Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, kathyv25 είπε:

Η θάλασσα είναι τέλεια... Εγώ είμαι τυχερή την έχω δίπλα μου ας μην μιλάω καθόλου! Χτες είχε ρεπό ο άντρας μου και πήγαμε θαλασσα είχαμε πάρει καφεδακι και κράτησε εκείνος τον μικρό και βούτηξα. Καλά ήταν φοβερή! Δεν ήταν κρύα είχε πάρα πολύ ζέστη χτες! 

Θα μπορείς να πας απόγευμα κούκλα μου μην στεναχωριέσαι! Αν πιάσουν οι καλές οι ζεστές 6.30 με 7 θα είναι τέλεια! 

 

Τυχερουλαααα

Just now, Nicol_ είπε:

Και για μπανιο δεν θα μπορούμε να παμε αφου δεν επιτρέπεται καθολου ο ήλιος. .και αν πρέπει να είσαι εκει μεχρι τις 11 το πολύ ποτε να προλαβεις..αστα πικρα

Ναι ρε γαμωτο. Αλλα ενταξει μωρε στη σκια θα μαστε. Δηλαδη και 5 να παμε το απογευμα πιστευω δεν θα υπαρχει θεμα. Αφου θα ναι κατω απο την ομπρελα. Καπελακι οταν ειναι να μπουμε στη θαλασσα και μαγιο αυτο των σερφερ, το ολοσωμο!! Οποτε κομπλε πιστευω! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Η θάλασσα είναι τέλεια... Εγώ είμαι τυχερή την έχω δίπλα μου ας μην μιλάω καθόλου! Χτες είχε ρεπό ο άντρας μου και πήγαμε θαλασσα είχαμε πάρει καφεδακι και κράτησε εκείνος τον μικρό και βούτηξα. Καλά ήταν φοβερή! Δεν ήταν κρύα είχε πάρα πολύ ζέστη χτες! 

Θα μπορείς να πας απόγευμα κούκλα μου μην στεναχωριέσαι! Αν πιάσουν οι καλές οι ζεστές 6.30 με 7 θα είναι τέλεια! 

 

Τυχερουλα!!μπράβο να κανεις κ για εμας βουτιές! 

Πάντως kathy ηθελα κ αλλη φορα να στο πω, εχεις πολυ ομορφο τροπο που μιλας. Εισαι πολυ γλυκιά κοπελα :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω. Πως θα δροσιζετε τα μωρακια σας στο σπιτι τα βραδια τωρα το καλοκαιρι? Και αν θα τα δροσιζετε. Γιατι δεν ξερω τι θα κανω. Αθηνα πιανει καυσωνες και θα σκαει ο μικρος. Κλιματιστικο εχουμε μονο στο σαλονι κ δεν φτανει μεχρι τα δωματια. Στο δωματιο του μικρου να του αφηνω ανοιχτα τα παραθυρα δεν παιζει γιατι μενουμε πανω σε αυτοκινητοδρομο και οπως καταλαβαινετε στο ελλαδισταν αν δεν κορναρεις οποτε σου καπνισει, αν δεν εχεις ενισχυμενη εξατμιση στη μηχανη σου ή αν δεν ακους τερμαα οικονομοπουλο γιατι για καποιον λογο γιναν ολα, τοτε κατι δεν παει καλα. Εσεις εχετε κλιματιστικο στα δωματια τους? Δεν ξερω κιολας. Κανει?? Ή κανεναν ανεμιστηρα μικρο? Ή τιποτα? 

Εγώ λέω να της βάλω ανεμιστήρα να χτυπάει σε κάποιον τοίχο και να πάρουμε και ένα κλιματιστικό για το σαλόνι.παραθυρα το βράδυ φοβάμαι να αφήσω ανοιχτά ήμαστε λίγο ερημικά.στήν φρουτοκρεμα και εμένα δεν ανοίγει ακόμα το στόμα παρόλο που τρώμε σχεδόν βδομάδα.τις περισσότερες φορές σπρώχνει με την γλώσσα η το ρουφάει από το κουτάλι.έχει πολύ πλάκα!!Την πρώτη μέρα ειδικά την μισή την έφαγε η μπλούζα!!

Just now, kathyv25 είπε:

Η θάλασσα είναι τέλεια... Εγώ είμαι τυχερή την έχω δίπλα μου ας μην μιλάω καθόλου! Χτες είχε ρεπό ο άντρας μου και πήγαμε θαλασσα είχαμε πάρει καφεδακι και κράτησε εκείνος τον μικρό και βούτηξα. Καλά ήταν φοβερή! Δεν ήταν κρύα είχε πάρα πολύ ζέστη χτες! 

Θα μπορείς να πας απόγευμα κούκλα μου μην στεναχωριέσαι! Αν πιάσουν οι καλές οι ζεστές 6.30 με 7 θα είναι τέλεια! 

