Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Ποσο χρονων εισαι κοριτσι μου??τωρα το έμαθες??????

Μπαίνω οπότε μπορώ γιατι πρτιμενω τη χοριακή σου!!τι ώρα θα βγει??????

Ρε εισαι κορμαρα ασε τους άλλους να σκάνε!!!

Γεια σου ευακι μου!!!ουτε που τα έχω ξανακούσει αυτα......τι ακριβώς είναι?

κάτι για θρομβοπενεία λεει το ένα και η τεστοστερόνη αρκετα χαμηλη....τι να σου πω....το απόγευμα γιατρό να δουμε τι και πως... εσυ πως είσαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Ποσο χρονων εισαι κοριτσι μου??τωρα το έμαθες??????

Μπαίνω οπότε μπορώ γιατι πρτιμενω τη χοριακή σου!!τι ώρα θα βγει??????

Ρε εισαι κορμαρα ασε τους άλλους να σκάνε!!!

Γεια σου ευακι μου!!!ουτε που τα έχω ξανακούσει αυτα......τι ακριβώς είναι?

Ειμαι 41.. η τριτη κ φαρμακερη που εκανα τον μαιο, εδειξε μια fsh 27..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Τα έχω περάσει να πηγαίνω τουαλέτα κ να τρέμω μην βγει τίποτα.και δεν παλεύεται αυτό το συναίσθημα.λυπαμαι για την κάθε γυναίκα που το περνάει κ φουντωνω από την αδικία αυτή γιατί υπάρχουν αλλες( αμαρτία θα πάρω) που δεν θέλανε παιδιά κ τους έρχονται ηη που έρχονται εύκολα κ τα παρατάνε.και δεν σου λέω παρατάνε οι ομάδες κοινωνικης ιδιαιτερότητας.εχω τρεις τέσσερις σε περίγυρο που παρατήσανε οικογένεια και παιδιά γιατί ερωτεύτηκαν ξανά.

Μεγαλη αδικια Εμιλυ μου , τι να λεμε...αλλες να μη θελουν κ με τη μυρωδια και αλλες να λαχταρουν και να παλευουν...η αδερφη μου το τριτο ηρθε με τη μυρωδια! δεν ηταν προγραμματισμενο, σεξ μια στο τοσο γιατι εκεινη τη περιοδο ετρεχαν κ δεν εφταναν με δουλειες κ καθημερινοτητα κ περιμενε περιοδο περιμενε κ της εσκασε ο μικρος στα 37 με τη πρωτη....αφου μου ελεγε τωρα που προσπαθω για δευτερο, καλε λεει κ εσυ ετσι θα το πιασεις...ειδε οτι εχει περασει 4μηνο κ ακομα δεν κ σταματησε να μου λεει διαφορα γιατι βλεπει οτι δεν...

Οσο για τα κιλα θα σου πω οτι ολες ζηλευουν! Δυστυχως εμεις οι γυναικες ειμαστε η μια να φαει την αλλη. οχι μονο σε κιλα αλλα στα παντα! Τη ψυχολογια σου θελουν να χαλασουν γιατι σε βλεπουν καλα , με την ομορφη οικογενεια σου κ τον αντρα σου που σε λατρευει κ τρωγονται! τι να λεμε τωρα!!! Ειναι δυσκολο να βρεις εναν ανθρωπο να μεγαωνεις μαζι του κ να υπαρχει αγαπη κ σεβασμος. ΣΥνηθως χαλαει η συνταγη κ βγαινουν πολλα προβληματα κ ψαχνονται να δηλητηριασουν οσο μπορουν....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν επειδή έχω πολλά νεύρα τώρα 

Clear blue να μην πάρετε ποτέ μεγάλη απάτη 

Έκανα πάλι το πρωί και μου βγήκε πάλι αχνό θετικό 

Είναι απάτη τέλος 

Σε μπερδεύει απίστευτα μάλλον 

Έχει πάρει ποτέ καμία σας και να δει γραμμή ψεύτικη ;;;

 

Εγω παντα αυτο χρησιμοποιώ και παντα το έβγαζε σωστα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Ναι φρέσκο ,φρέσκο 

Χαχαχαχα

@ellidr σε περιμενουμε ολες με ανυπομονησια!!!!! Λογικα σε κανα δωρο μαξ θα εχει βγει το αποτελεσμα ετσι;;;

τι σου ειπαν; μακαρι θεε μου μακαριιι δεν ξερεις τι αγωνια εχω για σενα σημερα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Εγω στον μικρο μου μπαμ καραμπαμ ενας σταυρος ΝΑ κ στα δυο τεστ που ειχα παρει. βεβαια το ειχα κανει πολυ μετα τη πρωτη καθυστερηση...

