Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσι μου εκανες? Μας εχεις αφησει στην αναμονηηηη

Πηρες διπλο η μονο? Αν πηρες διπλο καψε το το ενα

Πηρα μονο :(

Just now, sofiadu είπε:

καλεεεε πηγαινε καντο!!!!!!

 

Μα πινω συνεχεια νερο. Θα το κανω αυριο το πρωι αν δεν εμφανιστει κανενα κοκκινο απροοπτο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Avmar said:

Πηρα μονο :(

κοιτα, επαφες στις γονιμες ειχες αρα τσεκ εκει

τα συμπτωματα που εχεις , συν η καθυστερηση δειχνουν οτι πετυχες κ γονιμο αυγο!

Αρα, εχεις πολλες πιθανοτητες να ειναι θετικο! εξαλλου εισαι δεν εισαι δεν θα μεινει για πολυ κρυφο! αυτο σκεψου!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

κοιτα, επαφες στις γονιμες ειχες αρα τσεκ εκει

τα συμπτωματα που εχεις , συν η καθυστερηση δειχνουν οτι πετυχες κ γονιμο αυγο!

Αρα, εχεις πολλες πιθανοτητες να ειναι θετικο! εξαλλου εισαι δεν εισαι δεν θα μεινει για πολυ κρυφο! αυτο σκεψου!!!!

 

Εντομεταξυ αρχισα να νιωθω ενα περιεργο τραβηγμα στη κοιλια απο την περασμενη βδομαδα οταν τεντωνομουνα για να παρω κατι απο το ψυγειο ψηλα πχ .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Εντομεταξυ αρχισα να νιωθω ενα περιεργο τραβηγμα στη κοιλια απο την περασμενη βδομαδα οταν τεντωνομουνα για να παρω κατι απο το ψυγειο ψηλα πχ .. 

ΠΟυ μενεις να ερθω να σε τραβηξω στη τουαλετα;;;;;;;;

καντο, να μαθεις να ησυχασεις ! σιγουρα θα δειξει κ ας εχεις πιει νερο !3 η μερα καθυστερηση η ορμονη ειναι αρκετα υψηλη να ανιχνευτει!!!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ΠΟυ μενεις να ερθω να σε τραβηξω στη τουαλετα;;;;;;;;

καντο, να μαθεις να ησυχασεις ! σιγουρα θα δειξει κ ας εχεις πιει νερο !3 η μερα καθυστερηση η ορμονη ειναι αρκετα υψηλη να ανιχνευτει!!!

Έλα Κύπρο , διπλα ειμαστε :) χαχαχαχχαχααχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar said:

Έλα Κύπρο , διπλα ειμαστε :) χαχαχαχχαχααχαχαχαχαχ

α καλε διπλααα χαχαχαχαχα!!

οπως νιωθεις εσυ! οταν εισαι ετοιμη καντο, παντως ολα δειχνουν οτι θα δειξει θετικο! αλλα εσυ το εχεις , εσυ το ζεις! οπως νιωθεις εσυ καλυτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Έλα Κύπρο , διπλα ειμαστε :) χαχαχαχχαχααχαχαχαχαχ

Θα βγαλουμε εισιτηρια και θα ερθουμε οι τρελες! Πρωτοσελιδο θα γινουμε "την εβαλαν να κατουρησει με το ζορι". Εχω αγωνια λες και ειμαι εγω στη θεση σου. Μακαρι να εισαι βρε κοριτσι μου

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

α καλε διπλααα χαχαχαχαχα!!

οπως νιωθεις εσυ! οταν εισαι ετοιμη καντο, παντως ολα δειχνουν οτι θα δειξει θετικο! αλλα εσυ το εχεις , εσυ το ζεις! οπως νιωθεις εσυ καλυτερα!

Αυριο τ πρωι θα το κανω υποσχομαι και θα ενημερωσω!!

Just now, Sofiamar93 είπε:

Και εγω κυπρο ειμαιιιιι

Αληθεια;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Φευγει 19:45 απο το σπιτι καθε απογευμα και μπορει να γυρισει κ 7,30 το πρωι την αλλη μερα, και 8, μπορει κ ανα εχω φυγει για τη δουλεια κ να μην εχει γυρισει ακομα. Εγω το παιδι σχολωντας θα παω να το παρω απο τη γιαγια θα φτασουμε σπιτι καλες 18:00.

ΜΟλις φτασουμε το παιδι λυσσαει να παιξουμε κ να κατσουμε παρεα γιατι 20:30 παμε δωματιο ωστε να κοιμηθει 21:00. Ο μπαμπας λογικα θα εχει ξυπνησει οταν φτασουμε σπιτι θα φαει , θα κανει μπανιο κ σιγα σιγα θα ετοιμαστει να φυγει για δουλεια. εκεινη την ωρα δεν παιζει επαφη με το παιδι στο σπιτι.

Αυτο ισχυει κ για το Σαββατο που το πρωι που ξυπναμε εμεις με ορεξη για βολτες, αυτος παει σουπερ μαρκετ το πρωι που θα σχολασει κ μετα πεφτει ξερος . οταν ξυπνησει ειμαι πτωμα εγω αλλα οταν κοιμηθει ο μικρος θα τη κανω την επαφη τσακα τσακα πριν περασει η ωρα κ λυποθημισω!!!! βρυκολακιαζει τη νυχτα αφου εχει αλλαξει το βιολογικο ρολοι και την αλλη μερα κοιμαται ορθιος! σου λεω αναποδα ωραρια τελειως!!!!

