Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Λάδι σολωμου έδινα κ εγώ κ δεν είδα καμια απολύτως διαφορα. Dermavet skin & fur γράφει απέξω... είναι πλαστικο μπουκαλάκι με ροζ-φούξια στην ετικέτα. Είναι λίγο τσιμπημένη...18€ τα 100 χάπια αλλά μας έχει σώσει γτ είμασταν λες κ έκοβαν βόλτες μπάλες από άχυρο στην άγρια Δύση ένα πράγμα... μυρίζουν κ ωραία, σαν κακάο ένα πράγμα κ έτσι δεν χρειάζεται να την κυνηγάω για να την πάρει...το νομίζει για λιχουδιά κ χαίρεται χαχα ότι άλλο έχω δώσει σε χάπι βρωμουσε κ κάναμε μάχη μέχρι να τη στριμώξω κ να της το βάλω στο στόμα.

Τέλεια θα τα πάρουμε οπωσδήποτε, ευχαριστώ πολύ!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

 Σε ευχαριστώ πολύ, ποσό καιρό είστε σε προσπάθεια; 
 

@Marifei Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, εύχομαι να είσαι, εγώ περίπου σε 10 ημερες θα ξέρουμε αν το πετύχαμε...

Προσπαθουσαμε 4μηνες κανονικα.. Ιούλιο αυγουστο σεπτεμβρη και Νοέμβρη νοεμβρη εμεινα εγκυος και μαλιστα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.. Παντα ειχα ωορρηξία γυρω στην 16 με 18η μερα(την ενιωθα) και τον Νοέμβρη δεν καταλαβα ωορρηξία... Ειχαμε μονο μια επαφη εκεινη την ημερα δυο μερες πριν την περιοδο και εμεινα εγκυος.. Και οντως ενιωθα κραμπες ωορρηξίας αλλα εκεινη την στιγμη νομιζα ηταν περιοδου.. Και μάλιστα ενω τους άλλους μηνες προσεχα να μην τρεξουν πτος τα εξω, να κοιμηθω με μαξιλαρακι για να πανε στον σωστο δρομο κτλ εκεινη την ημερα και τουαλετα εκανα κατευθειαν και μπανιο εκανα και δεν ξαπλωσα με μαξιλαρακι γιατι ήξερα θα ερθει περιοδος.. Οποτε συμπερασμα να περνας ομορφα με τον συντροφο σου, να μην αγχωνεσαι.. Μερα παρα μερα να ερχεστε σε επαφη σε ολη την διαρκεια του κυκλου σας και να το χαρείτε.. Ειναι πανεμορφη περιοδος αυτη.. Και θα ερθςι το σπορακι εκει που δεν το περιμενεις

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

 Σε ευχαριστώ πολύ, ποσό καιρό είστε σε προσπάθεια; 
 

@Marifei Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, εύχομαι να είσαι, εγώ περίπου σε 10 ημερες θα ξέρουμε αν το πετύχαμε...

Κανονικά προσπαθούμε από τον Σεπτέμβριο. Είμαι 32 και ο αντρας μου 29. Γενικά δεν θέλει άγχος και εγώ αγχωνομαι περιμένω να δω αν είναι και κάπου το χανω. Δεν θέλει άγχος. Προσπάθησε χαλαρά το λέω για να τα ακούω και εγώ. Η σύλληψη δεν ειναι εύκολο πράγμα. Παιζουν ρόλο πολλοι παράγοντες! Καλή επιτυχία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Marifei είπε:

Κανονικά προσπαθούμε από τον Σεπτέμβριο. Είμαι 32 και ο αντρας μου 29. Γενικά δεν θέλει άγχος και εγώ αγχωνομαι περιμένω να δω αν είναι και κάπου το χανω. Δεν θέλει άγχος. Προσπάθησε χαλαρά το λέω για να τα ακούω και εγώ. Η σύλληψη δεν ειναι εύκολο πράγμα. Παιζουν ρόλο πολλοι παράγοντες! Καλή επιτυχία!

Μην αγχώνεσαι όποτε θέλει θα έρθει...δεν προσπαθείς και πολλή καιρό για να ανησυχείς! 

