Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Λέτε κορίτσια τα καλά τα νέα να σας τα πω εγώ αύριο που θα είναι πρώτη μέρα καθυστέρησης; το μόνο κακο είναι που έπεσε η θερμοκρασία 36.4...Κατά τα άλλα το στήθος ειναι πρισμενο...νοιώθω κάπως περίεργα...έχω δει και το όνειρο...είχε μπει και ένα πουλάκι στο σπίτι πριν δύο εβδομάδες( το ίδιο έγινε όταν ήμουν έγκυος στην μικρή) 

Χαχαχα μακάρι 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kons27 είπε:

24η μέρα του κύκλου ωορρηξία???τόσο αργά? Εσύ τ κύκλο έχεις?

Μπα βλακείες λέω απλά πρέπει να με έχει Καραμπερδεψει έχει το θερμοδιαγραμμα.παιζει ο κύκλος μου αλλά τόσο αργά δεν έκανα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ε ναι κρατήσουν μη το κάψεις.παρασκευη μάλιστα θα δείξει 100 %

Να σου πω....τώρα σκέφτομαι κ βάση θερμοκρασίας ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να έκανα ωορηξια 24 μέρα κ μετά θα γίνει χαμός...και καθυστέρηση δεν θα είναι και εγκυμοσύνη δεν θα είναι και τα τεστ θα είναι αρνητικά και οι χοριακες ούτε τώρα δεν θα δείξουν κ αυτή την στιγμή έχω 37,3 και χαμός σου λέω.θα κάνει καμιά εβδομάδα να έρθει η περίοδος..αν είναι πάντως Τετάρτη νομίζω από τις 24 μέρες θα είναι στις οχτώ μετά την ωορηξια μπορεί να φανεί κάτι;;;;ωωωρε μπερδεμα

λες τοσο αργα να εκανες ωορρηξια;;; ετσι μαλλον ειχα κανει εγω τον Αυγουστο θυμασαι;;;

πολυ μπερδεμα ρε παιδακι μου!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΑ!!! το κηνυγαμε αυτο το αυγο , μιλαμε τετοιο κρυφτουλι δεν υπαρχειιιι!!!

@Avmar εκανες τεστ καλε;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Παιδιά άμα κάνεις δεύτερη ωορρηξία 

Για να σου έρθει περίοδος 

Μετράς από τη δεύτερη και μετά ;;

 

Πάντως εγώ εχτές το βράδυ στο κρεβάτι είχα ψιλοπονακια περιόδου 

Και σήμερα δε νιώθω. Τίποτα 

Θα τρελαθώ ,θα πηδηχτω απ' το παράθυρο

Έχω μια μια μικρή  αισιοδοξία 

Αλλά κ αν δεν είπαμε προχωράμε δυναμικά ,δε θέλω λυπάμαι και μπούρδες 

Καμιά δε θα λυπάται καμία

Παιδιά θα κάνουμε 

Και θα τα λέμε και θα γελάμε

Κ εγώ μπερδεμένη είμαι κ να σου πω;;;το θερμοδιαγραμμα με μπερδεύει τελικά πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

λες τοσο αργα να εκανες ωορρηξια;;; ετσι μαλλον ειχα κανει εγω τον Αυγουστο θυμασαι;;;

πολυ μπερδεμα ρε παιδακι μου!! ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΑ!!! το κηνυγαμε αυτο το αυγο , μιλαμε τετοιο κρυφτουλι δεν υπαρχειιιι!!!

@Avmar εκανες τεστ καλε;;;;;;;;;;

Νομίζω χαζά λέω με μπερδεύει το θερμοδιαγραμμα.ωορηξια πονακια στο σ,,,ξ είχα πιο νωρίς.

Just now, Ellidr είπε:

Δε μετράς κάθε πρωί στο κρεβάτι;;;

Πόσο είχες σήμερα πχ;

36,7 σταθερά πέντε μέρες τωρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Δε μετράς κάθε πρωί στο κρεβάτι;;;

Πόσο είχες σήμερα πχ;

εγω κοριτσια δεν μετραω θερμοκρασια!

ε παει πολυ με τους υπολογισμους για ωορρηξια, δεν αντεχω να εχω και θερμοδιαγραμμα....

Ερωτηση για οσες κανουν Home test ωορρηξια. γιατι ιδια ωρα καθε μερα το τεστακι;;

χθες εκανα στις 16:00, να κανω τωρα στισ 14:00 το σημερινο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Νομίζω χαζά λέω με μπερδεύει το θερμοδιαγραμμα.ωορηξια πονακια στο σ,,,ξ είχα πιο νωρίς.

36,7 σταθερά πέντε μέρες τωρα

Μια χαρά ανεβασμένη λοιπόν δεν έπεσε

Just now, sofiadu είπε:

εγω κοριτσια δεν μετραω θερμοκρασια!

ε παει πολυ με τους υπολογισμους για ωορρηξια, δεν αντεχω να εχω και θερμοδιαγραμμα....

