Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Μπηκε στον Τέταρτο προχτές. Χάνω λίγο τις εβδομάδες γιατί μου λένε ότι παίζει ρόλο και η ελαφριά προωροτητα.

Για να δείς αν έχει άλμα παίρνεις την Πητ κι ας έχει γεννηθεί νωρίτερα. Πότε είχες Πητ?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα!! Πόσες ώρες κοιμούνται τα μωράκια σας τη μερα;

Καλησπερα.. εμενα μου κοιμαται μεσα στην μερα παντα μετα απο γευμα που κανουμε καθε 3 ωρες και κοιμαται  για μια ωρα περιπου.. τελευταιο γευμα το κανουμε γυρω στις 10-11 και μετα ξυπναει στις 8-9 το πρωι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς το πάμε 12ωρες ψιλοσερι το βράδυ και άλλες 3-4 τη μέρα σίγουρα. Πολλές νόμιζα ότι ηταν

Μας έκοψε και την αποστείρωση  χτες που κάναμε εμβόλιο! Είπε να πλένω με προδερμ πιάτων και να αφήνω το μπουκάλι στο ψυγείο όσο δεν το χρήσιμοποιω. Νωρίς μου φανηκε

Μας είπε ότι είμαστε μωρό διαφήμισης και μας ρώτησε αν ενδιαφερόμαστε  χαχαχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vaso_mpempis είπε:

Κι εμείς το πάμε 12ωρες ψιλοσερι το βράδυ και άλλες 3-4 τη μέρα σίγουρα. 

Τέλειο!!!

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κι εμείς το πάμε 12ωρες ψιλοσερι το βράδυ και άλλες 3-4 τη μέρα σίγουρα. Πολλές νόμιζα ότι ηταν

Μας έκοψε και την αποστείρωση  χτες που κάναμε εμβόλιο! Είπε να πλένω με προδερμ πιάτων και να αφήνω το μπουκάλι στο ψυγείο όσο δεν το χρήσιμοποιω. Νωρίς μου φανηκε

Μας είπε ότι είμαστε μωρό διαφήμισης και μας ρώτησε αν ενδιαφερόμαστε  χαχαχαχαχαχαχ

Κι εμένα νωρίς μου φάνηκε. Εμείς είχαμε αποστέρηση έως έξι μηνών. Κι εμάς μας έχουν πει για δυσφήμιση χεχεχε

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 19/9/2019 at 5:05 ΜΜ, tzeni82 είπε:

Δεν προλαβαινω να διαβασω οσοα γραφεισ αλλα βλεπω εχετε θεμα με αλλεργια..κ εμεισ ειχαμε..τα κοκκινα τα ματια παιζει να  ναι απο την αλλεργια..κ ναι τα μωρακια που εχπυν αλλετγια στο αγελαδινο πονανε..εχουν κολικουσ δυνατουσ..

Εμασ μασ παρακολουθ παιδογαστρεντερ κ θηλαζα αποκλεισυικα .κ εκανα αποχη.αν εχεισ καποια απορια ευζαριστωσ να βοηθησουμε..

Περαστικα στο μωρακι

Πήγαμε κ εμεις σε ποδογαστρ. Πράσινες κενώσεις σε χρωμα σελινου εχουμε με Βλεννη  ακομη αιμα ειδα μονο εκείνη τη μερα δεν ξανα ειδα..σόρρυ για τη καθυστερημένη απάντηση απλα εχουμε θεμα με το ίντερνετ αυτες τις μερες ...επισης στον αποκλειστικό θηλασμό το μέλι επιτρέπεται??? Γτ γραφει παμω πως σε μωρα ειναι για ανω απο 1 έτους...

On 20/9/2019 at 7:57 ΜΜ, vaso_mpempis είπε:

Ρια μου καλησπέρα! Είστε καλύτερα;

Ναι αιμτακι δεν ξανα ειχαμε αλλα ειναι ανοιχτό πράσινο οι κενώσεις ακόμη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Πήγαμε κ εμεις σε ποδογαστρ. Πράσινες κενώσεις σε χρωμα σελινου εχουμε με Βλεννη  ακομη αιμα ειδα μονο εκείνη τη μερα δεν ξανα ειδα..σόρρυ για τη καθυστερημένη απάντηση απλα εχουμε θεμα με το ίντερνετ αυτες τις μερες ...επισης στον αποκλειστικό θηλασμό το μέλι επιτρέπεται??? Γτ γραφει παμω πως σε μωρα ειναι για ανω απο 1 έτους...

Ναι αιμτακι δεν ξανα ειχαμε αλλα ειναι ανοιχτό πράσινο οι κενώσεις ακόμη 

Ποναει; Πώς πάει με το κλάμα ηρέμησε; ο παιδογαστρεντερολογος τι σας ειπε;


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Ποναει; Πώς πάει με το κλάμα ηρέμησε; ο παιδογαστρεντερολογος τι σας ειπε;

Α δεν πηγαμε τβρα εχει καιρο...μας ειπς ότι λ η παιδίατρος μα κ καποιες τροφές κ σταδιακα να τις βαζω να δω τι τον ενοχλεί...Κ αν δεν βελτιωθει να πάρουμε ειδικό...κορίτσια έσεις που θηλάζετε τρώτε μέλι κανονικά?κάνει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...