Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anna73 said:

καλησπερα αννουλα δεν επερνα ενδοκολπικα υποθετα προγεστερονης  απο το στομα μου ειχε πει....σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!

καλησπερα μαιρουλα μου ναι μετα την σαλπιγγογραφια πηρα για τρεις μερες αντιβιωση....δεν ξερω τα εχω παιξει,,,,,σε ευχαριστω πολυ για ολα φιλακια στην μπουμπου!!!

Πολλά περαστικά. Η 7αήμερη αντιβίωση θα ειναη το τελειωτικό χτυπημα ο,τι φλεγμονή κ να ειναι, τι στο καλό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Roda είπε:

Πολλά περαστικά. Η 7αήμερη αντιβίωση θα ειναη το τελειωτικό χτυπημα ο,τι φλεγμονή κ να ειναι, τι στο καλό...

αυτο ελπιζω κι εγω Roda μου τι να πω οταν  σταματησω τα χαπια  κατι θα μου λειπει....χαχχαχαα....τοσο εξαρτηση

Just now, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα !!

Απο 195,41 την Πέμπτη η χοριακή σήμερα πήγε 694,51. 

Έχω 90% αύξηση στις 2 μέρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά . 

μπραβο κοριτσακι τελεια νεα  μια χαρα Με το καλό και το επόμενο βήμα τώρα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

καλησπερα αννουλα δεν επερνα ενδοκολπικα υποθετα προγεστερονης  απο το στομα μου ειχε πει....σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!

καλησπερα μαιρουλα μου ναι μετα την σαλπιγγογραφια πηρα για τρεις μερες αντιβιωση....δεν ξερω τα εχω παιξει,,,,,σε ευχαριστω πολυ για ολα φιλακια στην μπουμπου!!!

Α, ωραια. Οποτε δεν ηταν απ αυτο. Θα φυγει μην ανησυχεις. Θα τα δωσω τα φιλακια, σ ευχαριστω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Καλησπέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα !!

Απο 195,41 την Πέμπτη η χοριακή σήμερα πήγε 694,51. 

Έχω 90% αύξηση στις 2 μέρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά . 

Αχ, τί ωραία νέα!!! Μπράβο σου! Συγχαρητήρια! Ποιο είναι το επόμενο βήμα? Μίλησες με το γιατρό σου?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Αχ, τί ωραία νέα!!! Μπράβο σου! Συγχαρητήρια! Ποιο είναι το επόμενο βήμα? Μίλησες με το γιατρό σου?

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Διαβάζω τα νέα σου και όλων των κοριτσιών . Όλα θα πάνε καλά, να προσέχεις και να χαμογελάς.

Ο γιατρός μου είπε, τέλος οι χοριακές. Την επόμενη Δευτέρα να κάνω μέτρηση Ε2 και προγεστερόνη και να κάνω τον πρωτο μου υπέρηχο.

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα !!

Απο 195,41 την Πέμπτη η χοριακή σήμερα πήγε 694,51. 

Έχω 90% αύξηση στις 2 μέρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά . 

Μπράβο Ελισώ!!! Όλα καλά πάνε!!! Να έχεις μία ανέφελη εγκυμοσύνη:wub:

  • Ευχαριστώ 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Καλησπέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα !!

Απο 195,41 την Πέμπτη η χοριακή σήμερα πήγε 694,51. 

Έχω 90% αύξηση στις 2 μέρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά . 

Τέλεια ...και όλα θα πάνε καλά στα σίγουρα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Διαβάζω τα νέα σου και όλων των κοριτσιών . Όλα θα πάνε καλά, να προσέχεις και να χαμογελάς.

Ο γιατρός μου είπε, τέλος οι χοριακές. Την επόμενη Δευτέρα να κάνω μέτρηση Ε2 και προγεστερόνη και να κάνω τον πρωτο μου υπέρηχο.