Ερωτηση για οσες κανουν Home test ωορρηξια. γιατι ιδια ωρα καθε μερα το τεστακι;;

χθες εκανα στις 16:00, να κανω τωρα στισ 14:00 το σημερινο;

Ναι καλέ 

Εγώ δε κάνω στάνταρ ώρα 

Από τις 11 το πρωί και μετά βέβαια ξυπνάω νωρίς 

Ότι ώρα να ναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μια χαρά ανεβασμένη λοιπόν δεν έπεσε

Ότι να ναι.ξερεις τι;;;;τώρα που δεν έχω τεστ πάντως έχω πιο πολύ άγχος.θα έκανα ένα θα έδειχνε αρνητικό θα τελείωνε.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

εγω κοριτσια δεν μετραω θερμοκρασια!

ε παει πολυ με τους υπολογισμους για ωορρηξια, δεν αντεχω να εχω και θερμοδιαγραμμα....

Ερωτηση για οσες κανουν Home test ωορρηξια. γιατι ιδια ωρα καθε μερα το τεστακι;;

χθες εκανα στις 16:00, να κανω τωρα στισ 14:00 το σημερινο;

Ναι κανε το τεστ δεν υπάρχει πρόβλημα απο 12 μέχρι  20 πρέπει 

Just now, Τονιαα said:

Ναι κανε το τεστ δεν υπάρχει πρόβλημα απο 12 μέχρι  20 πρέπει 

Την 12 13 και 14 μέρα εγώ κάνω δύο τεστ για να μην την χασω την ωορρηξία 

Just now, Emilly said:

Ότι να ναι.ξερεις τι;;;;τώρα που δεν έχω τεστ πάντως έχω πιο πολύ άγχος.θα έκανα ένα θα έδειχνε αρνητικό θα τελείωνε.

Έχε ελπίδες....πίστεψε το εσυ και θα έρθει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα said:

Ναι κανε το τεστ δεν υπάρχει πρόβλημα απο 12 μέχρι  20 πρέπει 

αα ευχαριστω για το τιπ!

τωρα τρωω το γιαουρτακι μου γιατι λυσσαξα κ παω να κατουρησω!

εχω να πιω απο τις 11,30 , παρα μονο λιγες γουλιτσες νερο! ουτε τον καφε μου δεν ηπια!

Just now, Τονιαα said:

Λέτε κορίτσια τα καλά τα νέα να σας τα πω εγώ αύριο που θα είναι πρώτη μέρα καθυστέρησης; το μόνο κακο είναι που έπεσε η θερμοκρασία 36.4...Κατά τα άλλα το στήθος ειναι πρισμενο...νοιώθω κάπως περίεργα...έχω δει και το όνειρο...είχε μπει και ένα πουλάκι στο σπίτι πριν δύο εβδομάδες( το ίδιο έγινε όταν ήμουν έγκυος στην μικρή) 

Χαχαχα μακάρι 

επισης πρεπει να σου πω οτι εχω αρχισει να πιστευω στα ονειρα! οποια βλεπει εδω μεσα οτι ειναι εγκυος βγαινει θετικο!
επισης μη πολυ στηριζεσαι στη θερμοκρασια! η @Evouska μια μερα πριν το θετικο ειχε 35! 

την ιδια στιγμη να ξαναβαλεις μπορει νασ ου δειξει 37 ή 36,8 ή κατι αλλο. γενικα ειμαι δυσπιστη ως προς το θεμα θερμοκρασια λογω των θερμομετρων που εχουμε σπιτια μας. δεν ειναι για τοσο μικρες αποκλεισεις εγκυρα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Ναι κανε το τεστ δεν υπάρχει πρόβλημα απο 12 μέχρι  20 πρέπει 

Την 12 13 και 14 μέρα εγώ κάνω δύο τεστ για να μην την χασω την ωορρηξία 

Έχε ελπίδες....πίστεψε το εσυ και θα έρθει 

Ευχαριστώ.θα δείξει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tina79 said:

Καλημερα κοριτσια,

Εγω νιωθω χαλια.. με ποναει η κοιλια μου εδω κ κανα 15λεπτο. Αυριο περιμενω, αλλα οκ, τουλαχιστον ειμαι μεσα στις μερες της ωχρινικης φασης.. Ντρεπομαι στην ηλικια μου να πιστευω οτι θα ερθει φυσικα κ βασικα ντρεπομαι ολες εσας, σε αλλο φορουμ επρεπε να ειμαι.. Παρακαλαω τη Παναγια να μου δωσει το θαρρος να ξεκινησω εξωσωματικη.. Συγνωμη για το ξεσπασμα, αυριο μεθαυριο θα ειμαι καλυτερα!!

Να μην ντρεπεσαι κοριτσι μου. Εχουμε καθε δικαιωμα σαν γυναικες να θελουμε να γινουμε μανουλες με οποιο τροπο επιθυμουμε και μπορουμε. Η ελπιδα μας δινει ζωη και χαμογελο να συνεχισουμε και να μην σκυβουμε το κεφαλι. Ειμαι ενα χρονο μεγαλυτερη σου και πραγματικα μεσα μου ελπιζω. Φυσικα και μπορει να ερθει φυσικα αν παλι αργει κανε παραλληλες ενεργειες αλλα μην πιστευεις πως ειναι αδυνατο να γινει και φυσικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...