Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, lennio είπε:

Ναι κορίτσι μου ξάπλα και θα κάνουμε παρέα!!! Καλά κ εγώ τώρα τα έμαθα όλα....Η περίδεση είναι μια επέμβαση που δένουν τον τράχηλο όταν είναι μικρός κι υπάρχει κίνδυνος να μη συγκρατήσει το μωρό, όποτε να αποβληθεί η να γεννηθεί αρκετά πρόωρα με ότι αυτό συνεπάγεται. Γίνεται έως την 25η εβδομαδα, μετά δεν υπάρχει λόγος διότι το μωρό μπαινει σε άλλη φάση κ χρησιμοποιούνται άλλοι τρόποι αντιμετώπισης ενος πιθανού πρόωρου. Γίνεται με επισκληριδιο στη Γαλλία. Τα ράμματα αφαιρούνται νομίζω κοντά στην. 37η εβδομάδα.

 

Ναι ναι στείλε στείλε :):):) ευχαριστω <3

Έλιωσα στο γελιο. Έχεις δικιο. Εμένα στο δεύτερο με βλέπω να κάνω σινεφίλ επένδυση πιο εύκολα. Αλλά.για Αγγελόπουλος δε το έχω. Πιο πολύ για Kurosawa, να χαρώ Τζαπάν :)

Χαχαχα με κάνατε και γέλασα κορίτσια! Από σινεφίλ έχει άπειρες ταινίες. Μόνο που το ψαχτήρι δεν δουλεύει πολυ καλά. Έχει απο Delon μέχρι Λάνθιμο. Τον Αγγελόπουλο τον ανακάλυψα σχετικά μεγάλη και εκτίμησα το μεγαλειο της τέχνης του. Δεν είναι όμως σίγουρα να τον δει κανείς υπό την επήρεια ορμονών κορίτσια! 

Παράθεση

:)

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

16 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Εσυ εμεινες?που ξερω αν τα ωαρια μ ειναι ποιοτικα?παραγω πολλα πάντως λόγω πολυκυστικων εχω συνήθως 16 αρχομενα καθε μηνα

@Annita tsoupani δεν ξέρουμε σε τί φάση είσαι. Εχεις κάνει εξωσωματική ήδη;   Έχω την εντυπωση ότι οι πολυκυστικές ωοθήκες έχουν τις ιδιαιτερότητές τους, μπορεί να καπνω λάθος αλλά δεν νομίζω ότι το θέμα τους ειναι η ποιοτητα των ωαριων. Ο γιατρός σου τί σου λεει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, inglaterra είπε:

@Annita tsoupani δεν ξέρουμε σε τί φάση είσαι. Εχεις κάνει εξωσωματική ήδη;   Έχω την εντυπωση ότι οι πολυκυστικές ωοθήκες έχουν τις ιδιαιτερότητές τους, μπορεί να καπνω λάθος αλλά δεν νομίζω ότι το θέμα τους ειναι η ποιοτητα των ωαριων. Ο γιατρός σου τί σου λεει;

Εχω ενα γιο 7 ετων με εξωσωματικη κ τωρα απο σεπτεμβρη προσπαθω για 2 τον σεπτεμβρη εβαλα τα παγωμενα που ειχα απο το 2010 κ τιποτα τον νοεμβρη εκανα διεγερση πηραμε 15 ωαρια με 2 βλαστοκυστες καλες αλλα τιποτε!ο αντρας μ εχει ολιγοτερατοσπερμια κατι ετσι!ειμαι 38 ο γιατρος δεν μ ειπε κατι μ ειπε να συνεχισω με τα δικα μ απλα σκεφτομαι διαφορα!τωρα θα κανουμε το εμμα τεστ για μικροβια της μητρας κ για πιθανη ενδομητριτιδα το στελλουν στην ισπανια

  • Μου αρέσει 2

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Annita tsoupani said:

Εσυ εμεινες?που ξερω αν τα ωαρια μ ειναι ποιοτικα?παραγω πολλα πάντως λόγω πολυκυστικων εχω συνήθως 16 αρχομενα καθε μηνα

Υπεύθυνα δεν ξέρω να σου απαντήσω. Εγώ είχα μπει σε πρόωρη εμμηνόπαυση οποτε τα ωάρια που μου απομεναν ήταν λίγα ούτως ή άλλως κ είμαι κ 43 κ με την ηλικία όπως κ να το κανεις πέφτει η ποιότητα. Δεν δοκίμασα καν με τα δικά μου γιατί κ οικονομικά αλλά κ συναισθηματικά δεν ήμουν για πολλές προσπάθειες. Είπα να δοκιμάσω μια φορά κ αν περίσσευαν ωάρια θα δοκίμαζα κ μια δεύτερη. Τελικά είχα δυο καλά κ ένα μέτριο, μου βάλανε τα καλά κ έμεινα έγκυος κ το μέτριο το καταστρέψαμε γιατί δεν θα άντεχε απόψυξη. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita1976 είπε:

