Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 said:

Μαζι θα περιμενουμε δηλαδη.. Και εγω εχθες προχθες ηταν οι γόνιμες μου

Εγω εχθες ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας. Πονταρω πολυ στο σημερα και αυριο. Μακαρι να εχω επαφες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια 12 σελίδες διάβασα σήμερα να δω τι έχετε γράψει.ενα εχω να πω @Emilly και @Ellidr με έχετε κάνει σαν τα μούτρα σας για πρώτη φορά αγορά τεστ ωορρηξίας χαχαχ ξεκινάω παλι τον αγώνα.ο άντρας μου μου λεει επιτέλους πήρες εγω στα έλεγα και δεν με άκουγες.ε ρε τρελααα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Γειά σας κορίτσια 12 σελίδες διάβασα σήμερα να δω τι έχετε γράψει.ενα εχω να πω @Emilly και @Ellidr με έχετε κάνει σαν τα μούτρα σας για πρώτη φορά αγορά τεστ ωορρηξίας χαχαχ ξεκινάω παλι τον αγώνα.ο άντρας μου μου λεει επιτέλους πήρες εγω στα έλεγα και δεν με άκουγες.ε ρε τρελααα

καλη μας αρχη βασιλικη! και εγω τωρα ξεκινησα αιντε να δουμε αν θα μας βοηθησουν!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Φευγει 19:45 απο το σπιτι καθε απογευμα και μπορει να γυρισει κ 7,30 το πρωι την αλλη μερα, και 8, μπορει κ ανα εχω φυγει για τη δουλεια κ να μην εχει γυρισει ακομα. Εγω το παιδι σχολωντας θα παω να το παρω απο τη γιαγια θα φτασουμε σπιτι καλες 18:00.

ΜΟλις φτασουμε το παιδι λυσσαει να παιξουμε κ να κατσουμε παρεα γιατι 20:30 παμε δωματιο ωστε να κοιμηθει 21:00. Ο μπαμπας λογικα θα εχει ξυπνησει οταν φτασουμε σπιτι θα φαει , θα κανει μπανιο κ σιγα σιγα θα ετοιμαστει να φυγει για δουλεια. εκεινη την ωρα δεν παιζει επαφη με το παιδι στο σπιτι.

Αυτο ισχυει κ για το Σαββατο που το πρωι που ξυπναμε εμεις με ορεξη για βολτες, αυτος παει σουπερ μαρκετ το πρωι που θα σχολασει κ μετα πεφτει ξερος . οταν ξυπνησει ειμαι πτωμα εγω αλλα οταν κοιμηθει ο μικρος θα τη κανω την επαφη τσακα τσακα πριν περασει η ωρα κ λυποθημισω!!!! βρυκολακιαζει τη νυχτα αφου εχει αλλαξει το βιολογικο ρολοι και την αλλη μερα κοιμαται ορθιος! σου λεω αναποδα ωραρια τελειως!!!!

Οταν ειναι πρωινος, ξυπνα 03,30 τη νυχτα να ετοιμαστει να παει (η δουλεια ειναι στην αλλη ακρη της ΑΘηνας) . Μπορει να σχολασω κ να μην εχει γυρισει καν σπιτι ακομα το στεφανι μου! Συνηθως ομως εχει γυρισει. Θα φερω παλι το παιδι , θα παιξουμε μαζι του κ επειδη λοιπον ο συζυγος εχει ξυπνησει απο τις 03,30 κουτουλαει απο τις 18:00....στη δουλεια γενικα δεν ειναι δουλεια γραφειου, τρεχει τοσο πολυ που μου λεει ουτε κατουρημα δεν προλαβα σημερα (ετσι ειναι η φαμπρικα δυστυχως πολυ τρεξιμο). Εχει τυχει λοιπον να κοιμιζω το παιδι αρων αρων κ ο αντρας μου να ροχαλιζει ηδη. Σε αυτες τις βαρδιες μονο μπορουμε επαφη μονο κ μονο επειδη ειναι σπιτι. βεβαια ειναι σπιτι ενα ορθιο πτωμα.... τον ξυπναω ή του λεω περιμενε με οταν κοιμησω το παιδι να κανουμε επαφη. αλλα δεν γινεται παντα λογω κουρασης πραγματικα λυποθημαει!

Εχψ κανει αυτα τα ωραρια πιτσιρικα θυμαμαι κ πραγματικα δεν παλευονται . θυμαμαι ημουν δουλεια -υπνος-υπνος-δουλεια! επειδη ο οργανισμος δεν συνηθιζει σε ενα ωραριο εισαι διαρκως πτωμα. συν οτι τη μερα οσο κ να κοιμηθεις δεν αναπληρωνεις υπνο κ ξεκουραση. 

