Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Κοριτσια μου παιδιατρο καθε ποτε πατε;;εμεις πηγαμε χτες ολα καλα..ειμαστε 54 ποντους και 3990...πηραμε 1 κιλο απο τοτε που βγηκαμε απο το νοσοκομειο...αλλα μας ειπε να ξαναπαμε μετα τον δεκαπενταυγουστο..πολυ δεν ειναι;; 

@Giosotpkχαχαχ ενταξει η μπεμπα σου κορυφη..για υπερηχο ισχυων δεν πρεπει να περασουν 40 μερες; ετσι μου φαινεται.. εμενα παλι τις 2-3 τελευταιες φορες που εχω παει να τον αλλαξω εκεινη την ωρα του ρχεται να κανει τα κακα του..ασεεε και γινονται τα παντα χαλια!!λες και το κανει επιτηδες..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Γλυκερια123 said:

Κοριτσια μου παιδιατρο καθε ποτε πατε;;εμεις πηγαμε χτες ολα καλα..ειμαστε 54 ποντους και 3990...πηραμε 1 κιλο απο τοτε που βγηκαμε απο το νοσοκομειο...αλλα μας ειπε να ξαναπαμε μετα τον δεκαπενταυγουστο..πολυ δεν ειναι;; 

@Giosotpkχαχαχ ενταξει η μπεμπα σου κορυφη..για υπερηχο ισχυων δεν πρεπει να περασουν 40 μερες; ετσι μου φαινεται.. εμενα παλι τις 2-3 τελευταιες φορες που εχω παει να τον αλλαξω εκεινη την ωρα του ρχεται να κανει τα κακα του..ασεεε και γινονται τα παντα χαλια!!λες και το κανει επιτηδες..

Σε μας ήρθε χθες η παιδίατρος κ θα πάμε εμείς 1 σεπτεμβρίου. Θα κάνουμε τότε κ 2 εμβολιάκια. Είπε βέβαια θα μιλήσουμε μετά τον 15αυγουστο. 

για υπέρηχο ισχύων ούτε κ μένα μ είπε τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς υπέρηχο ισχιων κάναμε. Ο γιατρός είπε περίπου στις 50 μέρες είναι καλά. Στο παίδων που πήρα για ραντεβού όμως μου είπαν μέχρι 3 μηνών. Παιδίατρο θα πηγαίνουμε κάθε μήνα και θα κάνουμε και εμβόλιο. Το πρώτο μας είναι 2 μηνών αλλά επειδή θα λείπει θα το κάνουμε 2.5 μηνών. Εμένα όταν ζορίζεται στα κακά πολύ του βγάζω την πανα τον πάω στο νεροχύτη του μαζεύω τα πόδια και κάνει και κακά και αέρια. 

Ο δικος μου έχει άλλο χούι. Μόλις τον κάνω μπάνιο χαλαρώνει και όταν τελειώσω και τον τυλίξω με την πετσέτα κατουραει. Και ξανά μάνα πλύσιμο και νέα πετσέτα. Αφού πλέον το έχω συνηθίσει και περνώ 2 πετσετες κάθε βράδυ. 

  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 said:

Εμείς υπέρηχο ισχιων κάναμε. Ο γιατρός είπε περίπου στις 50 μέρες είναι καλά. Στο παίδων που πήρα για ραντεβού όμως μου είπαν μέχρι 3 μηνών. Παιδίατρο θα πηγαίνουμε κάθε μήνα και θα κάνουμε και εμβόλιο. Το πρώτο μας είναι 2 μηνών αλλά επειδή θα λείπει θα το κάνουμε 2.5 μηνών. Εμένα όταν ζορίζεται στα κακά πολύ του βγάζω την πανα τον πάω στο νεροχύτη του μαζεύω τα πόδια και κάνει και κακά και αέρια. 

Ο δικος μου έχει άλλο χούι. Μόλις τον κάνω μπάνιο χαλαρώνει και όταν τελειώσω και τον τυλίξω με την πετσέτα κατουραει. Και ξανά μάνα πλύσιμο και νέα πετσέτα. Αφού πλέον το έχω συνηθίσει και περνώ 2 πετσετες κάθε βράδυ. 

