Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      3 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, elena93 είπε:

Μην εχεις αγχος..ειναι το χειροτερο πραγμα..και εγω ειχα βιοχημικη αλλα ειμουν πολυυ νωρις που εκανα τα τεστ και μου εβγαιναν θετικα..ειχα και κατι συμπτωματα..αλλα ειχα πολυ αγχος και σκεφτομαι οτι εγω φταιω που κατεληξε ετσι..γι’αυτο σου λεω μην εχεις αγχος καθολου ολα καλα θα πανε

Εμένα τότε μου βγήκε αχνό την 11η μέρα... την 12η τπτ... την 13 πιο έντονο... κ την επόμενη μέρα με έπιασε δυνατός πόνος κ άρχισα να έχω αίμα... μετά από 2-3 μέρες εξαφανίστηκε τελείως η γραμμή...στην αρχή φαινόταν ακόμα κ ας είχα αίμα.


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Όλα καλά θα πάνε.μην σκέφτεσαι τα παλιά.εγω έπρεπε να πάω να αυτοκτονήσω τότε..είμαι έγκυος κ έχω στην πλάτη τρεις χαμένες εγκυμοσύνες τρία χρόνια τώρα..δύναμη κ κοιτάμε μπροστά.εχει ο Θεός για όλους.

Το στήθος άρχισε να με πονάει μετά από την ωορηξια ..μάλλον μετά την σύλληψη άρχισε τα περίεργα.υγρα μετά την καθυστέρηση.πριν τιποτα απολύτως.

Ευχαριστώ φίλη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Εγώ έκανα ένα χτες πρώιμης αλλά εντελώς αρνητικό τίποτα ούτε έτσι κάτι... Δε ξέρω αν τ έκανα πολύ νωρίς αλλά ούτος σι άλλος δεν πίστευα και ότι θα είμαι... 

Περίμενε τότε την μέρα που περιμένεις περίοδο κ κάνε τότε.μην απογοητευεσαι όμως.θα δείξει ..συνήθως δείχνουν κοντά στην περίοδο...το δικό μου ήταν ντιπ κουφό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ευχαριστώ φίλη

Θα στα πω αναλυτικά αύριο..τώρα περιμένω τηλ από την αιματολογο είμαι στα καρφιά για αυτό δεν με πιάνει η πάρλα χαχαχαχα.

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ σήμερα έχω χαμηλά τον πόνο αριστερά όταν σηκώνομαι κ όταν περπατάω τον νιώθω

Είναι η καλή μου ωοθήκη 

Σκάνε σκάνε τα αυγά 

 

Αβγουλαρα σκάει χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Patataki83 είπε:

Εμένα τότε μου βγήκε αχνό την 11η μέρα... την 12η τπτ... την 13 πιο έντονο... κ την επόμενη μέρα με έπιασε δυνατός πόνος κ άρχισα να έχω αίμα... μετά από 2-3 μέρες εξαφανίστηκε τελείως η γραμμή...στην αρχή φαινόταν ακόμα κ ας είχα αίμα.

Το ιδιο και εμενα αχνα μου εβγαιναν..δεν μου ηρθε κατευθειαν η περιοδος..στην αρχη ειχα ροζ με καφε υγρα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα στα πω αναλυτικά αύριο..τώρα περιμένω τηλ από την αιματολογο είμαι στα καρφιά για αυτό δεν με πιάνει η πάρλα χαχαχαχα.

Αβγουλαρα σκάει χαχαχαχα

Τι περιμένεις από την αιματολογο;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Περίμενε τότε την μέρα που περιμένεις περίοδο κ κάνε τότε.μην απογοητευεσαι όμως.θα δείξει ..συνήθως δείχνουν κοντά στην περίοδο...το δικό μου ήταν ντιπ κουφό.

Κοίτα το εκανα στη καλύτερη 4 μερες στη χειρότερη 6 πριν την αναμενονη και με απογευματινά γτ με έπιασε μια μουρλια... Αυτό που έκανα πιάνει από 10 και πάνω... Απ τη μια στεναχωρέθηκα απ' την άλλη λέω εντάξει ας περιμένω νωρίς το έκανα.. δεν εχω κάτι ιδιαίτερο να πω ότι πιστεύω είμαι πέρα απ' τις ρώγες μου που λίγο όταν της ακουμπάω με πονάνε και το πρησμένο στήθος . Επίσης και σήμερα πάλι είχα πονάκια δεξιά όχι όπως χτες που σ έλεγα τρόμαξα αλλά και πάλι είχα... Τι να πω ότι είναι θα φανεί!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Αχ δεν ξέρω... το έκοψα κ το έβαλα στην άκρη. Τώρα φαίνεται τπτ; Μάλλον είναι το σημείο που είναι γυαλιστερή η ταινία μπροστά... πάνω από εκεί που το βουτας.

