Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου μακάρι αν και μάλλον θα πάω για υστεροσκοπηση 

Το λέω για να μην απογοητεύτω το πρωί 

Να έχω δρομολογήσει το μετά

Το καταλαβαίνω ειδικά μετα την απογοητεύσει που έφαγα σήμερα αλλά πιστεύω ότι όλα θα σ πάνε καλά και θα έχει έρθει τ θαυματακι σου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου ,σε ευχαριστώ πολύ πολύ.

Άστα να πάνε , έπαθα σοκ όταν τ είδα και ακόμα μεγαλύτερο μετά ..κριμα

Δεν νομίζω δύο τεστ από δύο διαφορετικές εταιρείες έκανα τ μεσημέρι και τα δύο αρνητικά ,τ ένα ήταν ίδιο με της πρωινής. ..Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε σύντομα.

Αλήθεια σου τυχενει συχνά?? Πωπψ τη ψυχοφθόρο πως γίνεται αυτό βρε κοριτσια...Το είδα τ σημερινό νομίζω θετικό είναι και εγώ να κάνεις κάι ένα αύριο εννοείται και πιστεύω θα είναι ακόμα πιο θετικό.

Πφφ ναι άστα να πάνε και εγώ αλλά πρώτη φορά μου τυχενει λάθος θετικό τεστ ..

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,άσε ενοιωσα όλα τα συναισθήματα μέσα σε 2 ώρες .. δε ξέρω τι να πω τόσο λάθος να βγήκε ετσι...

Ναι ίσως αλλά αρνητική χοριακη, δύο αρνητικά τεστ μετά .. δε νομίζω αρχίζω να πιστεύω ότι όντως κάτι λάθος έγινε δε ξέρω τη άλλο να πω αλλά ναι στεναχωρέθηκα πάρα πολύ

Εχεις δικιο και δεν ξερω γιατι το τεστ έδειξε θετικό. Σου ευχομαι ο επόμενος μήνας για εσένα να είναι ο τυχερός σου και οπως λεμε η ελπιδα πεθαίνει παντα τελευταια:x

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα μήνυμα στη hometest και μου είπαν αυτό 

"Κάτι έγινε είτε στην θερμοκρασία αποθήκευσης είτε στη διαδικασία χρήσης και δεν απεικονίστηκε σωστά. Συγκρίνετε τις φωτογραφίες για να καταλάβετε.Το τεστ δεν έχει αντιδράσει σωστά."

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Έστειλα μήνυμα στη hometest και μου είπαν αυτό 

"Κάτι έγινε είτε στην θερμοκρασία αποθήκευσης είτε στη διαδικασία χρήσης και δεν απεικονίστηκε σωστά. Συγκρίνετε τις φωτογραφίες για να καταλάβετε.Το τεστ δεν έχει αντιδράσει σωστά."

Τους είπες και για τα τεστ ωορρηξίας; Τα  ξανά χρησιμοποίησες αυτά τα τεστ ή πρώτη φορά; 
 

παράγγειλα και εγώ και μου ήρθαν σήμερα αλλά δεν πρόλαβα να τα πάρω από το ταχυδρομείο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ria_ είπε:

Έστειλα μήνυμα στη hometest και μου είπαν αυτό 

"Κάτι έγινε είτε στην θερμοκρασία αποθήκευσης είτε στη διαδικασία χρήσης και δεν απεικονίστηκε σωστά. Συγκρίνετε τις φωτογραφίες για να καταλάβετε.Το τεστ δεν έχει αντιδράσει σωστά."

Στο τεστ έχει μείνει η γραμμή ή έχει σβήσει;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Στο τεστ έχει μείνει η γραμμή ή έχει σβήσει;;

Έχει μείνει η γραμμή 

Just now, Rafaela_123 είπε:

Τους είπες και για τα τεστ ωορρηξίας; Τα  ξανά χρησιμοποίησες αυτά τα τεστ ή πρώτη φορά; 
 

παράγγειλα και εγώ και μου ήρθαν σήμερα αλλά δεν πρόλαβα να τα πάρω από το ταχυδρομείο! 

Της είπα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβε δεν είπαμε κάτι απλά εστιάσαμε στο εγκυμοσύνης...πρώτη φορά τα πηρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Έχει μείνει η γραμμή 

Της είπα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβε δεν είπαμε κάτι απλά εστιάσαμε στο εγκυμοσύνης...πρώτη φορά τα πηρα

Just now, Ria_ είπε:

Έχει μείνει η γραμμή 

Της είπα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβε δεν είπαμε κάτι απλά εστιάσαμε στο εγκυμοσύνης...πρώτη φορά τα πηρα

Λοιπόν κορίτσια μπήκα σ' ένα ξένο σάιτ

Για να δω κριτικές για τα τεστ εγκυμοσύνης midstream σαν αυτό που έκανα 

Δε θέλετε να ξέρετε 1 στις 2 κριτικές 

Ψευδώς θετικό 

Τα φιλιά μου 

Χαχαχαχα

Just now, Ria_ είπε:

Έστειλα μήνυμα στη hometest και μου είπαν αυτό 

"Κάτι έγινε είτε στην θερμοκρασία αποθήκευσης είτε στη διαδικασία χρήσης και δεν απεικονίστηκε σωστά. Συγκρίνετε τις φωτογραφίες για να καταλάβετε.Το τεστ δεν έχει αντιδράσει σωστά."

