Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, sofiadu είπε:

βρε κοριτσι το εχεις σε φωτο να το δω; ειναι της Home test?

καταρχην συλυπητηρια!!

κατα δευτερον αυτο με τη φατσουλα δεν ξερω στο λαιμο μου καθεται..μου εβγαινε συνεχεια θετικο κ εμενα...αραγε βγαινει θετικο ακομα κ αχνο να ειναι αν ηταν μη ψηφιακο( home test). ή μονο οταν εισαι στη κορυφωση;;; 

γιατι αν βγαινει μονο στη κορυφωση τοτε τι να πω με αυτα τα τεστ πια, μας εχουν καταμπερδεψει. τα αλλα ξεχωριζεις αχνο κ μη....

οσο για τις τρελιτσες δυσκολα τα πραγματα σημερα....

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Παντως που το εβγαλα απο το εξαρτημα ειναι καραθετικό.. Οι γραμμες του είναι πιο εντονες απο του Σαββάτου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamar93 said:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Παντως που το εβγαλα απο το εξαρτημα ειναι καραθετικό.. Οι γραμμες του είναι πιο εντονες απο του Σαββάτου 

του σαββατου το ανοιξες δλδ κ ηταν πιο αχνο;

αυτο σημαινει (με τα λιγα που ξερω κ αςμε διορθωσουν) οτι το σαββατο ξεκινουσε η κορυφωση να το πω ετσι απλα. σε προετοιμαζε οτι τις επομενες ωρες θα κανεις ωορρηξια. οι ωρες κυμαινονται απο 12 -24 μπορει κ 48! δηλαδη μπορει οντως να κανεις κ τωρα ωορρηξια κ το σαββατο να ξεκινησαν οι καθαρα γονιμες μερες. αυτο που λεμε κανε σεξ  πριν την ωορρηξια κ μια μετα. μιλησε του οτι σημερα μαλλον πεφτει αυγο αν μπορει ,να μη χασετε τον μηνα. τωρα ειναι λεπτο το ζητημα , ειναιπεριεργη η φαση. Αλλα οσο αφορα το τεστ η λογικη μου αυτο λεει. γιατι διαβασα οτι μπορει να βγαζεις θετικο 2-3 μερες σερι. το οτι βγαινει χαμογελο δεν σημαινει "σημερα κανεις ωορρηξια¨ αλλα οτι ετοιμαζεσαι να κανεις ωορρηξια!!!! αρα καλως κανατε σεξ το σαββατο. ιδανικα θα ηταν σουπερ κ σημερα, αλλα ειπαμε η φαση ειναι περιεργη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Γειά σας κορίτσια 12 σελίδες διάβασα σήμερα να δω τι έχετε γράψει.ενα εχω να πω @Emilly και @Ellidr με έχετε κάνει σαν τα μούτρα σας για πρώτη φορά αγορά τεστ ωορρηξίας χαχαχ ξεκινάω παλι τον αγώνα.ο άντρας μου μου λεει επιτέλους πήρες εγω στα έλεγα και δεν με άκουγες.ε ρε τρελααα

Χαχαχαχαχαχαχα.αληθεια είπε έτσι ο άντρας σου;;;εγώ τα κρύβω να μην καταλάβει πόσα καιω. Κ τώρα που τον έστειλα φαρμακείο να πάρει το ακριβό επειδή έκαψα όλα τα φτηνά με έβαλε τιμωρία μέχρι Τετάρτη.με βασανίζει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα.αληθεια είπε έτσι ο άντρας σου;;;εγώ τα κρύβω να μην καταλάβει πόσα καιω. Κ τώρα που τον έστειλα φαρμακείο να πάρει το ακριβό επειδή έκαψα όλα τα φτηνά με έβαλε τιμωρία μέχρι Τετάρτη.με βασανίζει...

Ποιο ειναι το ακριβο και ποσα;;

Just now, Sofiamar93 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Παντως που το εβγαλα απο το εξαρτημα ειναι καραθετικό.. Οι γραμμες του είναι πιο εντονες απο του Σαββάτου 

Λεμεσο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου.. Παντως που το εβγαλα απο το εξαρτημα ειναι καραθετικό.. Οι γραμμες του είναι πιο εντονες απο του Σαββάτου 

στο 1ο θετικο που θα δεις το πιο έντονο σημαίνει ότι θα κάνεις σε 12 με 48 ωρες.γθα περιοδο ,μετράς το 1ο θετικο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Χαχαχαχαχαχαχα.αληθεια είπε έτσι ο άντρας σου;;;εγώ τα κρύβω να μην καταλάβει πόσα καιω. Κ τώρα που τον έστειλα φαρμακείο να πάρει το ακριβό επειδή έκαψα όλα τα φτηνά με έβαλε τιμωρία μέχρι Τετάρτη.με βασανίζει...

κ εγω κρυφα τα κανω! δεν θα μου πει κατι αλλα θελω λιγο την ησυχια μου στο θεμα. δλδ αν τον αγχωσω κ αυτον , ζητω που καηκα. τωρα του ειπα μονο οτι αγορασα τα τεστ κ το ειδε κ χθες. κ δεν του ξαναλεω τπτ βεβαια να ειμαι ηρεμη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

βρε κοριτσι το εχεις σε φωτο να το δω; ειναι της Home test?

