Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Τώρα μάλιστα 

Ναιιιιιιιιι 

Την βλέπω την γραμμηηηηηη 

Είπες είχες δύο τέτοια;

 

 

Σήμερα είναι το πρώτο αχνό θετικό. Έκανα δυο καπάκι με τα ίδια ουρα το πρωί κ ήταν κ τα δυο έτσι. Τώρα μετά από τόσες ώρες που στέγνωσαν τελείως έχουν γίνει πιο αχνα τα ρημάδια 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Patataki83 είπε:

Αχ δεν ξέρω... το έκοψα κ το έβαλα στην άκρη. Τώρα φαίνεται τπτ; Μάλλον είναι το σημείο που είναι γυαλιστερή η ταινία μπροστά... πάνω από εκεί που το βουτας.

Και εγω βλεπω μια αχνη γραμμη..σε ποια μερα εισαι; Σου ευχομαι να σκουρινει ενα θετικοτατο τεστ

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Και εγω βλεπω μια αχνη γραμμη..σε ποια μερα εισαι; Σου ευχομαι να σκουρινει ενα θετικοτατο τεστ

Μπες στην προφίλ μου

Just now, Patataki83 είπε:

Σήμερα είναι το πρώτο αχνό θετικό. Έκανα δυο καπάκι με τα ίδια ουρα το πρωί κ ήταν κ τα δυο έτσι. Τώρα μετά από τόσες ώρες που στέγνωσαν τελείως έχουν γίνει πιο αχνα τα ρημάδια 

Δεν έχεις άλλο ;;

Συνήθως αυτά τα παίρνουμε με το κιλό

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Σήμερα είναι το πρώτο αχνό θετικό. Έκανα δυο καπάκι με τα ίδια ουρα το πρωί κ ήταν κ τα δυο έτσι. Τώρα μετά από τόσες ώρες που στέγνωσαν τελείως έχουν γίνει πιο αχνα τα ρημάδια 

Έγκυος είσαι κορίτσι μου ...εμένα ήταν εντελώς αχνό το πρώτο κ μετά από μια α ώρα είχε εξαφανιστεί κ ήταν αρνητικό.επσθα πλάκα..απλά ήταν τόσο αχνό που με το που ξεθώριασε δεν φαινόταν τίποτα.μην ανησυχείς θετικό είναι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elena93 είπε:

Ναι το ειδα..εχω  κανει απο ενα αυτες τις μερες και σημερα ειναι πιο σκουρο απο τα αλλα τεστ..λογικα πλησιαζω στις μερες..

Ναι βουρ στο κρεβάτι και σήμερα και αύριο και μεθαύριο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Και εγω βλεπω μια αχνη γραμμη..σε ποια μερα εισαι; Σου ευχομαι να σκουρινει ενα θετικοτατο τεστ

Θεωρητικα είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία... 11 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας κ την επαφή. Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ελπίζω να σκουρυνει κ να κάνει μπαμ! 
κ εσυ κοντά είσαι στην ωορρηξία... όταν το δεις το ίδιο σκούρο ή πιο σκούρο απτην άλλη γραμμή είναι θετικό. Ξεκινα τις επαφές από τώρα...είναι θέμα χρόνου να γίνει θετικό.


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έγκυος είσαι κορίτσι μου ...εμένα ήταν εντελώς αχνό το πρώτο κ μετά από μια α ώρα είχε εξαφανιστεί κ ήταν αρνητικό.επσθα πλάκα..απλά ήταν τόσο αχνό που με το που ξεθώριασε δεν φαινόταν τίποτα.μην ανησυχείς θετικό είναι.

Εγώ έκανα ένα χτες πρώιμης αλλά εντελώς αρνητικό τίποτα ούτε έτσι κάτι... Δε ξέρω αν τ έκανα πολύ νωρίς αλλά ούτος σι άλλος δεν πίστευα και ότι θα είμαι... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έγκυος είσαι κορίτσι μου ...εμένα ήταν εντελώς αχνό το πρώτο κ μετά από μια α ώρα είχε εξαφανιστεί κ ήταν αρνητικό.επσθα πλάκα..απλά ήταν τόσο αχνό που με το που ξεθώριασε δεν φαινόταν τίποτα.μην ανησυχείς θετικό είναι.

Εμιλλυυυυυυ 

Ερώτηση 

Το στήθος σου άρχισε να πονάει νωρίς ή μετά την επιβεβαίωση 

Επίσης πότε άρχισαν πάλι τα υγρά μετά την καθυστέρηση ή πρίν

Να ξέρουμε

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έγκυος είσαι κορίτσι μου ...εμένα ήταν εντελώς αχνό το πρώτο κ μετά από μια α ώρα είχε εξαφανιστεί κ ήταν αρνητικό.επσθα πλάκα..απλά ήταν τόσο αχνό που με το που ξεθώριασε δεν φαινόταν τίποτα.μην ανησυχείς θετικό είναι.