Στο τεστ έχει μείνει η γραμμή ή έχει σβήσει;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κορίτσια μπήκα σ' ένα ξένο σάιτ

Για να δω κριτικές για τα τεστ εγκυμοσύνης midstream σαν αυτό που έκανα 

Δε θέλετε να ξέρετε 1 στις 2 κριτικές 

Ψευδώς θετικό 

Τα φιλιά μου 

Χαχαχαχα

Στο τεστ έχει μείνει η γραμμή ή έχει σβήσει;;

Της ίδιας εταιρείας θα κάνεις και αύριο???Καλύτερα να πάρεις κάποια άλλη!!!εγώ κάνω predictor early και δεν έχει ποτέ έξω τουλάχιστον σε εμένα και τα είχα πάρει και 5 ευρώ το ένα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Της ίδιας εταιρείας θα κάνεις και αύριο???Καλύτερα να πάρεις κάποια άλλη!!!εγώ κάνω predictor early και δεν έχει ποτέ έξω τουλάχιστον σε εμένα και τα είχα πάρει και 5 ευρώ το ένα! 

Ναι δεν έχω άλλο

Δε πειράζει ,θα το κάνω και βλέπουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Ναι δεν έχω άλλο

Δε πειράζει ,θα το κάνω και βλέπουμε

Ναι να το κάνεις και θα δεις!!! 

Βρε κορίτσια ξέρει καμία να μου πει έκανα λάθος και αντί να πάρω την D3 το μεσημέρι που έπρεπε ξανά πήρα το φελισιν που το είχα πάρει το πρωί δεν ξέρω πραγματικά πως την πάτησα!!! Τώρα τι να κάνω να την πιω την D3? Κανονικά την πίνω κάθε μεσημέρι μετά το φαγητό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Ναι να το κάνεις και θα δεις!!! 

Βρε κορίτσια ξέρει καμία να μου πει έκανα λάθος και αντί να πάρω την D3 το μεσημέρι που έπρεπε ξανά πήρα το φελισιν που το είχα πάρει το πρωί δεν ξέρω πραγματικά πως την πάτησα!!! Τώρα τι να κάνω να την πιω την D3? Κανονικά την πίνω κάθε μεσημέρι μετά το φαγητό 

ητε την πιεις ητε δεν την πιεις το ιδιο ειναι βρε . Δεν ειναι ειναι αντιβιωση δεν παθαινεις τιποτα . Το μονο που επιρεαζει ειναι να μην ειναι κοντα φαρμακα πχ θυροειδη. 

Just now, Ria_ είπε:

Έχει μείνει η γραμμή 

Της είπα αλλά μάλλον δεν το κατάλαβε δεν είπαμε κάτι απλά εστιάσαμε στο εγκυμοσύνης...πρώτη φορά τα πηρα

Το τεστ το εκανες με ποτηρακι? Ειχε μια μαυριλα στην ακρη ισως ειχε παρει πολυ υγρασια. Βλακεια παντως αλλα εδω κανουν κ μικροβιολογικα λαθος τι να πεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κορίτσια μπήκα σ' ένα ξένο σάιτ

Για να δω κριτικές για τα τεστ εγκυμοσύνης midstream σαν αυτό που έκανα 

Δε θέλετε να ξέρετε 1 στις 2 κριτικές 

Ψευδώς θετικό 

Τα φιλιά μου 

Χαχαχαχα

Στο τεστ έχει μείνει η γραμμή ή έχει σβήσει;;

Έχει μείνει όταν το είδα τελευταία φορά 

Just now, linaa είπε:

ητε την πιεις ητε δεν την πιεις το ιδιο ειναι βρε . Δεν ειναι ειναι αντιβιωση δεν παθαινεις τιποτα . Το μονο που επιρεαζει ειναι να μην ειναι κοντα φαρμακα πχ θυροειδη. 

Το τεστ το εκανες με ποτηρακι? Ειχε μια μαυριλα στην ακρη ισως ειχε παρει πολυ υγρασια. Βλακεια παντως αλλα εδω κανουν κ μικροβιολογικα λαθος τι να πεις

Με ποτηράκι τ έκανα ναι.   Τι να πω άλλη φορά δε ξέρω τζάμπα τόση χαρά ..σε εμένα έτυχε και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ητε την πιεις ητε δεν την πιεις το ιδιο ειναι βρε . Δεν ειναι ειναι αντιβιωση δεν παθαινεις τιποτα . Το μονο που επιρεαζει ειναι να μην ειναι κοντα φαρμακα πχ θυροειδη. 

Το τεστ το εκανες με ποτηρακι? Ειχε μια μαυριλα στην ακρη ισως ειχε παρει πολυ υγρασια. Βλακεια παντως αλλα εδω κανουν κ μικροβιολογικα λαθος τι να πεις

Οκ σε ευχαριστώ πιστεύεις υπάρχει θέμα που πήρα κατάλάθος 2 φιλισιν πραγματικά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν την ώρα που το πήρα!!Εχω άγχος  πολύ σήμερα είδα άσχημο όνειρο με την εγκυμοσύνη και όλη μέρα είμαι καπως!!Νομίζω πως τα όνειρα δεν θα τα αποφύγω μέχρι να γεννήσω πρώτα ο Θεός!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Οκ σε ευχαριστώ πιστεύεις υπάρχει θέμα που πήρα κατάλάθος 2 φιλισιν πραγματικά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν την ώρα που το πήρα!!Εχω άγχος  πολύ σήμερα είδα άσχημο όνειρο με την εγκυμοσύνη και όλη μέρα είμαι καπως!!Νομίζω πως τα όνειρα δεν θα τα αποφύγω μέχρι να γεννήσω πρώτα ο Θεός!!! 

Δεν πειράζει που πήρες 2 έτσι και αλλιως θα το αποβάλεις το περίσσειο, βιταμίνη Δ δεν πειράζει την παίρνεις αύριο! Μην ανησυχείς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...