Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

@Vasoth.  Μπραβο το κοριτσακι που τρωει! Μαλλον δικιο εχεις θελουν τον χρονο τους κ αυτα! Απογοητευομαι ομως κ δεν πρεπει, οταν πεινασει θα φαει τι στο καλο.

@Nicol_ πατε καθολου καλυτερα με τον υπνο; Πολυ πεταμενο φαγητο κριμα ειναι ρε στο καλο...Ευχαριστουμε κ για την πληροφορια . Θα στειλω αυριο τον συζυγο μηπως εχει μεινει κανενα εμςνα μου πεφτει μακρια το λιντλ.

Κοριτσια εσας τωρα που μεγαλωσαν σας δερνουν οταν θηλαζουν; Με εχει σαπισει στο ξυλο το καμαρι μου:mrgreen:

  • Χαχα 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, evio είπε:

@Vasoth.  Μπραβο το κοριτσακι που τρωει! Μαλλον δικιο εχεις θελουν τον χρονο τους κ αυτα! Απογοητευομαι ομως κ δεν πρεπει, οταν πεινασει θα φαει τι στο καλο.

@Nicol_ πατε καθολου καλυτερα με τον υπνο; Πολυ πεταμενο φαγητο κριμα ειναι ρε στο καλο...Ευχαριστουμε κ για την πληροφορια . Θα στειλω αυριο τον συζυγο μηπως εχει μεινει κανενα εμςνα μου πεφτει μακρια το λιντλ.

Κοριτσια εσας τωρα που μεγαλωσαν σας δερνουν οταν θηλαζουν; Με εχει σαπισει στο ξυλο το καμαρι μου:mrgreen:

Χαχαχα εμενα με δαγκωνει καμιά φορα και συνηθωε κανει ακροβατικα. Τα πόδια τα φερνει μεσα στα μουτρα μου χαχα

Εβιο οπως ειπα κ.πριν κοιμαται νωρις κ αυτό ειναι μεγαλη υποθεση γιατι παλια κοιμοταν 12 το βράδυ. Ξυπνάει 3-4 φορες σιγουρα να φαει. Αλλα κανει ανησυχο υπνο στριφογύριζει κ ξυπνάω συνεχεια.Τώρα τον ενοχλούν τα ουλα οποτε κανω υπομονή να δω αν στρώσει η σβουρα μου με τον καιρο. Εσενα ποσες φορες ξυπνάει? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Χαχαχα εμενα με δαγκωνει καμιά φορα και συνηθωε κανει ακροβατικα. Τα πόδια τα φερνει μεσα στα μουτρα μου χαχα

Εβιο οπως ειπα κ.πριν κοιμαται νωρις κ αυτό ειναι μεγαλη υποθεση γιατι παλια κοιμοταν 12 το βράδυ. Ξυπνάει 3-4 φορες σιγουρα να φαει. Αλλα κανει ανησυχο υπνο στριφογύριζει κ ξυπνάω συνεχεια.Τώρα τον ενοχλούν τα ουλα οποτε κανω υπομονή να δω αν στρώσει η σβουρα μου με τον καιρο. Εσενα ποσες φορες ξυπνάει? 

Τοσες φορες κ η δικια μου Νικολ. Κ ετσι στριφογυρναει ολο το βραδυ. Πολυ ανησυχο υπνο κανει, να δω ποτε θα στρωσει. Απλα εχει το καλο οτι ξανακοιμαται γρηγορα. Τις προαλλες που κοινηθηκε ενα 6ωρο ηταν ενα ευχαριστο διαλλειμα!

Ο μικρος τουλαχιστον αρχισε να κοιμαται γρηγορα μετα τα ξυπνηματα;


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

@Vasoth.  Μπραβο το κοριτσακι που τρωει! Μαλλον δικιο εχεις θελουν τον χρονο τους κ αυτα! Απογοητευομαι ομως κ δεν πρεπει, οταν πεινασει θα φαει τι στο καλο.

@Nicol_ πατε καθολου καλυτερα με τον υπνο; Πολυ πεταμενο φαγητο κριμα ειναι ρε στο καλο...Ευχαριστουμε κ για την πληροφορια . Θα στειλω αυριο τον συζυγο μηπως εχει μεινει κανενα εμςνα μου πεφτει μακρια το λιντλ.

