Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Σημερα καναμε ρεκορ. Ξυπνησαμε 6 φορες το βραδυ. Και το καλυτερο?? Ξυπνουσε επειδη μεσα στον υπνο του στριφογυριζε μεχρι που γυριζε μπρουμυτα και μετα δεν μπορουσε να ξαναγυρισει ανασκελα. Και καθοταν μπρουμυτα και εκλαιγε την μοιρα που τον βρηκε χωρις να μπορει να κουνηθει. Μα τοσο κουτορνιθι?? :?

Γελαω πολυ καθε φορα με αυτα που γραφεις.. νομιζω ολες μας.. εισαι μια ευχαριστη νοτα στη μερα μας!!!  Αχ αχ τι τραβας και εσυ με το μικρουλι σου!!! Σε χορευει στο ταψι κανονικα!!! Και εμενα εχει κατι βραδια μου κανει κατι τσαλιμια η μικρη.. με το που την αφησω κλαμα κακο με λυγμους... την παιρνω κοιμαται στο λεπτο.. την αφηνω παλι τα ιδια!!! Αγκαλιες θελει 7μιση κιλα ανθρωπος.. και μενα η μεση μου με εχει πεθανει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina-90 είπε:

Γελαω πολυ καθε φορα με αυτα που γραφεις.. νομιζω ολες μας.. εισαι μια ευχαριστη νοτα στη μερα μας!!!  Αχ αχ τι τραβας και εσυ με το μικρουλι σου!!! Σε χορευει στο ταψι κανονικα!!! Και εμενα εχει κατι βραδια μου κανει κατι τσαλιμια η μικρη.. με το που την αφησω κλαμα κακο με λυγμους... την παιρνω κοιμαται στο λεπτο.. την αφηνω παλι τα ιδια!!! Αγκαλιες θελει 7μιση κιλα ανθρωπος.. και μενα η μεση μου με εχει πεθανει

Χαχαχα αστα. Νομιζω οτι ολες μας θελουμε ενα ρεκτιφιε. 7 κιλα δεν εχω σηκωσει ουτε στο γυμναστηριο οταν πηγαινα. 5 κιλα και μου φαινοντουσαν ασηκωτα. Πως φαινεται ο fit ανθρωπος χαχαχα

Just now, Nicol_ είπε:

Χαχαχαχα ρε φιλη πολυ γέλασα οπως τα γραφεις!  Τι τραβας ρε αγαπη με το αλανι σου? 

Αχ ρε κοριτσια, για γελια κ για κλαματα μαζι ειναι η κατασταση. Μα ειναι δυνατον να τον ακουω να κλαιει και να τον βλεπω απο το μονιτορ της ενδοεπικοινωνιας να ειναι μπρουμυτα κ να κλαιει εκει ακουνητος? Και υστερα σου λενε τα μωρα εχουν εμφυτο το ενστικτο της επιβιωσης. Ποια επιβιωση. Εμ γυρναει μονος του εμ δεν δουλευει και το ενστικτο του να ξαναγυρισει. Να σηκωνομαι για ταισμα, να σηκωνομαι για αγκαλια και τωρα εχουμε νεο κολπο. Να σηκωνομαι για να τον γυρναω ανασκελα. Κανενα ελεος δηλαδη 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Χαχαχα αστα. Νομιζω οτι ολες μας θελουμε ενα ρεκτιφιε. 7 κιλα δεν εχω σηκωσει ουτε στο γυμναστηριο οταν πηγαινα. 5 κιλα και μου φαινοντουσαν ασηκωτα. Πως φαινεται ο fit ανθρωπος χαχαχα

Αχ ρε κοριτσια, για γελια κ για κλαματα μαζι ειναι η κατασταση. Μα ειναι δυνατον να τον ακουω να κλαιει και να τον βλεπω απο το μονιτορ της ενδοεπικοινωνιας να ειναι μπρουμυτα κ να κλαιει εκει ακουνητος? Και υστερα σου λενε τα μωρα εχουν εμφυτο το ενστικτο της επιβιωσης. Ποια επιβιωση. Εμ γυρναει μονος του εμ δεν δουλευει και το ενστικτο του να ξαναγυρισει. Να σηκωνομαι για ταισμα, να σηκωνομαι για αγκαλια και τωρα εχουμε νεο κολπο. Να σηκωνομαι για να τον γυρναω ανασκελα. Κανενα ελεος δηλαδη 