 

Άστα άστα σε νιώθω και η πλάκα είναι ότι όσο κ αν γκρινιάζω κ τον κηνυγαω τον λυπάμαι τόσο πολύ γιατί και εγω εχω κάνει τέτοια ωράρια! Εδώ τι να λέμε πήγαμε ρομαντικό σουκου κ μας έχει πάρει κ τους δύο ο ύπνος κ όχι μια φορά, δυστυχώς θέλει 3ημερο και πάνω οι διακοπές για να συνέλθεις επιβαιβαιωμενο! Αχ και με το εργοστάσιο το καταλαβαίνω η αδερφή μου δουλεύει έτσι με τρεις διαφορετικές βάρδιες, πικραα η καμένη και εκείνη προσπαθεί 1 χρόνο και είναι πιο μικρή από μένα, Σας είπα κ άλλη φορά βρε άμα ειμασταν εισοδηματίες για πλάκα θα κάναμε όλες 5,6 παιδάκια, οι έννοιες, το άγχος οι ρυθμοί ζωής μας είναι έντονοι! 

Just now, Avmar said:

Αυριο τ πρωι θα το κανω υποσχομαι και θα ενημερωσω!!

Αληθεια;;;

@Sofiamar93 Χεχε δεν είχες αναφέρει ποτέ ότι μένεις Κύπρο αλλά το είχα καταλάβει από τα κείμενα σου, έτσι σχέδιο χάχα Έχω πτυχίο στις κυπριακές σειρές!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

καλη μας αρχη βασιλικη! και εγω τωρα ξεκινησα αιντε να δουμε αν θα μας βοηθησουν!!!

Αμήν κοριτσι μου.ολες μαζι ειμαστε στον αγώνα που δίνουμε και για κάποιο περίεργο λόγο είμαι αισιόδοξη.εγω το πιστεύω ότι ολες εδω μεσα μέχρι τέλος του χρόνου θα τα καταφερουμε

Just now, SerafinaPekala είπε:

Άστα άστα σε νιώθω και η πλάκα είναι ότι όσο κ αν γκρινιάζω κ τον κηνυγαω τον λυπάμαι τόσο πολύ γιατί και εγω εχω κάνει τέτοια ωράρια! Εδώ τι να λέμε πήγαμε ρομαντικό σουκου κ μας έχει πάρει κ τους δύο ο ύπνος κ όχι μια φορά, δυστυχώς θέλει 3ημερο και πάνω οι διακοπές για να συνέλθεις επιβαιβαιωμενο! Αχ και με το εργοστάσιο το καταλαβαίνω η αδερφή μου δουλεύει έτσι με τρεις διαφορετικές βάρδιες, πικραα η καμένη και εκείνη προσπαθεί 1 χρόνο και είναι πιο μικρή από μένα, Σας είπα κ άλλη φορά βρε άμα ειμασταν εισοδηματίες για πλάκα θα κάναμε όλες 5,6 παιδάκια, οι έννοιες, το άγχος οι ρυθμοί ζωής μας είναι έντονοι! 

@Sofiamar93 Χεχε δεν είχες αναφέρει ποτέ ότι μένεις Κύπρο αλλά το είχα καταλάβει από τα κείμενα σου, έτσι σχέδιο χάχα Έχω πτυχίο στις κυπριακές σειρές!! 

Ποσο σε καταλαβαίνω υπάρχουν μερες που ειμαστε και οι 2 τοσο κουρασμένοι που κανουμε σεξ και είμαστε σαν ερείπια στο τελος μας πιάνουν τα γέλια.εγω κάθε μέρα ξυπνάω 5 το πρωι να παω για δουλεια και γυρνάω σαν κοτόπουλο συν οι δουλειές μαγείρεμα τρεχάματα.αστα να παμε χχχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, SerafinaPekala said:

Άστα άστα σε νιώθω και η πλάκα είναι ότι όσο κ αν γκρινιάζω κ τον κηνυγαω τον λυπάμαι τόσο πολύ γιατί και εγω εχω κάνει τέτοια ωράρια! Εδώ τι να λέμε πήγαμε ρομαντικό σουκου κ μας έχει πάρει κ τους δύο ο ύπνος κ όχι μια φορά, δυστυχώς θέλει 3ημερο και πάνω οι διακοπές για να συνέλθεις επιβαιβαιωμενο! Αχ και με το εργοστάσιο το καταλαβαίνω η αδερφή μου δουλεύει έτσι με τρεις διαφορετικές βάρδιες, πικραα η καμένη και εκείνη προσπαθεί 1 χρόνο και είναι πιο μικρή από μένα, Σας είπα κ άλλη φορά βρε άμα ειμασταν εισοδηματίες για πλάκα θα κάναμε όλες 5,6 παιδάκια, οι έννοιες, το άγχος οι ρυθμοί ζωής μας είναι έντονοι! 