Οταν ειναι πρωινος, ξυπνα 03,30 τη νυχτα να ετοιμαστει να παει (η δουλεια ειναι στην αλλη ακρη της ΑΘηνας) . Μπορει να σχολασω κ να μην εχει γυρισει καν σπιτι ακομα το στεφανι μου! Συνηθως ομως εχει γυρισει. Θα φερω παλι το παιδι , θα παιξουμε μαζι του κ επειδη λοιπον ο συζυγος εχει ξυπνησει απο τις 03,30 κουτουλαει απο τις 18:00....στη δουλεια γενικα δεν ειναι δουλεια γραφειου, τρεχει τοσο πολυ που μου λεει ουτε κατουρημα δεν προλαβα σημερα (ετσι ειναι η φαμπρικα δυστυχως πολυ τρεξιμο). Εχει τυχει λοιπον να κοιμιζω το παιδι αρων αρων κ ο αντρας μου να ροχαλιζει ηδη. Σε αυτες τις βαρδιες μονο μπορουμε επαφη μονο κ μονο επειδη ειναι σπιτι. βεβαια ειναι σπιτι ενα ορθιο πτωμα.... τον ξυπναω ή του λεω περιμενε με οταν κοιμησω το παιδι να κανουμε επαφη. αλλα δεν γινεται παντα λογω κουρασης πραγματικα λυποθημαει!

Εχψ κανει αυτα τα ωραρια πιτσιρικα θυμαμαι κ πραγματικα δεν παλευονται . θυμαμαι ημουν δουλεια -υπνος-υπνος-δουλεια! επειδη ο οργανισμος δεν συνηθιζει σε ενα ωραριο εισαι διαρκως πτωμα. συν οτι τη μερα οσο κ να κοιμηθεις δεν αναπληρωνεις υπνο κ ξεκουραση. 

 

Όχι ρε συ.ειναι αδύνατο να βρεθείτε.κανε προσευχή να πετύχετε μέρα.δυσκολο ρε κορίτσι.....μόνο αν τι να πω πρέπει να θυσιάσεις κάποιες μέρες χρόνο από τον μικρούλη να γυρνάς σπίτι να το κάνετε κ μετά να παίρνεις το παιδί;;;;δεν ξέρω τι να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Θα βγαλουμε εισιτηρια και θα ερθουμε οι τρελες! Πρωτοσελιδο θα γινουμε "την εβαλαν να κατουρησει με το ζορι". Εχω αγωνια λες και ειμαι εγω στη θεση σου. Μακαρι να εισαι βρε κοριτσι μου

Σε ευχαριστω αληθεια για τη στηριξη!!! Ειναι οτι πιο ενθαρρυντικο για εμενα 

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ναιιι.. Δεν ειμαι απο Κύπρο αλλα μενω 4 χρονια εδω.. 

Που μενεις;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Όχι ρε συ.ειναι αδύνατο να βρεθείτε.κανε προσευχή να πετύχετε μέρα.δυσκολο ρε κορίτσι.....μόνο αν τι να πω πρέπει να θυσιάσεις κάποιες μέρες χρόνο από τον μικρούλη να γυρνάς σπίτι να το κάνετε κ μετά να παίρνεις το παιδί;;;;δεν ξέρω τι να σου πω...

κοιτα εχω σκεφτει το εξης αν βγει θετικο μεσα στη βδομαδα: να πω μια μαλακια κ να φυγω νωριτερα απο τη δουλεια να παω να οτον βρω να κανουμε κατασταση!!!!

δεν βρισκω κατι αλλο να κανω, τον μικρο με τιποτα! πες με περιεργη πες με κολλημενη, εχουμε μονο2,5 ωρες παρεα που μου σκιζεται η καρδια να τον παρκαρω κ το απογευμα για σεξακι..προτιμω να πω μια μαλακια στη δουλεια επι 3 μερες κ να γυριζω νωριτερα να κανουμε δουλιτσα.

Το μονο που απευχομαι ειναι να βγει θετικο το σαββατο αυτο που  μας ερχεται γιατι θα λειπουμε για μια βαφτιση επαρχια κ στο σπιτι που θα μενουμε δεν θα ειμαστεμονοι μας. αλλα σκεφτηκα να κανουμε παρασκευη κ κυριακη οταν γυρισουμε . αλλιως αν κανω παλι μεγαλο κυκλο θα εχω αδεια ως την 28η οκτωβριου κ θ μπορουμε να κανουμε δουλιτσα απο δευτερα ως τεταρτη (26/10-28/10).  για αυτο ευχομαι σε ενα γονιμο αυγο αυτο το μηνα. αλλιως παμε για χριστουγεννα τωρα...

 

 

Just now, TATAKI said:

Θα βγαλουμε εισιτηρια και θα ερθουμε οι τρελες! Πρωτοσελιδο θα γινουμε "την εβαλαν να κατουρησει με το ζορι". Εχω αγωνια λες και ειμαι εγω στη θεση σου. Μακαρι να εισαι βρε κοριτσι μου

κλαιωωω χαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Παρασκευή!

Περιμένω Κυριακή αλλά θα κάνω και εγώ Παρασκευή έχουμε επέτειο στις 23 γι'αυτό αλλιώς θα το έκανα Κυριακή!!!

Ίδια μέρα θα το κάνουμε!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...