Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Στενοχωριέμαι που έχεις τόσο άγχος δεν παλεύεται κοριτσάκι μου.εγω πριν ένα χρόνο φόβομουν όταν περίμενα περίοδο και πήγαινα τουαλέτα μην δω αίμα κ έκλαιγα κ σκεφτόμουν πως θα το αντέξω.δεν πρέπει να το περνάει καμία γυναίκα αυτό.ξερεις τι θα λες;;;ότι αν μου έρθει σε δύο εβδομάδες ακριβώς μπορεί να μείνω έγκυος.αυτο και τίποτα άλλο.δεν ξέρω και πόσο χρονών εισαι νιώθω ότι είσαι μικρούλα,και αν προσπαθείς καιρό.δυστυχως αυτό το άγχος είναι προνόμιο των γυναικών κυρίως κουβαλάνε όλο το βάρος και την ευθύνη να γεμίσει η κοιλίτσα τους αλλά να κοιτάμε και τον εαυτό μας.προσπαθησε να το δεις χαλαρά αν μπορείς,μακάρι να είναι γεμάτη η κοιλίτσα αλλιώς με ψυχολογία και τις βιταμίνες σου,σε δύο εβδομάδες θα έχεις την ευκαιρία σου.

30 χρόνων είμαι αγάπη μου... Σε ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση κορίτσια... Νιώθω πολύ καλύτερα που μιλάω μαζί σας..  Γιατί κανένας δε μπορεί να μας καταλάβει όσο η μία την άλλη.!!!! Έχω τέτοια συχνοουρια και πάω στη τουαλέτα και λέω συνέχεια ότι Εντάξει ήρθε... Δε πειράζει. Τον άλλο μήνα..... Έχω υπομονή έχω και εσάς..ολα καλα θα πάνε. ❤️❤️ Emily σε ευχαριστώ πολύ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Δεσποινα19 είπε:

30 χρόνων είμαι αγάπη μου... Σε ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση κορίτσια... Νιώθω πολύ καλύτερα που μιλάω μαζί σας..  Γιατί κανένας δε μπορεί να μας καταλάβει όσο η μία την άλλη.!!!! Έχω τέτοια συχνοουρια και πάω στη τουαλέτα και λέω συνέχεια ότι Εντάξει ήρθε... Δε πειράζει. Τον άλλο μήνα..... Έχω υπομονή έχω και εσάς..ολα καλα θα πάνε. ❤️❤️ Emily σε ευχαριστώ πολύ... 

Αχ μικρούλα...και εγώ 30 έπιασα τον γιο μου.εισαι τόσο μικρή ,μην σε αγχωνει τίποτα όλα καλά θα πανε.εδω παλεύω εγώ που είμαι σαράντα ολόκληρα.περιμενουμε νέα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αχ μικρούλα...και εγώ 30 έπιασα τον γιο μου.εισαι τόσο μικρή ,μην σε αγχωνει τίποτα όλα καλά θα πανε.εδω παλεύω εγώ που είμαι σαράντα ολόκληρα.περιμενουμε νέα.

Μολιε έχω θα σας ενημερώσω....Εύχομαι να σου πανε όλα καλά Εmily μου μέσα από τη καρδιά μου και να αποκτήσεις και εσύ το δυτερο αγγελάκι σου..!!!!! Να κάνωια χαζή ερώτηση... Μη γελάσατε... Αυριο έχω να πάω σε ένα γάμο και σήμερα έχω κανονίσει βαφή σε περίπτωση λέμε τώρα που είμαι 1% έγκυος.. Θα επηρεάσει κάπου;;; είναι κακό;;;; ευχαριστώ πολυ και συγγνώμη για τη χαζη ερώτηση 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Δεσποινα19 είπε:

Μολιε έχω θα σας ενημερώσω.... Να κάνωια χαζή ερώτηση... Μη γελάσατε... Αυριο έχω να πάω σε ένα γάμο και σήμερα έχω κανονίσει βαφή σε περίπτωση λέμε τώρα που είμαι 1% έγκυος.. Θα επηρεάσει κάπου;;; είναι κακό;;;; ευχαριστώ πολυ και συγγνώμη για τη χαζη ερώτηση 

Κάνε την βαφή σου κανονικά.να μας περιποιημένη.απλα μην πιεις αλκοόλ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Δεσποινα19 είπε:

Μολιε έχω θα σας ενημερώσω....Εύχομαι να σου πανε όλα καλά Εmily μου μέσα από τη καρδιά μου και να αποκτήσεις και εσύ το δυτερο αγγελάκι σου..!!!!! Να κάνωια χαζή ερώτηση... Μη γελάσατε... Αυριο έχω να πάω σε ένα γάμο και σήμερα έχω κανονίσει βαφή σε περίπτωση λέμε τώρα που είμαι 1% έγκυος.. Θα επηρεάσει κάπου;;; είναι κακό;;;; ευχαριστώ πολυ και συγγνώμη για τη χαζη ερώτηση 

Δεν υπάρχει καμία χαζή ερώτηση και το λέω εγώ που κάνω πολλές...Χαχαχαχα 

Και εγώ το ιδιο με την @Emilly θα σου έλεγα...Κάνε τη βαφή Αλλά καλύτερα μην πιεις αλκοόλ... να περάσεις τέλεια και να έχεις ευχάριστα νέα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Δεν υπάρχει καμία χαζή ερώτηση και το λέω εγώ που κάνω πολλές...Χαχαχαχα 

Και εγώ το ιδιο με την @Emilly θα σου έλεγα...Κάνε τη βαφή Αλλά καλύτερα μην πιεις αλκοόλ... να περάσεις τέλεια και να έχεις ευχάριστα νέα!!!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολυυυυ πολυυ....!!!!! Με το που έχω νέα θα σας ενημερώσω φυσικά.... Αυριο θα ξέρωω!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Δεσποινα19 είπε:

Αria μιυ καλησπέρα.... Εγώ τα ίδια.. Ακόμα άφαντη...!!! Σκέφτομαι να κάνω χοριακη το απόγευμα αν δεν έχει έρθει.. Δε μπορω να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα είμαι ήδη στις 5 μέρες καθυστέρηση. 

Στις 5 μερες και τεστ νομιζω θα δείξει... 

Αλλα ναι και η χοριακη πιο καλά! 

Έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Θετικές σκεψειιιιιιςςςςς μονο!!!

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σου Άρια μου!!εσυ πες μας!!!πως είσαι???

Δέσποινα μου ακόμα?????να κάνεις μια χοριακη Ναι...ειναι αρκετές οι μέρες.....

Μεχρι στιγμής όλα καλα δόξα το θεό! 

Βέβαια συμπτώματα δεν εντοπίζω.. και με αγχώνει αυτο .. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Στις 5 μερες και τεστ νομιζω θα δείξει... 

Αλλα ναι και η χοριακη πιο καλά! 

Έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Θετικές σκεψειιιιιιςςςςς μονο!!!

Μεχρι στιγμής όλα καλα δόξα το θεό! 

Βέβαια συμπτώματα δεν εντοπίζω.. και με αγχώνει αυτο .. 

Στο είχα ξαναπεί για εσένα έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα!!δε θέλει άγχος!!!Τη δευτερα θα ξανακάνεις χοριακη??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Στις 5 μερες και τεστ νομιζω θα δείξει... 

Αλλα ναι και η χοριακη πιο καλά! 

Έχεις κάποιο σύμπτωμα;

Θετικές σκεψειιιιιιςςςςς μονο!!!

Μεχρι στιγμής όλα καλα δόξα το θεό! 

Βέβαια συμπτώματα δεν εντοπίζω.. και με αγχώνει αυτο .. 

Aria μου τώρα είδα το μήνυμα σου που με ρωτάς για τα συμπτώματα...  Έχω 5 μέρες καθυστέρηση εδώ και μι βδομάδα έχω πόνους χαμηλά το στήθος τούμπανο υπνηλια κάποιες ζαλάδες που με πιάνουν αξαφνα και για αλλά έκανα τεστ τη Τεταρτη και ήταν αρνητικό.. Εχθές είδα λίγο ροζ καφέ σαν κλωστή στο σκούπισμα και τίποτα αλλοο... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Στο είχα ξαναπεί για εσένα έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα!!δε θέλει άγχος!!!Τη δευτερα θα ξανακάνεις χοριακη??

Ναι οπωσδήποτε... !!! 

Η αλήθεια είναι μου το είχες πει κοριτσάκι μου 

Just now, Δεσποινα19 είπε:

Aria μου τώρα είδα το μήνυμα σου που με ρωτάς για τα συμπτώματα...  Έχω 5 μέρες καθυστέρηση εδώ και μι βδομάδα έχω πόνους χαμηλά το στήθος τούμπανο υπνηλια κάποιες ζαλάδες που με πιάνουν αξαφνα και για αλλά έκανα τεστ τη Τεταρτη και ήταν αρνητικό.. Εχθές είδα λίγο ροζ καφέ σαν κλωστή στο σκούπισμα και τίποτα αλλοο... 