ετσι ακριβως, λες κ τα γραφω εγω!!! κ εμεις θελει 3 μερες να συνελθει στην αδεια! πιο ρομαντικο σκ? υπνοθεραπεια πες καλυτερα χαχαχα

ερωτηση βρε κοριτσια..το τεστ ωορρηξιας (home test) πρεπει να ειναι πυκνα τα ουρα; εννοω ετσι οπως ειναι τα πρωινα; γιατι εμενα το χρωμα το μεσημερι (2 ωρες χωρις πιπι κ νερο) ειναι ελαφρυ χρωματακι. κιτρινοχρυσο. οχι αυτο το σκουρο των πρωινων. καλα το κανω ή οχι;

 

Just now, vasiliki2020 said:

Αμήν κοριτσι μου.ολες μαζι ειμαστε στον αγώνα που δίνουμε και για κάποιο περίεργο λόγο είμαι αισιόδοξη.εγω το πιστεύω ότι ολες εδω μεσα μέχρι τέλος του χρόνου θα τα καταφερουμε

Ποσο σε καταλαβαίνω υπάρχουν μερες που ειμαστε και οι 2 τοσο κουρασμένοι που κανουμε σεξ και είμαστε σαν ερείπια στο τελος μας πιάνουν τα γέλια.εγω κάθε μέρα ξυπνάω 5 το πρωι να παω για δουλεια και γυρνάω σαν κοτόπουλο συν οι δουλειές μαγείρεμα τρεχάματα.αστα να παμε χχχ

καθημερινοτητα μας διαλυει!!! τι να λεμε τωρα! οταν δεν σου μενει χρονος να χαρεις κ τον ερωτα, κλαφτα Χαραλαμπε!!!!

μακαρι να τα καταφερουμε ολες συντομα!!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Άστα άστα σε νιώθω και η πλάκα είναι ότι όσο κ αν γκρινιάζω κ τον κηνυγαω τον λυπάμαι τόσο πολύ γιατί και εγω εχω κάνει τέτοια ωράρια! Εδώ τι να λέμε πήγαμε ρομαντικό σουκου κ μας έχει πάρει κ τους δύο ο ύπνος κ όχι μια φορά, δυστυχώς θέλει 3ημερο και πάνω οι διακοπές για να συνέλθεις επιβαιβαιωμενο! Αχ και με το εργοστάσιο το καταλαβαίνω η αδερφή μου δουλεύει έτσι με τρεις διαφορετικές βάρδιες, πικραα η καμένη και εκείνη προσπαθεί 1 χρόνο και είναι πιο μικρή από μένα, Σας είπα κ άλλη φορά βρε άμα ειμασταν εισοδηματίες για πλάκα θα κάναμε όλες 5,6 παιδάκια, οι έννοιες, το άγχος οι ρυθμοί ζωής μας είναι έντονοι! 

@Sofiamar93 Χεχε δεν είχες αναφέρει ποτέ ότι μένεις Κύπρο αλλά το είχα καταλάβει από τα κείμενα σου, έτσι σχέδιο χάχα Έχω πτυχίο στις κυπριακές σειρές!! 

Χαχαχ δεν με αφηνει να βαλω φατσουλεεες.. Χαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ετσι ακριβως, λες κ τα γραφω εγω!!! κ εμεις θελει 3 μερες να συνελθει στην αδεια! πιο ρομαντικο σκ? υπνοθεραπεια πες καλυτερα χαχαχα

ερωτηση βρε κοριτσια..το τεστ ωορρηξιας (home test) πρεπει να ειναι πυκνα τα ουρα; εννοω ετσι οπως ειναι τα πρωινα; γιατι εμενα το χρωμα το μεσημερι (2 ωρες χωρις πιπι κ νερο) ειναι ελαφρυ χρωματακι. κιτρινοχρυσο. οχι αυτο το σκουρο των πρωινων. καλα το κανω ή οχι;

 

καθημερινοτητα μας διαλυει!!! τι να λεμε τωρα! οταν δεν σου μενει χρονος να χαρεις κ τον ερωτα, κλαφτα Χαραλαμπε!!!!

μακαρι να τα καταφερουμε ολες συντομα!!!! 

 

Επειδή μόλις μου ήρθαν γράφει χαρακτηριστικά τα ούρα θα πρέπει να έχουν χρυσοκίτρινο χρώμα ...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Εγω εχθες ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας. Πονταρω πολυ στο σημερα και αυριο. Μακαρι να εχω επαφες...

