Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια  , σας ευχαριστώ πάρα πολύ μόλις τελείωσα από το γιατρό .μου είπε ότι όλα είναι φυσιολογικά δεν είναι κύστη αλλά δεν είναι ούτε εγκυμοσύνη ...μου είπε ότι προφανώς πήγε να ξεκινήσει περιοδος το Σάββατο γτ έχω αρκετό αίμα φαίνεται αλλά μάλλον αγχώνομαι αρκετά και το μπλοκάρω μόνη μου.. μου έδωσε χάπια για να αδιαθετησω και μετά να πάω να κάνουμε παρακολουθηση ωορηξιας 

Τώρα ισως ηρεμήσεις λίγο και σου έρθει για να συνεχίσεις! Ευτυχως δεν είναι τίποτα και απλά άργησε!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaela_123 είπε:

Τώρα ισως ηρεμήσεις λίγο και σου έρθει για να συνεχίσεις! Ευτυχως δεν είναι τίποτα και απλά άργησε!! 

Ναι ευτυχώς ,μου έφυγε ένα βάρος από αυτή την άποψη γτ γενικά πήγαινε και στο κακο ο νους μου... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ναι μάλλον παρά αγχώνομαι ,αλλά δεν είναι και εύκολο πάντα να το ελέγξω με καταλαβαίνετε τ ξέρω ... 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα τα λέω σε εσένα για να τα ακούω και εγω.πρεπει ομως να το διαχειριστουμε δεν μας κάνει καλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα τα λέω σε εσένα για να τα ακούω και εγω.πρεπει ομως να το διαχειριστουμε δεν μας κάνει καλο

Όντως ναι και εγώ τ κατάλαβα πολύ καλά , πρέπει να ηρεμήσουμε πως γίνεται όμως χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια  , σας ευχαριστώ πάρα πολύ μόλις τελείωσα από το γιατρό .μου είπε ότι όλα είναι φυσιολογικά δεν είναι κύστη αλλά δεν είναι ούτε εγκυμοσύνη ...μου είπε ότι προφανώς πήγε να ξεκινήσει περιοδος το Σάββατο γτ έχω αρκετό αίμα φαίνεται αλλά μάλλον αγχώνομαι αρκετά και το μπλοκάρω μόνη μου.. μου έδωσε χάπια για να αδιαθετησω και μετά να πάω να κάνουμε παρακολουθηση ωορηξιας 

Καλημέρα :) Άντε μπράβο! Τώρα χαλαρώνεις τελείως και πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο!! Το έχουμε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sophaki21 είπε:

Καλημέρα :) Άντε μπράβο! Τώρα χαλαρώνεις τελείως και πάμε δυνατά για τον επόμενο κύκλο!! Το έχουμε!!

Καλημέρα χαχα σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,ναι πρέπει να χαλαρώσω και θα έρθει πιστεύω που θα πάει χαχα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Καλημέρα χαχα σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,ναι πρέπει να χαλαρώσω και θα έρθει πιστεύω που θα πάει χαχα..

Πάντως συνειδητοποιείς πόσο μεγάλο ρόλο παίζει το άγχος μας στη διαδικασία αυτή! Τρομερό, ε;! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έτσι είναι @Sophaki21  αυτό το άγχος μέχρι και στην περίοδο φέρνει το χάος!!!

Εγώ για τη @Ria_ μας ήμουν σίγουρη ότι έφταιγε το άγχος της και τίποτα κακό δε συνέβαινε! Πώς θα γίνει ρε κορίτσια για ένα μήνα να μην σκεφτόμαστε τόσο πολύ?

Πχ αν γι αυτό το μήνα αγχωθώ για άλλα πράγματα (της προετοιμασίας του γάμου) πιάνει το ίδιο??? χαχαχαχα 

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο οργανισμός μας ξεχωρίζει μέχρι κ αυτό!Αν δλδ αγχώνεσαι για κάτι άσχετο κ απλά δε σκέφτεσαι την εγκυμοσύνη το πιασες το σποράκι!!

Μια τρέλαααααααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έτσι είναι @Sophaki21  αυτό το άγχος μέχρι και στην περίοδο φέρνει το χάος!!!

