Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, SONIA79 said:

Κορίτσια μου πριν λίγο γύρισα είδα το φασολάκι μου και είδα να πάλλεται η καρδούλα του:wub::wub::wub: Είναι μια χαρά το μωράκι μου:wub: Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!!!  Τι θαυματάκια είναι αυτά!!!  Έχω τρελαθεί!!!  Την άλλη εβδομάδα θα πάμε να την ακούσουμε:wub: ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:wub: Τώρα χαλαρά σπίτι χουχούλιασμα και χαΐδεμα στην κοιλίτσα!!! 

Τι ωραια νεα ειναι αυτα!! Μπραβο κοριτσι μου κοιτα να ηρεμησεις τωρα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M είπε:

Ευχαριστώ πολύ Θαλασσίτσα μου! Ναι, θα την ενημερώσω!

Αμαν! Εντάξει, θα της στείλω sms αύριο κιόλας! Βέβαια έχω χρόνο μέχρι την 8η εβδομάδα, αλλά ποιός ξέρει, μπορεί να θέλει να κοιτάξει νωρίτερα τίποτα άλλο!

Έτσι κοριτσάκι μου!!!! Ήρθε για να μείνει! Και εσύ θα το φροντίζεις με τις ξάπλες σου!!!!! Μεγάλες χαρές!!!!!!! Σε ακολουθώ κατά πόδας!!! 

Και εγώ πήγα για υπέρηχο, ακριβώς μετά τη Σόνια! Χαχαχα! Και είδα 2 φασολάκια! Επόμενος υπέρηχος σε 9 ημέρες!

Αχ κοριτσάκι μου τι συγκίνηση ήταν αυτή!!!  Έχω χαρεί πάρα πολύ!!!  Τίποτα τώρα μόνο θετικά θα σκεφτόμαστε και τα μωράκια μας, τίποτε άλλο!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο έχω χαρεί και για τις δύο!!!  Πήραμε τριπλή χαρά!!! 

  • Μου αρέσει 3

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο γύρισα είδα το φασολάκι μου και είδα να πάλλεται η καρδούλα του:wub::wub::wub: Είναι μια χαρά το μωράκι μου:wub: Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!!!  Τι θαυματάκια είναι αυτά!!!  Έχω τρελαθεί!!!  Την άλλη εβδομάδα θα πάμε να την ακούσουμε:wub: ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:wub: Τώρα χαλαρά σπίτι χουχούλιασμα και χαΐδεμα στην κοιλίτσα!!! 

Μπράβο κορίτσι μου όμορφο, όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Roda είπε:

Εμένα μου τα δινει λογω ενος γονιδίου ταδε ταδε που δεν ειναι επικίνδυνο για το έμβρυο αλλα για εμένα που λογω των σικλακουρ δυσκολεύει η κατάσταση κ γινεται επικίνδυνη .Ινοχεπ κ σαλοσπιρ 160mg μετε το βραδυνό 

Οπωσδήποτε! Ζητανε εξέταση την 8η-10η εβδομάδα για μαιευτικό αντιφωσφολιπιδικό σύνδρομο-ΑΦΣ που ενεργοποιείται σε κύηση...

Ρώτα πάλι αν πρέπει να κάνεις ινοχεπ κ σαλοσπιρ μαζι

Εγώ έκανα το ίδιο μετά το Βραδυνο γιατί έτσι με βόλευε κ κατέληξα με αιμορραγία που δε σταματούσε μετά από φύσημα μύτης να κάνω καυτηριασμους.

Δε νομίζω ότι πρέπει να τα παίρνεις μαζί, ρώτα ομως

Εγώ τουλάχιστον δεν έκανε 

  • Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 said:

Ρώτα πάλι αν πρέπει να κάνεις ινοχεπ κ σαλοσπιρ μαζι

Εγώ έκανα το ίδιο μετά το Βραδυνο γιατί έτσι με βόλευε κ κατέληξα με αιμορραγία που δε σταματούσε μετά από φύσημα μύτης να κάνω καυτηριασμους.