11 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Προσπαθουσαμε 4μηνες κανονικα.. Ιούλιο αυγουστο σεπτεμβρη και Νοέμβρη νοεμβρη εμεινα εγκυος και μαλιστα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.. Παντα ειχα ωορρηξία γυρω στην 16 με 18η μερα(την ενιωθα) και τον Νοέμβρη δεν καταλαβα ωορρηξία... Ειχαμε μονο μια επαφη εκεινη την ημερα δυο μερες πριν την περιοδο και εμεινα εγκυος.. Και οντως ενιωθα κραμπες ωορρηξίας αλλα εκεινη την στιγμη νομιζα ηταν περιοδου.. Και μάλιστα ενω τους άλλους μηνες προσεχα να μην τρεξουν πτος τα εξω, να κοιμηθω με μαξιλαρακι για να πανε στον σωστο δρομο κτλ εκεινη την ημερα και τουαλετα εκανα κατευθειαν και μπανιο εκανα και δεν ξαπλωσα με μαξιλαρακι γιατι ήξερα θα ερθει περιοδος.. Οποτε συμπερασμα να περνας ομορφα με τον συντροφο σου, να μην αγχωνεσαι.. Μερα παρα μερα να ερχεστε σε επαφη σε ολη την διαρκεια του κυκλου σας και να το χαρείτε.. Ειναι πανεμορφη περιοδος αυτη.. Και θα ερθςι το σπορακι εκει που δεν το περιμενεις

Έτσι είναι οπως τα λες...έρχεται όποτε δεν το περιμένεις ακόμα και στις πιο απίθανες ημερες αφού δεν γίνεται ακριβώς η ωορρηξία στην ημέρα της...Σε ευχαριστώ πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου... νομιζω πως είδα την πιο αχνη δεύτερη γραμμή που υπάρχει. Ξέρω πως είναι παρα πολύ νωρίς μιας κ θεωρητικά είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία (11 μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας), αλλά δεν κρατήθηκα κ έκανα τεστακι σε ταινία... κ επειδή είδα να αχνοφαίνεται μια γραμμουλα, έκανα κ δεύτερο... κ αχνοφαινόταν κ εκεί. Δεν παίρνω πολύ θάρρος γτ την μοναδική φορά που την ξαναείδα κατέληξε σε βιοχημική, οποτε περιμένω να ξανακάνω αύριο κ μεθαύριο.. να φαίνεται καλύτερα για να σιγουρευτώ ότι δεν είναι της φαντασίας μου κ να πεταχτώ για χοριακη. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι σταμάτησε να πονάει το στήθος μου κ έχω κάτι πονάκια στο ύψος που γίνεται η τομή της καισαρικης, σαν τραβήγματα οριζόντια... χθες βράδυ είχα κ κάτι μπεζ-ροζ υγρά κ έβαλα ταμπον τη νύχτα γτ νόμισα θα κατέβει αίμα αλλά το πρωί βγήκε καθαρό με ελάχιστα ίχνη αλλά όχι στο πάνω μέρος.

Για όσες δεν έχουν διαβάσει τι έπαθα... παίρνω ουτρο 10 μέρες σε κάθε κύκλο. Τη μέρα που περίμενα να αδιαθετησω (30η) αφού έκοψα τα ουτρο είχα λίγα ροζ κ έντονο θετικό τεστ ωορρηξιας. Ήρθαμε σε επαφή μόνο εκείνη τη μέρα γτ το θεωρούσα χαμένη υπόθεση εφόσον θα αδιαθετούσα λόγω ουτρο κ για τις επόμενες 4-5 είχα ροζ. Μετά σταμάτησαν. Κ κάπως έτσι φτάνουμε στο σήμερα. 
 

Μακαρι Παναγία μου να έγινε το θαύμα επιτέλους!!!

  • Μου αρέσει 3

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Προσπαθουσαμε 4μηνες κανονικα.. Ιούλιο αυγουστο σεπτεμβρη και Νοέμβρη νοεμβρη εμεινα εγκυος και μαλιστα δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.. Παντα ειχα ωορρηξία γυρω στην 16 με 18η μερα(την ενιωθα) και τον Νοέμβρη δεν καταλαβα ωορρηξία... Ειχαμε μονο μια επαφη εκεινη την ημερα δυο μερες πριν την περιοδο και εμεινα εγκυος.. Και οντως ενιωθα κραμπες ωορρηξίας αλλα εκεινη την στιγμη νομιζα ηταν περιοδου.. Και μάλιστα ενω τους άλλους μηνες προσεχα να μην τρεξουν πτος τα εξω, να κοιμηθω με μαξιλαρακι για να πανε στον σωστο δρομο κτλ εκεινη την ημερα και τουαλετα εκανα κατευθειαν και μπανιο εκανα και δεν ξαπλωσα με μαξιλαρακι γιατι ήξερα θα ερθει περιοδος.. Οποτε συμπερασμα να περνας ομορφα με τον συντροφο σου, να μην αγχωνεσαι.. Μερα παρα μερα να ερχεστε σε επαφη σε ολη την διαρκεια του κυκλου σας και να το χαρείτε.. Ειναι πανεμορφη περιοδος αυτη.. Και θα ερθςι το σπορακι εκει που δεν το περιμενεις