Κοριτσια εσας τωρα που μεγαλωσαν σας δερνουν οταν θηλαζουν; Με εχει σαπισει στο ξυλο το καμαρι μου:mrgreen:

Εμένα με χαϊδεύει με το χεράκι της στη μέση όταν θηλάζει και με το άλλο παίρνει τη μπλούζα μου και κρύβεται. 

4 ώρες πρίν, evio είπε:

Γεια σας κοριτσια! Η δικια μου καθε μερα κ νωριτερα θελει να πηγαινει για υπνο. Ειχαμε φτασει να κοιμαται 10 κ τωρα τσουκου τσουκου το πηγε στις 9. Βεβαια δεν την πολυβγαζω βολτα αργα. Το αργοτερο στις 8 θελει να ειναι απιτι αλλιως την πιανει απιστευτη υπερενταση κ κλαμα. Οποτε ντουζακι στις 8κ30, βαζουμε τις κρεμες μας για την ατοπικη κ 9 υπνο.

Επισης μου αρεσει που ηθελε κ εμας η γιατρος να της δινω 3 γευματα...Με μιση κουταλια φρουτο το πρωι κ 3 κουταλιες λαχανικα ειμαστε. Σφραγιζει τα ουλα κ στρεφει το κεφαλι, ουτε να τα δοκιμασει! Ισως να ειναι μικρη ακομη τι να πω. Τζαμπα καθομαι κ μαγειρευω κ αλεθω.

Και εμεις πετάμε αρκετά. Προσπαθώ να τα τρώω εγώ γιατί τα λυπαμαι με λίγο αλατακι και όσο μείνει από το φρούτο 

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Μην απογοητεύεσαι ίσως όντως να μην είναι έτοιμη ακόμα κ μένα στην αρχή δεν έτρωγε είδες που σας έλεγα όταν έκλεισε 6 μηνών διορθωμενη άρχισε να τρώει καλύτερα κ να διαχειρίζεται κ το φαγητό στο στόμα πιο καλά έχουμε φτάσει πλέον τις 20 κουταλιτσες κρέμα περίπου κ γύρω στις 10κουταλιτσες το φαγητό δεν την πιέζω πάντως όταν θέλει θα φάει απλά συμπληρώνουμε με γάλα μετά από κάθε γεύμα. Εμένα μου έιχαν πει εδώ να της δίνω κ το απόγευμα κρέμα στην αρχη κ ετσι αρχισε να συνηθιζει λιγο το πρωι λιγο το απογευμα κατι ετρωγε κ τώρα που βάλαμε κ το μεσημεριανό είμαστε κομπλέ 

Μπράβο σας Βάσω! Νομίζω ότι τα πάτε καλύτερα από όλους στο φαγητό! 

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Συγχρονιστηκαν ηθελα να γραψω πριν για τα μωράκια μας οχι συγκλονιστηκαν :-P

@evio μην αγχωνεσαι. Το δευτερο εξάμηνο είναι η γνωριμία με το φαγητο κ η σταδιακη εισαγωγή του. Κυρια τροφη ειναι πάντα το γαλα. Οταν θα ερθει η ωρα θα φαει μην ανησυχεις. Εννοείται είναι κοπος η ολη διαδικασία και εγω την κανω κ το περισσοτερο το πεταω αλλα υπομονή θα στρώσει κ αυτό. 

Κοριτσια πηγα στα λιντλ σημερα και ειχε πολυ ωραιο σετ φαγητου με 2 μπολακια,εκπαιδευτικό ποτηράκι και 2 κουταλάκι μονο 5 ευρώ. Πολυ ωραια ποιοτικά και καταλληλα εννοείται απο αποψη υλικων. Αν σας ενδιαφέρει να παρετε. 

Θα πάω μια βόλτα και εγώ αύριο να δω εάν θα έχει μείνει τίποτε. Την προηγούμενη εβδομάδα νομίζω είχε βγάλει την κουζινομηχανη αλλά ξεχάστηκα και πάλι δεν την πήρα. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Τοσες φορες κ η δικια μου Νικολ. Κ ετσι στριφογυρναει ολο το βραδυ. Πολυ ανησυχο υπνο κανει, να δω ποτε θα στρωσει. Απλα εχει το καλο οτι ξανακοιμαται γρηγορα. Τις προαλλες που κοινηθηκε ενα 6ωρο ηταν ενα ευχαριστο διαλλειμα!