Δε νομίζω ότι πρέπει να τα παίρνεις μαζί, ρώτα ομως

Εγώ τουλάχιστον δεν έκανε 

Ωχ αλήθεια; Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONIA79 είπε:

Κορίτσια μου πριν λίγο γύρισα είδα το φασολάκι μου και είδα να πάλλεται η καρδούλα του:wub::wub::wub: Είναι μια χαρά το μωράκι μου:wub: Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ!!!  Τι θαυματάκια είναι αυτά!!!  Έχω τρελαθεί!!!  Την άλλη εβδομάδα θα πάμε να την ακούσουμε:wub: ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:wub: Τώρα χαλαρά σπίτι χουχούλιασμα και χαΐδεμα στην κοιλίτσα!!! 

 

Just now, Andri M είπε:

Ευχαριστώ πολύ Θαλασσίτσα μου! Ναι, θα την ενημερώσω!

Αμαν! Εντάξει, θα της στείλω sms αύριο κιόλας! Βέβαια έχω χρόνο μέχρι την 8η εβδομάδα, αλλά ποιός ξέρει, μπορεί να θέλει να κοιτάξει νωρίτερα τίποτα άλλο!

Έτσι κοριτσάκι μου!!!! Ήρθε για να μείνει! Και εσύ θα το φροντίζεις με τις ξάπλες σου!!!!! Μεγάλες χαρές!!!!!!! Σε ακολουθώ κατά πόδας!!! 

Και εγώ πήγα για υπέρηχο, ακριβώς μετά τη Σόνια! Χαχαχα! Και είδα 2 φασολάκια! Επόμενος υπέρηχος σε 9 ημέρες!

Πολύ χαίρομαι και για τις δύο και για τα υπολοιπα κορίτσια που ειναι εγκουλες και πανε όλα καλά!

Μου δινετε κουράγιο!

Να είστε καλά να πάνε όλα τελεια!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κορίτσια! Τι ωραία νέα είναι αυτά! Μπράβο!!! επόμενη πίστα τώρα με το καλό!!!

Just now, Thia1985 said:

Ρώτα πάλι αν πρέπει να κάνεις ινοχεπ κ σαλοσπιρ μαζι

Εγώ έκανα το ίδιο μετά το Βραδυνο γιατί έτσι με βόλευε κ κατέληξα με αιμορραγία που δε σταματούσε μετά από φύσημα μύτης να κάνω καυτηριασμους.

Δε νομίζω ότι πρέπει να τα παίρνεις μαζί, ρώτα ομως

Εγώ τουλάχιστον δεν έκανε 

Εσυ Thia μου προληπτικά τα έπαιρνες;  Τι απ τα δυο σου έκοψε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2021 at 5:17 ΜΜ, Ελισώ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Διαβάζω τα νέα σου και όλων των κοριτσιών . Όλα θα πάνε καλά, να προσέχεις και να χαμογελάς.

Ο γιατρός μου είπε, τέλος οι χοριακές. Την επόμενη Δευτέρα να κάνω μέτρηση Ε2 και προγεστερόνη και να κάνω τον πρωτο μου υπέρηχο.

 

Μπράβο κοπέλα μου

σε σκεφτόμουν 

  • Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chitaneta είπε:

 

Πολύ χαίρομαι και για τις δύο και για τα υπολοιπα κορίτσια που ειναι εγκουλες και πανε όλα καλά!

Μου δινετε κουράγιο!

Να είστε καλά να πάνε όλα τελεια!

 

Έλα σε περιμένουμε και εσένα να ξέρεις!!! Έρχεται και η σειρά σου!!! Θα φτιάξουμε ομάδα Κούρτης -  Παπαθανάκος!!!  

  • Χαχα 3

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια! Τι ωραία νέα είναι αυτά! Μπράβο!!! επόμενη πίστα τώρα με το καλό!!!