Υπεύθυνα δεν ξέρω να σου απαντήσω. Εγώ είχα μπει σε πρόωρη εμμηνόπαυση οποτε τα ωάρια που μου απομεναν ήταν λίγα ούτως ή άλλως κ είμαι κ 43 κ με την ηλικία όπως κ να το κανεις πέφτει η ποιότητα. Δεν δοκίμασα καν με τα δικά μου γιατί κ οικονομικά αλλά κ συναισθηματικά δεν ήμουν για πολλές προσπάθειες. Είπα να δοκιμάσω μια φορά κ αν περίσσευαν ωάρια θα δοκίμαζα κ μια δεύτερη. Τελικά είχα δυο καλά κ ένα μέτριο, μου βάλανε τα καλά κ έμεινα έγκυος κ το μέτριο το καταστρέψαμε γιατί δεν θα άντεχε απόψυξη. 

Τελεια μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!

  • Ευχαριστώ 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Τι κάνετε;ε

Εμένα τα νέα είναι ότι δεν κάνουμε περίδεση. Θα με παρακολουθουν στενα μέχρι να περάσω την 25-26η εβδομαδα και να χρειαστεί θα κάνω. Αλλιώς την αποφεύγουμε κατάκλιση, προγεστερόνη κ μπουσκοπαν αν χρειαστεί. Μετά θ αποφασιστεί ανάλογα το ρισκο και την εξέλιξη, αν θα κάνω ενεσεις στεροειδών για την ανάπτυξη του μωρού. Αν έχουμε πάλι συσπάσεις, νοσηλεία κ τοκολυτικα.  Σημςρα λογικά βγαίνω από  ή το νοσοκομείο κ μπαίνω σπίτι.         Λύσεις  υπάρχουν   λοιπόν. Από εμένα θα μείνω σπίτι και χαλαρή, υπομονή κ ισχυρό κίνητρο. Μέχρι να είναι έτοιμος ο μπέμπης. 

Δε μασάμε τίποτα (να δω τι θα λέω μετά από ένα μήνα στο σπίτι χεχε)

Μπονζουρ les belles! 

13 hours ago, Rita1976 said:

Υπεύθυνα δεν ξέρω να σου απαντήσω. Εγώ είχα μπει σε πρόωρη εμμηνόπαυση οποτε τα ωάρια που μου απομεναν ήταν λίγα ούτως ή άλλως κ είμαι κ 43 κ με την ηλικία όπως κ να το κανεις πέφτει η ποιότητα. Δεν δοκίμασα καν με τα δικά μου γιατί κ οικονομικά αλλά κ συναισθηματικά δεν ήμουν για πολλές προσπάθειες. Είπα να δοκιμάσω μια φορά κ αν περίσσευαν ωάρια θα δοκίμαζα κ μια δεύτερη. Τελικά είχα δυο καλά κ ένα μέτριο, μου βάλανε τα καλά κ έμεινα έγκυος κ το μέτριο το καταστρέψαμε γιατί δεν θα άντεχε απόψυξη. 

Να έχεις μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη Ρίτα :)

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Διάβασα το θέμα από την αρχή και πέρασα μαζί σας όλες τις αγωνίες, τις χαρές και τις στεναχώριες! Με γεμίσατε θετική ενέργεια μιας και έπαιρνα πολλά θετικά vibes (Είναι και γουρλίδικο το θέμα)... Παρόλο που δεν το συνηθίζω, είπα να γράψω για να βοηθήσω, ενδεχομένως, και με το δικό μου παράδειγμα άλλες γυναίκες.

Είμαι 32 χρονών και πριν 11 χρόνια ένα πρόβλημα υγείας μου κατέστρεψε (από ότι φάνηκε) τα ωάρια. Κύκλο είχα όλα αυτά τα χρόνια μόνο με τη χρήση αντισυλληπτικών, αλλιώς έμπαινα σε εμμηνόπαυση. Κατέφυγα στην εξωσωματική με ωάρια δότριας μετά από δύο διεγέρσεις που απέτυχαν (έκανα ωοληψία σε 1 μόνο ωάριο  κάθε φορά, που διαλύθηκε και στις 2 περιπτώσεις). Η πρώτη εμβρυομεταφορά  με 2 έμβρυα τρίτης μέρας κατέληξε σε αρνητική χοριακή. Ακολούθησε μία υστεροσκόπηση που έδειξε ενδομητρίτιδα και μετά από θεραπεία (3 αντιβιώσεις) έκανα και τη δεύτερη και τελευταία εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες  βλαστοκύστες.