Καλε είναι θετικότατο!! Εμένα ήταν πολύ πιο αχνο και ούτε καν ροζ σαν σκιά ήταν.. Με το καλό!!! :-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Το ιδιο και εμενα αχνα μου εβγαιναν..δεν μου ηρθε κατευθειαν η περιοδος..στην αρχη ειχα ροζ με καφε υγρα..

Την πρώτη μέρα κ εγώ λίγα είχα.. καφεροζ... την επόμενη έγινε χαμός... πολύ αίμα κατακόκκινο φωτεινό..όχι σκούρο. Κ την επόμενη είχα κ πηγματα πολλά.... μετά συνέχισε λίγο πιο ομαλά σαν περίοδος 

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλε είναι θετικότατο!! Εμένα ήταν πολύ πιο αχνο και ούτε καν ροζ σαν σκιά ήταν.. Με το καλό!!! :-D

Μακάρι! Μακάρι! Ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Κοίτα το εκανα στη καλύτερη 4 μερες στη χειρότερη 6 πριν την αναμενονη και με απογευματινά γτ με έπιασε μια μουρλια... Αυτό που έκανα πιάνει από 10 και πάνω... Απ τη μια στεναχωρέθηκα απ' την άλλη λέω εντάξει ας περιμένω νωρίς το έκανα.. δεν εχω κάτι ιδιαίτερο να πω ότι πιστεύω είμαι πέρα απ' τις ρώγες μου που λίγο όταν της ακουμπάω με πονάνε και το πρησμένο στήθος . Επίσης και σήμερα πάλι είχα πονάκια δεξιά όχι όπως χτες που σ έλεγα τρόμαξα αλλά και πάλι είχα... Τι να πω ότι είναι θα φανεί!

 

Θα φανεί μην προτρεχεις.κσι τέσσερις μέρες πριν την περίοδο παιζει να μην δείξει.εχει συμβεί σε πολλά κορίτσια.και μην απογοητευεσαι ..μια σταλιά είσαι κ εσύ μικρό κ τρισνταφυλλενιο.θα το πιάσεις το μικρό όπου να ναι κ μπορεί κ ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα φανεί μην προτρεχεις.κσι τέσσερις μέρες πριν την περίοδο παιζει να μην δείξει.εχει συμβεί σε πολλά κορίτσια.και μην απογοητευεσαι ..μια σταλιά είσαι κ εσύ μικρό κ τρισνταφυλλενιο.θα το πιάσεις το μικρό όπου να ναι κ μπορεί κ ήδη.

Χαχαχαχα σε ευχαριστώ πάρα πολύ,αλήθεια μου δίνεις τόσο αισιοδοξία πολλες φορές ... Σε ευχαριστώ πολύ και όλα να σ πάνε τέλεια αυτή τη φορά ,που θα πάνε !!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Patataki83 είπε:

Την πρώτη μέρα κ εγώ λίγα είχα.. καφεροζ... την επόμενη έγινε χαμός... πολύ αίμα κατακόκκινο φωτεινό..όχι σκούρο. Κ την επόμενη είχα κ πηγματα πολλά.... μετά συνέχισε λίγο πιο ομαλά σαν περίοδος 

Μακάρι! Μακάρι! Ευχαριστώ!

Ακριβως το ιδιο και εγω..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τι περιμένεις από την αιματολογο;

 

Μόλις πριν λίγο με πήρε...θα μου στείλουν επανέλεγχο για την θρομβοφιλια κ μου είπε από την επόμενη εβδομάδα πως να κόψω την κορτιζόνη.να σου πω μόνο η κορτιζόνη μου κάθισε στο στομάχι...καθόλου δεν γουστάρω που την παίρνω...άσε που με πονάει το στομάχι κ κυριολεκτικά...σημερα αντί για δύο χάπια ήπια ενάμιση κ φοβήθηκα τώρα που μου είπε κ πήρα άλλο μισο..αχχ άγχος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μόλις πριν λίγο με πήρε...θα μου στείλουν επανέλεγχο για την θρομβοφιλια κ μου είπε από την επόμενη εβδομάδα πως να κόψω την κορτιζόνη.να σου πω μόνο η κορτιζόνη μου κάθισε στο στομάχι...καθόλου δεν γουστάρω που την παίρνω...άσε που με πονάει το στομάχι κ κυριολεκτικά...σημερα αντί για δύο χάπια ήπια ενάμιση κ φοβήθηκα τώρα που μου είπε κ πήρα άλλο μισο..αχχ άγχος.

Υπομονή κορίτσι μου 

Άκου τους γιατρούς και σε λίγο καιρό θ άκουμπας το πιάτο στην κοιλίτσα σου για ν απολαμβάνεις το σνακ σου.

Όλα θα είναι υπέροχα 

Αφού είπαμε ,ξέρεις εσύ....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...