Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , winspert είπε:

Στις 12 θα μιλησω με το γιατρο μου κ θα μου πει τι ωρα να παω... Ακομα δεν  ξερω... Ανυπομονω κ φοβαμαι.... 

μην φοβασαι ολα θα ειναι τελειααααα

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 27 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@Rafaelatarzan ρε συ καλή βδομάδα αλλά αργεί αυτή η Τέταρτη... τι να κάνω;  όσο για την συχνοουρια σε καμία από τις δύο προηγούμενες δεν είχα. Ίσως λίγο στην αρχή της 2ης. Τώρα ευτυχώς τα περισσότερα βράδια μια φορά σηκώνομαι. Αλλά σταμάτησα να πίνω και νερό λόγω στομαχιού. Στον 9ο κορίτσια σας βλέπω με μαξιλάρι και σεντονακι στην μπανιέρα !!

χαχααχαχχαχα μια μέρα εμεινε σ λέω....Αύριο Τρίτη ειναι...στόχευε εκεί κ θα περάσουν...χαχαχαχ κατά ΚΥ το κόβω κ γω για μπανιέρα Μεριά.χαχαχαχαχα

πρίν από 29 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

 

@winspert πάρε τηλ τωρα σ λέω...τι 12 τι 12 παρα ...καλέ θα σκάσω να μάθω αν έχεις 1 η 2...ιχιχιχιχι γιατί ολα τα άλλα θα είναι καλά ειμαι σιγουρη ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

@winspert πάρε τηλ τωρα σ λέω...τι 12 τι 12 παρα ...καλέ θα σκάσω να μάθω αν έχεις 1 η 2...ιχιχιχιχι γιατί ολα τα άλλα θα είναι καλά ειμαι σιγουρη ...

Ελα που τον παιρνω κ δεν το σηκωνει.... Φανταζομαι θα με καλέσει αυτος οταν μπορέσει ... Παραταση αγωνιας.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ελα που τον παιρνω κ δεν το σηκωνει.... Φανταζομαι θα με καλέσει αυτος οταν μπορέσει ... Παραταση αγωνιας.... 

Μας γκαστρωσε πες τ...χαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια μου ειδαμε σακο κ εμβρυικα στοιχεία... Εναν σακο αλλα ειμαι πολυ ευτυχισμένη... Την αλλη εβδομάδα παλι μου ειπε για καρδούλα... 

Μόνο εμένα μου έκλεισε ραντεβού μετά από 3 βδομαδες :cry:

Μπράβο κορίτσι μου όλα να πάνε κατ ευχην :x

  • Ευχαριστώ 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε θεοτρελες πόσες σελίδες γράψατε;;;; Δε θυμάμαι τίποτα τα έκανα αλλαλουμ στο μυαλό τόσα πολλά χαχα.

Κορίτσια έκανα χοριακή και περιμένω. Το απόγευμα θα εμφανιστω εκεί φάτσα μπαστούνι να με δει. Ούτε εγώ όπως η @Farmakotriftena μπορώ να καταλάβω τι θα καταλάβει αν η χοριακή είναι μερικές χιλιάδες γιατί έχω αρκετό καιρό να κάνω για να τις συγκρίνει επίσης έτσι όπως μετά από ένα σημείο δεν διπλασιάζεται δε θα φαίνεται και κάτι στον διπλασιασμό. Τώρα για να πέσει τόσο σύντομα σε επίπεδα και να καταλάβει αποβολή δε ξέρω. Καταλαβαίνω όμως αυτό που λέει η marioula γιατί έχει λογική!

Κορίτσια μου η αλήθεια είναι τον εμπιστεύομαι, γιατί στον πρώτο τοκετό αν δεν ήταν αυτός δεν θα ήμουν ούτε εγώ εδώ μαζί σας. Αλλά δε λέω παραπάνω να σας μαυρίσω τη μέρα. Εύχομαι για όλες μας να πάνε καλά τα πράγματα. Να είμαστε γερες με μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι αγκαλιά. Σας ευχαριστώ από καρδιάς για την αισιοδοξία που μου μεταδίδετε και που με σκέφτεστε είναι απίστευτα συγκινητικό. :)

είστε όλες στο μυαλό μου και θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο. Καλό ή κακό.

φιλια πολλά!! :)

 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Βρε θεοτρελες πόσες σελίδες γράψατε;;;; Δε θυμάμαι τίποτα τα έκανα αλλαλουμ στο μυαλό τόσα πολλά χαχα.

Κορίτσια έκανα χοριακή και περιμένω. Το απόγευμα θα εμφανιστω εκεί φάτσα μπαστούνι να με δει. Ούτε εγώ όπως η @Farmakotriftena μπορώ να καταλάβω τι θα καταλάβει αν η χοριακή είναι μερικές χιλιάδες γιατί έχω αρκετό καιρό να κάνω για να τις συγκρίνει επίσης έτσι όπως μετά από ένα σημείο δεν διπλασιάζεται δε θα φαίνεται και κάτι στον διπλασιασμό. Τώρα για να πέσει τόσο σύντομα σε επίπεδα και να καταλάβει αποβολή δε ξέρω. Καταλαβαίνω όμως αυτό που λέει η marioula γιατί έχει λογική!