Τα παντα θα κανει για να σε έχει εκει πανω του χαχχαχα..παλι καλα που δεν τον ειδες να σκαρφαλώνει την κουνια τοσο τζαναμπέτης που ειναι :-P

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και από εμάς!!ήμασταν έξω για καφέ με τον μπαμπά μας γιατί δουλεύεί το απόγευμα. Έσκασε από την ζέστη στο καρότσι την σηκωσα ιδρωμένη την κακόμοιρα.και το βράδυ έσκαγε όποτε την αφησα με κοντομάνικο όπως η Nikol,έχουμε ζέστη και εμείς σπίτι.ρε nanoula τι τραβάς κοριτσι μου;Γιατί τόσες φορες;πονάνε τα ούλα του μηπως;Και εμένα δαγκώνει δυνατά αλλά η γιατρός μου είπε να μην περιμένω ακόμα δόντι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και από εμάς!!ήμασταν έξω για καφέ με τον μπαμπά μας γιατί δουλεύεί το απόγευμα. Έσκασε από την ζέστη στο καρότσι την σηκωσα ιδρωμένη την κακόμοιρα.και το βράδυ έσκαγε όποτε την αφησα με κοντομάνικο όπως η Nikol,έχουμε ζέστη και εμείς σπίτι.ρε nanoula τι τραβάς κοριτσι μου;Γιατί τόσες φορες;πονάνε τα ούλα του μηπως;Και εμένα δαγκώνει δυνατά αλλά η γιατρός μου είπε να μην περιμένω ακόμα δόντι.

Αχ τι καλα. Καθεται δηλαδη οταν πατε για καφε?? Τυχερουλα...

Κ γω με κοντομανικο τον εχω σημερα. Ανεβηκε πολυ η θερμοκρασια. Το ιδιο μας ειπε κ μας ο παιδιατρος. Οτι δεν βλεπει κανενα δοντι ακομα. Τι να σου πω ρε κοριτσι. Ειναι ετσι σαν παιδι. Υπαρχουν τα ευκολα παιδακια, τα νορμαλ παιδακια και τα πιο ζορικα. Εγω μαντεψε σε ποια κατηγορια ειμαι χαχα. Αλλα απο την αρχη ετσι ηταν. Απο το μαιευτηριο. Ηταν ο μονος που εκλαιγε οοολη τη νυχτα και δεν κοιμοταν με τπτ. Ή αλλιως ειμαστε σε αλμα. Στο αλμα 0-93829191... γιατι το περναμε απο τη μερα που γεννηθηκε και μαλλον μεχρι αιωνιως οπως το βλεπω χαχα

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Perple18 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα και από εμάς!!ήμασταν έξω για καφέ με τον μπαμπά μας γιατί δουλεύεί το απόγευμα. Έσκασε από την ζέστη στο καρότσι την σηκωσα ιδρωμένη την κακόμοιρα.και το βράδυ έσκαγε όποτε την αφησα με κοντομάνικο όπως η Nikol,έχουμε ζέστη και εμείς σπίτι.ρε nanoula τι τραβάς κοριτσι μου;Γιατί τόσες φορες;πονάνε τα ούλα του μηπως;Και εμένα δαγκώνει δυνατά αλλά η γιατρός μου είπε να μην περιμένω ακόμα δόντι.

Εχει πολυ ωραια μερα σημερα και μεις βγηκαμε το πρωι εγω με την μικρη βεβαια, ειχε πολυ πλακα ετσι οπως καθεται και κοιταει τριγυρω  γελαει με το παραμικρο!