Εσυ Thia μου προληπτικά τα έπαιρνες;  Τι απ τα δυο σου έκοψε;

Τα έπαιρνα γιατί δεν ξέραμε αν έχω θρομβοφιλια η όχι κ η εξέταση δε μπορούσε να γίνει στην κυηση

Μετά την αιμορραγία μου έκοψε για λίγες μέρες τα σαλοσπιρ, αντιπηκτικες έκανα Κ κάνω ακομη

Μετά έκανα θρομβοελαστογραμμα κ μου έκοψε τελείως τα σαλοσπιρ, στο ενδιάμεσο βέβαια βρήκα κάτι εξετασεις που χα κάνει για θρομβοφιλια, του τις έδειξα κ μου είπε ότι δεν έχω οπότε συνδυαστικά με θρομβοελαστογραμμα μου τα έκοψε τα σαλοσπιρ 

Ξεκάθαρα όμως το σαλοσπιρ δε σταματούσε την αιμορραγία στη μύτη, μου το είπε. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 said:

Τα έπαιρνα γιατί δεν ξέραμε αν έχω θρομβοφιλια η όχι κ η εξέταση δε μπορούσε να γίνει στην κυηση

Μετά την αιμορραγία μου έκοψε για λίγες μέρες τα σαλοσπιρ, αντιπηκτικες έκανα Κ κάνω ακομη

Μετά έκανα θρομβοελαστογραμμα κ μου έκοψε τελείως τα σαλοσπιρ, στο ενδιάμεσο βέβαια βρήκα κάτι εξετασεις που χα κάνει για θρομβοφιλια, του τις έδειξα κ μου είπε ότι δεν έχω οπότε συνδυαστικά με θρομβοελαστογραμμα μου τα έκοψε τα σαλοσπιρ 

Ξεκάθαρα όμως το σαλοσπιρ δε σταματούσε την αιμορραγία στη μύτη, μου το είπε. 

Κατάλαβα, ήλπιζα να πεις οτι σου έκοψε την ένεση.. άντε πλησιάζεις ομως, χαλάλι κ οι ενέσεις κ όλα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Τα έπαιρνα γιατί δεν ξέραμε αν έχω θρομβοφιλια η όχι κ η εξέταση δε μπορούσε να γίνει στην κυηση

Μετά την αιμορραγία μου έκοψε για λίγες μέρες τα σαλοσπιρ, αντιπηκτικες έκανα Κ κάνω ακομη

Μετά έκανα θρομβοελαστογραμμα κ μου έκοψε τελείως τα σαλοσπιρ, στο ενδιάμεσο βέβαια βρήκα κάτι εξετασεις που χα κάνει για θρομβοφιλια, του τις έδειξα κ μου είπε ότι δεν έχω οπότε συνδυαστικά με θρομβοελαστογραμμα μου τα έκοψε τα σαλοσπιρ 

Ξεκάθαρα όμως το σαλοσπιρ δε σταματούσε την αιμορραγία στη μύτη, μου το είπε. 

Ωχ κι εγώ το έπαθα σε μια ετ αυτό , έτρεχε η μύτη μου αίμα , όχι ασταμάτητα αλλά συχνά , μιλάμε εκει που καθόμουν άρχιζε να τρέχει ακατάσχετα, και μου έκοψε το Σαλοσπίρ . Δεν έκανα θρομβοελαστογραμμα όμως . Στις τελευταίες ετ έπαιρνα πάλι Σαλοσπίρ και αντιπηκτικες ενέσεις την ίδια ώρα, και ευτυχώς δεν είχα αιμορραγία στη μύτη , μπορεί από τύχη ίσως ..

Just now, Blondie 2020 είπε:

Τι ωραια νεα ειναι αυτα!! Μπραβο κοριτσι μου κοιτα να ηρεμησεις τωρα!!!

Εσυ κορίτσι είσαι καλύτερα ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Μπράβο κορίτσια,υπέροχα τα νέα σας!!!

Να έχετε μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!

<3

Μπραβο κορίτσια! Να σας πάνε όλα τέλεια. Κάνω εδώ παράθεση γιατί θέλω να σε ρωτήσω κάτι. 

Ο δικός μας γιατρός τι κάνει με σαλοσπιρ, αντιπηκτικη; Δε ξέρω αν έχεις κάνει και έλεγχο θρομβοφιλιας βέβαια.. 

Τα κορίτσια που είναι στον Παπαθανάκο και δεν έχουν θρομβοφιλια; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...