καταρχην συλυπητηρια!!

κατα δευτερον αυτο με τη φατσουλα δεν ξερω στο λαιμο μου καθεται..μου εβγαινε συνεχεια θετικο κ εμενα...αραγε βγαινει θετικο ακομα κ αχνο να ειναι αν ηταν μη ψηφιακο( home test). ή μονο οταν εισαι στη κορυφωση;;; 

γιατι αν βγαινει μονο στη κορυφωση τοτε τι να πω με αυτα τα τεστ πια, μας εχουν καταμπερδεψει. τα αλλα ξεχωριζεις αχνο κ μη....

οσο για τις τρελιτσες δυσκολα τα πραγματα σημερα....

Εγω εκανα προχθες βγηκε αρνητικο, εχθες ειδα φατσουλα και σημερα θα ξανακανω οταν παω σπιτι ετσι απο περιεργεια να δω τι παιζει...θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Αμήν κοριτσι μου.ολες μαζι ειμαστε στον αγώνα που δίνουμε και για κάποιο περίεργο λόγο είμαι αισιόδοξη.εγω το πιστεύω ότι ολες εδω μεσα μέχρι τέλος του χρόνου θα τα καταφερουμε

Ποσο σε καταλαβαίνω υπάρχουν μερες που ειμαστε και οι 2 τοσο κουρασμένοι που κανουμε σεξ και είμαστε σαν ερείπια στο τελος μας πιάνουν τα γέλια.εγω κάθε μέρα ξυπνάω 5 το πρωι να παω για δουλεια και γυρνάω σαν κοτόπουλο συν οι δουλειές μαγείρεμα τρεχάματα.αστα να παμε χχχ

Καλά εμείς μαζί περιμέναμε...πως ξεφύγεις κ είσαι τώρα με σοφίαδου;;;εσένα σ ήρθε νωρίς κ εμάς αργά;;;19 δεν περίμενες;;;;;ναι θυμάμαι αλλά δες τώρα.αλλαξαμε παρτίδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Γειά σας κορίτσια 12 σελίδες διάβασα σήμερα να δω τι έχετε γράψει.ενα εχω να πω @Emilly και @Ellidr με έχετε κάνει σαν τα μούτρα σας για πρώτη φορά αγορά τεστ ωορρηξίας χαχαχ ξεκινάω παλι τον αγώνα.ο άντρας μου μου λεει επιτέλους πήρες εγω στα έλεγα και δεν με άκουγες.ε ρε τρελααα

Κακές επιρροές

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Ποιο ειναι το ακριβο και ποσα;;

Λεμεσο!!

τα ακριβα ειναι απο 12-15 ευρω , εχει κ με 9 και με 5, ολα τα εχει το φαρμακειο!!!

τα παμφθηνα ειναι αυτα της home test που τα περνουμε πακετο για να μη ξεφραγκιαστουμε ασχετα που εχουμε ξεφραγκιαστει!!!!!!!!!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα.αληθεια είπε έτσι ο άντρας σου;;;εγώ τα κρύβω να μην καταλάβει πόσα καιω. Κ τώρα που τον έστειλα φαρμακείο να πάρει το ακριβό επειδή έκαψα όλα τα φτηνά με έβαλε τιμωρία μέχρι Τετάρτη.με βασανίζει...

Εμενα μου φωνάζει μήνες να πάρω εγώ το επαιζα δύσκολη αυτός είναι ικανός να κανει αυτος τα τεστ για να είναι σίγουρος χαχαχα. Δεν λες καλα που μας αντέχουν και μας αγαπάνε τοσο που όσοι τρελα και να έχουμε δεν λένε τίποτα.μην νομίζεις και αυτοί τραβανε ζόρια με αυτη την κατάσταση και δεν μπορούν να μιλήσουν πουθενά οπως μιλαμε εμείς εδώ μεσα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να κάνω μια ερώτηση για οποία ξέρει...όταν δούμε θετικό ωορρηξίας μετά πέφτει όταν περάσει η ωορρηξία δηλ τι εννοώ αν κάνω τεστ ωορρηξίας μία εβδομάδα πριν την περίοδο θα μου το βγάλει αρνητικό όπως πρέπει ή αχνό ότι πέφτει σιγά σιγά??


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλά εμείς μαζί περιμέναμε...πως ξεφύγεις κ είσαι τώρα με σοφίαδου;;;εσένα σ ήρθε νωρίς κ εμάς αργά;;;19 δεν περίμενες;;;;;ναι θυμάμαι αλλά δες τώρα.αλλαξαμε παρτίδα.

Ναι ρε συ πρώτη φορά μου ήρθε 4 μερες νωρίτερα.οτι να ναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Ποιο ειναι το ακριβο και ποσα;;

Λεμεσο!!

Εεεε εντάξει 9 ευρώ ένα self clear 10 ευρώ 10 hometest.

Just now, Ellidr είπε:

Κακές επιρροές

Χαχαχαχα

Την καψαμε κ αυτήν.εγω κ το άλλο κοριτσάκι την kons27 πολύ το παρεσηρα.την πήρα στο λαιμό μου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...