Φορά τα καλά σου ρίξε ένα χώρο και σίγουρα θα έχεις...καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κοριτσια εχω μπερδευτει.. Ειμαι στην 19η μερα του κυκλου.. Βγηκε θετικο τεστ ωορρηξίας (clearblue με φατσουλα η κυκλακι) το σαββατο το απογευμα.. Οπου ειχα μικρό ενοχλήσεις απο Παρασκευή και ενοχληση κατα την διαρκεια του σ..ξ.. Εχθες Κυριακή δεν ηρθαμε σε επαφη αλλα αρχιζα το βραδυ να νιωθωεντονο πονο στην αριστερή σάλπιγγα.. Ενω πριν ενιωθα και απο τις δυο. Και σημερα ηταν παρα πολυ επώδυνο ειδικα το πρωι και ακομη.. Το αντξεα δνε ηπια παυσιπονο και τωρα ενω εχω πιει και υγρα λεωδεν κανω ενα τεστ ξανα και μου βγηκε παλι φατσουλα.. Τωρα τι να κανω? Δεν εχει γινει δηλαδη ακομη η ωορρηξία? Ασε που εχουμε πενθος σημερα μαθαμε το πρωι πεθανε ξαφνικα ο θειος του αντρα μου στα καλα καθουμενα και ειναιχαλια ο δικος μου.. Πως θα τονκανω να θελει τρελιτσες? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα said:

Φορά τα καλά σου ρίξε ένα χώρο και σίγουρα θα έχεις...καλή επιτυχία!

Θα τα κανω ολα και ας ελπισω να εχω αποτελεσμα και να μην χρειαστει να χορεψω τον χορο του ζαλογγου χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ευουσκα έκανες θερμοδιαγραμμα όλο τον μήνα;;;;έβλεπες πτώση ας πουμε την μέρα ωορηξιας κ μετά ανέβαινε ηηη ότι να ναι.εγω έφυγα κ Τήνο κ δεν μετρούσα κάτι μέρες 

Προσπάθησα μερικές μέρες κ μετά το παράτησα! Δεν ήξερα ότι πρέπει το πρωί πριν σηκωθείς και το έκανα κάποιες μέρες απόγευμα κ μην φανταστείς σχεδόν πάντα 36 είχα οχι παραπάνω! Κ μετά το έκανα κάποιες μέρες πρωί κ είχα 35! Μετά έκανα το τεστ κ σταμάτησα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Θα τα κανω ολα και ας ελπισω να εχω αποτελεσμα και να μην χρειαστει να χορεψω τον χορο του ζαλογγου χαχαχα

βρε κοριτσι το εχεις σε φωτο να το δω; ειναι της Home test?

Just now, Sofiamar93 said:

Ρε κοριτσια εχω μπερδευτει.. Ειμαι στην 19η μερα του κυκλου.. Βγηκε θετικο τεστ ωορρηξίας (clearblue με φατσουλα η κυκλακι) το σαββατο το απογευμα.. Οπου ειχα μικρό ενοχλήσεις απο Παρασκευή και ενοχληση κατα την διαρκεια του σ..ξ.. Εχθες Κυριακή δεν ηρθαμε σε επαφη αλλα αρχιζα το βραδυ να νιωθωεντονο πονο στην αριστερή σάλπιγγα.. Ενω πριν ενιωθα και απο τις δυο. Και σημερα ηταν παρα πολυ επώδυνο ειδικα το πρωι και ακομη.. Το αντξεα δνε ηπια παυσιπονο και τωρα ενω εχω πιει και υγρα λεωδεν κανω ενα τεστ ξανα και μου βγηκε παλι φατσουλα.. Τωρα τι να κανω? Δεν εχει γινει δηλαδη ακομη η ωορρηξία? Ασε που εχουμε πενθος σημερα μαθαμε το πρωι πεθανε ξαφνικα ο θειος του αντρα μου στα καλα καθουμενα και ειναιχαλια ο δικος μου.. Πως θα τονκανω να θελει τρελιτσες? 

καταρχην συλυπητηρια!!

κατα δευτερον αυτο με τη φατσουλα δεν ξερω στο λαιμο μου καθεται..μου εβγαινε συνεχεια θετικο κ εμενα...αραγε βγαινει θετικο ακομα κ αχνο να ειναι αν ηταν μη ψηφιακο( home test). ή μονο οταν εισαι στη κορυφωση;;; 

γιατι αν βγαινει μονο στη κορυφωση τοτε τι να πω με αυτα τα τεστ πια, μας εχουν καταμπερδεψει. τα αλλα ξεχωριζεις αχνο κ μη....

οσο για τις τρελιτσες δυσκολα τα πραγματα σημερα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...