Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, masra solena73 είπε:

έχω να πω τα χειρότερα για αυτόν, τον είχα γιατρό μου, μην κάνει άλλη το λάθος με τίποτα, μόνο τα λεφτά, κ αυτός κ η μαία του

Πως είσαι εσυ ; Έχω διαβάσει την ιστορία σου και έχω λυπηθεί πραγματικά πολύ ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

9 hours ago, masra solena73 said:

έχω να πω τα χειρότερα για αυτόν, τον είχα γιατρό μου, μην κάνει άλλη το λάθος με τίποτα, μόνο τα λεφτά, κ αυτός κ η μαία του

Καλημέρα σου, αρχικά λυπάμαι που έπεσες και εσύ στα "χέρια" του, αλλά χαίρομαι που υπάρχει άλλος ένας άνθρωπος που έχει την ίδια εντύπωση με εμένα! Θα σε ενδιέφερε να μας πεις τη δική σου εμπειρία?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Καλημέρα σου, αρχικά λυπάμαι που έπεσες και εσύ στα "χέρια" του, αλλά χαίρομαι που υπάρχει άλλος ένας άνθρωπος που έχει την ίδια εντύπωση με εμένα! Θα σε ενδιέφερε να μας πεις τη δική σου εμπειρία?

Τι εγινε με το αιμσ; Ειδα κ εγω αιμα κ εχω φρικαρει..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Τι εγινε με το αιμσ; Ειδα κ εγω αιμα κ εχω φρικαρει..

Έχει σταματήσει, ήταν μια και έξω...ένα πλαφ...μετά είχα υπολείμματα. Τί έγινε? Είχες πόνο? Τί χρώμα? Τί ποσότητα? Υπέρηχο έκανες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Έχει σταματήσει, ήταν μια και έξω...ένα πλαφ...μετά είχα υπολείμματα. Τί έγινε? Είχες πόνο? Τί χρώμα? Τί ποσότητα? Υπέρηχο έκανες?

Κοκκινο ηταν γαμωτο. Τωρα πηρα μπουσκοπαν κ μου ειπε πληρη ακινησια. Αυριο παω για υπερηχο αλλα νομιζω παει.. εσυ αν ητσν ενα τσακ μονο ειναι μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοκκινο ηταν γαμωτο. Τωρα πηρα μπουσκοπαν κ μου ειπε πληρη ακινησια. Αυριο παω για υπερηχο αλλα νομιζω παει.. εσυ αν ητσν ενα τσακ μονο ειναι μια χαρα!

Τι να πω ρε π@@@@τη μου!!! Τα ίδια σκατά!!! Ας μην σκεφτόμαστε αρνητικά όσο μπορούμε.... Εγώ σήμερα θα ξανά πάω για υπέρηχο.... Έχω αγχωθεί πολύ.... Κορίτσια κρατάτε γερά!!! 

  • Μου αρέσει 2

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Κοκκινο ηταν γαμωτο. Τωρα πηρα μπουσκοπαν κ μου ειπε πληρη ακινησια. Αυριο παω για υπερηχο αλλα νομιζω παει.. εσυ αν ητσν ενα τσακ μονο ειναι μια χαρα!

Πόνεσες εκείνη την ώρα που έγινε? Σταμάτα, μην σκέφτεσαι τίποτα! Έχω φίλη που πήγε το Σεπτέμβρη στον δικό σου, τον Τσιριγώτη και έκανε την προσπάθειά της, μένει στο εξωτερικό, έφυγε αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά, είδε 2 σάκους, είδε 2 καρδιακούς παλμούς, μετά είδε αίμα, και το ένα εμβρυάκι έφυγε, αλλά είναι αυτή τη στιγμή σχεδόν στον 7ο μήνα! Μην απογοητεύεσαι, κάτσε ξάπλα και προσπάθησε να ηρεμήσεις...Έχεις μία μεγάλη αγκαλιά από εμένα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Κοκκινο ηταν γαμωτο. Τωρα πηρα μπουσκοπαν κ μου ειπε πληρη ακινησια. Αυριο παω για υπερηχο αλλα νομιζω παει.. εσυ αν ητσν ενα τσακ μονο ειναι μια χαρα!

Προσπάθησε να μην αγχωνεσαι. Ιδίως στα διδυμα συμβαίνει. Σ εμενα μου είχε τυχει στην 6η εβδομαδα ήταν κατακόκκινο σαν περίοδο κ τρομαξα. Ξάπλωσα σταμάτησε κ το απόγευμα στον υπερηχο ήταν όλα τελεια .

10 ώρες πρίν, masra solena73 είπε:

έχω να πω τα χειρότερα για αυτόν, τον είχα γιατρό μου, μην κάνει άλλη το λάθος με τίποτα, μόνο τα λεφτά, κ αυτός κ η μαία του

Κορίτσι μου τι κανεις; Σε σκεφτόμουν , εισαι καλά; 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 said:

Τι να πω ρε π@@@@τη μου!!! Τα ίδια σκατά!!! Ας μην σκεφτόμαστε αρνητικά όσο μπορούμε.... Εγώ σήμερα θα ξανά πάω για υπέρηχο.... Έχω αγχωθεί πολύ.... Κορίτσια κρατάτε γερά!!! 

Αχ κ εσυ γσμωτο;; καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!

Just now, MaryH said:

Προσπάθησε να μην αγχωνεσαι. Ιδίως στα διδυμα συμβαίνει. Σ εμενα μου είχε τυχει στην 6η εβδομαδα ήταν κατακόκκινο σαν περίοδο κ τρομαξα. Ξάπλωσα σταμάτησε κ το απόγευμα στον υπερηχο ήταν όλα τελεια .