Κράτα τον λίγο 2 λεπτάκια μόλις τελειώσεις το μπανάκι του γτ συχνά κατουράνε αμέσως μετά. Ο άντρας μου το σκέφτηκε κ πιάνει γτ κατουράει καμιά φορά πριν τον σκουπίσεις με πετσέτα κτλ. Δοκίμασέ το.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Elenapap θα το δοκιμάσω. Απλά φοβάμαι ότι θα κρυώνει γιατί κάποιες φορές παρ όλη τη ζέστη κρυώνει. Αν και μας έχει γίνει ιεροτελεστία, νομίζω προτιμά την αγκαλιά της μανουλας για τουαλέτα 

 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Υπέρηχο ισχιων θα κάνουμε την Τετάρτη! Ο ορθοπεδικος που πήρα τηλέφωνο μου είπε μέχρι την 6 εβδομάδα είναι το ιδανικό περιθώριο.. Παιδίατρο έχουμε πάλι την Δευτέρα, να έχει γίνει ενός μήνα.  Κι εμένα κατουραει την πετσέτα μετά το μπάνιο αλλά δεν θέλω και να τον αφήνω ξεσκεπαστο..  Κρυώνει το  ψυχακι.. 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια  εγω συμεχεια τον βρισκω βρεμενο δν βαζω παμπερ σωστα δν μπορω να κατΛαβω διαρρπη απτα πλαγια κ γντ μουσκεμα το ζιπουνακι του!!

Πόσα κιλά είναι και τι νούμερο πάνες του φοράς; 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με την ζεστή πως τα πάτε ? 

Εγώ φοβάμαι να ανοίξω κλιματιστικό είχα κάτι μέρες αλλά μου φάνηκε ότι την πείραξε την μικρή ..και από εβδομάδα εδώ σε μας λέει για 36-37 βαθμούς ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 hours ago, happysmile said:

Κοριτσια  εγω συμεχεια τον βρισκω βρεμενο δν βαζω παμπερ σωστα δν μπορω να κατΛαβω διαρρπη απτα πλαγια κ γντ μουσκεμα το ζιπουνακι του!!

Δες λίγο μήπως το βάζεις λίγο λάθος κ μετά δες κ το νούμερο. Είναι κρίμα να βρέχεται. :(

7 hours ago, Giosotpk said:

Κορίτσια με την ζεστή πως τα πάτε ? 

Εγώ φοβάμαι να ανοίξω κλιματιστικό είχα κάτι μέρες αλλά μου φάνηκε ότι την πείραξε την μικρή ..και από εβδομάδα εδώ σε μας λέει για 36-37 βαθμούς ... 

 

Καλημέρα. Εμείς ανοίγουμε κανονικά κλιματιστικό, απλά να μν χτυπάει στο μωράκι. Είναι ανυπόφορη η ζέστη κάποιες ώρες.

Κορίτσια καμια βόλτα βγαίνετε; εγώ έχω πάει κομμωτήριο να κάνω ανταύγιες στη γειτονιά μου, τον άφησα ένα δίωρο στον άντρα μου αφού είχε μόλις φάει.

Έχουμε κάνει κ βόλτες με το αυτοκίνητο με το μωρό 2 φορές αλλά το έχουμε βγάλει έξω για 10 λεπτάκια. Σήμερα λέμε να βγούμε πρώτη φορά με το καρότσι το βραδάκι.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Κορίτσια με την ζεστή πως τα πάτε ? 

Εγώ φοβάμαι να ανοίξω κλιματιστικό είχα κάτι μέρες αλλά μου φάνηκε ότι την πείραξε την μικρή ..και από εβδομάδα εδώ σε μας λέει για 36-37 βαθμούς ... 

 

θα βαζεις το κλιματιστικο σε αλλο δωματιο που ειναι το μωρο αν ειναι κλειστο το σπιτι δροσιζει το δωματιο του μωρου χωρις να γινετε ξηρη η ατμοσφαιρα ή στο ιδιο με ανοικτη μπαλκονοπορτα χωρις να το χτυπαει καθολου. 

9 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια  εγω συμεχεια τον βρισκω βρεμενο δν βαζω παμπερ σωστα δν μπορω να κατΛαβω διαρρπη απτα πλαγια κ γντ μουσκεμα το ζιπουνακι του!!