 

Καλε τι σημαινει μπανιο στην θάλασσα;εχει ακομα το ιδιο χρωμα;εχω να δω θάλασσα απο πρόπερσι και μου λειπει πολυ αλλα φετος πιστευω θα του δωσω να καταλάβει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω μια απορια μου;τι ρούχα τους φοράτε λίγα τον υπνο και με τι τα σκεπάζετε;Μέχρι τώρα φορουσαμε κοντομάνικο κορμάκι,μπλούζα μακριμανικη και παντελόνι και σκεπαζομασταν με φλις κουβέρτα αλλά 2-3μερες είναι ιδρωμένη και την αφησα μόνο με το κοντομάνικο, φοβάμαι όμως μήπως είναι,νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Να ρωτησω και εγω μια απορια μου;τι ρούχα τους φοράτε λίγα τον υπνο και με τι τα σκεπάζετε;Μέχρι τώρα φορουσαμε κοντομάνικο κορμάκι,μπλούζα μακριμανικη και παντελόνι και σκεπαζομασταν με φλις κουβέρτα αλλά 2-3μερες είναι ιδρωμένη και την αφησα μόνο με το κοντομάνικο, φοβάμαι όμως μήπως είναι,νωρίς.

Εγω κοριτσι μου πλεον μακρυμανικο κορμακι και παντελονακι. Κουβερτα κ γω φλις εβαζα αλλα λεω απο αυριο να του βαζω μια πικε γιατι εχει ζεστη.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Εγω κοριτσι μου πλεον μακρυμανικο κορμακι και παντελονακι. Κουβερτα κ γω φλις εβαζα αλλα λεω απο αυριο να του βαζω μια πικε γιατι εχει ζεστη.

Δυστυχώς τα μακριμανικα δεν μας κάνουν πλέον και ο καιρός δεν λέει να φτιάξει,μία έτσι μια αλλιώς.λες να πάω να της πάρω 2_3μακριμανικα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Δυστυχώς τα μακριμανικα δεν μας κάνουν πλέον και ο καιρός δεν λέει να φτιάξει,μία έτσι μια αλλιώς.λες να πάω να της πάρω 2_3μακριμανικα;

Επειδη ουτε κ σε μας κανουν να σου πω την αληθεια, αυτο που κανω ειναι να μην τα κουμπωνω απο κατω. Κααποιες φορες βεβαια ανεβαινουν, αλλα κουτσα στραβα τα καταφερνουμε. Δοκιμασα κ χωρις κορμακι καθολου, μονο με μπλουζα, αλλα σηκωνοταν τελειως η μπλουζα γιατι στριφογυρναει σαν σβουρα στο κρεβατι. 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Επειδη ουτε κ σε μας κανουν να σου πω την αληθεια, αυτο που κανω ειναι να μην τα κουμπωνω απο κατω. Κααποιες φορες βεβαια ανεβαινουν, αλλα κουτσα στραβα τα καταφερνουμε. Δοκιμασα κ χωρις κορμακι καθολου, μονο με μπλουζα, αλλα σηκωνοταν τελειως η μπλουζα γιατι στριφογυρναει σαν σβουρα στο κρεβατι. 

Αα ωραια Θα το δοκιμάσω αυτό το κόλπο να δω μήπως πετύχει και σε εμας!!ποτε λες να του βάλεις κοντομάνικο;και την ημέρα μακρυμανικο φορατε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Αα ωραια Θα το δοκιμάσω αυτό το κόλπο να δω μήπως πετύχει και σε εμας!!ποτε λες να του βάλεις κοντομάνικο;και την ημέρα μακρυμανικο φορατε;

Νομιζω πως αρχες του αλλου μηνα θα φοραμε κοντομανικο. Ηδη εχουν πιασει ζεστες!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμείς εδω κ λιγες μερες με κοντομανικο κοιμόμαστε γιατι το σπιτι μας εχει ζεστη.Πιστευω αν κρυωνε θα ξυπνούσε αλλα κοιμαται μια χαρα.Νομίζω αν του.βαλω μακρύ θα σκάσει ο καημένος. Ο Παπαβεντσης παντως γραφει να τα ντυνουμε οπως εμας κ να μην υπερβαλουμε γιατί απο τη ζεστη υποφέρουν. Και εγω εχω ενα άγχος αν κρυώσει αλλα πλεον δεν νομίζω 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσαρες!!!

Σημερα καναμε ρεκορ. Ξυπνησαμε 6 φορες το βραδυ. Και το καλυτερο?? Ξυπνουσε επειδη μεσα στον υπνο του στριφογυριζε μεχρι που γυριζε μπρουμυτα και μετα δεν μπορουσε να ξαναγυρισει ανασκελα. Και καθοταν μπρουμυτα και εκλαιγε την μοιρα που τον βρηκε χωρις να μπορει να κουνηθει. Μα τοσο κουτορνιθι?? :?