Αυτο πάλι;;;;που έχω μείνει έγκυος σε φάση που μόνο κολπική πλύση δεν έκανα κ άλλες φορές που κρεμιομουν ανάποδα μέχρι να στραγγίζω Τζιφός χαχαχαχαχα.αχχχ αν θέλουν να συναντηθούν τα παιδιά( σπέρμα ωαριο)....

Just now, Patataki83 είπε:

Κοριτσια μου... νομιζω πως είδα την πιο αχνη δεύτερη γραμμή που υπάρχει. Ξέρω πως είναι παρα πολύ νωρίς μιας κ θεωρητικά είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία (11 μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας), αλλά δεν κρατήθηκα κ έκανα τεστακι σε ταινία... κ επειδή είδα να αχνοφαίνεται μια γραμμουλα, έκανα κ δεύτερο... κ αχνοφαινόταν κ εκεί. Δεν παίρνω πολύ θάρρος γτ την μοναδική φορά που την ξαναείδα κατέληξε σε βιοχημική, οποτε περιμένω να ξανακάνω αύριο κ μεθαύριο.. να φαίνεται καλύτερα για να σιγουρευτώ ότι δεν είναι της φαντασίας μου κ να πεταχτώ για χοριακη. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι σταμάτησε να πονάει το στήθος μου κ έχω κάτι πονάκια στο ύψος που γίνεται η τομή της καισαρικης, σαν τραβήγματα οριζόντια... χθες βράδυ είχα κ κάτι μπεζ-ροζ υγρά κ έβαλα ταμπον τη νύχτα γτ νόμισα θα κατέβει αίμα αλλά το πρωί βγήκε καθαρό με ελάχιστα ίχνη αλλά όχι στο πάνω μέρος.

Για όσες δεν έχουν διαβάσει τι έπαθα... παίρνω ουτρο 10 μέρες σε κάθε κύκλο. Τη μέρα που περίμενα να αδιαθετησω (30η) αφού έκοψα τα ουτρο είχα λίγα ροζ κ έντονο θετικό τεστ ωορρηξιας. Ήρθαμε σε επαφή μόνο εκείνη τη μέρα γτ το θεωρούσα χαμένη υπόθεση εφόσον θα αδιαθετούσα λόγω ουτρο κ για τις επόμενες 4-5 είχα ροζ. Μετά σταμάτησαν. Κ κάπως έτσι φτάνουμε στο σήμερα. 
 

Μακαρι Παναγία μου να έγινε το θαύμα επιτέλους!!!

Κοριτσάκι γυαλίζει το τεστ κ δεν το καταλαβαίνω που το βλέπω.μια ροζιλα την βλέπω..αφού είδες άχνη γραμμή εγκυμοσύνη είναι κ εγώ τόσο νωρίς μετά την ωορηξια είδα άχνη γραμμή.συγχαρητηρια με το καλό σου εύχομαι.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Κοριτσια μου... νομιζω πως είδα την πιο αχνη δεύτερη γραμμή που υπάρχει. Ξέρω πως είναι παρα πολύ νωρίς μιας κ θεωρητικά είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία (11 μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας), αλλά δεν κρατήθηκα κ έκανα τεστακι σε ταινία... κ επειδή είδα να αχνοφαίνεται μια γραμμουλα, έκανα κ δεύτερο... κ αχνοφαινόταν κ εκεί. Δεν παίρνω πολύ θάρρος γτ την μοναδική φορά που την ξαναείδα κατέληξε σε βιοχημική, οποτε περιμένω να ξανακάνω αύριο κ μεθαύριο.. να φαίνεται καλύτερα για να σιγουρευτώ ότι δεν είναι της φαντασίας μου κ να πεταχτώ για χοριακη. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι σταμάτησε να πονάει το στήθος μου κ έχω κάτι πονάκια στο ύψος που γίνεται η τομή της καισαρικης, σαν τραβήγματα οριζόντια... χθες βράδυ είχα κ κάτι μπεζ-ροζ υγρά κ έβαλα ταμπον τη νύχτα γτ νόμισα θα κατέβει αίμα αλλά το πρωί βγήκε καθαρό με ελάχιστα ίχνη αλλά όχι στο πάνω μέρος.