Κορίτσι μου τι κανεις; Σε σκεφτόμουν , εισαι καλά; 

 

Μακαρι Μαιρη μου.. προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη αλλα.κλαιω

Just now, Andri M said:

Πόνεσες εκείνη την ώρα που έγινε? Σταμάτα, μην σκέφτεσαι τίποτα! Έχω φίλη που πήγε το Σεπτέμβρη στον δικό σου, τον Τσιριγώτη και έκανε την προσπάθειά της, μένει στο εξωτερικό, έφυγε αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά, είδε 2 σάκους, είδε 2 καρδιακούς παλμούς, μετά είδε αίμα, και το ένα εμβρυάκι έφυγε, αλλά είναι αυτή τη στιγμή σχεδόν στον 7ο μήνα! Μην απογοητεύεσαι, κάτσε ξάπλα και προσπάθησε να ηρεμήσεις...Έχεις μία μεγάλη αγκαλιά από εμένα!

Ευχατιστω για το κουραγιο.. Θα δειξει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αχ κ εσυ γσμωτο;; καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!

Μακαρι Μαιρη μου.. προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη αλλα.κλαιω

Όχι ψυχή μου μην κλαις. Σχεδόν όλα τα κορίτσια είχαν στην αρχή αίμα κ όλα πήγαν καλά. Κατανοώ την ταραχή σου αλλά ειμαι σίγουρη ότι όλα πανε καλά. Θα δεις

Just now, SONIA79 είπε:

Τι να πω ρε π@@@@τη μου!!! Τα ίδια σκατά!!! Ας μην σκεφτόμαστε αρνητικά όσο μπορούμε.... Εγώ σήμερα θα ξανά πάω για υπέρηχο.... Έχω αγχωθεί πολύ.... Κορίτσια κρατάτε γερά!!! 

Σονια μου συμβαίνει συχνά στην αρχή.,Όλα καλά θα πανε θα δεις

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blondie 2020 είπε:

Αχ κ εσυ γσμωτο;; καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!

Ευχαριστώ πολύ:wub::wub::wub: Άσε θα πεθάνω μέχρι τις 18:00... Από τώρα τρέμω... Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! Είχα κάνει τον πρώτο υπέρηχο και είδαμε το φασολάκι μας:wub: Την Παρασκευή ένιωσα έναν στιγμιαίο πόνο σαν περιόδου, πήγα στην τουαλέτα & στο σκούπισμα είχα αίμα!!! μετά υπολείμματα καφέ & ενώ σταμάτησε όλο αυτό χθες πάλι είδα κάτι σαν μπεζ χρώμα...  Είμαι σαν τρελή από τότε, ξάπλα & μέσα στο άγχος... Έχω σκεφτεί όλα τα σενάρια... Σκατά...

Just now, MaryH είπε:

Όχι ψυχή μου μην κλαις. Σχεδόν όλα τα κορίτσια είχαν στην αρχή αίμα κ όλα πήγαν καλά. Κατανοώ την ταραχή σου αλλά ειμαι σίγουρη ότι όλα πανε καλά. Θα δεις

Σονια μου συμβαίνει συχνά στην αρχή.,Όλα καλά θα πανε θα δεις

Μακάρι Μαίρη μου:wub: Έχω πραγματικά τρελαθεί αυτή η 5η εβδομάδα μ' έχει τσακίσει.... 


m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια, έκανα χοριακή σήμερα, 15η ημέρα από την εμβρυομεταφορά και μόλις πήρα τα αποτελέσματα! 5939!!!

9η ημέρα: 355

11η ημέρα: 957 (Τη 10η ημέρα το βράδυ, έγινε το περιστατικό με το αίμα)

15η ημέρα: 5939

Σήμερα το βραδάκι θα κάνω και τον πρώτο μου υπέρηχο.....

Μπραβο κοπέλα μου! Με το καλό να δεις κ τα σποράκια σου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 said:

Ευχαριστώ πολύ:wub::wub::wub: Άσε θα πεθάνω μέχρι τις 18:00... Από τώρα τρέμω... Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! Είχα κάνει τον πρώτο υπέρηχο και είδαμε το φασολάκι μας:wub: Την Παρασκευή ένιωσα έναν στιγμιαίο πόνο σαν περιόδου, πήγα στην τουαλέτα & στο σκούπισμα είχα αίμα!!! μετά υπολείμματα καφέ & ενώ σταμάτησε όλο αυτό χθες πάλι είδα κάτι σαν μπεζ χρώμα...  Είμαι σαν τρελή από τότε, ξάπλα & μέσα στο άγχος... Έχω σκεφτεί όλα τα σενάρια... Σκατά...

Κάνε κουράγιο μέχρι τις 6:00! Καλά, από τις 17:00 και μετά θα περάσει πιο γρήγορα η ώρα, μέχρι να ετοιμαστείς, να ξεκινήσετε, να φτάσετε, να πάτε στο ιατρείο, να περιμένετε λιγουλάκι...Πάντως να ξέρεις ότι έχω καλό προαίσθημα για εσένα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH said:

Όχι ψυχή μου μην κλαις. Σχεδόν όλα τα κορίτσια είχαν στην αρχή αίμα κ όλα πήγαν καλά. Κατανοώ την ταραχή σου αλλά ειμαι σίγουρη ότι όλα πανε καλά. Θα δεις

Σονια μου συμβαίνει συχνά στην αρχή.,Όλα καλά θα πανε θα δεις

Αχ Μαιρη μου μακαρι. Σε ευχαριστω τοσο πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...