Σήμερα κλείνω 7 εβδομάδες και όλα βαίνουν καλώς μέχρι στιγμής. Οι χοριακές ήταν πολύ καλές, ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε και το εμβυάκι! Ακόμα όμως κι αν δεν πάει καλά νιώθω πως κάποια στιγμή θα πάνε!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την παρέα, έστω κι αν ήταν μονόπλευρη μέχρι στιγμής...

  • Μου αρέσει 13

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Γεια σας!

Διάβασα το θέμα από την αρχή και πέρασα μαζί σας όλες τις αγωνίες, τις χαρές και τις στεναχώριες! Με γεμίσατε θετική ενέργεια μιας και έπαιρνα πολλά θετικά vibes (Είναι και γουρλίδικο το θέμα)... Παρόλο που δεν το συνηθίζω, είπα να γράψω για να βοηθήσω, ενδεχομένως, και με το δικό μου παράδειγμα άλλες γυναίκες.

Είμαι 32 χρονών και πριν 11 χρόνια ένα πρόβλημα υγείας μου κατέστρεψε (από ότι φάνηκε) τα ωάρια. Κύκλο είχα όλα αυτά τα χρόνια μόνο με τη χρήση αντισυλληπτικών, αλλιώς έμπαινα σε εμμηνόπαυση. Κατέφυγα στην εξωσωματική με ωάρια δότριας μετά από δύο διεγέρσεις που απέτυχαν (έκανα ωοληψία σε 1 μόνο ωάριο  κάθε φορά, που διαλύθηκε και στις 2 περιπτώσεις). Η πρώτη εμβρυομεταφορά  με 2 έμβρυα τρίτης μέρας κατέληξε σε αρνητική χοριακή. Ακολούθησε μία υστεροσκόπηση που έδειξε ενδομητρίτιδα και μετά από θεραπεία (3 αντιβιώσεις) έκανα και τη δεύτερη και τελευταία εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες  βλαστοκύστες.

Σήμερα κλείνω 7 εβδομάδες και όλα βαίνουν καλώς μέχρι στιγμής. Οι χοριακές ήταν πολύ καλές, ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε και το εμβυάκι! Ακόμα όμως κι αν δεν πάει καλά νιώθω πως κάποια στιγμή θα πάνε!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την παρέα, έστω κι αν ήταν μονόπλευρη μέχρι στιγμής...

Θα κανω κ εγω βιοψια ενδομητριου για μικροβια κ πιθανη ενδομητριτιδα μετα απο 2 αποτυχιες εμβρυομεταφορας που ειχα!

Τα καλυτερα σου ευχομαι αγαπη μου!

  • Μου αρέσει 2

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Clue said:

Γεια σας!

Διάβασα το θέμα από την αρχή και πέρασα μαζί σας όλες τις αγωνίες, τις χαρές και τις στεναχώριες! Με γεμίσατε θετική ενέργεια μιας και έπαιρνα πολλά θετικά vibes (Είναι και γουρλίδικο το θέμα)... Παρόλο που δεν το συνηθίζω, είπα να γράψω για να βοηθήσω, ενδεχομένως, και με το δικό μου παράδειγμα άλλες γυναίκες.

Είμαι 32 χρονών και πριν 11 χρόνια ένα πρόβλημα υγείας μου κατέστρεψε (από ότι φάνηκε) τα ωάρια. Κύκλο είχα όλα αυτά τα χρόνια μόνο με τη χρήση αντισυλληπτικών, αλλιώς έμπαινα σε εμμηνόπαυση. Κατέφυγα στην εξωσωματική με ωάρια δότριας μετά από δύο διεγέρσεις που απέτυχαν (έκανα ωοληψία σε 1 μόνο ωάριο  κάθε φορά, που διαλύθηκε και στις 2 περιπτώσεις). Η πρώτη εμβρυομεταφορά  με 2 έμβρυα τρίτης μέρας κατέληξε σε αρνητική χοριακή. Ακολούθησε μία υστεροσκόπηση που έδειξε ενδομητρίτιδα και μετά από θεραπεία (3 αντιβιώσεις) έκανα και τη δεύτερη και τελευταία εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες  βλαστοκύστες.

