Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Κορίτσια να κάνω μια ερώτηση για οποία ξέρει...όταν δούμε θετικό ωορρηξίας μετά πέφτει όταν περάσει η ωορρηξία δηλ τι εννοώ αν κάνω τεστ ωορρηξίας μία εβδομάδα πριν την περίοδο θα μου το βγάλει αρνητικό όπως πρέπει ή αχνό ότι πέφτει σιγά σιγά??

λογικα ναι θα βγει αρνητικο. τωρα δεν ξερω κ τι ισχυει με αυτο που ειπαν σημερα κ τα κοριτσια.

οτι λεει αν εισαι εγκυος το τεστ ωορρηξιας βγαινει θετικο! 

αχ εχουμε αποτρελαθει ετσι;;;;;;

Just now, Avmar said:

Εγω παντως 8€ το πηρα σημερα και το διπλο ηταν 16. 

αν εισαι  εγκυος  ειτε κατουρησεις το τεστ των 20 ευρω είτε των 2 ευρω, θα βγει θετικο. 

μη σκεφτεσαι οτι δεν πηρα το ακριβο δεν ειναι εγκυρο! η ορμονη θα φανει σε οποιοδηποτε τεστ!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εμενα μου φωνάζει μήνες να πάρω εγώ το επαιζα δύσκολη αυτός είναι ικανός να κανει αυτος τα τεστ για να είναι σίγουρος χαχαχα. Δεν λες καλα που μας αντέχουν και μας αγαπάνε τοσο που όσοι τρελα και να έχουμε δεν λένε τίποτα.μην νομίζεις και αυτοί τραβανε ζόρια με αυτη την κατάσταση και δεν μπορούν να μιλήσουν πουθενά οπως μιλαμε εμείς εδώ μεσα

Είμαι σίγουρη.πλεον τον βλέπω να κάνει κ αυτός υπερβολές να μου λέει προχθές δώσε το τεστ να το δω.να τρέμουν τα χέρια του μιλάμε ο καημένος.σου λέει τι σκ',,,τα λάθος κάνουμε εδώ κ τρία χρόνια...κ αποτυχίες...τόσο χάλια είμαστε;;;κ κάναμε κάποιες εξετάσεις....τι να πω

.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είπα το πρωί το άκουσα σημερα γι'αυτό όμως ρωτησα τώρα γιατί αν δεν πέφτει με την μια ίσως γι'αυτό έβγαινε θετικό ή έστω αχνο της ωορρηξίας και δεν παίζει κάποιο ρόλο με εγκυμοσύνη....τώρα κάνουμε την τρίχα τριχιά όχι αστεία χαχαχαχ

Just now, Emilly είπε:

Είμαι σίγουρη.πλεον τον βλέπω να κάνει κ αυτός υπερβολές να μου λέει προχθές δώσε το τεστ να το δω.να τρέμουν τα χέρια του μιλάμε ο καημένος.σου λέει τι σκ',,,τα λάθος κάνουμε εδώ κ τρία χρόνια...κ αποτυχίες...τόσο χάλια είμαστε;;;κ κάναμε κάποιες εξετάσεις....τι να πω

.

Έμιλυ για απαντά μου και εσύ τι πιστεύεις


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

λογικα ναι θα βγει αρνητικο. τωρα δεν ξερω κ τι ισχυει με αυτο που ειπαν σημερα κ τα κοριτσια.

οτι λεει αν εισαι εγκυος το τεστ ωορρηξιας βγαινει θετικο! 

αχ εχουμε αποτρελαθει ετσι;;;;;;

αν εισαι  εγκυος  ειτε κατουρησεις το τεστ των 20 ευρω είτε των 2 ευρω, θα βγει θετικο. 

μη σκεφτεσαι οτι δεν πηρα το ακριβο δεν ειναι εγκυρο! η ορμονη θα φανει σε οποιοδηποτε τεστ!!!!!!