Έχω καμια 15αρια ταινίες της Hometest... 2 ψηφιακά πάλι δικά της που τα είχα πάρει από περιέργεια χαχα κ δυο της clearblue από αυτά που λένε τις εβδομάδες... είμαι ικανή να τα κάνω όλα μέχρι αύριο... χαχαχαχα

μακαρι να σκουρυνει κ να πάει καλά γτ προσπαθουμε 4 χρόνια κ ειχα μια βιοχημική πέρσι... καμια άλλη επιτυχία... τρέμω ολόκληρη ότι θα γίνει το ίδιο πάλι 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Patataki83 είπε:

Θεωρητικα είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία... 11 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας κ την επαφή. Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ελπίζω να σκουρυνει κ να κάνει μπαμ! 
κ εσυ κοντά είσαι στην ωορρηξία... όταν το δεις το ίδιο σκούρο ή πιο σκούρο απτην άλλη γραμμή είναι θετικό. Ξεκινα τις επαφές από τώρα...είναι θέμα χρόνου να γίνει θετικό.

Εισαι νωρις ακομα..γι’αυτο ειναι τοσο αχνο..οσο περνανε οι μερες θα γινει πιο σκουρο..γιατι θεωριτικα ουτε καθηστερηση δεν εχεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εμιλλυυυυυυ 

Ερώτηση 

Το στήθος σου άρχισε να πονάει νωρίς ή μετά την επιβεβαίωση 

Επίσης πότε άρχισαν πάλι τα υγρά μετά την καθυστέρηση ή πρίν

Να ξέρουμε

 

Αυτό με τα υγρά τι φάση...; Νιώθω λες κ στάζω από κάτω εσωτερικά... αλλά στο σκούπισμα δεν βλέπω κάτι ιδιαιτερο. Μέσα όμως νιώθω λες κ τρέχει ποτάμι... 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Έχω καμια 15αρια ταινίες της Hometest... 2 ψηφιακά πάλι δικά της που τα είχα πάρει από περιέργεια χαχα κ δυο της clearblue από αυτά που λένε τις εβδομάδες... είμαι ικανή να τα κάνω όλα μέχρι αύριο... χαχαχαχα

μακαρι να σκουρυνει κ να πάει καλά γτ προσπαθουμε 4 χρόνια κ ειχα μια βιοχημική πέρσι... καμια άλλη επιτυχία... τρέμω ολόκληρη ότι θα γίνει το ίδιο πάλι 

Μην εχεις αγχος..ειναι το χειροτερο πραγμα..και εγω ειχα βιοχημικη αλλα ειμουν πολυυ νωρις που εκανα τα τεστ και μου εβγαιναν θετικα..ειχα και κατι συμπτωματα..αλλα ειχα πολυ αγχος και σκεφτομαι οτι εγω φταιω που κατεληξε ετσι..γι’αυτο σου λεω μην εχεις αγχος καθολου ολα καλα θα πανε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Έχω καμια 15αρια ταινίες της Hometest... 2 ψηφιακά πάλι δικά της που τα είχα πάρει από περιέργεια χαχα κ δυο της clearblue από αυτά που λένε τις εβδομάδες... είμαι ικανή να τα κάνω όλα μέχρι αύριο... χαχαχαχα

μακαρι να σκουρυνει κ να πάει καλά γτ προσπαθουμε 4 χρόνια κ ειχα μια βιοχημική πέρσι... καμια άλλη επιτυχία... τρέμω ολόκληρη ότι θα γίνει το ίδιο πάλι 

Ε κάνε λοιπόν 

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Έχω καμια 15αρια ταινίες της Hometest... 2 ψηφιακά πάλι δικά της που τα είχα πάρει από περιέργεια χαχα κ δυο της clearblue από αυτά που λένε τις εβδομάδες... είμαι ικανή να τα κάνω όλα μέχρι αύριο... χαχαχαχα

μακαρι να σκουρυνει κ να πάει καλά γτ προσπαθουμε 4 χρόνια κ ειχα μια βιοχημική πέρσι... καμια άλλη επιτυχία... τρέμω ολόκληρη ότι θα γίνει το ίδιο πάλι 

Όλα καλά θα πάνε.μην σκέφτεσαι τα παλιά.εγω έπρεπε να πάω να αυτοκτονήσω τότε..είμαι έγκυος κ έχω στην πλάτη τρεις χαμένες εγκυμοσύνες τρία χρόνια τώρα..δύναμη κ κοιτάμε μπροστά.εχει ο Θεός για όλους.

Just now, Ellidr είπε:

Εμιλλυυυυυυ 

Ερώτηση 

Το στήθος σου άρχισε να πονάει νωρίς ή μετά την επιβεβαίωση 

Επίσης πότε άρχισαν πάλι τα υγρά μετά την καθυστέρηση ή πρίν

Να ξέρουμε

 

Το στήθος άρχισε να με πονάει μετά από την ωορηξια ..μάλλον μετά την σύλληψη άρχισε τα περίεργα.υγρα μετά την καθυστέρηση.πριν τιποτα απολύτως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...