Για όσες δεν έχουν διαβάσει τι έπαθα... παίρνω ουτρο 10 μέρες σε κάθε κύκλο. Τη μέρα που περίμενα να αδιαθετησω (30η) αφού έκοψα τα ουτρο είχα λίγα ροζ κ έντονο θετικό τεστ ωορρηξιας. Ήρθαμε σε επαφή μόνο εκείνη τη μέρα γτ το θεωρούσα χαμένη υπόθεση εφόσον θα αδιαθετούσα λόγω ουτρο κ για τις επόμενες 4-5 είχα ροζ. Μετά σταμάτησαν. Κ κάπως έτσι φτάνουμε στο σήμερα. 
 

Μακαρι Παναγία μου να έγινε το θαύμα επιτέλους!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος!!! Δεν φαίνεται καθόλου το τεστ στη φωτογραφία αλλά αφού είδες κάτι να αχνοφαίνεται είναι θετικό.. Και εμένα έτσι αχνή βγήκε στην αρχή, τόσο που μόνο με λίγη φαντασία την έβλεπες και μια χαρά έγκυος ήμουν.. Μετά από δύο μέρες ήταν ξεκάθαρο! Με το καλό ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Patataki83 είπε:

Κοριτσια μου... νομιζω πως είδα την πιο αχνη δεύτερη γραμμή που υπάρχει. Ξέρω πως είναι παρα πολύ νωρίς μιας κ θεωρητικά είμαι 9 μέρες μετά την ωορρηξία (11 μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας), αλλά δεν κρατήθηκα κ έκανα τεστακι σε ταινία... κ επειδή είδα να αχνοφαίνεται μια γραμμουλα, έκανα κ δεύτερο... κ αχνοφαινόταν κ εκεί. Δεν παίρνω πολύ θάρρος γτ την μοναδική φορά που την ξαναείδα κατέληξε σε βιοχημική, οποτε περιμένω να ξανακάνω αύριο κ μεθαύριο.. να φαίνεται καλύτερα για να σιγουρευτώ ότι δεν είναι της φαντασίας μου κ να πεταχτώ για χοριακη. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι σταμάτησε να πονάει το στήθος μου κ έχω κάτι πονάκια στο ύψος που γίνεται η τομή της καισαρικης, σαν τραβήγματα οριζόντια... χθες βράδυ είχα κ κάτι μπεζ-ροζ υγρά κ έβαλα ταμπον τη νύχτα γτ νόμισα θα κατέβει αίμα αλλά το πρωί βγήκε καθαρό με ελάχιστα ίχνη αλλά όχι στο πάνω μέρος.

Για όσες δεν έχουν διαβάσει τι έπαθα... παίρνω ουτρο 10 μέρες σε κάθε κύκλο. Τη μέρα που περίμενα να αδιαθετησω (30η) αφού έκοψα τα ουτρο είχα λίγα ροζ κ έντονο θετικό τεστ ωορρηξιας. Ήρθαμε σε επαφή μόνο εκείνη τη μέρα γτ το θεωρούσα χαμένη υπόθεση εφόσον θα αδιαθετούσα λόγω ουτρο κ για τις επόμενες 4-5 είχα ροζ. Μετά σταμάτησαν. Κ κάπως έτσι φτάνουμε στο σήμερα. 
 

Μακαρι Παναγία μου να έγινε το θαύμα επιτέλους!!!

Βάλε μια άλλη φωτό να μη γυαλίζει βρε κούκλα και κάθετα στην άκρη να μην πέφτει πάνω στο προφίλ 

Να το ξαναδούμε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Emilly είπε:

Αυτο πάλι;;;;που έχω μείνει έγκυος σε φάση που μόνο κολπική πλύση δεν έκανα κ άλλες φορές που κρεμιομουν ανάποδα μέχρι να στραγγίζω Τζιφός χαχαχαχαχα.αχχχ αν θέλουν να συναντηθούν τα παιδιά( σπέρμα ωαριο)....

Κοριτσάκι γυαλίζει το τεστ κ δεν το καταλαβαίνω που το βλέπω.μια ροζιλα την βλέπω..αφού είδες άχνη γραμμή εγκυμοσύνη είναι κ εγώ τόσο νωρίς μετά την ωορηξια είδα άχνη γραμμή.συγχαρητηρια με το καλό σου εύχομαι.