 

Σε ευχαριστω για την εμψυχωση!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχα άστα να πάνε. Πήρα της hometest.παιζει ρολο στο αν θα πιούμε υγρά η οχι πριν το κάνουμε;

Όχι κοριτσι μου απλά ν είναι από τις 12 και μετά 

Εγώ δε κοιτούσα αν έπινα νερό η όχι 

Και έβγαιναν αληθή αφού αυτό το μήνα τα τεστ ωορρηξίας μαζί με τους υπερήχους πήγαιναν μαζί δηλαδή το τεστ κατακόκκινο την επόμενη μέρα δυνατοί πόνοι ,υγρά και έκανα ωορρηξία γιατί πήγα για υπέρηχο κιόλας και μου το είπε ότι έγινε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εγώ το είπα το πρωί το άκουσα σημερα γι'αυτό όμως ρωτησα τώρα γιατί αν δεν πέφτει με την μια ίσως γι'αυτό έβγαινε θετικό ή έστω αχνο της ωορρηξίας και δεν παίζει κάποιο ρόλο με εγκυμοσύνη....τώρα κάνουμε την τρίχα τριχιά όχι αστεία χαχαχαχ

Έμιλυ για απαντά μου και εσύ τι πιστεύεις

Κοριτσάκια είναι το μόνο θέμα που αμέλησα να σχολιασω...επειδή όπως είπα στον γιο μου μου χάρισαν τεστ ωορηξιας κ έκανα κ με την πρώτη βγήκε φατσούλα ,,,,μετά από λίγες μέρες έτσι για παιχνίδι λέω κάτσε να δω μη βγάζει τίποτα...τέσσερις μέρες πριν το τεστ εγκυμοσύνης...κ όντως μου έβγαλε πάλι ένδειξη...ναι το πιστεύω κ εγώ ότι ανιχνεύουν οτμονιτσες που μοιάζουν κ βγάζουν αβερτα φατσούλες...παίζει να ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοριτσάκια είναι το μόνο θέμα που αμέλησα να σχολιασω...επειδή όπως είπα στον γιο μου μου χάρισαν τεστ ωορηξιας κ έκανα κ με την πρώτη βγήκε φατσούλα ,,,,μετά από λίγες μέρες έτσι για παιχνίδι λέω κάτσε να δω μη βγάζει τίποτα...τέσσερις μέρες πριν το τεστ εγκυμοσύνης...κ όντως μου έβγαλε πάλι ένδειξη...ναι το πιστεύω κ εγώ ότι ανιχνεύουν οτμονιτσες που μοιάζουν κ βγάζουν αβερτα φατσούλες...παίζει να ισχύει.

Tο τεστ εγκυμοσύνης σου στον γιο το έκανες με καθυστέρηση?? Γιατί αν ανιχνεύουν την ορμόνη και τα ωορρηξίας είναι λογικό θα ήταν ανεβασμένη και θα την επιασε


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όχι ρε 

Είδες αίμα;;;

Όχι απλα έτσι πιστεύω.καλα έχω πει 1000 φορές η κοιλιά είναι το ίδιο μπαχαλο πριν την περίοδο κ αρχή εγκυμοσύνης.τον αρνητισμο μου νιωθω.αυτο απλα.κ έχω πολλά νεύρα που δεν έχω τεστ κ αν έκανα κ έβγαινε αρνητικό μετά θα έκοβα τον κ,,,λο μου πως δεν είμαι ..αυτή η ελπίδα τώρα με χαλάει γιατί μετά θα πέσει απογοήτευση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Tο τεστ εγκυμοσύνης σου στον γιο το έκανες με καθυστέρηση?? Γιατί αν ανιχνεύουν την ορμόνη και τα ωορρηξίας είναι λογικό θα ήταν ανεβασμένη και θα την επιασε

μπορει οταν μενεις εγκυος η LH να παραμενει αυξημενη κ ετσι να βγαινουν θετικα τα τεστ ωορρηξιας.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Tο τεστ εγκυμοσύνης σου στον γιο το έκανες με καθυστέρηση?? Γιατί αν ανιχνεύουν την ορμόνη και τα ωορρηξίας είναι λογικό θα ήταν ανεβασμένη και θα την επιασε

Όχι άλλα ήταν πολύ μετά την ωορηξια μια εβδομάδα μετά δεν υπήρχε να πιάσει lh την χοριακουλα ψιλοεπιανε το ατιμο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...