Σήμερα κλείνω 7 εβδομάδες και όλα βαίνουν καλώς μέχρι στιγμής. Οι χοριακές ήταν πολύ καλές, ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε και το εμβυάκι! Ακόμα όμως κι αν δεν πάει καλά νιώθω πως κάποια στιγμή θα πάνε!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την παρέα, έστω κι αν ήταν μονόπλευρη μέχρι στιγμής...

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Να σαι καλά που μοιράστηκε την εμπειρία σου, προσωπικά μου έδωσες πολύ δύναμη μόνο κ μόνο μ αυτό! Είσαι πολύ δυνατή. Συγχαρητήρια!!! Τι όμορφα νέα. Να έχεις μια ήρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη κι εδώ θα μαστε να λέμε ότι θέλουμε. 

Πολλά φιλιά σ εσένα και σ όλα τα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να απολαμβάνετε το τριήμερο!

Εγώ πήγα χθες για τον πρώτο υπέρηχο. Λοιπόν τα νέα είναι καλά προς το παρόν λέμε πάντα! Ακούσαμε δύο καρδούλες! Τα μωράκια είναι δύο (σοκ) αλλά όπως λέει ο γιατρός αυτό συμβαίνει σπάνια και δυστυχώς οι πιθανότητες είναι να χάσουμε το ένα στην πορεία. Είναι δύσκολα διαχειρίσιμο αυτό αλλά η βασική ελπίδα είναι να κρατηθεί ένα και να είναι γερό. Οπότε με αυτό προχωράμε με αισιοδοξία και επιφύλαξη!

Πολλά φιλιά σε όλες

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mishka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να απολαμβάνετε το τριήμερο!

Εγώ πήγα χθες για τον πρώτο υπέρηχο. Λοιπόν τα νέα είναι καλά προς το παρόν λέμε πάντα! Ακούσαμε δύο καρδούλες! Τα μωράκια είναι δύο (σοκ) αλλά όπως λέει ο γιατρός αυτό συμβαίνει σπάνια και δυστυχώς οι πιθανότητες είναι να χάσουμε το ένα στην πορεία. Είναι δύσκολα διαχειρίσιμο αυτό αλλά η βασική ελπίδα είναι να κρατηθεί ένα και να είναι γερό. Οπότε με αυτό προχωράμε με αισιοδοξία και επιφύλαξη!

Πολλά φιλιά σε όλες

Αχχχ δύο ταμπούρλα ε; Τι καλά!!!

Με αισιοδοξία κι επιφύλαξη, όπως το λες!! Και με τις ευχές όλων!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Mishka said:

Καλησπέρα κορίτσια,

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να απολαμβάνετε το τριήμερο!

Εγώ πήγα χθες για τον πρώτο υπέρηχο. Λοιπόν τα νέα είναι καλά προς το παρόν λέμε πάντα! Ακούσαμε δύο καρδούλες! Τα μωράκια είναι δύο (σοκ) αλλά όπως λέει ο γιατρός αυτό συμβαίνει σπάνια και δυστυχώς οι πιθανότητες είναι να χάσουμε το ένα στην πορεία. Είναι δύσκολα διαχειρίσιμο αυτό αλλά η βασική ελπίδα είναι να κρατηθεί ένα και να είναι γερό. Οπότε με αυτό προχωράμε με αισιοδοξία και επιφύλαξη!

Πολλά φιλιά σε όλες

Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλετε! Συγχαρητήρια! Είτε συνεχίσουν και τα δύο, είτε μόνο το ένα ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!(εγώ ακόμα δεν το έχω πιστέψει...)

  • Μου αρέσει 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2019 at 5:13 PM, Clue said:

Γεια σας!

Διάβασα το θέμα από την αρχή και πέρασα μαζί σας όλες τις αγωνίες, τις χαρές και τις στεναχώριες! Με γεμίσατε θετική ενέργεια μιας και έπαιρνα πολλά θετικά vibes (Είναι και γουρλίδικο το θέμα)... Παρόλο που δεν το συνηθίζω, είπα να γράψω για να βοηθήσω, ενδεχομένως, και με το δικό μου παράδειγμα άλλες γυναίκες.