 

Just now, Φραουλίνο είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου είσαι έγκυος!!! Δεν φαίνεται καθόλου το τεστ στη φωτογραφία αλλά αφού είδες κάτι να αχνοφαίνεται είναι θετικό.. Και εμένα έτσι αχνή βγήκε στην αρχή, τόσο που μόνο με λίγη φαντασία την έβλεπες και μια χαρά έγκυος ήμουν.. Μετά από δύο μέρες ήταν ξεκάθαρο! Με το καλό ❤️

 

Just now, Ellidr είπε:

Βάλε μια άλλη φωτό να μη γυαλίζει βρε κούκλα και κάθετα στην άκρη να μην πέφτει πάνω στο προφίλ 

Να το ξαναδούμε

Αχ προσπάθησα ρε κοριτσια αλλά έκανα βλακεία κ την έκοψα κ πήγε κ κόλλησε τέρμα πανώ... αν το βλέπετε από κινητό γυρίστε το στο πλάι... έτσι μου τη δείχνει ολόκληρη εμένα 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

 

 

Αχ προσπάθησα ρε κοριτσια αλλά έκανα βλακεία κ την έκοψα κ πήγε κ κόλλησε τέρμα πανώ... αν το βλέπετε από κινητό γυρίστε το στο πλάι... έτσι μου τη δείχνει ολόκληρη εμένα 

Κόψε όλο το κείμενο που λέει max και ξαναανεβασε τη δηλαδή από αριστερά για να φύγει από τη φωτό προφίλ σου 

Γιατί εγώ προσωπικά δε βλέπω τίποτα

Αλλιώς κάνε άλλο ένα 

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου τι κανετε; Θελω την γνωμη σας..θα  βαλω τεστ ωορριξιας φωτο και πειτε μου εσεις που ειστε πιο εμπειρες αν ειναι θετικο..γιατι δεν τα παω καλα με τα στικ:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

 

 

Αχ προσπάθησα ρε κοριτσια αλλά έκανα βλακεία κ την έκοψα κ πήγε κ κόλλησε τέρμα πανώ... αν το βλέπετε από κινητό γυρίστε το στο πλάι... έτσι μου τη δείχνει ολόκληρη εμένα 

Μπες στο προφίλ μου να δεις πως φαίνεται το τεστ σου 

Γιατί γυαλίζει έτσι;;;

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; Θελω την γνωμη σας..θα  βαλω τεστ ωορριξιας φωτο και πειτε μου εσεις που ειστε πιο εμπειρες αν ειναι θετικο..γιατι δεν τα παω καλα με τα στικ:wacko:

Κορίτσι μου κάνε άλλο ένα το βράδυ 

Παίρνει λίγο ακόμα να σκουρινει νομίζω αύριο σίγουρα θα είναι έτοιμο το αυγό

Σε λίγο θα σου βάλω το θετικό μου στο προφίλ να συγκρίνεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μπες στο προφίλ μου να δεις πως φαίνεται το τεστ σου 

Γιατί γυαλίζει έτσι;;;

Αχ δεν ξέρω... το έκοψα κ το έβαλα στην άκρη. Τώρα φαίνεται τπτ; Μάλλον είναι το σημείο που είναι γυαλιστερή η ταινία μπροστά... πάνω από εκεί που το βουτας.


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μπες στο προφίλ μου να δεις πως φαίνεται το τεστ σου 

Γιατί γυαλίζει έτσι;;;

Κορίτσι μου κάνε άλλο ένα το βράδυ 

Παίρνει λίγο ακόμα να σκουρινει νομίζω αύριο σίγουρα θα είναι έτοιμο το αυγό

Σε λίγο θα σου βάλω το θετικό μου στο προφίλ να συγκρίνεις

Ναι θα κανω και ενα μετα...εκανα και ενα clearblu τωρα αλλα βγηκε αρνητικο..λογικα και το στικακι αρνητικο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Αχ δεν ξέρω... το έκοψα κ το έβαλα στην άκρη. Τώρα φαίνεται τπτ; Μάλλον είναι το σημείο που είναι γυαλιστερή η ταινία μπροστά... πάνω από εκεί που το βουτας.

Τώρα μάλιστα 

Ναιιιιιιιιι 

Την βλέπω την γραμμηηηηηη 

Είπες είχες δύο τέτοια;

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...