  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Σημερα καναμε ρεκορ. Ξυπνησαμε 6 φορες το βραδυ. Και το καλυτερο?? Ξυπνουσε επειδη μεσα στον υπνο του στριφογυριζε μεχρι που γυριζε μπρουμυτα και μετα δεν μπορουσε να ξαναγυρισει ανασκελα. Και καθοταν μπρουμυτα και εκλαιγε την μοιρα που τον βρηκε χωρις να μπορει να κουνηθει. Μα τοσο κουτορνιθι?? :?

Χαχαχαχχαχαχαχχα ρε κουρασμενη φιλεναδα τα λες τοσο ωραια.....εμενα το κανει στο ξυπνιο της αυτο! Εμεις μια φορα ξυπνησε 4μιση η ωρα ειχε να ξυπνησει βραδυ 15μερες κοιμηθηκε 23:15 ξυπνησε 4μιση εφαγε και ξανακοιμηθηκε αμεσως σηκωθηκαμε 8μιση εφαγε φρουτοκρεμα και σε λιγο νανακια την βλεπω τριβει ματια κ χασμουριεται......τι τζαναμπετης ειναι αυτος ωρεεε!!!

Μας ειπε η παιδιατρος την δευτερα π πηγαμε οτι θα βγαλει δοντι κατω σε 3-4εβδομαδες το πολυ τα βλεπει φουλ πρησμενα μ ειπε να κανουμε υπομονη!

Καλημερα κοριτσαρες αντε να γινουν οι εκλογες γιατι μας επρηξαν αυτα τα προεκλογικα μενουμε κοντα σε πλατεια π γινονται συγκεντρωσεις κ δεν μπορουμε να κλεισουμε ματι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχχαχαχαχχα ρε κουρασμενη φιλεναδα τα λες τοσο ωραια.....εμενα το κανει στο ξυπνιο της αυτο! Εμεις μια φορα ξυπνησε 4μιση η ωρα ειχε να ξυπνησει βραδυ 15μερες κοιμηθηκε 23:15 ξυπνησε 4μιση εφαγε και ξανακοιμηθηκε αμεσως σηκωθηκαμε 8μιση εφαγε φρουτοκρεμα και σε λιγο νανακια την βλεπω τριβει ματια κ χασμουριεται......τι τζαναμπετης ειναι αυτος ωρεεε!!!

Μας ειπε η παιδιατρος την δευτερα π πηγαμε οτι θα βγαλει δοντι κατω σε 3-4εβδομαδες το πολυ τα βλεπει φουλ πρησμενα μ ειπε να κανουμε υπομονη!

Καλημερα κοριτσαρες αντε να γινουν οι εκλογες γιατι μας επρηξαν αυτα τα προεκλογικα μενουμε κοντα σε πλατεια π γινονται συγκεντρωσεις κ δεν μπορουμε να κλεισουμε ματι!

Ωωωω βγαζετε δοντακι ??? Εμενα αν και φαινεται να ποναει και δαγκωνει με μανια, δεν τα βλεπω πρησμενα. Δεν ξερω κιολας. Αχ ασε με τα προεκλογικα. Μας εχουν τρελανει. Μονο η γιαγια μου δεν εχει κατεβει υποψηφια φετος. Ελεος. 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ωωωω βγαζετε δοντακι ??? Εμενα αν και φαινεται να ποναει και δαγκωνει με μανια, δεν τα βλεπω πρησμενα. Δεν ξερω κιολας. Αχ ασε με τα προεκλογικα. Μας εχουν τρελανει. Μονο η γιαγια μου δεν εχει κατεβει υποψηφια φετος. Ελεος. 

Εννοειται οτι τρωει με μανια οτι βρει ακομα κ το κουταλι που την ταιζω δαγκωνει αν την αφησω σιγουρα θα μασουλησει ολα τα επιπλα! Αντε να βγει να γινει η αρχη! Η αλοιφη π πηραμε δεν κανει τπτ μαλλον αλκοολικη θα γινει απο το ουζο παρα θα την περασει ο πονος!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Σημερα καναμε ρεκορ. Ξυπνησαμε 6 φορες το βραδυ. Και το καλυτερο?? Ξυπνουσε επειδη μεσα στον υπνο του στριφογυριζε μεχρι που γυριζε μπρουμυτα και μετα δεν μπορουσε να ξαναγυρισει ανασκελα. Και καθοταν μπρουμυτα και εκλαιγε την μοιρα που τον βρηκε χωρις να μπορει να κουνηθει. Μα τοσο κουτορνιθι?? :?

Χαχαχαχα ρε φιλη πολυ γέλασα οπως τα γραφεις!  Τι τραβας ρε αγαπη με το αλανι σου? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...