@nanoula90Εμεις κοριτσια εχουμε αλλο κακο δεν μπορει να κοιμηθει χωρις την χοντρη την κουβερτα βελουτε φασκιωμενη μεχρι το κεφαλι ακομα κ στα μουτρα αλλιως δεν κοιμαται την δοκιμασα με σεντονακι με φλις τπτ μονο με αυτην την χοντρη ιδρωνει ξεϊδρωνει εκει!!! Μ ειπε η μαμα μ ετσι ηταν κ ο αδερφος μ οταν ηταν μωρο χειμωνα καλοκαιρι με μια πιο χοντρη απο αυτην π εχω εγω στην μικρη φανταστειτε! Ειχα παρει μια κουβερτουλα στην αρχη βελουτε αλλα λιγο πιο λεπτη απο τις κλασσικες τωρα την φρεσκαρισα στο πληντυριο μπας και κοιμαται με αυτην! Εννοειται την κοιμηζω με το κοντομανυκο κορμακι αλλιως δεν γινεται! Βρε τι θα παθω!

Σημερα εφαγε 300μλ φρουτα 300μλ (πατατα,καροτο,κολοκυθακι πουρε) και το απογευμα θα φαει στανταρ αλλα 300μλ κρεμα ειμαι χαρουμενη π φτασαμε κ το φαι στην ιδια ποσοτητα με τα αλλα! Της εστησα κ το καρεκλακι κ εγω το απογευμα θα την βαλω εκει αν κ με εχει καταβολεψει το ριλαξ εχει τα κρεμαστα και απασχολειτε οσο τρωει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@nanoula90Όχι καλε δεν κάθεται.άλλα εμείς δεν το βάζουμε κάτω,βγαίνουμε και ας κλαίει!!είναι γκρινιάρα και εμένα μέχρι 2,5μηνων εκλεγε από οχτώ το απόγευμα μέχρι 4 τα ξημερώματα ασταμάτητα(είχαμε και κολικούς).Τώρα κάπως ηρεμησαμε.. @ΒαλεντιναΧρηστος τα ml που τρώτε είναι άπιαστα!!Εμείς με το ζόρι 140,βέβαια και γαλα 160 πίνουμε.

@ΒαλεντιναΧρηστος ρε κοριτσι να σε ρωτήσω τώρα που τρώτε φαγητό και κρεμες,ποσες φορές τρώτε την ημέρα?γαλα τρώτε το πρωί η κατευθείαν φρουτα;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Σήμερα έχει πολύ ζέστη πήγαμε για μπανακι το πρωί, μετά στη μάνα μου φάγαμε και ήρθαμε σπίτι το μεσημέρι. Ο μικρός κοιμάται οπότε έκανα και το μπανακι μου με την ησυχία μου! Χτες και εμένα ξυπνησε πιο πολλές φορές εκεί που ξυπνάς μόνο μια το βράδυ και μια τα ξημερώματα. Μάλλον είμαστε σε άλμα, @nanoula90 ο δικός σου θα γίνει πρωταθλητής στο επί κοντό χαχαχαχαχα!

Για τον ύπνο που λέγατε, εγώ του βάζω μόνο ένα  κορμάκι μακρυμανικο και τίποτα άλλο και τον τυλίγω από τη μασχάλη και κάτω με ένα σεντονακι για να μην μπορεί να ξεσκεπαστει γιατί αν ξεσκεπαστει ξυπνάει φυσικά. Μετά από πάνω του ρίχνω άλλο ένα σεντονακι και είναι κομπλέ. Όταν είχε πιο πολύ ψυχούλα έβαζα και μια ψιλή φλις από πάνω αλλά τώρα είναι οκ με τα σεντονακια. Το σπίτι μας γενικά είναι δροσερό δεν έχει βράσει ακόμα. Οπότε με το κοντομάνικο φορμάκι παγωνανε τα μπρατσακια του. 

  • Μου αρέσει 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχει πολυ ωραια μερα σημερα και μεις βγηκαμε το πρωι εγω με την μικρη βεβαια, ειχε πολυ πλακα ετσι οπως καθεται και κοιταει τριγυρω  γελαει με το παραμικρο!