εγω αρχιζω κ εχω αμφιβολιες κ με τα Home test Που εχω. νομιζω κατουραω απλο χαρτι χαχαχαχα!!! δεν παιζει να βγει θετικο ποτε αυτο το πραγμα, απατηηη!!! χαχαχα

Όταν έρθει η ώρα θα βγουν τα θετικά μην σκας.απο το να μας φάνε οι δρόμοι φαρμακείο σπίτι άσε να τα χουμε κ αν δούμε καμία ψευτογραμμη τρέχουμε για χοριακη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όταν έρθει η ώρα θα βγουν τα θετικά μην σκας.απο το να μας φάνε οι δρόμοι φαρμακείο σπίτι άσε να τα χουμε κ αν δούμε καμία ψευτογραμμη τρέχουμε για χοριακη.

κ εγω εχω κρατησει ενα σαν τα ματια μου να το κανω αν με το καλο εχω εστω και μια μερα καθυστερηση!! και μετα βουρ χοριακηηηηη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μεγαλη αδικια Εμιλυ μου , τι να λεμε...αλλες να μη θελουν κ με τη μυρωδια και αλλες να λαχταρουν και να παλευουν...η αδερφη μου το τριτο ηρθε με τη μυρωδια! δεν ηταν προγραμματισμενο, σεξ μια στο τοσο γιατι εκεινη τη περιοδο ετρεχαν κ δεν εφταναν με δουλειες κ καθημερινοτητα κ περιμενε περιοδο περιμενε κ της εσκασε ο μικρος στα 37 με τη πρωτη....αφου μου ελεγε τωρα που προσπαθω για δευτερο, καλε λεει κ εσυ ετσι θα το πιασεις...ειδε οτι εχει περασει 4μηνο κ ακομα δεν κ σταματησε να μου λεει διαφορα γιατι βλεπει οτι δεν...

Οσο για τα κιλα θα σου πω οτι ολες ζηλευουν! Δυστυχως εμεις οι γυναικες ειμαστε η μια να φαει την αλλη. οχι μονο σε κιλα αλλα στα παντα! Τη ψυχολογια σου θελουν να χαλασουν γιατι σε βλεπουν καλα , με την ομορφη οικογενεια σου κ τον αντρα σου που σε λατρευει κ τρωγονται! τι να λεμε τωρα!!! Ειναι δυσκολο να βρεις εναν ανθρωπο να μεγαωνεις μαζι του κ να υπαρχει αγαπη κ σεβασμος. ΣΥνηθως χαλαει η συνταγη κ βγαινουν πολλα προβληματα κ ψαχνονται να δηλητηριασουν οσο μπορουν....

Ναι φυσικά ο κόσμος τρώγεται ο ένας με τον άλλο τα απίστευτα έχω ακούσει.αλλα εντάξει είμαι λίγο παρά πάνω αδύνατη οκ.αλλα να μην επιμένουν.φαε λίγο;;;;εγώ ποτέ δεν έχω κάνει υποδειξη σε κανέναν για την ζωή του.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

@ellidr σε περιμενουμε ολες με ανυπομονησια!!!!! Λογικα σε κανα δωρο μαξ θα εχει βγει το αποτελεσμα ετσι;;;

τι σου ειπαν; μακαρι θεε μου μακαριιι δεν ξερεις τι αγωνια εχω για σενα σημερα!!!!!!!

Αχ κορίτσια μου όχι μην έχετε αγωνία 

Αλήθεια δεν γίνεται να είμαι 

Έχω πολύ σκούρο καφέ αίμα 

Παιδιά δεν ξέρω

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσια μου όχι μην έχετε αγωνία 

Αλήθεια δεν γίνεται να είμαι 

Έχω πολύ σκούρο καφέ αίμα 

Παιδιά δεν ξέρω

Περίμενε λίγο.παιζει να είσαι έγκυος κ να έχεις μια ροή.αλλα αυτό που δεν παίζει είναι θετικό τεστ κ να μην είσαι.οτι να ναι.νετα θέλει διερεύνηση.δηλαδη τι ανιχνεύει αυτό το τεστ;;;;;παρτους τηλέφωνο και ρώτα.εγω έτσι κάνω τους σκάω για αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσια μου όχι μην έχετε αγωνία 

Αλήθεια δεν γίνεται να είμαι 

Έχω πολύ σκούρο καφέ αίμα 

Παιδιά δεν ξέρω

αχ θα μας σκασεις σημερα εσυυυυυυ! δε πιστευω να πλακωνεσαι στις δουλειες;;! προσπαθησε να εισαι ξεκουραστη δε ξερεις τι μπορει να ειναι το καφε, ειναι παλιο αιμααααα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Περίμενε λίγο.παιζει να είσαι έγκυος κ να έχεις μια ροή.αλλα αυτό που δεν παίζει είναι θετικό τεστ κ να μην είσαι.οτι να ναι.νετα θέλει διερεύνηση.δηλαδη τι ανιχνεύει αυτό το τεστ;;;;;παρτους τηλέφωνο και ρώτα.εγω έτσι κάνω τους σκάω για αποτελέσματα.

Δε θ ασχοληθώ 

Δε θα ξανακάνω τεστ 

Τέλος 

Μόνο χοριακη 

Δε θα αγχωθω και γ αυτό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...