 

Να σε ρωτήσω βρε κοριτσάκι μου, ποιες ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανες μέτρηση Ε2 και PRG? Σε ρωτάω γιατί εμένα δεν μου έχει ζητήσει. Μάλιστα τον ρώτησα, την ημέρα που θα πήγαινα για την 1η χοριακή, μήπως να κοιτάζαμε και αυτές τις ορμόνες, και με απέτρεψε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Καλησπέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα !!

Απο 195,41 την Πέμπτη η χοριακή σήμερα πήγε 694,51. 

Έχω 90% αύξηση στις 2 μέρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά . 

Τι ωραια νεα!! Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!! Παμε για υπερηχο τωρα!! :wub::wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Διαβάζω τα νέα σου και όλων των κοριτσιών . Όλα θα πάνε καλά, να προσέχεις και να χαμογελάς.

Ο γιατρός μου είπε, τέλος οι χοριακές. Την επόμενη Δευτέρα να κάνω μέτρηση Ε2 και προγεστερόνη και να κάνω τον πρωτο μου υπέρηχο.

 

Πολύ καλή χοριακή ! Τέλεια , με το καλό ο υπέρηχος τώρα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ελισώ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Διαβάζω τα νέα σου και όλων των κοριτσιών . Όλα θα πάνε καλά, να προσέχεις και να χαμογελάς.

Ο γιατρός μου είπε, τέλος οι χοριακές. Την επόμενη Δευτέρα να κάνω μέτρηση Ε2 και προγεστερόνη και να κάνω τον πρωτο μου υπέρηχο.

 

Μπραβο κοριτσι! Με το καλο να δειτε κ το εμβρυακι τωρα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Να σε ρωτήσω βρε κοριτσάκι μου, ποιες ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανες μέτρηση Ε2 και PRG? Σε ρωτάω γιατί εμένα δεν μου έχει ζητήσει. Μάλιστα τον ρώτησα, την ημέρα που θα πήγαινα για την 1η χοριακή, μήπως να κοιτάζαμε και αυτές τις ορμόνες, και με απέτρεψε. 

Είχα κάνει μία ημέρα πρίν την εμβρυομεταφορά, έπειτα την 12η μέρα , ξανά σήμερα 16η μέρα όπου και αυξήσαμε προγεστερόνη και ξανά σε μια εβδομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Είχα κάνει μία ημέρα πρίν την εμβρυομεταφορά, ξανά την 12η μέρα , σήμερα 16η μέρα, αυξήσαμε προγεστερόνη και ξανά σε μια εβδομάδα. 

Σε ευχαριστώ πολύ Ελισώ μου για τις πληροφορίες! Άντε με το καλό να δείτε και το φασολάκι σας!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Ελισώ είπε:

Καλησπέρα, καλή εβδομάδα, καλό μήνα !!

Απο 195,41 την Πέμπτη η χοριακή σήμερα πήγε 694,51. 

Έχω 90% αύξηση στις 2 μέρες. Θέλω να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά . 

Πολυ καλα!Μπραβο.Με το καλο ο υπερηχος τωρα.Σου ευχομαι τα καλυτερα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/2/2021 at 3:37 ΜΜ, Andri M είπε:

Δανάη ονομάζεται η υπεύθυνη στο Γένεσις, έχετε δίκιο κορίτσια!

Α, να προσθέσω ότι η πρώτη μου προσπάθεια με δωρεά ωαρίων έγινε στο Ιασώ, στον Ζερβ, ο οποίος ενώ μας είχε εγγυηθεί ότι θα έχουμε βλαστοκύστες για δύο προσπάθειες τουλάχιστον, και είχε πει ότι ο ίδιος παρακολουθεί τη δότρια, τελικά μας έδωσε 2 βλαστοκύστες 3ΒC 2ΒB, με καμία έκπτωση στην τιμή, και φυσικά το αποτέλεσμα ήταν αρνητική χοριακή. Αυτός τώρα έχει πάει στο Μητέρα. Θα συμβούλευα μακριά από αυτόν!

έχω να πω τα χειρότερα για αυτόν, τον είχα γιατρό μου, μην κάνει άλλη το λάθος με τίποτα, μόνο τα λεφτά, κ αυτός κ η μαία του

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...