@nanoula90Εμεις κοριτσια εχουμε αλλο κακο δεν μπορει να κοιμηθει χωρις την χοντρη την κουβερτα βελουτε φασκιωμενη μεχρι το κεφαλι ακομα κ στα μουτρα αλλιως δεν κοιμαται την δοκιμασα με σεντονακι με φλις τπτ μονο με αυτην την χοντρη ιδρωνει ξεϊδρωνει εκει!!! Μ ειπε η μαμα μ ετσι ηταν κ ο αδερφος μ οταν ηταν μωρο χειμωνα καλοκαιρι με μια πιο χοντρη απο αυτην π εχω εγω στην μικρη φανταστειτε! Ειχα παρει μια κουβερτουλα στην αρχη βελουτε αλλα λιγο πιο λεπτη απο τις κλασσικες τωρα την φρεσκαρισα στο πληντυριο μπας και κοιμαται με αυτην! Εννοειται την κοιμηζω με το κοντομανυκο κορμακι αλλιως δεν γινεται! Βρε τι θα παθω!

Σημερα εφαγε 300μλ φρουτα 300μλ (πατατα,καροτο,κολοκυθακι πουρε) και το απογευμα θα φαει στανταρ αλλα 300μλ κρεμα ειμαι χαρουμενη π φτασαμε κ το φαι στην ιδια ποσοτητα με τα αλλα! Της εστησα κ το καρεκλακι κ εγω το απογευμα θα την βαλω εκει αν κ με εχει καταβολεψει το ριλαξ εχει τα κρεμαστα και απασχολειτε οσο τρωει!

Αχαχαχα, δεν την ενοχλει που σκαει??? Κοιτα να δεις. Και καλα τωρα. Το καλοκαιρι??? Ισως της αρεσει επειδη νιωθει σαν να ειναι αγκαλιτσα μωρε η ζουζουνα. Φτου φτου. Τρωτε μια χαρα εσεις!!

 

Just now, Perple18 είπε:

@nanoula90Όχι καλε δεν κάθεται.άλλα εμείς δεν το βάζουμε κάτω,βγαίνουμε και ας κλαίει!!είναι γκρινιάρα και εμένα μέχρι 2,5μηνων εκλεγε από οχτώ το απόγευμα μέχρι 4 τα ξημερώματα ασταμάτητα(είχαμε και κολικούς).Τώρα κάπως ηρεμησαμε.. @ΒαλεντιναΧρηστος τα ml που τρώτε είναι άπιαστα!!Εμείς με το ζόρι 140,βέβαια και γαλα 160 πίνουμε.

@ΒαλεντιναΧρηστος ρε κοριτσι να σε ρωτήσω τώρα που τρώτε φαγητό και κρεμες,ποσες φορές τρώτε την ημέρα?γαλα τρώτε το πρωί η κατευθείαν φρουτα;

Χαχα, την καλυτερη δουλεια κανετε!!! Εγω δεν εχω παει για καφε ακομα και να χω και το μωρο μαζι. Φοβαμαι οτι θα αρχισει να κλαιει και θα μου βγει ο καφες ξινος. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

@nanoula90Όχι καλε δεν κάθεται.άλλα εμείς δεν το βάζουμε κάτω,βγαίνουμε και ας κλαίει!!είναι γκρινιάρα και εμένα μέχρι 2,5μηνων εκλεγε από οχτώ το απόγευμα μέχρι 4 τα ξημερώματα ασταμάτητα(είχαμε και κολικούς).Τώρα κάπως ηρεμησαμε.. @ΒαλεντιναΧρηστος τα ml που τρώτε είναι άπιαστα!!Εμείς με το ζόρι 140,βέβαια και γαλα 160 πίνουμε.

@ΒαλεντιναΧρηστος ρε κοριτσι να σε ρωτήσω τώρα που τρώτε φαγητό και κρεμες,ποσες φορές τρώτε την ημέρα?γαλα τρώτε το πρωί η κατευθείαν φρουτα;

Γαλα απο πισω το εχει κωψει! Τρωμε το πρωι γαλα ναι οτι ωρα ξυπνησει απο το βραδυ π θα κοιμηθει 6 θα ειναι 7,5 οτι ωρα να ειναι πινει γαλα μετα δεκατιανο τα φρουτα μεσημερι φαγητο απογευμα κρεμα και βραδυ παλι γαλα αν ξυπνησει ξημερωματα ας πουμε κατα τις 4 της δινω οσο θελει 50,60μλ οσο πιει! Καλα μην φανταστεις γαλα δεν πινει ποσοτητα δεν της αρεσει 70μλ το βραδυ πριν κοιμηθει 70 αν ξυπνησει τα ξημερωματα και 120το πρωι! Το μειωσε πολυ!