εκτος απο το νουμερο να προσεχεις οταν του φορας την πανα να μην ειναι το πουλακι του ουτε προς τα πλαγια ουτε προς τα πανω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Εγώ κλιματιστικό βάζω κάθε βράδυ και την μέρα όταν είναι πολύ ζεστη. Βάζω και μπολακια με νερό μέσα στο δωμάτιο που κοιμόμαστε. 

Βόλτα εμείς έχουμε προσπαθήσει με το καρότσι 3 φορές. Η μία πέτυχε στις άλλες εκλεγε που ηταν μόνος του ξαπλωμένος. Το απόγευμα εμένα μου κοιμάται και δεν μπορώ να τον πάω κάπου. 

Εγώ βγαίνω για καμιά ώρα 1 φορά την εβδομάδα. Το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι κλαίει απότομα όταν πεινάει και λυπαμε την μάνα μου που πελαγωνει να τον κρατάει μέχρι να ζεστάνει το γάλα. Χθες εν το μεταξύ του έκανε 30ml γιατί πλησιάζα εγώ και δεν χόρτασε και έκανε σαν παλαβός που δεν είχε άλλο. Χαχαχα έτσι φαγανα είναι και τα δικά σας; 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

θα βαζεις το κλιματιστικο σε αλλο δωματιο που ειναι το μωρο αν ειναι κλειστο το σπιτι δροσιζει το δωματιο του μωρου χωρις να γινετε ξηρη η ατμοσφαιρα ή στο ιδιο με ανοικτη μπαλκονοπορτα χωρις να το χτυπαει καθολου. 

εκτος απο το νουμερο να προσεχεις οταν του φορας την πανα να μην ειναι το πουλακι του ουτε προς τα πλαγια ουτε προς τα πανω. 

Δοκιμαζω τωρα κ της μπειμπιλινο ειναι λιγο πιο στενες!το βαζω κατω η δολια..

Just now, Anna17 είπε:

Καλημέρα!! Εγώ κλιματιστικό βάζω κάθε βράδυ και την μέρα όταν είναι πολύ ζεστη. Βάζω και μπολακια με νερό μέσα στο δωμάτιο που κοιμόμαστε. 

Βόλτα εμείς έχουμε προσπαθήσει με το καρότσι 3 φορές. Η μία πέτυχε στις άλλες εκλεγε που ηταν μόνος του ξαπλωμένος. Το απόγευμα εμένα μου κοιμάται και δεν μπορώ να τον πάω κάπου. 

Εγώ βγαίνω για καμιά ώρα 1 φορά την εβδομάδα. Το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι κλαίει απότομα όταν πεινάει και λυπαμε την μάνα μου που πελαγωνει να τον κρατάει μέχρι να ζεστάνει το γάλα. Χθες εν το μεταξύ του έκανε 30ml γιατί πλησιάζα εγώ και δεν χόρτασε και έκανε σαν παλαβός που δεν είχε άλλο. Χαχαχα έτσι φαγανα είναι και τα δικά σας; 

Αυτο το κανε μεχρι κ πριν 3 μερς στο θηλασμό τσιτωνε που δν ειχε τοσο γαλα οσο θα θελε κοκκινιζε κ δωστου κλαμα!με τον σντρα μ τρεχαμε πανικοβλητοι τωρα το χουμε βρει καπως ειναι ηρεμος κ στο στηθος απλα δν τον πιανει μπορει μετα απο 5 κεπτα αφου θηλαζε μια ωρα να θελει κ το ξενο!σσς ρουθουνιζουν?ωρες ωρες κανει σαν γουρουνακι ο μικρος δν ξερω γτ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

σσς ρουθουνιζουν?ωρες ωρες κανει σαν γουρουνακι ο μικρος δν ξερω γτ!

Καλημερα! Συνηθως δινουν οδηγια οι παιδιατροι να καθαριζεται η μυτουλα με ορο 1φορα την ημερα γτ αλλιως ζοριζονται κ με το φαγητο... το σωστο ειναι να μπαινει απο την μια κ να βγαινει απο την αλλη για να βγαινει κ οτι εχει μεσα και το ενοχλει αλλα μπορεις κ απλα να βαζεις χωρις να βγει απο την αλλη να υγραινεται οτι εχει μεσα κ να βγαινει! Ρουθουνιζουν τα μωρακια γτ εχουν ακομα αμνιακο στις μυτουλες τους στην αρχη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...