Ο μικρος τουλαχιστον αρχισε να κοιμαται γρηγορα μετα τα ξυπνηματα;

Καποιες  φορες κοιμαται αμεσως καποιες δυσκολευται. Παντως τοσες ώρες να κοιμηθεί συνεχόμενα με τιποτα. Σε 2-3 εβδομάδες ειδα οτι έρχεται κ το αγχος αποχωρισμου. Απορω τι θα γινει τοτε μια και ηδη είναι βεντουζα πανω μου :-P

@palmoira ελπίζω να το βρεις το σετ φαγητου.Μου αρεσε πολυ. Πολυ καλυτερα απο τα munchkin μπολακια που εμενα προσωπικά μου φαίνονται ψευτικα

 

Ειχε και ενα πανινο κυβο δραστηριότητων πολυ ωραιο,μετάνιωσα που δεν τον πήρα. Ειχαν μεινει μονο 2 κομματια οποτε αποκλείεται να τον ξαναβρω


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, palmoira είπε:

Εμένα με χαϊδεύει με το χεράκι της στη μέση όταν θηλάζει και με το άλλο παίρνει τη μπλούζα μου και κρύβεται. 

Και εμεις πετάμε αρκετά. Προσπαθώ να τα τρώω εγώ γιατί τα λυπαμαι με λίγο αλατακι και όσο μείνει από το φρούτο 

Μπράβο σας Βάσω! Νομίζω ότι τα πάτε καλύτερα από όλους στο φαγητό! 

Θα πάω μια βόλτα και εγώ αύριο να δω εάν θα έχει μείνει τίποτε. Την προηγούμενη εβδομάδα νομίζω είχε βγάλει την κουζινομηχανη αλλά ξεχάστηκα και πάλι δεν την πήρα. 

Μωρε ξερεις τι ακουω για παιδακια που τρωνε ολο το μπολ κρεμα κ φαγητου κ νομιζω οτι δε τρωει καλα αλλα τελικα λίγα είναι αυτά τα παιδιά. Κ αυτό που κάνει εμένα είναι ότι δε τρωει με όρεξη τρώει σαν να βαριέται δεν το βλέπει κ λαχταράει δηλαδή η όπως στις διαφημίσεις που είναι μέσα στη τρελή χαρά τα μωρά όταν τρώνε κρέμα χαχα! Κανουμε ολοκληρα τσιρκα για να φάει αυτές τις κουταλιτσες κ με κουράζει αυτό πολύ αλλά με όποιον μιλάω τα ιδια γίνονται τελικα

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Μωρε ξερεις τι ακουω για παιδακια που τρωνε ολο το μπολ κρεμα κ φαγητου κ νομιζω οτι δε τρωει καλα αλλα τελικα λίγα είναι αυτά τα παιδιά. Κ αυτό που κάνει εμένα είναι ότι δε τρωει με όρεξη τρώει σαν να βαριέται δεν το βλέπει κ λαχταράει δηλαδή η όπως στις διαφημίσεις που είναι μέσα στη τρελή χαρά τα μωρά όταν τρώνε κρέμα χαχα! Κανουμε ολοκληρα τσιρκα για να φάει αυτές τις κουταλιτσες κ με κουράζει αυτό πολύ αλλά με όποιον μιλάω τα ιδια γίνονται τελικα

Βάσω μου τι κάνετε? Καλά είστε? Ωωωω πολλά παιδάκια είναι έτσι. Κάποια δεν τους αρέσει και η υφή του αλεσμένου. Σε έχασα ρε σύ!!!!

On 3/9/2019 at 6:38 ΜΜ, Sol_10 είπε:

Γεια σας κοριτσια! 

Εμείς πήγαμε γιατρο και μου ειπε μονο μυξουλες εχει.. πολυ ορο και τιποτα αλλο.. και πως θα του κανε καλο η βουτια στην θαλασσα αλλα εγω ουτε καν να τον παω αν δεν του περασει! Επισης κοριτσια της ειπα μηπως να αρχισω να του δινω κανα φρουτακι και μου ειπε να ξεκινησω με αχαλδι, μηλο, μπανανα! Ερωτηση: αυτα τα φρουτα θα τα ξεκινησω ενα ενα απο 3 μερες το καθενα σωστά?? Γτ δεν διευκρινησα εαν θα τα βαλω ολα μαζι η ενα ενα.. 

Οσο για τα ουλα και εμεις το ιδιο.. ολα στο στομα ειδικα αυτη την σοφι μαυρα γεραματα της εχει φερει χαχα ομως και εμας η γιατρος ειπε πως δεν βγαζει κατι ακόμη! 