Κορίτσια μου η αλήθεια είναι τον εμπιστεύομαι, γιατί στον πρώτο τοκετό αν δεν ήταν αυτός δεν θα ήμουν ούτε εγώ εδώ μαζί σας. Αλλά δε λέω παραπάνω να σας μαυρίσω τη μέρα. Εύχομαι για όλες μας να πάνε καλά τα πράγματα. Να είμαστε γερες με μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι αγκαλιά. Σας ευχαριστώ από καρδιάς για την αισιοδοξία που μου μεταδίδετε και που με σκέφτεστε είναι απίστευτα συγκινητικό. :)

είστε όλες στο μυαλό μου και θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο. Καλό ή κακό.

φιλια πολλά!! :)

 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Να προσέχεις!Έχεις όλη μας τη θετική ενέργεια ❤


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια μου ειδαμε σακο κ εμβρυικα στοιχεία... Εναν σακο αλλα ειμαι πολυ ευτυχισμένη... Την αλλη εβδομάδα παλι μου ειπε για καρδούλα... 

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι μανουλα μ εσυ γλυκιά....αστέρι μ.... φιλη μ....γιουπιιιιιιιιι έχουμε μωράκι έχουμε μωράκι έχουμε μωράκι...γιουπιιιιιιιιιιιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι μανουλα μ εσυ γλυκιά....αστέρι μ.... φιλη μ....γιουπιιιιιιιιι έχουμε μωράκι έχουμε μωράκι έχουμε μωράκι...γιουπιιιιιιιιιιιιι

Σε ευχαριστώ πολύ ταρζανακι μου... Ειναι λιγο αναμεικτα τα συναισθήματα προς το παρον... Ελεγα οτι θα γινω διδυμομανα... Αλλα να μην ακουατω αχαριστη... Ειμαι πολυ ευτυχισμένη... Εκεινη η χοριακη γιατι σκαρφαλωσε στα υψη ηθελα να ηξερα; χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, winspert είπε:

Κορίτσια μου ειδαμε σακο κ εμβρυικα στοιχεία... Εναν σακο αλλα ειμαι πολυ ευτυχισμένη... Την αλλη εβδομάδα παλι μου ειπε για καρδούλα... 

αχ τελειααααα μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια :)

πρίν από 51 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Βρε θεοτρελες πόσες σελίδες γράψατε;;;; Δε θυμάμαι τίποτα τα έκανα αλλαλουμ στο μυαλό τόσα πολλά χαχα.

Κορίτσια έκανα χοριακή και περιμένω. Το απόγευμα θα εμφανιστω εκεί φάτσα μπαστούνι να με δει. Ούτε εγώ όπως η @Farmakotriftena μπορώ να καταλάβω τι θα καταλάβει αν η χοριακή είναι μερικές χιλιάδες γιατί έχω αρκετό καιρό να κάνω για να τις συγκρίνει επίσης έτσι όπως μετά από ένα σημείο δεν διπλασιάζεται δε θα φαίνεται και κάτι στον διπλασιασμό. Τώρα για να πέσει τόσο σύντομα σε επίπεδα και να καταλάβει αποβολή δε ξέρω. Καταλαβαίνω όμως αυτό που λέει η marioula γιατί έχει λογική!

Κορίτσια μου η αλήθεια είναι τον εμπιστεύομαι, γιατί στον πρώτο τοκετό αν δεν ήταν αυτός δεν θα ήμουν ούτε εγώ εδώ μαζί σας. Αλλά δε λέω παραπάνω να σας μαυρίσω τη μέρα. Εύχομαι για όλες μας να πάνε καλά τα πράγματα. Να είμαστε γερες με μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι αγκαλιά. Σας ευχαριστώ από καρδιάς για την αισιοδοξία που μου μεταδίδετε και που με σκέφτεστε είναι απίστευτα συγκινητικό. :)

είστε όλες στο μυαλό μου και θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο. Καλό ή κακό.

φιλια πολλά!! :)

 

ολα καλα θα πανε να δεις που θα ακουσεις και καρδουλα σημερα :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ταρζανακι μου... Ειναι λιγο αναμεικτα τα συναισθήματα προς το παρον... Ελεγα οτι θα γινω διδυμομανα... Αλλα να μην ακουατω αχαριστη... Ειμαι πολυ ευτυχισμένη... Εκεινη η χοριακη γιατι σκαρφαλωσε στα υψη ηθελα να ηξερα; χαχαχα 

Είναι γίγαντας το μωρό σ παιδι μ...άστο να κάνει την δουλειά τ...ξερει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ταρζανακι μου... Ειναι λιγο αναμεικτα τα συναισθήματα προς το παρον... Ελεγα οτι θα γινω διδυμομανα... Αλλα να μην ακουατω αχαριστη... Ειμαι πολυ ευτυχισμένη... Εκεινη η χοριακη γιατι σκαρφαλωσε στα υψη ηθελα να ηξερα; χαχαχα 

μια χαρα ειναι και το ενα νινι καλα να ναι αυτο αρκει :) ενα θα το χαρεις περισσότερο θα του αφιερωσεις πολυ πολυ χρονο θα ζησεις καθε στιγμη! μετα απο λίγο κανεις ακομη ενα καλη μου :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...