Δέσποινα μου ολα είναι θετικά αυτα τα ροζ λογικά μπορει να είναι και εμφύτευση γι αυτο και να μην έδειξε το τεστακι.. 

Εχω πολυ καλό προαίσθημα..:D

Απο την εμφύτευση ξερω οτι θέλει περίπου 3 μερούλες μπορει να κανω κ λαθος βέβαια! 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σας.. Με τον αντρα μου βαλαμε μπροστα για ενα παιδακι .. τελευταια περιοδος 12 Ιουνιου με ωορηξια στις 25 Ιουνιου .. ειχαμε ελευθερες επαφες μερα παρα μερα και στις 25..προχθες με εχθες περιμενα περιοδο αλλα δεν..(ευτιχως να μην ερθει) σημερα το πρωι οταν σηκωθηκα στο σκουπισμα ειχα καφε ανοιχτο με ροζ-μπεζ ανοιχτα υγρα(συγνωμη για την περιγραφη) και μεχρι στιγμης δεν εχω ξανα δει τιποτα στο σκουπισμα ουτε και στο σερβιετακι μου.. επισης εχω εδω και περιπου 4 μερες πονακια χαμηλα στη κοιλια και θερμοκρασια σωματος 36.8-37..Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

Καλησπερα σας.. Με τον αντρα μου βαλαμε μπροστα για ενα παιδακι .. τελευταια περιοδος 12 Ιουνιου με ωορηξια στις 25 Ιουνιου .. ειχαμε ελευθερες επαφες μερα παρα μερα και στις 25..προχθες με εχθες περιμενα περιοδο αλλα δεν..(ευτιχως να μην ερθει) σημερα το πρωι οταν σηκωθηκα στο σκουπισμα ειχα καφε ανοιχτο με ροζ-μπεζ ανοιχτα υγρα(συγνωμη για την περιγραφη) και μεχρι στιγμης δεν εχω ξανα δει τιποτα στο σκουπισμα ουτε και στο σερβιετακι μου.. επισης εχω εδω και περιπου 4 μερες πονακια χαμηλα στη κοιλια και θερμοκρασια σωματος 36.8-37..Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;

αφου εχεις καθηστερηση μια μερα καvε αυριο το πρωι εvα τεστακι. Κβεβαια υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυvης 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

Καλησπερα σας.. Με τον αντρα μου βαλαμε μπροστα για ενα παιδακι .. τελευταια περιοδος 12 Ιουνιου με ωορηξια στις 25 Ιουνιου .. ειχαμε ελευθερες επαφες μερα παρα μερα και στις 25..προχθες με εχθες περιμενα περιοδο αλλα δεν..(ευτιχως να μην ερθει) σημερα το πρωι οταν σηκωθηκα στο σκουπισμα ειχα καφε ανοιχτο με ροζ-μπεζ ανοιχτα υγρα(συγνωμη για την περιγραφη) και μεχρι στιγμης δεν εχω ξανα δει τιποτα στο σκουπισμα ουτε και στο σερβιετακι μου.. επισης εχω εδω και περιπου 4 μερες πονακια χαμηλα στη κοιλια και θερμοκρασια σωματος 36.8-37..Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;

Φυσικά και υπάρχει πιθανοντητα εγκυμοσύνης... γιατί δεν κάνεις τεστ ή μια β χοριακη ! 

Τα καλύτερα εύχομαι 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Φυσικά και υπάρχει πιθανοντητα εγκυμοσύνης... γιατί δεν κάνεις τεστ ή μια β χοριακη ! 

Τα καλύτερα εύχομαι 

Επειδη ειναι η δευτερη ημερα καθυστερησης και σκεφτομαι μπορει να μην δειξει ακομα θετικο αν ειμαι εγκυουλα.. Θα περιμενω μερικες μερες ακομα μεχρι την δευτερα.. αν μεχρι τοτε δεν μου εχει ερθει θα κανω σιγουρα ενα τεστακι.. Επισης με αγχωσαν και αυτα τα υγρα το πρωι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Petalouditsaa12 είπε:

Επειδη ειναι η δευτερη ημερα καθυστερησης και σκεφτομαι μπορει να μην δειξει ακομα θετικο αν ειμαι εγκυουλα.. Θα περιμενω μερικες μερες ακομα μεχρι την δευτερα.. αν μεχρι τοτε δεν μου εχει ερθει θα κανω σιγουρα ενα τεστακι.. Επισης με αγχωσαν και αυτα τα υγρα το πρωι

Μην αγχώνεσαι καθολου !!

Την Δευτέρα πρωί πήγαινε για αίματος και εγω το ίδιο θετικές σκέψεις κοριτσάκι μου και προσοχή 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...