 

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχα, δεν την ενοχλει που σκαει??? Κοιτα να δεις. Και καλα τωρα. Το καλοκαιρι??? Ισως της αρεσει επειδη νιωθει σαν να ειναι αγκαλιτσα μωρε η ζουζουνα. Φτου φτου. Τρωτε μια χαρα εσεις!!

 

Χαχα, την καλυτερη δουλεια κανετε!!! Εγω δεν εχω παει για καφε ακομα και να χω και το μωρο μαζι. Φοβαμαι οτι θα αρχισει να κλαιει και θα μου βγει ο καφες ξινος. 

Δεν την ενοχλει καθολου π σκαει οχι τι να πω! Και αν εχω πιει καφεδες με την μικρη εξωωωω!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχα, δεν την ενοχλει που σκαει??? Κοιτα να δεις. Και καλα τωρα. Το καλοκαιρι??? Ισως της αρεσει επειδη νιωθει σαν να ειναι αγκαλιτσα μωρε η ζουζουνα. Φτου φτου. Τρωτε μια χαρα εσεις!!

 

Χαχα, την καλυτερη δουλεια κανετε!!! Εγω δεν εχω παει για καφε ακομα και να χω και το μωρο μαζι. Φοβαμαι οτι θα αρχισει να κλαιει και θα μου βγει ο καφες ξινος. 

Η αλήθεια είναι ότι πολόι καφέδες μου έχουν βγει ξινοι αλλά δεν αντέχω άλλο μέσα,ήμουν και στην εγκυμοσυνη κλεισμένη και δεν μπορώ άλλο.μου έχει τύχει το καλύτερο πάντως,μόνη μου(θαρραλέα)βόλτα με το καρότσι στην πλατεία την πιάνει κλάμα με αναφιλητά, την περνώ αγκαλιά στο παγκάκι κοτσαρω και λευκό ήχο στο κινητό και κουνάω (με κοιτάει ο κόσμος σαν εξωγήινη),την παίρνει ο ύπνος,πάω να την βάλω μέσα ξυπνάει πάλι κλάμα πάλι αγκαλιά κούνημα.. το κάναμε 5 φορές μέχρι που φύγαμε κλαίγοντας στο καρότσι.μια τρέλα..  

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perple18 είπε:

Η αλήθεια ει αι ότι ρολόι καφέδες μου έχουν βγει ξινοι αλλά δεν αντέχω άλλο μέσα,ήμουν και στην εγκυμοσυνη κλεισμένη και δεν μπορώ άλλο.μου έχει τύχει το καλύτερο πάντως,μόνη μου(θαρραλέα)βόλτα με το καρότσι στην πλατεία την πιάνει κλάμα με αναφιλητά, την περνώ αγκαλιά στο παγκάκι κοτσαρω και λευκό ήχο στο κινητό και κουνάω (με κοιτάει ο κόσμος σαν εξωγήινη),την παίρνει ο ύπνος,πάω να την βάλω μέσα ξυπνάει πάλι κλάμα πάλι αγκαλιά κούνημα.. το κάναμε 5 φορές μέχρι που φύγαμε κλαίγοντας στο καρότσι.μια τρέλα..  

 

Αχ καλε δικια μου εισαι εσυ χαχαχα. Σε καταλαβαινω. Κ γω θελω να παω για εναν καφε, για φαγητο, για ενα ουζακι που το μελεταω τοοοσο καιρο και δεν το εχω καταφερει. Που θα παει. Καποια στιγμη θα γινει κ αυτο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ καλε δικια μου εισαι εσυ χαχαχα. Σε καταλαβαινω. Κ γω θελω να παω για εναν καφε, για φαγητο, για ενα ουζακι που το μελεταω τοοοσο καιρο και δεν το εχω καταφερει. Που θα παει. Καποια στιγμη θα γινει κ αυτο. 