Είμαι 32 χρονών και πριν 11 χρόνια ένα πρόβλημα υγείας μου κατέστρεψε (από ότι φάνηκε) τα ωάρια. Κύκλο είχα όλα αυτά τα χρόνια μόνο με τη χρήση αντισυλληπτικών, αλλιώς έμπαινα σε εμμηνόπαυση. Κατέφυγα στην εξωσωματική με ωάρια δότριας μετά από δύο διεγέρσεις που απέτυχαν (έκανα ωοληψία σε 1 μόνο ωάριο  κάθε φορά, που διαλύθηκε και στις 2 περιπτώσεις). Η πρώτη εμβρυομεταφορά  με 2 έμβρυα τρίτης μέρας κατέληξε σε αρνητική χοριακή. Ακολούθησε μία υστεροσκόπηση που έδειξε ενδομητρίτιδα και μετά από θεραπεία (3 αντιβιώσεις) έκανα και τη δεύτερη και τελευταία εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες  βλαστοκύστες.

Σήμερα κλείνω 7 εβδομάδες και όλα βαίνουν καλώς μέχρι στιγμής. Οι χοριακές ήταν πολύ καλές, ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε και το εμβυάκι! Ακόμα όμως κι αν δεν πάει καλά νιώθω πως κάποια στιγμή θα πάνε!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την παρέα, έστω κι αν ήταν μονόπλευρη μέχρι στιγμής...

 

23 hours ago, Mishka said:

Καλησπέρα κορίτσια,

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να απολαμβάνετε το τριήμερο!

Εγώ πήγα χθες για τον πρώτο υπέρηχο. Λοιπόν τα νέα είναι καλά προς το παρόν λέμε πάντα! Ακούσαμε δύο καρδούλες! Τα μωράκια είναι δύο (σοκ) αλλά όπως λέει ο γιατρός αυτό συμβαίνει σπάνια και δυστυχώς οι πιθανότητες είναι να χάσουμε το ένα στην πορεία. Είναι δύσκολα διαχειρίσιμο αυτό αλλά η βασική ελπίδα είναι να κρατηθεί ένα και να είναι γερό. Οπότε με αυτό προχωράμε με αισιοδοξία και επιφύλαξη!

Πολλά φιλιά σε όλες

Συγχαρητήρια κ στις δυο σας!!! Τι υπέροχα νέα!! ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μετά από μια επεισοδιακή μέρα σήμερα, πήγα στο νοσοκομείο για υπέρηχο κι είδαμε υποψία σάκου. Είχα κάνει ήδη την Πέμπτη που δε φάνηκε τίποτα με χοριακη κοντά στα 2300. Μου είπαν να ξανακάνω το Σάββατο γιατί υπήρχε υποψία εξωμητριου κύησης. Ανέβηκε στα 3500. Ο γιατρός που μου έκανε την εμβρυομεταφορά ήταν ανήσυχος και μου είπε να κάνω υπερηχογράφημα το συντομότερο δυνατόν. Έλεγα να περιμένω, αλλά κάτι από αυτά που διάβαζα, κάτι οι παροτρύνσεις κοριτσιών από το φόρουμ, πήγα τελικά στο νοσοκομείο. Είναι μικρούλακι, αλλά είναι! Τρώω μακαρόνια τώρα να μεγαλώσει!! Πώς το έλεγε ο Βέγγος;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Καλησπέρα! Μετά από μια επεισοδιακή μέρα σήμερα, πήγα στο νοσοκομείο για υπέρηχο κι είδαμε υποψία σάκου. Είχα κάνει ήδη την Πέμπτη που δε φάνηκε τίποτα με χοριακη κοντά στα 2300. Μου είπαν να ξανακάνω το Σάββατο γιατί υπήρχε υποψία εξωμητριου κύησης. Ανέβηκε στα 3500. Ο γιατρός που μου έκανε την εμβρυομεταφορά ήταν ανήσυχος και μου είπε να κάνω υπερηχογράφημα το συντομότερο δυνατόν. Έλεγα να περιμένω, αλλά κάτι από αυτά που διάβαζα, κάτι οι παροτρύνσεις κοριτσιών από το φόρουμ, πήγα τελικά στο νοσοκομείο. Είναι μικρούλακι, αλλά είναι! Τρώω μακαρόνια τώρα να μεγαλώσει!! Πώς το έλεγε ο Βέγγος;;

καλα εκανες κ πηγες κ ηρεμησες...φαε τα μακαρονακια σ κ μια χαρα θα γίνει το μπιζελακι σ...έπαιζε κρυφτούλι το πονηρό...χι χι...εξωμητριο δεν είναι ( εχω περάσει κ ξέρω πως είναι) οποτε ολα καλα κ χάιδευε κοιλιτσα....σορρυ που πετάχτηκα αλλα σε διάβαζα στο καφέ εξωσωματικης κ ανησύχησα...Τώρα όμως ολα οκ...μπράβο σ κοπέλα μ.με το καλό να σ πανε ολα 

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...