Εγώ για τη @Ria_ μας ήμουν σίγουρη ότι έφταιγε το άγχος της και τίποτα κακό δε συνέβαινε! Πώς θα γίνει ρε κορίτσια για ένα μήνα να μην σκεφτόμαστε τόσο πολύ?

Πχ αν γι αυτό το μήνα αγχωθώ για άλλα πράγματα (της προετοιμασίας του γάμου) πιάνει το ίδιο??? χαχαχαχα 

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο οργανισμός μας ξεχωρίζει μέχρι κ αυτό!Αν δλδ αγχώνεσαι για κάτι άσχετο κ απλά δε σκέφτεσαι την εγκυμοσύνη το πιασες το σποράκι!!

Μια τρέλαααααααααα!!!

Χαχαχα - και εγώ τα σκέφτομαι αυτά @eliza90 μου! Και αν κάποιες στιγμές αγχωθώ με τη δουλειά μου, κάθομαι και αγχώνομαι μετά περισσότερο και για το αν το άγχος της δουλειάς μπορεί να επηρεάζει τη σύλληψη!!! Πφφφφ

Αναφορικά με τον γάμο σου, απόλαυσε την προετοιμασία και μη σε αγχώνει καθόλου! Χαρείτε το οοοοόσο μπορείτεεεε!!!! 

Link to comment
Share on other sites

@Sophaki21 αχχαχαχχαχα καλά ε??Εμείς οι δύο το χω παρατηρήσει σκεφτόμαστε τα ίδια ! Δεν πάμε καλάαααα!!

Δυστυχώς με αγχώνει πολύ η προετοιμασία γιατί όλα είναι κλειστά και το δυσκολεύει ακόμα πιο πολύ όλο αυτό..

Άντε να ναι ο Μάρτης ο μήνας μας εύχομαι!!!

Επεξεργάστηκαν by eliza90
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, eliza90 είπε:

@Sophaki21 αχχαχαχχαχα καλά ε??Εμείς οι δύο το χω παρατηρήσει σκεφτόμαστε τα ίδια ! Δεν πάμε καλάαααα!!

Δυστυχώς με αγχώνει πολύ η προετοιμασία γιατί όλα είναι κλειστά και το δυσκολεύει ακόμα πιο πολύ όλο αυτό..

Άντε να ναι ο Μάρτης ο μήνας μας εύχομαι!!!

Δεν είστε μονές και εγώ ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι όπως προφανώς και πολλές κοπέλες εδώ μέσα και όχι μόνο 

Το άγχος δε θα φύγει ποτέ μέχρι να πραγματοποιήσουμε το όνειρο μας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Δεν είστε μονές και εγώ ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι όπως προφανώς και πολλές κοπέλες εδώ μέσα και όχι μόνο 

Το άγχος δε θα φύγει ποτέ μέχρι να πραγματοποιήσουμε το όνειρο μας

Άρα το άγχος μόνο καθυστερεί ουσιαστικά το επιθυμητό!Γιατί όλες αγχωμενεις είναι κ οι κοπέλες που τελικά τα καταφέρνουν..

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Άρα το άγχος μόνο καθυστερεί ουσιαστικά το επιθυμητό!Γιατί όλες αγχωμενεις είναι κ οι κοπέλες που τελικά τα καταφέρνουν..

Νομίζω πως ακριβώς αυτό γίνεται, ναι! Απλά καθυστερεί να έρθει το πολυπόθητο! Αχ μακάρι να είμαστε όλες μαζί εγκυούλες την άνοιξη βρε κορίτσια μου ❤️ Να μιλάμε για τα άγχη της εγκυμοσύνης και όχι της σύλληψης επιτέλους! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 said:

Νομίζω πως ακριβώς αυτό γίνεται, ναι! Απλά καθυστερεί να έρθει το πολυπόθητο! Αχ μακάρι να είμαστε όλες μαζί εγκυούλες την άνοιξη βρε κορίτσια μου ❤️ Να μιλάμε για τα άγχη της εγκυμοσύνης και όχι της σύλληψης επιτέλους! 

Τι ωραίο σενάριο...Πότε δεν περιμένεις εσυ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...