Αααααχ μαζι είμαστε σε αυτο ρε αγαπη! Μη.μιλας για ουζακι απο τη μυτη μου κρέμεται! 

Οταν ήμουν έγκυος ειχαμε παει για καφε με τον αντρα μου σε ενα μαγαζι και ακριβώς διπλα επινε καφε μια κοπελα με μια φιλη της και στα ποδια της ειχε το μωρακι της.  Ένα κοριτσάκι 4 μηνων. Ε οση ωρα ειμασταν εκει κιχ δεν εβγαλε κοριτσια,καθομασταν κ το χαζευαμε. Μας ειπε η κοπελα οτι της αρεσει πολυ εξω και μπορει να χαζεύει ετσι με τις ωρες..και εγω η χαζη νομιζα ετσι θα ειναι κ ο δικος μου κ ελεγα τον αντρα μου πως θα βγαινουμε έτσι κ εμεις για καφε..που να ηξερα η καψερη χαχαχα

  • Χαχα 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Αααααχ μαζι είμαστε σε αυτο ρε αγαπη! Μη.μιλας για ουζακι απο τη μυτη μου κρέμεται! 

Οταν ήμουν έγκυος ειχαμε παει για καφε με τον αντρα μου σε ενα μαγαζι και ακριβώς διπλα επινε καφε μια κοπελα με μια φιλη της και στα ποδια της ειχε το μωρακι της.  Ένα κοριτσάκι 4 μηνων. Ε οση ωρα ειμασταν εκει κιχ δεν εβγαλε κοριτσια,καθομασταν κ το χαζευαμε. Μας ειπε η κοπελα οτι της αρεσει πολυ εξω και μπορει να χαζεύει ετσι με τις ωρες..και εγω η χαζη νομιζα ετσι θα ειναι κ ο δικος μου κ ελεγα τον αντρα μου πως θα βγαινουμε έτσι κ εμεις για καφε..που να ηξερα η καψερη χαχαχα

Κ γω τα ιδια ελεγα χαχαχαχα. Ονειρευομουν βολτες και φαγητα με φιλους, και το μωρο στο καροτσι να χαζευει τα παιχνιδακια του ή γυρω γυρω. Δεν μας ειχαν προειδοποιησει οτι βγαινουν και σε αλλη νεα εκδοση τα μπεμπακια. 

Ασε..μου λειπει ενα κοκτειλακι επισης. Παει πολυς καιρος που εχω να βγω βραδυ και μου λειπει. Τι να κανουμε.. καποια στιγμη θα το καταφερουμε στο μακρινο μελλον

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Κ γω τα ιδια ελεγα χαχαχαχα. Ονειρευομουν βολτες και φαγητα με φιλους, και το μωρο στο καροτσι να χαζευει τα παιχνιδακια του ή γυρω γυρω. Δεν μας ειχαν προειδοποιησει οτι βγαινουν και σε αλλη νεα εκδοση τα μπεμπακια. 

Ασε..μου λειπει ενα κοκτειλακι επισης. Παει πολυς καιρος που εχω να βγω βραδυ και μου λειπει. Τι να κανουμε.. καποια στιγμη θα το καταφερουμε στο μακρινο μελλον

Και μενα μου λειπει!  Βασικα μου λειπει απλα να καθίσω στο μπαλκονι μου και να πιω ενα ποτακι δροσερο,ειδικα τώρα που εχει τέτοιες βραδιες. Ουτε καν αυτο δεν μπορω, για μαγαζι εξω βραδυ ουτε λογος.. 

Μια βραδια πριν κανα 2 μερες, θηλαζε ο μπομπιρας και τον πήρε ο υπνος στο μαξιλαρι θηλασμου,καθως καθομουν στο σαλονι μας. Μας εβαλε ο αντρας μου απο ενα κρασι,ξηροκαρπια πατατάκια και το ηπιαμε ετσι,εγω με το βυζι εξω και ο μπομπιρας να κοιμαται στο μαξιλαρι και σε πληροφορώ το ευχαριστηθηκαμε χαχαχα! Ειχαμε πολυ καιρο να πιούμε κατι ετσι με ησυχια και να τα πουμε..βρε που καταντησαμε χαχα

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...