Αν θέλεις μπορώ να σου πω πως το πήγαμε εμείς. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Βάσω μου τι κάνετε? Καλά είστε? Ωωωω πολλά παιδάκια είναι έτσι. Κάποια δεν τους αρέσει και η υφή του αλεσμένου. Σε έχασα ρε σύ!!!!

Αν θέλεις μπορώ να σου πω πως το πήγαμε εμείς. 

 Καλά είμαστε Πάμε πολύ καλά με το οξυγόνο μας ακόμα στη παιδιατρική είμαστε κ βρίσκουμε τη ρουτίνα μας εδώ προς το παρόν κ βλέπουμε δε πολυγραφω από κει γιατί σας εχω χασει τις παλιές νομίζω έχουμε μαζευτεί εδώ λιγο πολύ. Εσύ καλά η μικρή σου?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

 Καλά είμαστε Πάμε πολύ καλά με το οξυγόνο μας ακόμα στη παιδιατρική είμαστε κ βρίσκουμε τη ρουτίνα μας εδώ προς το παρόν κ βλέπουμε δε πολυγραφω από κει γιατί σας εχω χασει τις παλιές νομίζω έχουμε μαζευτεί εδώ λιγο πολύ. Εσύ καλά η μικρή σου?

Καλά κορίτσι μου. Εμένα όλο προσπαθεί να σηκωθεί θέλει όλο όρθια. Σήμερα της πήραμε στράτα κ βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα..  Αναλόγως την διάθεση μας...  Όταν είναι ήρεμη κ  χαλαρή κ μένα με χαιδευει  καθώς Θηλαζει κ παίζει μα την μπλούζα  μου..  Το βραδυ που γίνεται θηρίο πιάνει με πάθος το στήθος με τα δύο της χέρια το σφίγγει δυνατα και το βάζει στο στόμα της κ με τσιμπάει  με τα δαχτυλακια  της..  Ειδικά αν έχει κ νύχια ...  Το ένα το πόδι όταν την θηλάζω το σηκώνει πάντα ψηλά πάνω στα δικά μου κ το ακουμπαει..  Εμείς στο σπίτι θηλαζουμε πάντα σε ξαπλωτη  στάση.  Τώρα που μεγάλωσε δεν βόλευε ται πολύ αλλιώς..  Μόνο έξω όταν θηλαζουμε την κρατάω  αγκαλιά.. Εμείς το βράδυ  θα ξυπνήσει ήσουν περίπου  3 φορές  αλλά στο ενδιάμεσο κοιμάται αμέσως..  Μόνο για να την πάρει ο ύπνος  δίνουμε  μάχη.  Πάντως κορίτσια  πολύ ζόρι αυτό  με τα δοντάκια.  Η μικρούλα  μου έχει αλλάξει  πολύ,  όλο νεύρα κ γκρίνια  είναι.   Μέχρι να βγουν  όλα έτσι  θα είμαστε ; ; ; 

Επίσης διαβάζω σε ένα βιβλίο ότι τώρα που μεγαλώνουν τα μωρα μας είναι καλύτερο  να κόψουμε τα πολλά βράδυ να ταισματα  για να μην ξυπνουν  στο ενδιάμεσο κ εγω διερωτομαι πως να γίνει  αυτό;;  δεν είμαι καθόλου της θεωρίας κ εκείνης της σχολής που  υποστηρίζει  την στέρηση...  Δηλαδή  άστο το παιδιά να κλαίει κ να συνηθιζει..  Πως θα γίνει αυτό  αλλιώς; εμένα απ την στιγμή  που δεν παίρνει  πιπίλα  μόνο το στήθος  έχει για άμεση παρηγοριά  για να χαλαρώνει κ να κοιμηθεί..  Τα πανακια κουκλακια  κλπ  δεν πιάνουν  σε τέτοια φάση  για να μας ηρεμησουν  κ να μας κοιμησουν  το βράδυ ειδικά.   Ακόμα κ την ημέρα  που θηλαζουμε  ανά μία ώρα  μπορεί τώρα να το κάνει  από συνήθεια  πλέον  κ να μην είναι μόνο πείνα,  έτσι έχει φτιάξει το πρόγραμμα  της,  αλλά δεν μπορώ εγώ να την το στερησω..  Το ζητάει μόνη της.. 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Βάσω μου τι κάνετε? Καλά είστε? Ωωωω πολλά παιδάκια είναι έτσι. Κάποια δεν τους αρέσει και η υφή του αλεσμένου. Σε έχασα ρε σύ!!!!

