με το που ξυπνησω.Βεβαια τωρα σχολασα απ τη δουλεια οπου στεκομαι ορθια κ ποτε δε τη νιωθω.Εχει συμβει σε καμια κοπελα να μην ακουσει το μωρο μια ολοκληρη μερα???!Τωρα ξαπλωσα κ εχω επικεντρωθει μηπως κ νιωσω κατι..πφφφ...


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitra K είπε:

Καλησπερα σε ολες!Εχω ανχωθει πολυ σημερα γιατι δεν εχω ακουσει τη μπεμπα απο εχθες στις 11 το βραδυ  ενω το συνιθισμενο μ ειναι να κλωτσαει πιο εντονα το βραδυ 11-1 κ το πρωι με το που ξυπνησω.Βεβαια τωρα σχολασα απ τη δουλεια οπου στεκομαι ορθια κ ποτε δε τη νιωθω.Εχει συμβει σε καμια κοπελα να μην ακουσει το μωρο μια ολοκληρη μερα???!Τωρα ξαπλωσα κ εχω επικεντρωθει μηπως κ νιωσω κατι..πφφφ...

Εχει συμβει σε μενα!!! Κ γω ειχα αγχωθει αλλα ειπα στον εαυτο μου να ηρεμησει κ να χαλαρωσει. Κ οχι μονο μια φορα. 3 φορες μεχρι τωρα εχει περασει κ ολοκληρη μερα χωρις να τον νιωθω. Απλα επειδη ειναι νωρις αυτο ειναι συνηθισμενο για μας στη βδομαδα που ειμαστε. Οποτε μην αγχωνεσαι. Θα χει βρει βολικο σημειο κ μπορει να κουνιεται αλλα προς αντιθετη μερια να μην κλωτσαει δλδ την κοιλια αλλα καπου εσωτερικα κ εσυ να μην το νιωθεις τοσο εντονα. Εγω μαλιστα ειχα φαει κ σοκολατα κ παλι τπτ. Αρχισα κ κουνιομουν κ εκανα κατι σαν χουλα χουπ να φανταστεις, μπας κ τον κουνησω κ ξυπνησει. Κανε υπομονη και πηγαινε κ ξαπλωσε. Ξαπλωμενη θα το καταλαβεις καλυτερα. Ακουμπα τα χερια στην κοιλιτσα σου κ πιστευω θα τον νιωσεις. Ολα καλα θα ειναι.

πρίν από 23 λεπτά , Dimitra K είπε:

Καλησπερα σε ολες!Εχω ανχωθει πολυ σημερα γιατι δεν εχω ακουσει τη μπεμπα απο εχθες στις 11 το βραδυ  ενω το συνιθισμενο μ ειναι να κλωτσαει πιο εντονα το βραδυ 11-1 κ το πρωι με το που ξυπνησω.Βεβαια τωρα σχολασα απ τη δουλεια οπου στεκομαι ορθια κ ποτε δε τη νιωθω.Εχει συμβει σε καμια κοπελα να μην ακουσει το μωρο μια ολοκληρη μερα???!Τωρα ξαπλωσα κ εχω επικεντρωθει μηπως κ νιωσω κατι..πφφφ...

Α καλα μιλαμε με εχει χτυπησει η ζεστη κατακουτελα. Χαχα. Τωρα ειδα οτι εχεις ξαπλωσει ηδη. Μην αγχωνεσαι παντως. Ειμαι σιγουρη πως μεσα στη μερα θα το νιωσεις. Αν ωστοσο δεν μπορεις να ηρεμησεις παρε τον γιατρου σου μηπως σε ηρεμησει αυτος κ ξερει κανενα κολπο. Δοκιμασε παντως σοκολατιτσα η κατι γλυκο μηπως αντιδρασει σε σενα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...