Αν θέλεις μπορώ να σου πω πως το πήγαμε εμείς. 

Ναι εννοείται  θα θελα!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Sol_10 είπε:

Ναι εννοείται  θα θελα!

Την πρώτη μέρα 2κγ αχλάδι την δεύτερη 4κγ αχλάδι την τρίτη μισό αχλάδι 2κγ μήλο την Τετάρτη 1 αχλάδι 4κγ μήλο την Πέμπτη ενα αχλάδι μισό μήλο 2κγ Μπάνανσ την έκτη ένα αχλάδι ένα μήλο 4κγ μπανάνα και την έβδομη ένα μήλο ένα αχλάδι και μισή μπανάνα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Χαχαχα εμενα με δαγκωνει καμιά φορα και συνηθωε κανει ακροβατικα. Τα πόδια τα φερνει μεσα στα μουτρα μου χαχα

Εβιο οπως ειπα κ.πριν κοιμαται νωρις κ αυτό ειναι μεγαλη υποθεση γιατι παλια κοιμοταν 12 το βράδυ. Ξυπνάει 3-4 φορες σιγουρα να φαει. Αλλα κανει ανησυχο υπνο στριφογύριζει κ ξυπνάω συνεχεια.Τώρα τον ενοχλούν τα ουλα οποτε κανω υπομονή να δω αν στρώσει η σβουρα μου με τον καιρο. Εσενα ποσες φορες ξυπνάει? 

Καλα σημερα ειχαμε επικη νυχτα! Καθε 1,5 ωρα ξυπνια. Γελασα με τα ποδια στα μουτρα! Εμενα μου χωνει κ σφαλιαρες κανονικα κ υποτιθεται μου εχει κ αδυναμια. 

Α καλα στο αγχος αποχωρισμου μαντεψε ποιες θα κανουν ντουζ μαζι με τα μωρα...:mrgreen:

@palmoira η δικια σου ειναι ευγενικη ψυχη αφου σε χαιδευει ακομη! Ασε το τι φρουτοκρεμα εχω φαει...

@Vasoth.μια χαρα ειναι η κορη σου στο φαγητο, ασε τις διαφημισεις ολο ψεματα ειναι!

Ευτυχως δροσισε κ την χωνω στο μει ται σημερα. Πολλη γκρινιααααα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλα σημερα ειχαμε επικη νυχτα! Καθε 1,5 ωρα ξυπνια. Γελασα με τα ποδια στα μουτρα! Εμενα μου χωνει κ σφαλιαρες κανονικα κ υποτιθεται μου εχει κ αδυναμια. 

Α καλα στο αγχος αποχωρισμου μαντεψε ποιες θα κανουν ντουζ μαζι με τα μωρα...:mrgreen:

@palmoira η δικια σου ειναι ευγενικη ψυχη αφου σε χαιδευει ακομη! Ασε το τι φρουτοκρεμα εχω φαει...

@Vasoth.μια χαρα ειναι η κορη σου στο φαγητο, ασε τις διαφημισεις ολο ψεματα ειναι!

Ευτυχως δροσισε κ την χωνω στο μει ται σημερα. Πολλη γκρινιααααα

Εβιο μου που είσαι κ δροσισε?? Δεν θυμαμαι Αθήνα?  Εδω ζέστη κ να δω παλι τι θα κάνουμε ολη μερα που δεν κατεβαίνει απο την αγκαλιά.  Και εμεις έτσι βγαλαμε τη νύχτα ανα 2 ωρες ξυπνούσε με αποκορύφωμα στις 6 που τον επιασε νευρικοτητα κ κάναμε βόλτες με τον αντρα μου μεχρι τις 7 για να κοιμηθει..ουφφφφφ να βγουν τα δόντια να ησυχάσουμε 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Την πρώτη μέρα 2κγ αχλάδι την δεύτερη 4κγ αχλάδι την τρίτη μισό αχλάδι 2κγ μήλο την Τετάρτη 1 αχλάδι 4κγ μήλο την Πέμπτη ενα αχλάδι μισό μήλο 2κγ Μπάνανσ την έκτη ένα αχλάδι ένα μήλο 4κγ μπανάνα και την έβδομη ένα μήλο ένα αχλάδι και μισή μπανάνα. 

Αα ωραια καταλαβα.. ετσι βλεπουμε και αν θα κανει καποια αλλεργια γι'αυτό και περιμένουμε 2 μερες.. μια χαρα.. ετσι θα τον ξεκινησω και εγω και βλεπουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...